Авторський тур Сходження на Кіліманджаро. Сафарі, Занзібар

Очікуємо графік і ціни
9,5
із 10
оцінка організатора
3 відгука

Танзанія \ Моші

Маршрут:
Танзанія, Моші, Маршрут: Приліт - Моші - табори: Умбве - Барранко (3970 м) - Каранга (3995 м) - Барафу (штурмовий, 4760 м) - сходження на пік Ухуру (5895 м) тощо.
Кількість місць:
12
Виїзд:
Самостійний

Опис Авторський тур Сходження на Кіліманджаро. Сафарі, Занзібар

Про тур

Кожна захоплена горами людина мріє піднятися на Кіліманджаро і прогулятися по льодовику, про якого писав Хемінгуей. Цей тур спланований за програмою-максимум: Ви підніметеся на "дах Африки" (5895 м), побачите дику африканську природу і культуру. Ми здійснимо сходження на Кіліманджаро за найшвидшим і безлюдним маршрутом – Умбве. Після спуску вирушимо на сафарі в ЧОТИРИ парки: Серенгеті, Тарангірі, Маньяра і кратер Нгоронгоро, де побачимо левів, жирафів, слонів та інших тварин. Родзинкою сафарі стане Велика міграція в парку Серенгеті, про яку NatGeo знімає ті самі фільми. На закінчення потанцюємо разом з плем’ям масаїв, а кульмінацією подорожі стануть білі пляжі Занзібару, 150-річні черепахи, снорклінг посеред коралів і дельфінів в Індійському океані.

Маршрут

Нитка сходження на Кіліманджаро: Приліт – Моші – табори: Умбве – Барранко (3970 м) – Каранга (3995 м) – Барафу (штурмовий, 4760 м) – сходження на пік Ухуру (5895 м) – Мвека (3100 м), джерела Чемка – Аруша – сафарі: нац. парки Тарангірі, Маньяра, Нгоронгоро і Серенгеті – село масаїв – Моші.

Додаткова програма: переліт на Занзібар – заповідник з гігантськими черепахами – пляжний відпочинок/дайвінг/снорклінг.

Програма

День 1. Моші

Приліт учасників в аеропорт Кіліманджаро. Оформлення візи відбувається на місці після заповнення анкети та оплати візового збору (50$). Вже тут вперше відчуваємо на собі клімат Африки. Переїжджаємо в місто Моші (адміністративний центр області) – ворота до Кіліманджаро, і зупиняємося в готелі на нічліг.

Вранці виїжджаємо на машині до воріт Умбве (Umbwe) – стартову точку нашого сходження. Тут ми побачимо звичайне життя африканських селищ, жителі яких вирощують екзотичні для нас рослини. Проходимо КПП заповідника, реєструємо наш маршрут і отримуємо дозвіл (у так званому перміт офісі) для походу на гору. Залишок дня піднімаємося по гребеню до табору Умбве.

Наш шлях лежить через круті схили ущелини. Навколо вражаюча, незвідана природа і рослинність. Світить яскраве сонце, тому обов’язково не тільки мати при собі сонцезахисний крем з максимальним ступенем захисту, але і використовувати його. Ближче до вечора прийдемо до табору Барранко (3970 м) і розіб’ємо свій табір.

Спостерігаємо все більш захоплюючі панорами, піднімаючись вище і вище. Сьогодні долаємо лавову стіну Барранко. Оскільки Кіліманджаро знаходиться близько до екватора (близько 300 км), гірська хвороба тут досить м’яка, але не варто забувати про неї. Будь ласка, ставтеся серйозно до акліматизаційних виходів. Адже саме вони допоможуть мінімізувати наслідки гірської хвороби і полегшать сходження до нашої мети. Ніч проведемо в наметовому таборі Каранга (3995 м).

Першу половину дня йдемо постійно вгору, і досягаємо штурмовий табір Барафу (4760 м). Для успішного підкорення вершини Кіліманджаро нам потрібна правильна акліматизація, тому знову вирушаємо в радіалку, залишивши речі в таборі, піднімаємося вище на 200-300 метрів, і проводимо на цій висоті деякий час. Повертаємося до табору.

Прокидаємося рано – о 3 годині, збираємо речі, тепло одягаємося і виходимо на штурм гори з налобними ліхтариками. Через деякий час під променями висхідного сонця ми побачимо химерні льодовики Кіліманджаро. Підкоримо найвищу частину вулкана – пік Ухуру (5895 м). Далі – тільки вниз. Спускаємося до табору Мвека (3100 м) і відпочиваємо.

Сьогодні ми залишаємо заповідник Кіліманджаро. Позаду залишаються холод і високогір’я, далі нас чекає палюча африканська спека. Спускаємося до воріт заповідника, де нам видадуть офіційні сертифікати про сходження. Переїжджаємо в Моші, забираємо з готелю свої речі. І тут нас чекає ще один подарунок – термальні джерела посеред дивовижно красивої природи і гір. Чемка розташована за 15 км від Моші (приблизно 1 годину йти), але цей перехід того вартий. Пострибаємо з тарзанки, а дрібні рибки, які плавають в джерелах, зроблять нам піллінг. Розслабимося і відсвяткуємо Вершину! Увечері їдемо в Арушу, де заселяємося в готель і відпочиваємо.

Саме так називають парк місцеві, і виною тому гігантські ссавці, які мирно бродять по саванні між баобабів. Виїжджаємо після раннього сніданку, і до обіду вже будемо колесити по просторах Тарангірі. Це саме те місце, де прямо з джипа можна сфотографувати слонів з баобабами – в Тарангірі налічуються найбільші популяції тих та інших. Сьогоднішні кадри безумовно стануть уособленням Африки. У річковій долині шукають вологу стада антилоп, буйволів, жирафів, а леви і леопарди стежать за ними із заростей чагарнику. Після денного сафарі зупинимося в кемпінгу Panorama.

Їдемо в нацпарк озера Маньяра. Незважаючи на невеликі розміри, він є одним з найрізноманітніших заповідників Танзанії. Озеро розкинулося серед тропічних джунглів біля підніжжя Великої рифтової долини. Тут є луги, ліси, живописні схили, гарячі джерела і солоні озерця. У такому багатому середовищі знайшло будинок безліч тварин: левів, гепардів, імпал, зебр, бородавочників, слонів, мангустів, каракалів тощо. Озерний парк – рай для птахів, яких тут налічується понад 350 видів. Величезна колонія рожевих фламінго стала візиткою Маньяри. Досліджуємо парк, влаштуємо пікнік, а на ніч повертаємося в кемпінг Панорама.

Їдемо в "колиску людства" ущелину Олдувай, де були знайдені перші останки гомінідів віком майже 2,5 мільйона років. Свого часу існувала гіпотеза про походження людини саме з цих місць. Сотні тисяч років у цій самій ущелині були стоянки пітекантропів, австралопітеків і Homo Habillis.

Після занурення в історію їдемо на простори Серенгеті, щоб побачити одну з найбільш вражаючих подій планети – Велику міграцію тварин! Серенгеті в перекладі означає "нескінченні рівнини" і входить до списку найбільших парків світу. Завдяки розмаху і важкодоступності тут повною мірою збереглося розмаїття африканської фауни і флори. Тут знімають фільми Animal Planet і NatGeo. Тут бігають в прямому сенсі необлючені стада антилоп, зебр і буйволів, а на них полюють всі мислимі мисливці савани. Серенгеті виділяють в окрему екозону світового масштабу - ось наскільки вона величезна і значуща. І ми її побачимо. Пообідаємо в саванні, спостерігаючи за тваринами, заночуємо в кемпі Серонера.

Вирушаємо на околицю Серенгеті до згаслого вулкана Нгоронгоро. У величезному кратері діаметром 20 км є вода, ось чому тут живе найбільша кількість тварин на 1м2 у всій Африці. Нгоронгоро є об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Спочатку піднімемося на стінки кратера, з висоти 2300 метрів розглянемо гігантську кальдеру і поспостерігаємо за тваринами, які бігають далеко внизу. Потім спустимося в кратер глибиною 600м і познайомимося з ними ближче. Пообідаємо тут, сфоткаємося з фламінго, носорогами, бегемотами та іншою живністю, яка абсолютно не боїться людини.

Екскурсія до масаїв.

Далі поїдемо в село масаїв, чиє плем’я стало одним з найпопулярніших в Африці. Деякі масаї ще живуть у халупах за традиційним укладом, але глобалізація торкнулася і цього віддаленого куточка планети. Ми оплатимо виставу зі співом і танцями – Ви побачите культуру і привезете яскраві фотографії. Але очікувати багато чого не радимо. Як і всюди, до Вас будуть чіплятися з фото і сувенірами, виманювати гроші і бити втридорога. Торгуйтеся і уточнюйте ціни на фото з масаєм.

До вечора повертаємося в Моші, де основна наша програма закінчується.

Подорож на Занзібар - необов’язкова програма, яка оплачується окремо. Вартість 300$

Скористаємося рейсом місцевих авіаліній і полетимо на острів Занзібар. Насамперед погуляємо центром Стоун Тауна, а далі сідаємо на човен і пливемо на острів Призон – у заповідник з гігантськими черепахами, які доживають до 150 років! Після екскурсії та близького знайомства з унікальними рептиліями пливемо на наш пляж – Нунгві. Він найкращий на Занзібарі – тихий, білосніжний, з приголомшливою бірюзовою водою. Розмістимося в готелі і будемо відпочивати на піщаних пляжах, насолоджуватися прозорою водою океану і видами з кокосовими пальмами.

Далі у нас вільна програма, адже у кожного своє уявлення про ідеальний відпочинок. Кілька ідей:

  • снорклінг в океані і безлюдні острови – 30-60$;
  • дайвінг – 100$;
  • полювання на марліна – від 350 до 750$/4-7 осіб;
  • ресторани з морепродуктами – від 20$ за 1 рясний раз;
  • валятися на пляжі, засмагати і купатися – 0$.

Охочі побути на пляжі довше, залишаються на острові. Крім пляжного відпочинку ви можете поїхати на різноманітні екскурсії (тур старим містом, морські екскурсії та інші). Решта учасників походу летять в аеропорт Кіліманджаро і звідти вирушають додому.

Проживання

Проживання в Моші (двомісне розміщення + сніданок), входить у вартість.

Готель в Аруші після сходження і сафарі, входить у вартість.

Проживання в наметах на маршруті.

Харчування

У турі передбачено: харчування під час сходження і сафарі.

Харчування в містах під час переїздів оплачується додатково (від 10$ за раз).

Ціни

Ціни минулого сезону

У вартість походу входить:

  • зустріч туристів в аеропорту;
  • проживання в Моші (двомісне розміщення + сніданок);
  • готель в Аруші після сходження і сафарі;
  • всі трансфери за програмою сходження;
  • харчування під час сходження і сафарі;
  • послуги інструктора клубу;
  • робота місцевих гідів у день сходження;
  • робота кухаря і помічників на сходженні;
  • послуги портерів (15 кг на туриста);
  • перміт на сходження на Кіліманджаро;
  • пропуск в нац парки Нгоронгоро і Теренгире (або о. Маньяра);
  • сафарі в Нгоронгоро: організація, джипи, робота водіїв, харчування та питна вода (1,5л на день);
  • відвідування племені масаїв;
  • всі необхідні дозволи для треккінга;
  • громадське спорядження (кухонне начиння, їдальня та особисті намети...);
  • групова аптечка;
  • допомога в підготовці до походу;
  • джерела Чемка (вхід, переїзд);
  • сертифікат про сходження;
  • фірмовий подарунок клубу Pohod V Gory;
  • підбір авіаквитків.

У вартість НЕ входить:

  • танзанійська віза 50$;
  • авіа переліт;
  • таксі в аеропорт і назад – 15$;
  • страховка;
  • харчування в містах під час переїздів (від 10-15$ за раз);
  • обов’язкові чайові портерам (200$ на Каліманджаро + 50$ на сафарі).

Оплата та додаткові витрати:

  • Для цього походу потрібна передоплата в розмірі 400$, яка піде на бронювання Ваших переїздів, проживання та екскурсій. Менеджер почне її збирати тільки після набору групи. При скасуванні туру після внесення передоплати вона не повертається. Решту суми ви можете віддати інструктору при зустрічі (в доларах США) або перерахувати нам на банківську карту.
  • Додаткові витрати, не включені у вартість походу, становитимуть близько $400. Ми можемо розрахувати приблизну вартість всієї подорожі: авіаквиток у Танзанію (900$) + вартість походу (3350$) + додаткові витрати ($400). Отже, похід на Кіліманджаро обійдеться вам у 4650$.

Програма на Занзібар:

  • Подорож на Занзібар не входить у вартість туру і оплачується окремо. Ціна – 300$. Входить у вартість: готель 3 * зі сніданком (2 ночі), трансфер з аеропорту, екскурсія на острів черепах. Інші екскурсії, ресторани, трансфер в аеропорт і особисті витрати оплачуються кожним туристом самостійно.

Трансфер

Туристи самостійно добираються до першої точки маршруту: аеропорт Кіліманджаро, з наступним переїздом в м. Моші.

Необхідні документи

Громадянам України віза ставиться в діючий закордонний паспорт після прибуття в аеропорт Кіліманджаро. Вартість візи – 50$.

Важливо:

  • Для відвідування Танзанії вам необхідно мати міжнародний сертифікат про вакцинацію від жовтої лихоманки. Робити її потрібно не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.
  • Малярія. Від неї вакцини не існує, але є кілька профілактичних засобів. Найпопулярніші з них – це Лоріам, Фансідар, Малярон. Почати приймати за тиждень до від’їзду і закінчити через три тижні після повернення.
  • Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото Вашому менеджеру.

Необхідні речі

Під час сходження на Кіліманджаро нас буде супроводжувати ціла армія портерів тому в цій рідкісній ситуації ми не наполягаємо на мінімальній кількості речей, які потрібно брати з собою. Але з іншого боку, чим важчий ваш рюкзак, тим більше чайових вам доведеться заплатити портерам. Так що беріть все необхідне і бажане в горах – але не захоплюйтеся. Отже, що потрібно з собою на сходженні.

Одяг і взуття:

  • Мембранна куртка;
  • Мембранні штани;
  • Зимовий пуховик;
  • Полартекова фліска;
  • Рукавички і теплі рукавиці;
  • Шапка, баф, кепка від сонця;
  • Термобілизна (верх і низ);
  • Футболки (2-3 штуки);
  • Легкі трекінгові штани і шорти;
  • Трекінгові шкарпетки – 4-5 пар;
  • Гамаші;
  • Дощовик або пончо;
  • Трекінгове взуття;
  • Сандалії для бівуака.

Особисте спорядження:

  • Великий рюкзак або баул (70-90 літрів) з рейнкавером – для портера;
  • Штурмовий рюкзак на 30-40 літрів з рейнкавером;
  • Спальний мішок на -10…-15°С (комфорт);
  • Туристичний килимок;
  • Трекінгові палиці;
  • Окуляри від сонця і сонцезахисний крем;
  • Термос на 1 л;
  • Налобний ліхтарик;
  • Особиста аптечка;
  • Гігієнічна помада;
  • Гігієнічний набір і рушник.

Зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження - зв’яжіться з цього приводу з менеджером.

Важлива інформація

УВАГА!

  • На території Танзанії ЗАБОРОНЕНІ поліетиленові пакети. На митниці після прильоту в країну багаж перевіряють на їх наявність і, якщо знаходять, то боляче штрафують. Заборонені пакети всіх форм і розмірів, заборонені поліетиленові дощовики. Навіть маленькі пакетики на зіп-локах, в яких ми звикли транспортувати ліки, теж заборонені.
  • Якщо Ви на пересадці купували що-небудь у дьюті-фрі і Вам це упакували в пакет, його треба залишити в літаку перед виходом.

Про організатора туру

Pohod v Gory
Україна
9,5
із 10
оцінка організатора
3 відгука

Клуб активного відпочинку «Pohod v gory» (раніше "Карпатські мандрівники") - це об'єднання гідів і організаторів активного відпочинку, альпіністів і просто любителів гір. Наша команда - це люди, які не уявляють собі життя без подорожей і пригод. Головна мета клубу - планування, організація і проведення походів в різних точках нашої планети. Ми не є туроператором в звичному розумінні і не затиснуті в рамки стандартних турів, які пропонуються місцевими організаторами в різних країнах.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Сходження на Кіліманджаро. Сафарі, Занзібар

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 08:19:36