Фильтры

Тури у Донецьку область

Обирайте Тур Донецька область! 4 пропозиції ➤ Перша ціна ➤ Прямий зв'язок з організатором ➤ Великий вибір авторських турів

Знайдено 4 авторських тури Показати на мапі
790 грн
9,8
із 10
оцінка організатора
790 грн 1 день Екскурсійний Тур вихідного дня Автобусний тур Легкий Гори Місто Річка Природні об'єкти Релігійні об'єкти
03.10.2021
Виїзд з: Дніпро, Харків

А ми їдемо до національного заповідника «Святі гори», які також називають «українська Швейцарія». Побуваємо в Святогірській Лаврі, храми якої знаходяться у підніжжя гори та у її тілі, по крейдяним печерам піднімемось на плато гори, де нашим очам відкриються неповторні пейзажі на заповідник та річку Сіверський Донець, води якої дугою охоплюють Святі гори. По цій річці нас чекає круїз на катері та відпочинок і купання на невеличкому чистому, вкритому тінню від дерев, пляжі (в літню пору року).

Соляні шахти Соледара + Бахмутський завод шампанських вин Art Winery Авторський тур у Донецьку область

Україна \ Донецька область \ Соледар
Очікуємо графік і ціни
7,5
із 10
оцінка організатора
1 день Екскурсійний Тур вихідного дня Гастро тур Автобусний тур Легкий
можна з дітьми від 2 років

Під час відвідування Вам надається унікальна можливість: пройти по дну Стародавнього світового океану, відвідати чарівні лабіринти підземного соляного царства, побачити чарівні соляні скульптури, зроблені руками народних умільців, соляне футбольне поле і унікальний концертний зал, який вражає своїми розмірами і дивовижною акустикою, а також дізнатися багато цікавого про чудодійні властивості солі, що здобула славу білого золота, ознайомиться з історією видобутку солі і з технологією, яка застосовується на сучасному виробництві.

Індастріал тур на Донбас - спелеокаякінг, шахти, рудники і шампанське Авторський тур Донецька область

Україна \ Донецька область \ Бахмут
Очікуємо графік і ціни
2 дні Екскурсійний Тур вихідного дня Екстремальний Індустріальний тур Спелеотуризм Піший

Всі найголовніші і цікаві підземні пам'ятки Донбасу в одному турі, за одні вихідні! Зверніть увагу - температура всередині шахт і копалень круглий рік однакова - 10-15 градусів тепла. Що цілком комфортно для їх відвідування та огляду взимку. Тур повністю проходить на території яку контролює Україна. Лінію розмежування з тимчасово окупованими територіями ми не перетинаємо!

Соляна симфонія Соледара - тур вихідного дня з Одеси Авторський тур у Донецьку область

Україна \ Донецька область \ Бахмут
Очікуємо графік і ціни
3 дні Екскурсійний Тур вихідного дня Спелеотуризм Легкий Природні об'єкти
вік: до 60 років, діти від 7 років

Дорогі друзі! Пропонуємо Вам відвідати єдину діючу в Україні соляну шахту. Вас чекає екскурсія в унікальний підземний спелеосанаторій "Соляна симфонія" в м Соледар. Ми опинимося на глибині 288 м на дні прадавнього океану. Відвідування соляної шахти особливо корисно і актуально в зимовий період. Також в турі ми відвідаємо легендарний завод "ARTWINERY" і продегустуємо 6 зразків ігристого вина.

Поширені запитання

Які ціни авторських турів у Донецьку область на 2021-2022 рік?

Вартість авторських турів у Донецьку область становить 790 грн. Деталi
Сторінка сформована 01:22:29
;