Фильтры

Дівич-вечір-тури

Обирайте Дівич-вечір-тур! 3 пропозиції ➤ Перша ціна ➤ Прямий зв'язок з організатором ➤ Великий вибір авторських турів

Знайдено 3 авторських тури Показати на мапі
  • 1
заїзди пройшли
6 днів Екскурсійний Дівич-вечір Релакс тур Сафарі-тур Авіатур Легкий Місто Море Пустелі Культурні об'єкти Природні об'єкти
Проживання: Готелі 4-5*
вік: від 21 до 71 рік
Виїзд з: Дубай

Рік тому Luxury-дівич-вечір у Дубаї перевершив усі наші очікування, підірвав мозок і соцмережі враженнями, це була найяскравіша пригода постковідного періоду! Дуже порадував сервіс високого рівня практично у всіх галузях! Величезна кількість розкішних місць для фотосетів, та майже весь Дубай - це чудова фотолокація! Запрошуємо вас на LUXURY-ДІВИЧ-ВЕЧІР 2022! Він обіцяє бути ще цікавішим і насиченішим, ви точно запам'ятаєте цю подорож, як одну з найяскравіших у житті!

Дівич-вечір у Грузії на 8 березня Дівич-вечір-тур

Грузія \ Тбілісі
заїзди пройшли
5 днів Дівич-вечір Авіатур Легкий Гори Місто Історичні об'єкти Культурні об'єкти Природні об'єкти Релігійні об'єкти
Проживання: Готелі 3-4*, Готелі 4-5*
вік: від 21 року
Виїзд з: Тбілісі

Багата історія, прекрасний клімат, чудова стародавня архітектура, ароматний хліб, смачне вино, сири та чурчхела зроблять відпочинок НЕЗАБУТНИМ. Такий тур до Грузії - це чудова можливість познайомитися із прекрасною її частиною за короткий час!

Карнавали Лазурного берега Дівич-вечір-тур

Франція \ Ніцца
заїзди пройшли
6 днів Екскурсійний Дівич-вечір Релакс тур Авіатур Легкий Місто Море Історичні об'єкти Культурні об'єкти Природні об'єкти
Проживання: Готелі 3-4*, Готелі 4-5*
вік: від 21 до 70 років
Виїзд з: Ніцца

Ви любите кінець лютого у середньоєвропейській смузі? Коли набрид холод, вже не тішить сніг, коли чорні гілки дерев наганяють тугу, і так хочеться свята, моря та сонечка! Звичайно, можна полетіти до Єгипту або Мальдів. Але перше – банальне і не смачне, друге – далеко і дорого. А ось Південний Берег Франції - це аристократично красиво, вже досить тепло (в середньому +18) і головне, недалеко. Я давно мрію відвідати Ніццу в період карнавалів Cô te d' Azur! Це можливість круто поєднати перезавантаження кінця зими, побачення з одним з найпрекрасніших французьких міст на узбережжі Середземного моря та барвисте видовище двох найяскравіших Карнавалів – Карнавал КВІТІВ та ЦИТРУСІВ.

  • 1
Сторінка сформована 02:35:12