Фильтры

Авторські тури у Болгарію

Обирайте Авторський тур Болгарія! 2 пропозиції ➤ Перша ціна ➤ Прямий зв'язок з організатором ➤ Великий вибір авторських турів

Знайдено 2 авторських тури Показати на мапі
  • 1

Треккінг в Болгарії — Ріла і Пірін Авторський тур Болгарія

Болгарія \ Софія
Очікуємо графік і ціни
9,5
із 10
оцінка організатора
3 відгука
12 днів Трекінг/Похід Піший Середньої складності Гори Ліси Місто Культурні об'єкти Релігійні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки, Хостели/Готелі 1*
Виїзд з: Софія

Пропонуємо цікавий похід на півдні Болгарії - по Балканських горах (масиви Ріла і Пірін). Ми підкоримо гору Мусала (2925 м) — найвищу вершину всієї південно-східної Європи і Балканського півострова. Десятки високогірних льодовикових озер, барвисті пейзажі, дрімучі ліси і квітучі едельвейси не залишать вас байдужими. Ми познайомимося з культурою та історією країни, відвідаємо відомий Рильський монастир і однойменний національний парк, підіймемося на мармурову "вершину бурь" — Вихрен (2914 м), де, за переказами, живе Перун, бог грому і блискавки. Трекінг у Болгарії — красиво, різнопланово і доступно. Приєднуйтесь!

Похід в Болгарії (Балкани) 2022: гори Рила і Пирин (12 днів) Авторський тур у Болгарію

Болгарія \ Софія
Очікуємо графік і ціни
11 днів Трекінг/Похід Піший Середньої складності Гори Природні об'єкти Релігійні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
Виїзд з: Софія

Пропонуємо здійснити похід по масивах Рила і Пирин, розташованим в південній частині Болгарії. Ми піднімемося на гору Мусала, яка є не тільки найвищою точкою на Балканах, а й у південно-східній Європі. Висота вершини становить 2 925 м. На нашому шляху зустрінуться численні льодовикові озера і мальовничі пейзажі гір Болгарії.

  • 1
Сторінка сформована 02:09:12