Тур "10 родзинок Закарпаття": палац Шенборна, Мукачівський замок, басейн і вино Берегово, Ужгородський замок, купання в лумшорських чанах, дегустація сиру в Виноградові, озеро Синевир.
Тур триває: 3 дні (2 ночі).
Виїзд зі Львова (09:00)/зі Стрия (10:00) – санаторій "Карпати" (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні або прогулянка по місту) – Берегівський р-н (вечеря та ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:00).
Сніданок і виїзд (08:00) – Лумшори (купання в чанах) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – повернення в садиби о 21:30.
Сніданок і виїзд (08:00) – Виноградів (дегустація сиру) – Синевирський перевал (фотографування та огляд карпатських панорам) – озеро Синевир (перехід до озера, обід, реабілітаційний центр бурого ведмедя) – Львів (повернення о 22:00).
УВАГА! З кінця листопада до кінця березня, за несприятливих погодних умов (ожеледиця, сильні снігопади, погана видимість тощо) екскурсія на озеро Синевир може бути змінена на відвідування оленячої ферми та катання на канатно-крісельній дорозі в Міжгір'ї.
Санаторій "Карпати". Палац Шенборнів
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни. Немов в казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890 р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, зазиває через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.
Мукачево. Замок "Паланок"
Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні – замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663 р.) та прекрасну зелену ратушу (1903 р.).
Берегове. Термальний басейн "Жайворонок"
Колишній "Берегсас" здавна відомий своїми архітектурними пам'ятками, але більшість туристів їдуть сюди лікуватися, отримувати задоволення і відпочивати. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс "Жайворонок", який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу можуть цілий рік лікуватися і відпочивати в відкритих і закритих басейнах з природною мінеральною водою, яка піднімається безпосередньо з термальних свердловин глибиною понад 1 км.
Берегівське вулканічне низькогір'я. Дегустація вина
Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград і енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів в Закарпатті.
Ужгород
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, він зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся по історичній вулицею міста – Корзо, обов'язково огляньте відомий храм міста Кафедральний Хрестовоздвиженський собор (1841 р.), Римо-католицький костел св. Георгія (1775 р.), Огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов'язково завітайте в культову корчму "Деца у нотаря".
Лумшори. Купання в чанах
У підніжжя найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, відомий ще з XVII ст. У ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати "варіння" в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
Технічна інформація щодо відвідування чанів в с. Лумшори:
Увага! Не рекомендуємо відвідувати чани людям із наступними протипоказами:
Виноградів. Ферма "Карпатський буйвіл"
Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвіл”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.
Синевирський перевал
Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.
Синевир озеро
Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель.
Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті989 метріві має максимальну глибину22 метри.
Реабілітаційний центр бурого ведмедя
На території Національного природного парку “Синевир” розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв’язку із діяльністю людини, цей найбільший хижак України опинився на межі винищення та потребує особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неволі та потерпілих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування.
Розміщення відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району зі зручностями, номери: 2-3-місні. Поселення згідно Ваших побажань. Варіанти садиб і житла представлені на фото вище.
Ціна туру: 2 095 грнДеталi
Знижки для дітей:
У вартість входить:
Додатково оплачуються:
Бронювання. За умови підтвердження наявності вільних місць здійснюється бронювання, яке передбачає попереднє включення до списку групи.
Порядок оплати:
Порядок анулювання замовлення:
Автобусний трансфер з / у Львів/ Стрий.
Місце виїзду / повернення автобуса: Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177 (зупинка навпроти ТЦ "Скрині", 800 м від Головного залізничного вокзалу).