Фильтры

Тури високої складності

Обирайте Тур високої складності! 17 пропозицій від 200 usd ➤ Перша ціна ➤ Прямий зв'язок з організатором ➤ Великий вибір авторських турів

Знайдено 17 авторських турів Показати на мапі
  • 1

Похід по Грузії 2022: Тушетія і Хевсуретія Тур високої складності

Грузія \ Тбілісі
200 usd
(≈5 850 грн)
200 usd 9 днів Трекінг/Похід Авіатур Складний Гори Історичні об'єкти Природні об'єкти Релігійні об'єкти Казбек
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
16-24.07.22
Виїзд з: Тбілісі

Вирушаємо в похід по двох мальовничих куточках Грузії: Хевсуретії та Тушетії. На нас чекають високі перевали та глибокі гірські ущелини, кам'янисті стежки та швидкі річки, маленькі грузинські села і старовинні архітектурні пам'ятники.

Похід по Мексиці: Чичен-Іца і сходження на Орисаба (12 днів) Тур високої складності

Мексика \ Мехіко
700 usd
(≈20 475 грн)
700 usd 14 днів Трекінг/Похід Авіатур Складний Гори Місто Історичні об'єкти Культурні об'єкти Природні об'єкти Релігійні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки, Хостели/Готелі 1*
10-23.12.22
Виїзд з: Канкун, Мехіко

Запрошуємо вас здійснити похід по Мексиці, одній з найбільш мальовничих і оповитих таємницями країн Північної Америки. Наш маршрут передбачає відвідування таких місць, як Чолула, Теотіуакан, Паленке, Тлачічука, Кампече та інших. Також ви побуваєте на тропічних пляжах, зробите сходження на висоту 5636 метрів і познайомитеся з найбагатшою спадщиною давньої цивілізації мая.

Похід у гори Норвегії. Язик Троля Тур високої складності

Норвегія \ Берген
300 eur
(≈9 960 грн)
300 eur 12 днів Трекінг/Похід Піший Складність вище середньої Складний Гори Море Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
можна з дітьми від 12 років
05-16.08.22
Виїзд з: Берген

Норвегія – одна з найпрекрасніших скандинавських країн. Багато століть тому льодовик, відступаючи, тяг за собою настільки важкі кам'яні брили, що вони прямо-таки вривалися в землю, залишаючи за собою не лише гірські та лісові озера, а й фіорди. Фіорди – неймовірно глибокі затоки, довгі та вузькі, оточені високими стрімчастими скелями. Їх неможливо описати, на них просто треба подивитися.

Сходження на Кіліманджаро Сафарі, Занзибар Тур високої складності

Танзанія \ Моші
3 350 usd
(≈97 988 грн)
9,8
із 10
оцінка організатора
1 відгук
3 350 usd 14 днів Трекінг/Похід Сафарі-тур Термальні джерела Піший Тур на автомобілі Складний Гори Ліси Океан Культурні об'єкти Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки, Готелі 2-3*
17-30.07.22
Виїзд з: Моші

Кожна захоплена горами людина мріє піднятися на Кіліманджаро і прогулятися по льодовику, про якого писав Хемінгуей. Цей тур спланований за програмою-максимум: Ви підніметеся на "дах Африки" (5895 м), побачите дику африканську природу і культуру. Ми здійснимо сходження на Кіліманджаро за найшвидшим і безлюдним маршрутом - Умбве. Після спуску вирушимо на сафарі в ЧОТИРИ парки: Серенгеті, Тарангірі, Маньяра і кратер Нгоронгоро, де побачимо левів, жирафів, слонів та інших тварин. Родзинкою сафарі стане Велика міграція в парку Серенгеті, про яку NatGeo знімає ті самі фільми. На закінчення потанцюємо разом з плем’ям масаїв, а кульмінацією подорожі стануть білі пляжі Занзібару, 150-річні черепахи, снорклінг посеред коралів і дельфінів в Індійському океані.

Грузія. Класичний маршрут сходження на Казбек (5033 м) Тур високої складності

Грузія \ Тбілісі
399 eur
(≈13 247 грн)
10
із 10
оцінка організатора
1 відгук
399 eur 9 днів Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Складний Гори Місто Природні об'єкти Казбек
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки, Готелі 3-4*
можна з дітьми від 16 років
18-26.06.22 09-17.07.22 30.07-07.08.22 20-28.08.22
Виїзд з: Тбілісі

Гора Казбек в перекладі з грузинського означає «гора з крижаною вершиною». Це велична вершина, яка надихнула своїм виглядом безліч мандрівників і поетів. Казбек є однією з найвищих вершин Кавказу. По факту це сплячий вулкан з двома вершинами, висотою понад 5 000 м над рівнем моря. Незважаючи на висоту, сходження на Казбек є доступним навіть для непрофесіоналів. Досить лише бути мотивованим, адекватним і мати нормальну фізичну форму.

Грузія. Класичний маршрут сходження на Тетнульд (4856 м) Тур високої складності

Грузія \ Местія
від 499 eur
(≈16 567 грн)
10
із 10
оцінка організатора
1 відгук
499 - 729 eur 9 днів Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Складний Гори Місто Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
вік: від 20 років
07-15.07.22
Виїзд з: пгт. Местія

Тетнульд - одна з найкрасивіших гір Кавказу, яка овіяна легендами. Вас чекає серйозний маршрут, але і чудові види. Сходження на Тетнульд є мрією багатьох туристів, що відвідали Сванетію. За красою ця гора без проблем може зрівнятися з красивою, але небезпечною і практично неприступною Ушбой. А ось маршрут по ПЗ ребру цілком може підкоритися людині з попередніми досвідом сходжень. Цей похід стане цікавий як початківцям альпіністам, так і тим, хто бував в горах не один раз.

Канченджанґа | П'ять скарбів Великих Снігів Тур високої складності

Непал \ Катманду
1 380 usd
(≈40 365 грн)
9,8
із 10
оцінка організатора
1 відгук
1 380 usd 22 дні Трекінг/Похід Піший Авіатур Складний Гори Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
вік: до 75 років, діти від 16 років
15.10-05.11.22
Виїзд з: Катманду

Третя вершина світу, божественно красива та однозначно найзагадковіша. В цьому поході ми побуваємо у двох базових таборах Канченджанґи (8 586 м): Північному і Південному. Пройдемо трек на висоті, де навіть шерпи живуть лише влітку. Піднімемося на 5 430 м. Будемо милуватися легендарними пейзажами — в цьому куточку Гімалаїв 11 вершин вище 7 000 м!

Трекінг в Перу: відвідування Мачу-Пікчу Тур високої складності

Перу \ Куско
645 usd
(≈18 866 грн)
645 usd 13 днів Трекінг/Похід Авіатур Складний Гори Місто Історичні об'єкти Культурні об'єкти Природні об'єкти Релігійні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
19.11-01.12.22
Виїзд з: Куско

Перу — давня і самобутня країна, в якій не буде нудно і бувалим мандрівникам. Тут є як сучасні міста, що зберегли колоніальну архітектуру, так і різноманітні природні ландшафти: густі джунглі, пустелі, океан... А головною родзинкою Перу є місто цивілізації інків Мачу-Пікчу — дивовижне місце, що розташувалося на висоті 2400 метрів над рівнем моря, в оточенні гострих гірських вершин і хмар.

Високі Татри. Екстрім на віа-феррата, ночівлі у притулках Тур високої складності

Польща \ Закопане
450 eur
(≈14 940 грн)
заїзди скасовані
450 eur 8 днів Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Екстремальний Піший Складність вище середньої Складний Гори Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
04-11.09.22
Виїзд з: Закопане

Похід з легкими рюкзаками по Високим Татарам у Польщі. Усі ночівлі у притулках - намети не потрібні, несемо лише їжу та спальники. Багато екстремальних радіалок – тобто. взагалі без рюкзаків, зате з крутими підйомами, вузькими гребенями з перилами-ланцюгами, запаморочливими урвищами тощо. Рівень складності середньо-високий – складніший ніж у Карпатах, простіше ніж на Кавказі. Для новачків (що раніше не були в горах) маршрут протипоказаний. Погода непередбачувана – можливі і дощі, і вітри. Для поїздки до Польщі у вас має бути шенгенська віза або біометричний паспорт.

Доломітові Альпи AltaVia 1 Тур високої складності

Італія \ Венеція
280 eur
(≈9 296 грн)
заїзди скасовані
280 eur 9 днів Трекінг/Похід Складність вище середньої Складний Гори Місто Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
02-10.08.22
Виїзд з: Київ, Венеція

Доломіти - найкрасивіші гори в Європі. У Доломітових Альпах завдяки численним притулкам можна здійснити похід по класичному маршруту Alta Via 1 з легкими рюкзаками (без наметів). Складність висока – інтенсивні навантаження щодня!

Язик Троля Тур високої складності

Норвегія \ Осло
250 eur
(≈8 300 грн)
заїзди скасовані
250 eur 6 днів Трекінг/Похід Авіатур Складний Гори Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
12-17.07.22
Виїзд з: Київ

Язик Троля – дуже популярне місце, і щодня сотні людей приходять сюди заради розкішних знімків на краю прірви. Але надвечір звичайні туристи розбігуться, а ми залишимося наодинці з норвезькою природою. Подальший похід взагалі пройде безлюдними горами, що оточують величне озеро Рінгедаль. Будьте готові до суворої погоди, бруду, поту та снігу.

Сходження на Говерлу і Петрос взимку. З наметами Тур високої складності

Україна \ Карпати \ Козьмещик
заїзди пройшли
9,8
із 10
оцінка організатора
1 відгук
3 дні Трекінг/Похід Екстремальний Піший Складний Гори Говерла Петрос (Чорногора)
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
вік: до 75 років, діти від 16 років

Ми запрошуємо вас в цю казку - сходження на Говерлу і Петрос взимку. Три дні в оточенні гір, ночівлі в наметах, дві найкрутіші вершини Чорногірського хребта і повне єднання з природою гарантуємо! Побачимо панораму всіх українських Карпат і підглянемо румунські, будемо слухати стародавні гуцульські перекази біля багаття, загартуємо силу волі на підйомах в глибоких снігах і переконаємося, що все можливо! Цей трекінг вихідного дня подарує вам масу незабутніх вражень і щедру порцію адреналіну і драйву, яких вистачить до кінця довгої зими.

Похід по Карпатам: сходження на зимову Говерлу (3 дні) Тур високої складності

Україна \ Карпати \ Івано-Франківськ
заїзди пройшли
3 дні Трекінг/Похід Піший Складний Гори Природні об'єкти Говерла
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки

У Карпатах взимку дуже красиво: темні масиви гір контрастують з білосніжним снігом, який щойно випав, і яскравою зеленню лісів і лугів. Цю гру світла і тіні складно описати словами, це потрібно побачити на власні очі! Пропонуємо зробити це разом з нами в поході на зимову Говерлу. Ночувати будемо в колибах (пастуші будиночки). Похід буде складним, але без необхідності використовувати альпіністське спорядження.

Треккинг вокруг Нанга-Парбата | Three faces of Nanga Parbat Тур високої складності

Пакистан \ Ісламабад
Очікуємо графік і ціни
9,8
із 10
оцінка організатора
1 відгук
16 днів Екскурсійний Трекінг/Похід Піший Складний Гори Культурні об'єкти Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки, Готелі 3-4*

Отправляемся в эталонный гималайский треккинг вокруг Нанга-Парбата — последней вершины в цепи Гималаев, за которой начинается Каракорум. Это не протоптанный трек, как в Непале, нет… мы попадем в дикие непредсказуемые места со сложным рельефом и своенравной погодой. Познакомимся с яркой культурой, категорически не похожей на нашу.

Тур в Тибет l Кора навколо Кайласа, світанок над Еверестом Тур високої складності

Непал \ Катманду
Очікуємо графік і ціни
9,8
із 10
оцінка організатора
1 відгук
18 днів Екскурсійний Трекінг/Похід Екстремальний Піший Складність вище середньої Складний Гори Місто Історичні об'єкти Культурні об'єкти Природні об'єкти Релігійні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки, Хостели/Готелі 1*
Виїзд з: Катманду

Напевно, немає на планеті місць більш духовно і культурно багатих, ніж ті, куди ми вирушимо в цьому турі. Споконвіку віруючі стікалися до неприступного Кайлас, щоб пройти священну Кору - паломництво навколо гори, на якій живуть боги, по якій проходить вісь землі, яку вважають центром світобудови. Але в цій чудовій країні ще багато цікавого.

Вище хмар - сходження на Петрос Тур високої складності

Україна \ Карпати \ Кваси
Очікуємо графік і ціни
3 дні Тур вихідного дня Трекінг/Похід Екстремальний Піший Складний Гори Природні об'єкти Петрос (Чорногора)
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки

Зимовий похід на гору Петрос від туристичного клубу Wanderer - це маршрут з боку урочища Козьмещик, де туристи проживають в теплому притулку і вже звідти відправляються в радіальне сходження на вершину. Нас чекають 20 км засніжених зимових Карпат, тренувальні збори по навичкам альпінізму на схилах Петроса, сходження на вершину, лазня і вечірній відпочинок в команді однодумців.

Зимова Чорногора - альпіністський похід в Карпатах Тур високої складності

Україна \ Карпати \ Шибене
Очікуємо графік і ціни
9,8
із 10
оцінка організатора
1 відгук
6 днів Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Екстремальний Піший Складний Гори Говерла Гутин Томнатик Піп-Іван
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
вік: до 75 років, діти від 16 років

Мрієте випробувати себе? Готуєтеся до серйозних вершин? Треба відточити навички альпінізму? Нам по дорозі! Запрошуємо в найскладніший похід по Чорногірському хребту, де Вас навчать ходити в зв'язці, користуватися альп спорядженням (кішками, льодорубами, системами...), самозатримуватися на сніжному схилі, рухатися по перилах, орієнтуватися в зимових горах, розуміти сніговий покрив... Ви не просто пройдете майже весь Чорногорський хребет, а підніметеся на один з найбільш неприступних двотисячників Карпат (2 016 м).

  • 1

Поширені запитання

Які ціни на тури високої складності на 2022 рік?

Вартість на тури високої складності становить від ≈5 850 до ≈97 988 грн. Деталi

Які найдешевші тури високої складності на 2022 рік?

Цiни на тури високої складності стартують від ≈5 850 грн список найбільш доступних за ціною можете подивитися тут

Яка тривалість на тури високої складності на 2022 рік?

Тривалість на тури високої складності становить від 9 до 22 днів. Деталi
Сторінка сформована 16:40:17