Фильтры

Авторські тури на Кіпр

Обирайте Авторський тур Кіпр! 4 пропозиції ➤ Перша ціна ➤ Прямий зв'язок з організатором ➤ Великий вибір авторських турів

Знайдено 4 авторських тури Показати на мапі
  • 1

Весняна казка Кіпру Авторський тур Кіпр

Кіпр \ Ларнака
заїзди пройшли
8 днів Екскурсійний Авіатур Легкий Гори Місто Море Історичні об'єкти Культурні об'єкти Природні об'єкти
Проживання: Готелі 3-4*, Готелі 4-5*
можна з дітьми від 10 років
Виїзд з: Ларнака

За 8 днів нашого туру ми проїдемо фактично по всьому острову, заглянемо в його найзатишніші куточки, дізнаємося про таємниці, які не розповідають туристам! У нашій програмі буде все – античні міста та середньовічні лицарські замки, найкрасивіші мечеті та знакові православні монастирі, мальовничі парки та атмосферні автентичні села, гірські перевали та найкрасивіші пляжі Кіпру!

Кіпр - Тропи Богів (трекінг з проживанням в готелі) Авторський тур на Кіпр

Кіпр \ Пафос
заїзди пройшли
5 днів Екскурсійний Трекінг/Похід Авіатур Легкий Море Печери Історичні об'єкти Культурні об'єкти Природні об'єкти
можна з дітьми від 12 років
Виїзд з: Пафос

Овіяний легендами Кіпр! Саме цей острів обрала для свого народження Афродіта, а смаку Богині краси, мабуть, варто довіряти! Кіпр – найсонячніший острів Середземномор'я, тут 340 днів на рік світить сонце. На Кіпрі - дуже сприятливий клімат, практично протягом усього року можна купатися, навіть узимку температура води рідко опускається нижче 18 градусів. Стежка Афродіти — один із наймальовничіших туристичних маршрутів на Кіпрі, де, за міфами, Афродіта часто гуляла та зустріла свого коханого Адоніса. Наш шлях пролягатиме повз руїн античних монастирів, гротів, печер, неймовірно прекрасних бухточок із смарагдовою водою та дивовижних пляжів. Також протягом маршруту ми насолоджуватимемося пам'ятками Пафосу, півострова Акамас, екзотичними лісами та поринемо в культуру кіпріотів. Приєднуйтесь - це кохання на все життя!

Подорож по Кіпру на машинах Авторський тур Кіпр

Кіпр \ Ларнака
заїзди пройшли
10
із 10
оцінка туру
1 відгук
10
із 10
оцінка організатора
1 відгук
8 днів Екскурсійний Тур на автомобілі Легкий Місто Море Історичні об'єкти Культурні об'єкти Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки, Готелі 2-3*
можна з дітьми від 12 років
Виїзд з: Ларнака

Яскрава, сонячна подорож по просторах Кіпру на автомобілях. Вас чекають виткані з квітів килими, кедрові ліси, ласкаве море з блакитними лагунами, монастирі і гори Троодос. Аромати і фарби весни у всій їх пишноті!

Таємничий Кіпр Авторський тур на Кіпр

Кіпр \ Ларнака
заїзди пройшли
10
із 10
оцінка організатора
1 відгук
10 днів Трекінг/Похід Піший Складність нижче середньої Море Природні об'єкти
Проживання: Намети/Кемпінги/Притулки
вік: до 60 років, діти від 10 років
Виїзд з: Ларнака

Похід по Кіпру "Таємничий Острів" - це нескладний похід по сонячному екзотичному острову Середземного моря. Подорож від таємничих гір Троодос, покритих живописними кедровими лісами, до блакитних лагун на узбережжі зі скелями і піщаними пляжами. Знайомлячись з Кіпром допомогою пішого походу, легко піддатися чарівності природи та давньої культури з дивовижними легендами про грецьких Богів. Трекінг по Кіпру - досить легкий похід, з дуже мальовничим маршрутом. Він відмінно підійде в якості першого закордонного походу і для походів з дітьми.

  • 1
Сторінка сформована 17:30:58