Фильтры

Авторські тури у Киргизстан

Обирайте Авторський тур Киргизстан! 2 пропозиції ➤ Перша ціна ➤ Прямий зв'язок з організатором ➤ Великий вибір авторських турів

Знайдено 2 авторських тури Показати на мапі
  • 1

Похід по Киргизстану - Терскей Ала-Тоо і озеро Іссик-Куль Авторський тур Киргизстан

Киргизстан \ Бішкек
Очікуємо графік і ціни
9,5
із 10
оцінка організатора
3 відгука
12 днів Трекінг/Похід Піший Середньої складності Гори Місто Культурні об'єкти Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
Виїзд з: Бішкек

Йдемо в похід по мальовничих горах Тянь-Шаню, де дух захоплює від вершин і солодко пахне арча. Вас чекають неймовірної краси перевали, кристально чисті озера всіх відтінків блакиті, хвойні ліси Середньої Азії, знайомство з новими людьми, історією і культурою Киргизстану. Ми відвідаємо знаменитий каньйон Казка і піднімемося до гірського озера Алакель на висоту 3800 метрів! Погостюємо у пастухів, чиї традиції, їжа і побут дивують до глибини душі. Відпочинемо після пішого походу на піщаних пляжах Іссик-Куля - найбільшого озера в Киргизстані. Воно настільки чисте, що жодне море не візьметься конкурувати з цим кришталевим дивом природи. Тянь-Шань для тих, хто хоче залишити всі проблеми вдома і втекти туди, де ніхто і ніщо не дістане: у край суворих гірських піків і крутих ущелин, які мало хто бачив. Приєднуйтеся!

Похід на Тянь-Шань, Таласський хребет і Сари-Челек Авторський тур у Киргизстан

Киргизстан \ Бішкек
Очікуємо графік і ціни
9,5
із 10
оцінка організатора
3 відгука
12 днів Трекінг/Похід Піший Складність нижче середньої Гори Місто Історичні об'єкти Культурні об'єкти Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
Виїзд з: Бішкек

Запрошуємо Вас на Західний Тянь-Шань, підкорювати Таласський і Чаткольскій хребти - зелені оази серед суворих пустельних гір Середньої Азії. Головною нашою метою є озеро Сари-Челек, по праву вважається перлиною цього дикого краю. Це нескладний, але справжній автономний похід, який підійде початківцям туристам і тим, хто хоче насолодитися неймовірною красою і самобутністю Киргизстану. Цей похід на Тянь-Шань гарантовано запам`ятається на довгі роки. Приєднуйтесь!

  • 1
Сторінка сформована 03:10:53