Авторський тур Вулкани Каппадокії: Хасан, Ерджіяс + долина Гйореме. осінь

450 eur
(≈14 242 грн)
9,8
із 10
оцінка організатора

Туреччина\Кападокія

Маршрут:
Туреччина, Кападокія, Маршрут: Гереме - Блакитна долина - Ухчісар - Долина Любові (або Кам'яні гриби) - політ на повітряних кулях - Деринкую - Іхлара - Селіма - Долина Мечів і т.д.
Кількість місць:
12
Виїзд з:

Опис Авторський тур Вулкани Каппадокії: Хасан, Ерджіяс + долина Гйореме. осінь

Про тур

В цьому поході ми піднімемося на два самотніх вулкана висотою під 4000 метрів, звідки поглянемо на перлину Туреччини - легендарну Каппадокию. Ерджіяс (3917м) і Хасан (3253м), вивергаючись, сформували унікальні ландшафти, а люди створили цілі печерні міста в вулканічному камені. Але буде не тільки сходження на вулкани!

Ми пройдемо «марсіанський» трекінг по головних визначних пам'яток Каппадокії. Побачимо Деринкую, Чавушин, Селіма, Кам'яні Гриби і каньйон Іхлара. Політаємо на повітряних кулях, поїдемо в гори Аладаглар до водоспадів Капузбаші. Заночуємо на вулканічному озері Меке Маар і погуляємо по «Дзеркалу Туреччини» - солоного озера Туз з рожевими фламінго і солончаком. Програма максимально насичена, а формат дозволить побачити ВСЕ цікаві місця цього найдавнішого регіону. Записуйтеся!

Маршрут

Екскурсійна частина: Гереме - Блакитна долина - Ухчісар - Долина Любові (або Кам'яні гриби) - політ на повітряних кулях - Деринкую - Іхлара - Селіма - Долина Мечів - Рожевий Каньйон - Чавушин - Гереме - водоспади Капузбаші - о. Меке Маар.

Сходження на вулкани: Хасандаг (3253 м) - солоне о. Туз - Ерджіяс (3917 м) - Кайсері.

Програма туру

День 1. Гереме - Блакитна долина - Учхисар - Кам'яні гриби.

Інструктор чекає учасників на місцевій автостанції в Гереме (є прямі рейси з Кайсері і Анталії, дістатися легко). На місці потрібно бути до 11:00. Закидаємо речі в пансіон, снідаємо і йдемо на першу екскурсію - уздовж Голубиной Долини до скельної фортеці Учхисар. М'які пухкі вулканічні породи дозволили створювати химерні за формою і грандіозні за розмірами підземні і скельні споруди: фортеці, монастирі, навіть цілі міста! До першої такої фортеці, повністю висіченим у скелі, ми сьогодні прийдемо. Піднімемося на вершину Учхисар, звідки оглянемо Каппадокию і два вулкана, які нам належить підкорити. Повертаємося по Долині Любові, в якій з-під землі «виростають» дивні кам'яні гриби. Дуже оригінальне видовище. Ночуємо в Гереме.

Трекінг 12 км.

День 2. Польоти на кулях - Деринкую - каньйон Іхлара - Селіма.

Ранок виділяємо на польоти, адже повітряні кулі стали головним атракціоном, візиткою регіону, і багато хто з нас не упустять шанс політати над чудовими вулканічними ландшафтами. На світанку різнокольорові кулі заповнюють небо, це видовище навіть з землі заворожує красою і магією.

До сніданку польоти вже закінчуються, ми зміцнюємо сили і їдемо до наступної пам'ятки - підземному мегаполісу Деринкую. Він вміщував 12000 чоловік + домашню худобу, мав місцями до 16 рівнів, був оснащений системами вентиляції і каналізації. Навіть звичайні міста таких розмірів в 10 вені н. е. вважалися величезними, що вже говорити про підземний?! Оглянемо це диво інженерної думки стародавніх хеттів і підемо в каньйон Іхлара, відомий скельними поселеннями і церквами з унікальними розписами. Під кінець відвідаємо Селіма і повертаємося в пансіон.

Пройдемо ~ 13 км.

День 3. Долина Мечів - Рожева долина - Чавушин

Встати доведеться рано, щоб встигнути оглянути залишилися пам'ятки. Йдемо через сюрреалістичну Долину Мечів і квітчасту Рожеву Долину, милуючись грою фарб на камені. Після обіду приходимо в селище Чавушин, де розміщений один з найграндіозніших скельних монастирів в світі (тут знімалося безліч голлівудських шедеврів - Ви здивуєтеся, як добре знайомі Вам ці місця. На ніч повернемося в наш хостел і відпочинемо перед завтрашнім переїздом.

Трек: 12,5 км.

День 4. Капузбаші - Меке Маар.

Прощаємося з марсіанськими пейзажами і їдемо в нац. парк Аладаглар, де здіймається в небо найвищих гірський хребет Тавра (висота до 3500м). По дорозі зупинимося на березі мальовничого Yay golu, де із задоволенням поспостерігаємо за птахами, облюбували цю водойму. Під'їжджаємо до знаменитих Семи водоспадів Капузбаші. Кілька сильні потоки вириваються прямо з скелі, напір води в одному такий сильний, що підійти до водоспаду можна тільки на 30 метрів. Струмені розбиваються об кам'яні схили на тисячі дрібних каскадів, створюючи химерні візерунки. Найвищі досягають 70 метрів.

Далі їдемо до озера Меке. Воно утворилося в кратері згаслого вулкана (4 мільйони років тому!) Потім вулкан прокинувся і по центру Меке утворився новий невеликий конус. Нещодавно під час посухи рівень води впав і почався масовий зростання червоних мікроорганізмів, які відповідають за дивні насичені фарби Меке Маар. Береги населяє безліч птахів, людей практично немає - дуже відокремлений куточок Туреччини.

Проїдемо ~ 500 км.

День 5. Переїзд до вулкана Хасандаг.

Їдемо до підніжжя Хасана - другого за висотою в нашому регіоні. На його вершині знаходиться величезна кальдера діаметром 5 км, десятки лавових полів і конусів з попелу. Колись місцеві добували на схилах обсидіан, з якого робили приголомшливі вироби. Знаходять навіть обсидіанові дзеркала. Останнє виверження зафіксовано в наскального живопису епохи неоліту. Трохи піднімаємося до базового табору (на 2000м) і лягаємо спати раніше - сходження розпочнеться ще вночі.

Переїзд 120 км, трекінг 3 км.

День 6. Сходження на Хасан - солоне озеро Туз.

Інструктор піднімає всіх учасників близько 4:00, збираємося, одягаємо налобні ліхтарики і починаємо підйом. Зустрінемо сонце вже майже на вершині - неймовірне видовище! Видно гори Тавра, Анатолійське плоскогір'я і навіть знайома Каппадокія. Але таких гір, як наша, в окрузі немає, тому висота тут відчувається гостро і відразу. Види - як на гугл мапі або з літака! Насолоджуємося панорамою і починаємо спуск. Завантажуємо речі в транспорт і їдемо до наступного чуда природи Азії - солончаки Туз.

Величезне солоне озеро Туз восени майже пересихає, формуючи величезні солончаки. Якщо погода буде безвітряної, ми побачимо неймовірне видовище: перетворення солончака в дзеркало. На берегах живуть рожеві фламінго, а іноді в озері розмножуються червоні водорості і забарвлюють воду в рожевий колір. У будь-якому випадку відпочинок на березі Туз зарядить енергією перед Ерджіяс.

Сходження: 6 годин, переїзд ~ 150 км.

День 7. Базовий табір Ерджіяс

Їдемо до станції канатної дороги під Ерджіяс. Ми залишаємо непотрібні речі в машині і з бивуачного спорядженням піднімаємося в базовий табір. Йти недовго, але жарко, адже з водою на цій горі проблема. Розбиваємо табір, рано вечеряємо і йдемо спати - вставати ще раніше, ніж перед Хасаном.

Трекінг: 4 км. Вертикальних 600 м підйому.

День 8. Сходження на Ерджіяс (3917 м).

Починаємо нічне сходження і побачимо світанок вже високо на схилі. Ми на найвищій горі центральної Анатолії, і навколо - тільки скелясте нагір'я. Щохвилини - тільки простір і свобода! Піднімаємося на вершину. Кратер облямовують суворі засніжені скелі з чорної обвітреною лави... Красиве і спокійне місце, яке запам'ятається нам на все життя. Спускаємося до речей, пакуємо рюкзаки і їдемо в Кайсері - святкувати сходження на вулкани Каппадокії!

День 9. Резервний / гарячі джерела / екскурсії.

Складно уявити, що в Туреччині можуть відбутися снігопади, але ми йдемо на вулкани заввишки майже 4 км! Як в будь-яких серйозних горах, тут можливо все. А наші самотні вершини до того ж не захищають ніякі гірські хребти, і якщо вже негода - то на всі 100%. Тому ми припасемо сьогодні «на всякий випадок». Якщо сонце посміхнеться, знайдемо цікаве заняття (ми ж на машині). Поїдемо кудись або погуляємо по Кайсері - Резиденції царів Каппадокії.

Розміщення

У першій частині туру живемо в пансіонах (20 $ за ніч / 3 ночі). В Кайсері живемо в хостелі. Решта ночі спимо в своїх наметах.

У Гереме багато цікавих хостелів і готелів. Всі вони невеликі (зазвичай на пару кімнат), дуже компактно розташовані, і у кожного своя «фішка». Є підземні і печерні, є хостели з видом на кулі і так далі. Тому в екскурсійній частині туру ми даємо нашим туристам можливість вибирати зручний тип проживання і рівень комфорту.

Харчування

Ми надаємо 3-разове харчування, але тільки в горах (5 днів). На екскурсіях і під час переїздів група їсть в ресторанах або кафе. Будемо також купувати продукти в магазинах.

Ціни

Вартість туру - 450€.

У вартість походу входить:

 • 3-разове харчування в горах;
 • послуги гірського інструктора (НЕ екскурсовода);
 • оренда автомобіля, бензин;
 • користування платними дорогами і парковками (так, в Туреччині таке є);
 • все перміти, реєстрація групи в МНС (в гірській частині);
 • суспільне і газове обладнання;
 • аптечка гіда, в т. ч. висотна;
 • фірмовий туристичний подарунок;
 • дисконтна карта зі знижками на походи і снарягу.

У вартість НЕ входить:

 • політ на повітряних кулях (за бажанням) - від 120;
 • трансфер Деринкую - Іхлара;
 • квитки в платні пам'ятки / музеї;
 • пансіони, хостели;
 • харчування під час екскурсійної частини.

Для цієї подорожі ми заздалегідь орендуємо транспорт, тому для бронювання місця в групі потрібно внести передоплату. Передоплата становить 100, її потрібно перевести мінімум за місяць до початку походу. Оплатити решту вартості можна інструктору при особистій зустрічі (в євро) або перевести гроші на банківський рахунок.

Важливо! Перед походом обов'язково потрібно оформити туристичну страховку і скинути її копію або фото Вашого менеджера.

Додаткові витрати ~ 110: кафе в містах, трансфери + сувеніри. Ціни на повітряні кулі сильно залежать від сезону і кількості туристів (від 120€, з сертифікатами, шампанським та іншими приятностями).

Замовити!

Трансфер

До першої точки маршруту (Гереме) учасники туру добираються самостійно.

Як дістатися в Гереме?

Дістатися до місця зустрічі можна на нічному автобусі з Анталії (для учасників походу «Лікійська стежка») або зі Стамбула через Кайсері (прямий транспорт). Турецькі автобуси зручні і пунктуальні.

Необхідні речі

ЕКСКУРСІЇ.

Складно, але важливо зрозуміти, що Каппадокія - високогірний регіон з різко континентальним кліматом. Днем тут буде +25... +30 без тіні, а вночі можливі заморозки.

 • Легка водо- і вітро-захисна куртка (мембрана);
 • Дуже легка сорочка з довгими рукавами (біла / світла) для захисту від сонця;
 • Бавовняні штани, можна трансформери;
 • Шорти;
 • Флісовий светр (2 штуки);
 • Футболка (2-3 шт);
 • Дощовик або пончо;
 • білизна;
 • Шапка тепла;
 • Кепка від сонця!
 • Окуляри сонцезахисні!
 • рушник;
 • Маленький штурмовий рюкзак.

Взуття:

 • Взуття для денних переходів (трекінгові черевики з рифленою підошвою і обрезінкой - щоб вистачило на вершини;
 • Легка запасне взуття (сандалі або легкі кросівки);
 • Шкарпетки.

СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ сходження на ВУЛКАНИ.

На наших вершинах буде складний рельєф з камінням, снігом, льодовиками, лавовими полями. Можливий (і швидше за все, буде) сильний вітер.

 • Термобілизна;
 • рукавички;
 • Гамаші (не обов'язково);
 • Лижна маска або сонцезахисні окуляри.;
 • Шарф / баф.

Бивуачное і особисте спорядження:

 • Рюкзак 60-70 літрів;
 • намет;
 • Спальний мішок з комфортом від -10 ° С і нижче;
 • Трекінгові палиці;
 • Килимок (карімат);
 • Налобний ліхтарик;
 • сидушка;
 • Термос.

Також не забудьте:

 • Гігієнічний набір.
 • Індивідуальну аптечку.
 • Копії своїх документів і страховки (з собою і в онлайні).
 • Зарядні пристрої, телефон.
 • Фото- і відеотехніку для того, щоб відобразити подорож і показати друзям.

Важливо: зберіть все з цього списку. Якщо є сумніви з приводу свого спорядження - зв'яжіться з цього приводу з менеджером.

Обов'язково оформите туристичну страховку і відправте її скан або фото менеджеру до походу.

Про організатора туру

Pohod v Gory
Україна
9,8
із 10
оцінка організатора

Клуб активного відпочинку «Pohod v gory» (раніше "Карпатські мандрівники") - це об'єднання гідів і організаторів активного відпочинку, альпіністів і просто любителів гір. Наша команда - це люди, які не уявляють собі життя без подорожей і пригод. Головна мета клубу - планування, організація і проведення походів в різних точках нашої планети. Ми не є туроператором в звичному розумінні і не затиснуті в рамки стандартних турів, які пропонуються місцевими організаторами в різних країнах.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Сподобався авторський тур? Поділися з друзями:

Відгуки Авторський тур Вулкани Каппадокії: Хасан, Ерджіяс + долина Гйореме. осінь

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 07:01:32
;