Опис Авторський тур Новорічне Закарпаття за 6 днів
Про тур
Засніжені мальовничі гори, забави, давні замки і храми, вина, 3 термальні басейни, водоспади і озера, дегустації вин, сирів та страв, чекають на Вас!
Програма
День 1. Палаци, а після релакс
Виїзд зі Львова (09:00) – Мукачево (огляд замку "Паланок" та обід) – Берегово (купання в термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н (поселення в садиби сільського туризму о 20:30, вечеря).
День 2. Іза, Синевир, Колочава
Сніданок і виїзд (08:00) – Іза (оленяча ферма) – озеро Синевир (екскурсія та обід, ведмежий притулок) – Колочава (огляд музеїв) – Іза (купівля виробів із лози) – Берегівський р-н (повернення в садиби, вечеря).
День 3. Ужгород, Барвінок
Сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком, обід) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (повернення в садиби, вечеря).
День 4. Виноградів, Велятино
Сніданок і виїзд (08:00) – Виноградів (фото з буйволами на фермі та дегустація сирів) – Іза (ранчо “Хайленд: гойдалка, обід, дегустація равликів, ферма) – Велятино (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (повернення в садиби, підготовка до зустрічі Нового року).
Новорічне святкування відбувається в ресторані “Імперіал” у с. Матійово, Берегівського району. Орієнтовний початок Новорічної програми 21:00. В 24:00 – зустріч українського Нового року. 01:00 – зустріч закарпатського Нового року. Розважає гостей естрадний ансамбль “Negy reszeges”, вчить танців найкращий танцювальний колектив Берегівського району. В новорічній програмі Вас чекають долинянські, гуцульські, угорські та циганські народні танці, для особливих поціновувачів класичні танці. Всі охочі навчаться танцювати чардаш, візьмуть участь в забавах, конкурсах на кмітливість та винахідливість, поспівають, спробують щастя у розіграші лотереї.
Меню святкової вечері:
- холодні закуски: рулети, шинки, ковбаси, мариновані огірки, помідори, квашенина, заливний язик, риба короп, бутерброди, сирне асорті із закарпатських сирів, м'ясне асорті;
- салати: французький, шуба, овочевий;
- гарячі страви: бограч, картопляне п’юре з лоці, кнедлики з підливкою з білих грибів і сегединський гуляш;
- фрукти та солодощі;
- мінеральна вода, солодка вода;
- шампанське, закарпатське вино, коньяк, весела карпатська водичка, сік, мінеральна вода.
День 5. Косино, Берегове
Пізній сніданок і виїзд (11:30) – Косино (купання в термальних басейнах – 3,5 год) – Берегове (вечірня прогулянка містом) – Берегівський р-н (повернення в садиби, вечеря).
День 6. Пилипець
Сніданок і виїзд (08:00) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт, обід, підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Гимба, вільний час для зимових розваг) – Львів (повернення до 22:00).
Екскурсії
Санаторій Карпати. Палац Шенборнів
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890 р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.
Берегівське вулканічне низькогір’я. Дегустація вина
Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.
Берегове. Термальний басейн "Жайворонок"
Колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природною мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.
Ужгород
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841 р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775 р.), огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.
Барвінок. Термальний басейн "Золота гора"
Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають чотири сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів в приміщенні та на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.
Косино. Термальний басейн "Косино"
Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.
Мукачево. Замок "Паланок"
Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663 р.) та прекрасну зелену ратушу (1903 р.).
Виноградів. Ферма "Карпатський буйвол"
Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвол”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.
Велятино
Тут серед мальовничих вулканічних гір здавна б’ють джерела термальних вод, на базі яких цілорічно діє сучасний та комфортний туристичний комплекс “Теплі води”. Місцева вода піднімається з глибини 1000 метрів, має температуру понад 36 градусів, у 33 рази вищу мінералізацію за морську та славиться великим вмістом йоду і брому. На вас чекають 3 термальні, 2 мінеральні та 5 прісних басейнів, де крім оздоровлення можна отримати великий заряд позитиву та задоволення.
Іза. Лозоплетіння
Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва.
Іза. Оленяча ферма
В Ізі знаходиться оленяча ферма, де мешкають та приносять велику радість відвідувачам більше трьохсот плямистих оленів. Вони живуть на 57 гектарах пасовища. Рогатих красенів можна погодувати спеціальним кормом, придбаним на території, та зробити фото з цими миролюбними тваринами.
Синевир озеро
Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.
Колочава
Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких: музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка” та музей “Колочавський бокораш”. Всіх гостей ласкаво запрошуємо в корчму “У Вольфа”, де можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.
Пилипець. Канатно-крісельна дорога на г. Гимба
Запрошуємо піднятися канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, одну з найвищих вершин гірського масиву Полонини Боржава, перед Вами відкриються захоплюючі панорами Українських Карпат, Ви відчуєте себе у центрі всесвіту, де зупиняється час; вершини та смереки стануть свідками Вашого духовного перетворення.
Пилипець. Водоспад Шипіт
Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
Проживання
Проживання відбувається в затишних садибах зеленого туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами у коридорі (з розрахунком на 2-3 кімнати).
Харчування
1 день:
- Сніданок. Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
- Обід. Меню: салат з капусти, поливка закарпатська, картопляне пюре з гуляшем, компот, хліб. Вартість 180 грн/особа.
- Вечеря. Відбувається у садибах зеленого туризму. Меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість включено в ціну.
2 день:
- Сніданок. Відбувається в садибах сільського туризму. Пропоноване меню: холодна нарізка, яєшня, чай, кава. Вартість включена в ціну туру.
- Обід. Обід в 2-й день відбувається у кафе ранчо “Хайленд”. Меню: борщ, банош з салатом та бринзою, салат літній, хліб, лимонад власного виробництва. Вартість 160 грн.
- Вечеря. Відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: суп з фрикадельками, торгоня з підливою, угорські солодощі та вино. Вартість включена в ціну туру.
3 день:
- Сніданок. Відбувається в садибах сільського туризму, звичайний європейський. Включено у ціну туру.
- Обід. Меню: салат з капусти, поливка закарпатська, картопляне пюре з гуляшем, компот, хліб. Вартість 180 грн/особа.
- Вечеря. Меню святкової вечері:
- холодні закуски: рулети, шинки, ковбаси, мариновані огірки, помідори, квашенина, заливний язик, риба короп, бутерброди, сирне асорті із закарпатських сирів, м'ясне асорті;
- салати: французький, шуба, овочевий;
- гарячі страви: бограч, картопляне п’юре з лоці, кнедлики з підливкою з білих грибів і сегединський гуляш;
- фрукти та солодощі;
- мінеральна вода, солодка вода.
4 день:
- Сніданок. В садибах сільського туризму. Меню: коргельлевш (домашня ковбаса, квашена капуста з м’ясом, підбивана з сметаною і червоним перцем), гурка та домашня ковбаса, чоломад (спеціальний новорічний овочевий салат). Включено в ціну.
- Обід. Не буде організований централізовано, адже буде смачний та ситний пізній “Щасливий сніданок” та дегустація вина.
- Вечеря. Відбувається у садибах. Меню: бограч, кремзлики (деруни) з грибною підливою, солодке, чай, вино. Вартість включена в ціну туру.
5 день:
- Сніданок. Відбувається у садибах. Меню: вареники під сметаною, нарізка з сиру, ковбаси, чай/кава. Вартість включена в ціну туру.
- Обід. Меню: суп грибний, банош з бриндзою та шкварками, салат з бурячка, хліб, чай. Вартість 180 грн/особа.
- Вечеря. Відбувається у садибах. Пропоноване меню: суп овочевий, картопля з м’ясом (жарке), хліб, компот, вино. Вартість включено в ціну туру.
6 день:
- Сніданок. Відбувається у садибах. Меню: сирники зі сметаною, нарізка з ковбаси, сиру, яйця, чай/кава, хліб. Вартість включено в ціну туру.
- Обід. Меню: салат “Мікс”, борщ український, картопля печена з котлетою, компот, чай. Вартість 180 грн/особа.
Ціни
Ціна туру: 8 295 грнДеталi
Знижки для дітей:
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні – безкоштовно;
- Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру – 750 грн.
У вартість входить:
- проїзд комфортабельним автобусом;
- проживання (5 ночей);
- Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні);
- вечері (5 разів);
- сніданки (5 разів);
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
У вартість не входять, додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- дегустації;
- обіди (орієнтовна вартість 160-180 грн).
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:
- Мукачівський замок: дорослі – 100 грн, студенти, пенсіонери – 70 грн, школярі – 50 грн;
- Термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний – 250 грн, пенсіонери – 200 грн, особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см. – 125 грн, діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн, (діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);
- Дегустація вин: 95 грн, екскурсія без споживання вина – 45 грн;
- Ужгородський замок: загальний (дорослі) – 130 грн, пенсіонери – 100 грн, студенти – 100 грн, учні – 60 грн.
- Термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний, пенсійний, студентський – 400 грн, діти зростом до 150 см – 200 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно; тариф «Сімейний» (батьки +1 дитина до 150 см) – 900 грн., «Сімейний» (батьки +2 дитина до 150 см) – 1000 грн;
- Дегустація буйволячих та овечих сортів сиру з вином – "Карпатський Буйвіл": загальний, студентський, учнівський – 100 грн;
- Термальний басейн “Косино”: (3 год) загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 700 грн, учасники бойових дій – 400 грн, діти зростом до 150 см. – безкоштовно;
- Оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський – 60 грн, діти до 14 років – 40 грн;
- Озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 60 грн, студенти і школярі – 30 грн;
- Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”: загальний – 150 грн/ос., пенсіонери, студенти – 100 грн/ос., школярі – 80 грн/ос;
- Водоспад Шипіт: загальний – 20 грн, діти 7-16 р. – 10 грн; діти до 7 р. – безкоштовно;
- Підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба (в дві сторони): загальний – 300 грн, діти до 12 років – 200 грн.
Трансфер
Автобусний трансфер зі/у Львів, входить у вартість.
Місце виїзду / повернення автобуса: Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177 (зупинка навпроти ТЦ "Скрині", 800 м від Головного залізничного вокзалу).