Фильтры

Альпіністські та Скелелазні тури

Обирайте Альпіністський та Скелелазний тур! 17 пропозицій від 310 eur ➤ Перша ціна ➤ Прямий зв'язок з організатором ➤ Великий вибір авторських турів

Знайдено 17 авторських турів Показати на мапі
  • 1

Сходження на Арарат (5165 м) з українським гідом Альпіністський та Скелелазний тур

Туреччина \ Ван
749 eur
(≈24 867 грн)
10
із 10
оцінка організатора
1 відгук
749 eur 7 днів Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Авіатур Складність нижче середньої Гори Місто Природні об'єкти Арарат
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
можна з дітьми від 12 років
11-17.06.22 25.06-01.07.22 09-15.07.22 23-29.07.22 06-12.08.22
Виїзд з: Ван

Арарат - біблійна гора 5-тисячник, до якої, згідно з Біблією, пристав Ноєв ковчег. Її образ зображений на прапорі Вірменії, а багато любителів коньяку, звичайно ж, куштували однойменний напій. Зараз Арарат знаходиться на території Туреччини, хоча добиратися до нього з вірменського кордону теж не далеко. Шлях на вершину гори вважається технічно простим, тому сходження на Арарат рекомендується новачкам. Після нього вже можна спробувати свої сили в сходженні на Казбек, Ельбрус, Монблан або поїхати в Непал до вершин Гімалаїв. Щоб успішно піднятися на Арарат буде достатньо звичайної фізичної підготовки і стандартної туристичної екіпіровки.

Сходження на Лайлу (4008м). Грузія. Сванетія Альпіністський та Скелелазний тур

Грузія \ Местія
349 eur
(≈11 587 грн)
10
із 10
оцінка організатора
1 відгук
349 eur 7 днів Альпінізм/Скелелазіння Екстремальний Складність нижче середньої Гори Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
01-07.07.22 17-23.07.22
Виїзд з: Местія

Лайла. Мелодійне назва цієї гори перекладається з сванські мови як "Палаюча" і вже одним цим притягує. Гора ця дійсно дуже приваблива, особливо хороша в ранніх променях сонця, що сходить і на заході дня. Сходження на Лайлу пройде по мальовничих куточках Сванетії з великою кількістю пам'яток. Як завжди все почнеться зі знайомства з країною.

Похід Чорногорією. Дурмітор Альпіністський та Скелелазний тур

Чорногорія \ Котор
310 eur
(≈10 292 грн)
310 eur 10 днів Екскурсійний Альпінізм/Скелелазіння Авіатур Середньої складності Гори Місто Річка Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
26.07-04.08.22

Чорногорія - маленька і напрочуд гостинна країна, розташована на березі Адріатичного моря. Гарні, затишні бухти бірюзового моря, що ласкаво накочує хвилі на чисті пляжі, величезні природні гірські парки, що включають численні каньйони і скелі. Наш похід пройде у найвищому гірському масиві Чорногорії - Дурмітор. Круті стрімчасті каньйони тут чергуються з величними лісами та величезними кам'янистими моренами. Природа Дурмітора багата на чудові озера, оповиті неприступними скелями та незайманими лісами.

Активний тур до Японії. Сходження на Фудзіяму Альпіністський та Скелелазний тур

Японія \ Токіо
2 200 usd
(≈64 350 грн)
9,8
із 10
оцінка організатора
1 відгук
2 200 usd 15 днів Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Піший Середньої складності Гори Місто Історичні об'єкти Природні об'єкти
Проживання: Готелі 2-3*
вік: до 75 років, діти від 16 років
01-15.10.22

Чарівна Японія, оспівана мудрецями й поетами, скарбниця знань, колиска суті боргу і рівноваги. Родина гордих самураїв і загадкових гейш. Жменька дрібних островів, що подарували світові невагомі рими хайку, граціозну красу Кендо, гармонію садів і багатство духовного світу синтоїзму. Над «Країною сонця, що сходить» височіє Фудзіяма, на вершині якої ми зустрінемо зародження нового дня. Цей похід і сходження на Фудзіяму — абсолютно особливий трекінг, де кожен день — сповнений глибокого змісту і нових знань. Ходімо з нами досліджувати стародавні міста і храми, насолоджуватися чудовою природою і горами — відкриємо Японію разом!

Сходження на Арарат Альпіністський та Скелелазний тур

Туреччина \ Ван
690 eur
(≈22 908 грн)
9,8
із 10
оцінка організатора
1 відгук
690 eur 8 днів Екскурсійний Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Екстремальний Піший Складність вище середньої Гори Історичні об'єкти Природні об'єкти Арарат
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
10-17.07.22 14-21.08.22 04-11.09.22
Виїзд з: Ван

Вулкан Арарат (5165 м) - "must have" в скарбничці альпіністів. Це красива вершина з шикарними видами, це серйозна висота. Його вважають відмінним початком знайомства з Високими Горами, адже ніяких технічних знань для підйому не потрібно. Тільки сила волі та впевненість в тому, що ти можеш і хочеш піднятися.

Грузія. Класичний маршрут сходження на Казбек (5033 м) Альпіністський та Скелелазний тур

Грузія \ Тбілісі
399 eur
(≈13 247 грн)
10
із 10
оцінка організатора
1 відгук
399 eur 9 днів Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Складний Гори Місто Природні об'єкти Казбек
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки, Готелі 3-4*
можна з дітьми від 16 років
18-26.06.22 09-17.07.22 30.07-07.08.22 20-28.08.22
Виїзд з: Тбілісі

Гора Казбек в перекладі з грузинського означає «гора з крижаною вершиною». Це велична вершина, яка надихнула своїм виглядом безліч мандрівників і поетів. Казбек є однією з найвищих вершин Кавказу. По факту це сплячий вулкан з двома вершинами, висотою понад 5 000 м над рівнем моря. Незважаючи на висоту, сходження на Казбек є доступним навіть для непрофесіоналів. Досить лише бути мотивованим, адекватним і мати нормальну фізичну форму.

Грузія. Класичний маршрут сходження на Тетнульд (4856 м) Альпіністський та Скелелазний тур

Грузія \ Местія
від 499 eur
(≈16 567 грн)
10
із 10
оцінка організатора
1 відгук
499 - 729 eur 9 днів Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Складний Гори Місто Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
вік: від 20 років
07-15.07.22
Виїзд з: пгт. Местія

Тетнульд - одна з найкрасивіших гір Кавказу, яка овіяна легендами. Вас чекає серйозний маршрут, але і чудові види. Сходження на Тетнульд є мрією багатьох туристів, що відвідали Сванетію. За красою ця гора без проблем може зрівнятися з красивою, але небезпечною і практично неприступною Ушбой. А ось маршрут по ПЗ ребру цілком може підкоритися людині з попередніми досвідом сходжень. Цей похід стане цікавий як початківцям альпіністам, так і тим, хто бував в горах не один раз.

Високі Татри. Екстрім на віа-феррата, ночівлі у притулках Альпіністський та Скелелазний тур

Польща \ Закопане
450 eur
(≈14 940 грн)
заїзди скасовані
450 eur 8 днів Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Екстремальний Піший Складність вище середньої Складний Гори Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
04-11.09.22
Виїзд з: Закопане

Похід з легкими рюкзаками по Високим Татарам у Польщі. Усі ночівлі у притулках - намети не потрібні, несемо лише їжу та спальники. Багато екстремальних радіалок – тобто. взагалі без рюкзаків, зате з крутими підйомами, вузькими гребенями з перилами-ланцюгами, запаморочливими урвищами тощо. Рівень складності середньо-високий – складніший ніж у Карпатах, простіше ніж на Кавказі. Для новачків (що раніше не були в горах) маршрут протипоказаний. Погода непередбачувана – можливі і дощі, і вітри. Для поїздки до Польщі у вас має бути шенгенська віза або біометричний паспорт.

Сходження на Гутин-Томнатик взимку. Категорія 2А Альпіністський та Скелелазний тур

Україна \ Карпати \ с. Дземброня (Івано-Франківська область)
заїзди пройшли
9,8
із 10
оцінка організатора
1 відгук
5 днів Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Піший Складність вище середньої Гори Гутин Томнатик
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
вік: до 75 років, діти від 16 років

Запрошуємо на найскладнішу зимову вершину Карпат - Гутин-Томнатик (2 016 м) по південно-східному ребру! Цей карпатський маршрут вважається найцікавішим з технічної точки зору. Ви пролізете по скельних стінах і каміну, пройдете по гострому гребеню і прогуляєтеся по сніжному високогір'ю Чорногірського хребта. Досвідчений інструктор навчить Вас ходити у зв'язці та в кішках, підійматися по перилах, користуватися льодорубами, страхуватися, зарубатися.

Альпсемінар в Карпатах Альпіністський та Скелелазний тур

Україна \ Карпати \ Красник
заїзди пройшли
4 дні Альпінізм/Скелелазіння Середньої складності Гори Природні об'єкти Піп-Іван
Проживання: Хостели/Готелі 1*
вік: від 18 років

Альпсемінар - це зимовий виїзд в гори, в якому можна отримати базові навички, необхідні для участі в сходженнях 1б-2б категорії складності. Програма передбачає теоретичні та практичні заняття, сходження на гору Піп Іван або Смотрич (в залежності від погоди і підготовки учасників). Проживання в зручному Дараба-хостелі: нові 2-5-місні номери, умови на поверсі. Потрібні: хороша фізична форма, досвід літніх походів, добре підготовлене спорядження згідно зі списком.

У Карпати на вихідні. Ази альпінізму на Гембі (1491 м) і релакс Альпіністський та Скелелазний тур

Україна \ Карпати \ Подобовець
заїзди пройшли
10
із 10
оцінка організатора
1 відгук
2 дні Тур вихідного дня Альпінізм/Скелелазіння Складність нижче середньої Гори Природні об'єкти
Проживання: Гостьові будинки/Садиби (аналог 2-3*)
можна з дітьми від 14 років
Виїзд з: пгт. Воловець

Бажаєте перезавантаження на вихідні - Вас чекають Карпати, тренування, нові знайомства і релакс. У планах поїздки: навчання ходіння в кішках і використання льодоруба, приготування похідної їжі, побудова захисних стінок, в'язання вузлів, постановка інструкторам будь-яких питань щодо походів, а також занурення в середу шанувальників гір.

Сходження на Казбек Альпіністський та Скелелазний тур

Грузія \ Тбілісі
Очікуємо графік і ціни
11 днів Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Екстремальний Піший Середньої складності Гори Казбек
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки, Хостели/Готелі 1*
можна з дітьми від 16 років

Казбек - культова вершина Кавказу, хоча і має висоту 5033 м. Але легка в технічному плані, тобто під силу будь-якій людині з хорошою фізичною підготовкою. Вона може послужити Вам відправною точкою в початку заняття професійним альпінізмом.

Вихідні в Карпатах на Дарабі. Весна Альпіністський та Скелелазний тур

Україна \ Карпати \ Красник
Очікуємо графік і ціни
3 дні Гірськолижний Тур вихідного дня Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Рафтинг Легкий Гори Природні об'єкти Говерла Піп-Іван
Проживання: Хостели/Готелі 1*
можна з дітьми від 1 року

Динамічний виїзд в гори з програмою, яку формуємо напередодні виїзду спільно з учасниками. У нашому розпорядженні є бус, комфортне місце ночівлі в Красніку і інструктор, який заведе куди завгодно. Поїздка відбувається завжди, навіть якщо зібралася маленька команда. Можливі варіанти активності: поїхати на гірські лижі в Буковель або Драгобрат, піти в скітур-прогулянку, піти в гори пішки або на снігоступах, піти покататися на лижах або санках на місцевому підйомнику бугеля.

Зимова Чорногора - альпіністський похід в Карпатах Альпіністський та Скелелазний тур

Україна \ Карпати \ Шибене
Очікуємо графік і ціни
9,8
із 10
оцінка організатора
1 відгук
6 днів Трекінг/Похід Альпінізм/Скелелазіння Екстремальний Піший Складний Гори Говерла Гутин Томнатик Піп-Іван
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
вік: до 75 років, діти від 16 років

Мрієте випробувати себе? Готуєтеся до серйозних вершин? Треба відточити навички альпінізму? Нам по дорозі! Запрошуємо в найскладніший похід по Чорногірському хребту, де Вас навчать ходити в зв'язці, користуватися альп спорядженням (кішками, льодорубами, системами...), самозатримуватися на сніжному схилі, рухатися по перилах, орієнтуватися в зимових горах, розуміти сніговий покрив... Ви не просто пройдете майже весь Чорногорський хребет, а підніметеся на один з найбільш неприступних двотисячників Карпат (2 016 м).

Карпатське родео Альпіністський та Скелелазний тур

Україна \ Карпати \ Красник
Очікуємо графік і ціни
3 дні Тур вихідного дня Альпінізм/Скелелазіння Рафтинг Легкий Гори Річка Природні об'єкти Черемош Піп-Іван
Проживання: Хостели/Готелі 1*
можна з дітьми від 10 років
Виїзд з: с. Красник

Карпатське родео - це програма активного відпочинку на бурхливій воді. Три дні в нашому рафтинг-таборі дадуть вам можливість опанувати премудрості водного туризму і без страху долати пороги ІІ і ІІІ категорій складності річки Чорний Черемош: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук. На другий день буде можливість здійснити сходження на гору Піп Іван Чорногірський (2 028 м), з якої відкривається чудовий вид на Чорногірський хребет, і зробити ще один сплав по Черемошу.

Карпатські вершки Альпіністський та Скелелазний тур

Україна \ Карпати \ Красник
Очікуємо графік і ціни
4 дні Тур вихідного дня Альпінізм/Скелелазіння Рафтинг Легкий Гори Річка Природні об'єкти Черемош Піп-Іван
Проживання: Хостели/Готелі 1*
можна з дітьми від 10 років
Виїзд з: с. Красник

Цей тур поєднує рафтинг та прогулянки в гори, тому ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги річки Чорний Черемош (Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук), а також здійсните сходження на Гринявські полонини (1300 м) і г. Піп Іван (2028 м). Зберіть вершки задоволення!

Сходження на Бурджулу (4360 м). Караугомское плато. Грузія Альпіністський та Скелелазний тур

Грузія \ Кутаїсі
Очікуємо графік і ціни
10
із 10
оцінка організатора
1 відгук
10 днів Альпінізм/Скелелазіння Екстремальний Піший Середньої складності Історичні об'єкти Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
Виїзд з: Кутаїсі

Гостинна Грузія зберігає ще багато загадок навіть в 2020-м. Перше сходження на Бурджулу, 4364м, за останні 30 років з легендарного Караугомского плато. Іншого такого немає ні в Альпах, ні на Кавказі. Нескінченні снігові поля на висоті 3700-4000 м. Довжиною 9 км. Ми їдемо відкривати нову трекинговую вершину.

  • 1

Поширені запитання

Які ціни на альпіністські та Скелелазні тури на 2022 рік?

Вартість на альпіністські та Скелелазні тури становить від ≈10 292 до ≈64 350 грн. Деталi

Які найдешевші альпіністські та Скелелазні тури на 2022 рік?

Цiни на альпіністські та Скелелазні тури стартують від ≈10 292 грн список найбільш доступних за ціною можете подивитися тут

Яка тривалість на альпіністські та Скелелазні тури на 2022 рік?

Тривалість на альпіністські та Скелелазні тури становить від 7 до 15 днів. Деталi
Сторінка сформована 17:39:50