Авторський тур Зимова Чорногора - альпіністський похід в Карпатах
Мрієте випробувати себе? Готуєтеся до серйозних вершин? Треба відточити навички альпінізму? Нам по дорозі! Запрошуємо в найскладніший похід по Чорногірському хребту, де Вас навчать ходити в зв'язці, користуватися альп спорядженням (кішками, льодорубами, системами...), самозатримуватися на сніжному схилі, рухатися по перилах, орієнтуватися в зимових горах, розуміти сніговий покрив.
Ви не просто пройдете майже весь Чорногорський хребет, а підніметеся на один з найбільш неприступних двотисячників Карпат (2 016 м). Це сходження категорійності 2А має таку ж складність, як, наприклад, Казбек, але значно доступніші і простіше фізично. Продумані переходи, ретельно підібрані дати і досвідчений терплячий інструктор допоможуть Вам впоратися з цим складним завданням, розширити зону свого комфорту і придбати дійсно професійні знання і вміння в альпінізмі. Просто подайте заявку - менеджер допоможе Вам з підготовкою і проконсультує з усіх питань.
ВАЖЛИВО:
Що ще потрібно знати:
Рішення інструктора в зимових горах обговоренню НЕ підлягають.
Тривалість походу: 6 дня (5 ночей).
Довжина походу: 40 км.
Початок походу: Івано-Франківськ, до 09:00.
Закінчення: Івано-Франківськ, після 18:00.
Маршрут:
Івано-Франківськ - с. Шибене - о. Марічейка - альп вчення - г. Піп-Іван Чорногірський - м Дземброня - г. Менчул - г. Бребенескул - г. Гутин-Томнатик - Заросляк - г. Говерла - повернення в Івано-Франківськ.
Інструктор зустрічає Вас на залізн. вокзалі Івано-Франківська. Сідаємо в трансфер, їдемо на офіс турклубу (залишити непотрібні речі і взяти прокатне спорядження), після чого їдемо в гори. За вікнами буса миготять картинки справжньої казки: будиночки і їли дрімають під іскристим сніговим покривалом. Приїжджаємо в Шибене, вивантажуємося і піднімаємося до озера Марічейка.
Перехід нескладний, але сніг може бути глибоким. Ось і повчить Вас інструктор тропить. Табор на галявині Марічейка. Увечері Ви почнете слухати цикл лекцій на тему типів снігового покриву, лавинної небезпеки, правил користування альпіністським спорядженням і техніки безпеки в зимових горах.
Виходимо із зони лісу в царство суворого високогір'я. До холоду додається вітер. Але, якщо нам пощастить (на що ми сподіваємося), під ногами буде фірн і йти стане значно легше. Для більшості туристів, яких ми зустрінемо, Піп-Іван (2 020 м) - головна мета, а для нас це тільки розминка. Використовуємо час і крутий схил, щоб відточити навички альпінізму.
Інструктор Вам покаже і Ви попрактікуетесь:
Ночуємо біля обсерваторії Білий Слон. На дозвіллі помилуємося неймовірним заходом і світанком, спостерігаючи, як розфарбовані променями хмари повільно перетікають через хребти з долини в долину.
Рухаємося до заповітної вершини. Йдемо по хребту, оточені тієї чистої красою, яку можна знайти лише в зимових горах. Людей немає. Тільки гори і сніг іскритися під ногами, засліплюючи білизною. Тиша.
Ночуємо під Гутин-Томнатик, по шляху піднімемося на р Дземброня (1 877 м), Менчул (1 998 м) і Бребенескул (2 036 м).
Прийшов той момент, заради якого ми тренувалися, звикали до суворого холоду і вчилися відчувати сніг. Піднімаємося по південно-східному ребру, яке вважається одним з найцікавіших альпмаршрутов в Карпатах. Спочатку йдемо по снігу в кішках і з льодорубами. Потім починаються скелі, сильно нагадують польські Високі Татри.
Піднімаємося обережно, скельні ділянки, які ми пролазимо, складні і небезпечні. Тут і стануть в нагоді навики самостраховки і пересування по перилах.
Пройдемо по гострому гребеню шириною в кілька десятків сантиметрів - викид адреналіну гарантований.
Родзинкою маршруту буде остання ділянка - камін висотою близько 6 м.
Після нього схил вже сніговий і більш пологий. Злітаємо на вершину, милуємося панорамою Чорногори і Мармаросів. Зробивши заповітні фото, спускаємося в наш табір відпочивати і святкувати перемогу.
Спускаємося на турбазу Заросляк. Відпочиваємо, можна буде сходити в лазню і кафе - розслабитися після важких похідних буднів.
Опціонально (за бажанням, при гарній погоді) йдемо на Говерлу (2 061 м). Прокидаємося на світанку і піднімаємося на найвищу вершину України. Зараз вона здасться нам просто дитячої казочкою в порівнянні з тим, що ми вже пройшли... Фотографуємося, милуємося красою Петроса і тікаємо вниз, адже нас вже чекає трансфер в Івано-Франківськ. Візьміть квитки на поїзд пізніше, щоб сходити разом в ресторан традиційної прикарпатської кухні і відсвяткувати завершення найскладнішого в нашому розкладі карпатського походу - Ви заслужили!
Вам здається, що Ви не впораєтеся?
Учасники походу ночують в наметах, якщо буде можливість або погіршиться погода, будемо ночувати в колибах або на КПП
3-разове харчування протягом всього походу забезпечуємо ми - не варто турбуватися або брати щось з собою. Ми нагодуємо всіх.
Нагодуємо всіх! Вранці і ввечері передбачені гарячі страви і чаювання. На обід розрахований суп, проте взимку не завжди виходить його приготувати - занадто холодно чекати. У цьому випадки перекушуємо калорійними бутербродами з ковбасою, салом, сиром, соусами, шоколадом, халвою, сухофруктами і чаєм з термосів. Суп ж почекає до вечері або до найближчої колиби.
Вегетаріанцям не варто хвилюватися - будь ласка, попередьте нас заздалегідь про те, що ви не їсте, і ми складемо для вас індивідуальне меню.
Вартість походу - 3 900 грн.
Оплатити похід ви зможете інструктору в Івано-Франківську. Ми не вимагаємо передоплати за це тур. Для бронювання місця в групі досить ваших квитків.
Додаткові витрати: близько 650 грн (переїзд з Івано-Франківська на маршрут і повернення назад). Все інше включено у вартість походу. Гроші вам знадобляться хіба що на сувеніри або інші особисті витрати по шляху в Івано-Франківськ.
У вартість походу входить:
У вартість НЕ входить:
Наш прокат снаряги в Карпатах:
Зверніть увагу! Для оформлення групової медичної страховки скиньте менеджеру свої паспортні дані мінімум за тиждень до початку походу. Ми не зможемо гарантувати оформлення страховки тим учасникам, які цього не зробили.
Вам потрібно наступне спеціальне спорядження:
Туристичне спорядження:
Одяг:
Взуття:
Абсолютно необхідні дрібниці: