Фильтры

Авторські тури у Чорногорію

Обирайте Авторський тур Чорногорія! 5 пропозицій ➤ Перша ціна ➤ Прямий зв'язок з організатором ➤ Великий вибір авторських турів

Знайдено 5 авторських турів Показати на мапі

Похід по Чорногорії 2022: вершини і озера Дурмітора (10 днів) Авторський тур Чорногорія

Чорногорія \ Тиват
250 usd
(≈6 700 грн)
250 usd 10 днів Трекінг/Похід Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки Авіатур Середньої складності Гори Природні об'єкти
17.09-26.09.2022
Виїзд з: Будва, Тиват

Чорногорія — неймовірно мальовнича балканська країна, розташована на узбережжі Адріатичного моря. Мандрівники їдуть сюди як заради знайомства з багатою місцевою культурою, так і для того, щоб помилуватися чудовою природою. Пропонуємо відправитися в похід за найвищим гірського масиву Чорногорії — Дурмітор. На нас чекають скелі химерних форм, льодовикові озера, різноманітна рослинність, каньйони та печери. Повірте, тут є на що подивитися!

Комфорт+: Авіа-Тур в Чорногорію Авторський тур у Чорногорію

Чорногорія \ Будва
заїзди пройшли
7,8
із 10
оцінка організатора
8 днів Екскурсійний Релакс тур Проживання: Готелі 3-4* Авіатур Легкий Місто Море Культурні об'єкти Природні об'єкти
можна з дітьми від 1 року
Виїзд з: Київ

Фішки туру: Чорногорія відкрита для українців; комфорт+: тур без вікових обмежень; 7 днів на Адріатичному узбережжі; найбільше озеро Балканського півострова; кораблик по Которській затоці; неймовірні гірські масиви.

Подорож по Чорногорії Авторський тур Чорногорія

Чорногорія \ Котор
заїзди пройшли
8 днів Екскурсійний Йога Проживання: Хостели/Готелі 1* Авіатур Легкий Гори Місто Море Культурні об'єкти Природні об'єкти
Виїзд з: Котор

Оглядова 8-и денна подорож на автомобілях по стародавній країні. Здоровий спосіб життя, давнина, проживання в гестхаусах, авто подорож, йога, медитації, тепле море.

Прекрасний Дурмитор - Похід по Чорногорії без рюкзаків Авторський тур у Чорногорію

Чорногорія \ Котор
заїзди пройшли
9,8
із 10
оцінка організатора
8 днів Трекінг/Похід Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки Піший Складність нижче середньої Гори
Виїзд з: Котор

Запрошуємо Вас в справжню казку - Чорногорію. В цьому поході ми піднімемося на найвищі вершини Дурмітора без рюкзаків! Будемо жити в комфортабельному кемпінгу, ходити в радіалку і насолоджуватися приголомшливими видами скелястого високогір'я Дінарських Альп. Сплав на рафтах по каньйону річки Тара - найбільшому в Європі, 1 600 м. Заввишки. Прогуляємося по середньовічному Котору, побачимо найпівденніший фьорд Європи і відпочинемо на узбережжі Адріатичного моря.

Чорногорія - йога-тур ВДОХновение Авторський тур Чорногорія

Чорногорія \ Херцег-Новий
заїзди пройшли
9,8
із 10
оцінка організатора
8 днів Екскурсійний Йога Проживання: Готелі 4-5* Авіатур Легкий Місто Море Історичні об'єкти Культурні об'єкти Природні об'єкти
можна з дітьми від 8 років
Виїзд з: Київ

Йога-тур ВДОХновение в Чорногорії - це неймовірна подорож для любителів йоги і якісного відпочинку! Для проживання ми вибрали невелике містечко в Чорногорії Герег-Нови, який розташований в мальовничому Которскій затоці. Херцег-Новий по праву називають ботанічним садом Чорногорії, адже такого розмаїття рослин, фруктів і квітів не зустріти більше ніде. Великий власний пляж, мальовничі гори навколо і чиста вода - це лише мала частина того, що чекає нас в йога-турі.

Поширені запитання

Які ціни авторських турів у Чорногорію на 2021-2022 рік?

Вартість авторських турів у Чорногорію становить 250 usd. Деталi
Сторінка сформована 01:31:55
;