Авторський тур Треккінг у Піренеях

380 eur
(≈17 442 грн)
9,5
із 10
оцінка організатора
3 відгука

Франція \ Тулуза

Маршрут:
Франція, Тулуза, Маршрут: Тулуза – Лурд – Котре – Іспанський міст – о. Гоб – Refuge de Bayssellance – Петі Віньємаль – Гаварні – цирк Гаварні – Брешь Роланда – Ордеса – Торла – Брото – Ото – Барселона
Кількість місць:
12
Виїзд з:

Опис Авторський тур Треккінг у Піренеях

Про тур

Величні, неприступні гірські піки, скельні громадини вершин, неймовірний льодовиковий цирк Гаварні і відвісні стіни каньйонів Ордеси... Все це Піренеї. Нас чекають мальовничі стежки, альпійські пейзажі, високогірні озера і перевали, бурхливі водоспади і дика природа Франції та Іспанії. Ця область багата середньовічною культурною спадщиною: замки-фортеці Торла і Брото і прекрасна Тулуза порадують любителів історії. Відвідаємо сакральний Лурд і блискучу Барселону, зануримося в світ давніх переказів на перевалі Пролом Роланда. Трекінг у Піренеях – скарбниця чудес на будь-який смак. Приєднуйтесь!

* Всі фото з наших походів. Ви це побачите!

Маршрут

Нитка треккінгового маршруту в Піренеях: Тулуза – Лурд – Котре – Іспанський міст – о. Гоб – Refuge de Bayssellance – Петі Віньємаль – Гаварні – цирк Гаварні – Пролом Роланда – Ордеса – Торла – Брото – Ото – Барселона.

Програма

День 1. Тулуза

Наша подорож починається в Тулузі, "Рожевому місті", історичне значення якого складно переоцінити. Рекомендуємо прилетіти максимально рано, щоб встигнути оглянути цю стародавню столицю вестготів і релігійний центр Франції. Тут знаходиться гробниця Фоми Аквінського, безліч католицьких базилік, церков і храмів, тут був заснований орден домініканців. Але в першу чергу місто відоме цивільною архітектурою XVI - XVII століть. Прогуляємося затишними вуличками між багатоповерхівками в неокласичному, ренесансному, готичному стилях, відвідаємо приголомшливу центральну площу з ратушею і капітолієм. Повечеряємо в якомусь споконвічно французькому кафе і познайомимося один з одним. Заночуємо в хостелі.

День 2. Лурд – Котре

Прокидаємося раніше і їдемо в Лурд – одне з найпопулярніших міст Європи. Залишимо речі на вокзалі і погуляємо налегці. Тут у 1858 році 14-річна дівчинка Бернадетта побачила Діву Марію. На тому місці спорудили найпрекрасніших храмовий комплекс, в який стікаються паломники і туристи з усього світу. Понад 5 мільйонів відвідувачів щорічно приїжджає в Лурд, а 7000 осіб вже зцілилися тут від хвороб Ми пройдемо по мосту Сен-Мішель до святилища Нотр-Дам де Лурд, відвідаємо Фортецю, з якою чудово видно весь комплекс. Якщо встигнемо, сходимо в грот Масаб’єль (де вперше сталося богоявлення) і поп'ємо святої води з місцевого джерела.

Їдемо в Котрі – воротам в нац. парк Піренеї. Гірськолижне містечко лежить у красивій долині Гав-де-Котрі і відоме своїми термальними банями. Тут постійно шумно і багатолюдно, адже кожен третій трекінг у Піренеях починається саме з Котре. Розіб’ємо табір в одному з кемпінгів.

День 3. Хайкінг у Піренеях

Залишаємо рюкзаки і без зайвого вантажу відправляємося до озер Апеннин, що знаходяться поблизу. Насолоджуємося легкою прохолодою живописних лісів, розминаємо ноги, п’ємо кришталеву джерельну водичку. Озера справді вважаються візитною карткою цих гір, і не дарма. У поході вони нам будуть зустрічатися буквально кожних півгодини! Прозорі, оточені льодовиковими карами і гострими обвітреними скелями, вони у своїй дзеркальній гладі відображають небесну лазурку і снігові шапки вершин... До вечора повертаємося в кемп відпочивати.

День 4. Іспанський міст і озеро Гоб

Після романтичного сніданку серед гір висуваємося до Іспанського мосту. Входимо в ритм треккінгу і милуємося видами Піренеїв. Через 3 години будемо на місці. Іспанський міст – кам’яний акведук, побудований у 1886 році для спрощення торгівлі між Францією та Іспанією. Він виситься над красивим водоспадом у місці злиття двох річок. Ландшафт навколо скелястий і рясніє дрібними порогами. Присвятимо кілька годин дослідженню живописного округу, перекусимо. Далі піднімемося до озера Гоб (1725 м), на прохолодному березі якого впадемо на ночівлю.

День 5. Refuge de Bayssellance (2651м)

Нас чекає ранній старт і складний, але дуже ефектний перехід до підніжжя Петі Віньємаль. Сьогодні будуть круті підйоми і відчутний набір висоти. Стежка досить скоро виходить із зони лісу, траверсує кілька хребтів і веде нас чудовими серпантинами між скель і каменів. У притулку Байсселланс завжди багато народу, зате тепло. Швиденько йдемо спати, адже вранці знову в дорогу!

Пройдемо 8 км, наберемо 850 м висоти.

День 6. Петі Віньємаль (3032м) – Гаварні (1400м)

Стаємо раніше, злегка перекушуємо і починаємо радіальне сходження на Петі Віньємаль. Приголомшлива скельна громадина вершини, її складна конфігурація і неприступний вид розбурхують уяву. Створюється відчуття, що ми знайшли квінтесенцію альпійського ландшафту... Панорамні види навколо шалено красиві! Особливо хороший звідси пік Віньмаль (3299м).

Сп’янені вершиною, спускаємося до притулку, але відпочивати ще не час, адже трекінг в Піренеях не закінчений. На нас чекає затяжний спуск у село Гаварні (Gavarnie). Збираємо речі і йдемо вздовж річки Гав д’Осса до села, яке стане нашим будинком на наступні дві ночі. У таборі є гарячий душ, електрика і Wi-Fi

Пройдемо 16,5 км. Радіалка 381м, спустимося на 1250 м.

День 7. Цирк Гаварні – Пролом Роланда (2805 м)

Йдемо до одного з найвідоміших і найрозкішніших чудес Піренеїв  котловини Гаварні (Cirque de Gavarnie). Масштаб цього льодовикового "амфітеатру" вражає уяву! 6 км в діаметрі і понад 1,5 км висотою, з відвісними стінами-скелями, цирк дійсно нагадує архітектурну споруду. По центру обрушується потужний 422-метровий водоспад, його оточує ціла мережа водоспадиків поменше. Стінки котловини – мрія скелелазів усього світу, а неподалік є сувенірний ринок (для туристів спокійніше.

Піднімаємося по кромці "схилу" і піднімаємося вище в гори (так-так, йти доведеться по малопомітній стежці прямо на краю обриву Наша мета – перевал Пролом Роланда. Він має вигляд майже ідеальної, монолітної кам’яної стіни, посеред якої зяє величезна діра. За переказами, легендарний князь Роланд пробив її, коли намагався зламати свій не менш легендарний меч Дюрандаль. До речі, князь тоді був при смерті, а меч так і не зламався. Ті, хто скептично ставляться до цієї авантюрної вилазки, зможуть залишитися в селі, прикупити сувенірів і продегустувати елітні сорти сирів, які тут недорогі і Дуже Смачні!

День 8. Ордеса (Valle De Ordesa)

Продовжуємо треккінг в Піренеях і беремо курс на Іспанію. Вузька гірська стежка виводить нас на перевал Бухаруело (Puerto de Bujaruelo, 2273м), звідки видно приголомшливу долину Ордеса. Річка вимила найглибші в Європі каньйони, з відвісними стінами, бурхливою рослинністю і видами на Монте-Пердідо (3355м). Ландшафти дуже нагадують Гранд Каньйон, в лісах бродять дикі рідкісні звірі: ведмеді, вовки, рисі... Під сінню самшитового лісу спускаємося до р. Ордеса і ставимо кемпінг на березі посеред всієї цієї пишноти.

День 9. Торла – Брото – Ото

Прийшов час прощатися з усамітненням гірських прапорів і повертатися в цивілізацію. Йдемо вниз за течією Арасаса, насолоджуючись прохолодою темнохвійних і тополиних лісів. Якщо пощастить, побачимо гірських козлів на схилах. Через кілька годин Арасас зливається з Арою, каньйон якої дуже мальовничий.

Приходимо в стародавнє місто-фортецю Торла (Torla) і оглядаємо замок. Містечко маленьке, тому надовго не затримуємося і продовжуємо шлях до Брото (Broto). Тут теж є середньовічна фортеця, а зовсім поруч з селищем розташований прекрасний двокаскадний водоспад Sorrosal висотою в 120 м. Якщо час дозволить, заглянемо до нього. Йдемо в сусіднє село Ото (30 хвилин), де розташуємося у відмінному кемпінгу.

Пройдемо 17 км.

День 10. Барселона

Прокидаємося раніше і їдемо в Барселону. Будемо на місці до обіду, тому рекомендуємо вибирати нічні рейси – щоб встигнути оглянути це місто. Барселона настільки популярна, що писати про її принади немає сенсу. Ось перелік того, що ми обов’язково подивимося, якщо буде час: Готичний квартал (Площа Каталонії, Собор Св. Євлалії) і Старе місто, верф Драссанас (XIV ст.), пагорб Монжуїк, нац. музей мистецтва Каталонії, "Квартал Розбрату", побачимо творіння знаменитого Гауді: вдома Бальо, Міла, і, звичайно ж, Викупний храм Святого Сімейства.

З Барселони ми вирушимо по домівках, зберігши глибоко в душі частинку Піренеїв, їх чарівної природи та історичної спадщини дивного непокірного краю.

Додаткова інформація

Потрібно знати:

 • трек у Піренеях – справжній похід, всі речі несемо на собі в рюкзаках (вага 15-18 кг);
 • готуємо їжу на газових пальниках, тут не можна розпалювати багаття;
 • всі члени групи беруть активну участь у житті табору (ставлять намети, допомагають готувати, миють посуд);
 • всі ночівлі в горах проходять у наметах;
 • інструктор має право змінити маршрут залежно від погоди, стану групи та інших форс-мажорів.

Проживання

Проживання в наметах.

Харчування

У турі передбачено: 3-разове харчування на маршруті.

Ціни

Ціна туру: 380 eurДеталi

У вартість туру входить:

 • триразове харчування на маршруті;
 • послуги інструктора і провідника;
 • консультації менеджера;
 • організація логістики по маршруту;
 • використання котлів і газове обладнання;
 • турнікет для ЗСУ;
 • сертифікат про проходження маршруту;
 • дисконтна карта клубу зі знижками на походи і спорядження;
 • аптечка.

У вартість НЕ входить:

 • медична страховка та віза;
 • переїзди за маршрутом;
 • проживання в кемпінгах і хостелах.

Оплата трекінгу в Піренях і додаткові витрати:

 • Передоплата для цього туру складає 70 євро.
 • Решту суми Ви зможете інструктору при зустрічі в Тулузі (в євро) або перевести нам на карту / рахунок перед вильотом.
 • Додаткові витрати – 150 євро. Це сума мінімальних витрат, без урахування ресторанів, екскурсій, сувенірів та інших приємних дрібниць. Ночуємо в кемпінгах, у своїх наметах (вартість приблизно 6-15 євро за намет).
Замовити!

Трансфер

Туристи самостійно добираються до першої точки маршруту: м. Тулуза.

Необхідні речі

Це гори, і потрібно підготуватися до різних ситуацій. Тут бувають і спекотне сонце, і затяжні дощі з туманами. Тому серйозно поставтеся до підбору одягу та екіпірування. Зберіть все зі списку необхідних речей і звертайтеся до нас, якщо що-небудь не ясно - ми допоможемо порадою і підкажемо. Деяке спорядження можна взяти у нас напрокат.

Одяг для походу в Піренеях:

 • Взуття: трекінгові черевики і сандалії для бівуака. Як краще підібрати взуття, читайте тут;
 • Верхній шар одягу: повинен захистити вас від вітру, дощу і негоди. Це - хороша водонепроникна куртка з мембраною і капюшоном;
 • Фліс – зігріватиме на стоянках і під час привалів;
 • Термобілизна – ізолює ваше тіло від зовнішнього середовища і відведе зайву вологу. Просто незамінна при переходах;
 • Футболка – 2 штуки достатньо;
 • Штани – вам знадобляться мембранні штани від дощу і вітру та легкі штани, які при необхідності перетворюються на шорти;
 • Білизна і шкарпетки (5 пар в самий раз);
 • Шапка, баф, рукавички;
 • Пухова жилетка або легка пухова куртка – незамінна в таборі ввечері і прохолодним вранці.

Спорядження для треку в Піренеях:

 • Рюкзак – дівчата 60 літрів, чоловіки до 80 літрів;
 • Спальник – з температурним режимом до -2 градусів;
 • Коврик;
 • Намет;
 • Трекінгові палиці.

Необхідні речі в поході:

 • Фотокамера;
 • Сонцезахисний крем, панама і окуляри від сонця;
 • Ложка, тарілка, гуртка;
 • Термос (0,5-1 л);
 • Особиста аптечка;
 • Документи та їх копії (з собою і в онлайні);
 • Телефон, зарядні пристрої, павербанк.

Необхідні документи

Оскільки ці гори знаходяться в країнах шенгенської угоди, для походу потрібно мати лише біометричний паспорт.

Важливо! Перед походом обов’язково потрібно оформити туристичне страхування і скинути його копію або фото координатору походу.

Про організатора туру

Pohod v Gory
Україна
9,5
із 10
оцінка організатора
3 відгука

Клуб активного відпочинку «Pohod v gory» (раніше "Карпатські мандрівники") - це об'єднання гідів і організаторів активного відпочинку, альпіністів і просто любителів гір. Наша команда - це люди, які не уявляють собі життя без подорожей і пригод. Головна мета клубу - планування, організація і проведення походів в різних точках нашої планети. Ми не є туроператором в звичному розумінні і не затиснуті в рамки стандартних турів, які пропонуються місцевими організаторами в різних країнах.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Треккінг у Піренеях

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 03:17:11