Авторський тур Вроцлав, чеські скелі Адршпах, замок Князь та шахта Бохня

9,8
із 10
оцінка організатора
18 відгуків

Польща \ Вроцлав

Маршрут:
Польща, Вроцлав, Маршрут: Львів – Вроцлав – Ардшпах – Валбжих – Катовіце – Бохня – Львів
Виїзд з:

Опис Авторський тур Вроцлав, чеські скелі Адршпах, замок Князь та шахта Бохня

Про тур

Вроцлав – культурна столиця Європи, лабіринти скельного міста Ардшпах, середньовічний Замок Князь, унікальна рожева сіль у печерах Соляної шахти Бохня.

Маршрут

Маршрут туру: Львів – Вроцлав – Ардшпах – Валбжих – Катовіце – Бохня – Львів.

Програма

Програма туру:

 • 1 день: виїзд зі Львова (19:00) – нічний переїзд до Польщі через КПП “Краківець / Korczowa” або КПП ‘‘Шегині / Medyka”.
 • 2 день: Wrocław “Вроцлав” (екскурсія центральною історичною частиною міста, обід, вільний час) – околиці Вроцлава (поселення в готель о 19:00, вечеря).
 • 3 день: сніданок і виїзд (08:00) – “Adršpach” (прогулянка найбільшим скельним містом у Чехії, озеро “Кришталева пісочниця” та “Великий водоспад”) – Wałbrzych “Валбжих” (обід та екскурсія замком Książ) – околиці Katowice “Катовіце” (поселення в готель о 21:30, вечеря).
 • 4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Bochnia “Бохня” (екскурсія соляною шахтою, обід) – КПП “Korczowa / Краківець” (перетин кордону) – Львів (повернення о 22:55).

Вроцлав

Вроцлав – місто 12 островів та 112 мостів на річці Одр, місто старовинної архітектури і гномів. Тут кожен третій українець. Початком заснуванням міста прийнято вважати 1000 рік н.е. Саме в той час Болеславом Хоробрим був збудований перший замок і собор. За час існування міста територія була під владою німців, угорців і поляків. Це відобразилося в архітектурі, матеріальній та культурній спадщині міста. Ринкова площа вважається однією із найбільших середньовічних площ у Європі. Вона створює прекрасний архітектурний ансамбль із Ратушами Старою (ХІІІ ст.) і Новою (1864р.), разом із трамвайними лініями та красивими будівлями Яся і Малгосі (ХVІ ст.). Також варто відвідати острів Тумський – він був заселений одним із перших, саме звідси розпочалася історія міста. На ньому розмістилися старовинний готичний костел св. Яна Хрестителя (ХІІІ ст.), дворівнева цегляна колегіата Святого Хреста (ХІІІ ст) та собор св. Варфоломія (ХІІІ ХІV ст.). У вільний час можна оглянути славнозвісну Рацлавицьку панораму, яка у 1893 році була створена і намальована у Львові, а після Другої світової війни переміщена сюди. Вроцлавські гноми (польська назва krasnale) є невід'ємною частиною міського ландшафту та туристичної атракції. Ці маленькі статуетки приховані в найнесподіваніших місцях по всьому місту. Їх можна знайдені на вулицях та у вузьких провулках, біля пам'ятників і в багатьох інших місцях. Кожен гном має свою історію та особистість, це робить їх пошук додатково цікавим для відвідувачів міста.

Адршпах

Неймовірно чарівне й унікальне місце, розташоване в північній частині Чехії, недалеко від кордону з Польщею. Цей природний резерват славиться своєю надзвичайною красою та неперевершеними природними утвореннями, а саме унікальними скелями з пісковика, які утворилися тисячі років тому. Величезні, фантастичної форми скелі створюють лабіринти, протоки та печери, які можна досліджувати під час прогулянок. Один з найвідоміших об`єктів в Адршпаху – озеро "Кришталева пісочниця" (Krystalové jezero), яке оточене високими скелями і водоспадами. Як і в кожного старовинного міста тут є свої ворота, збудовані в готичному стилі (1839р.). Аристократи та богема полюбляли це місце. Побувати тут було дуже престижно – це був знак того, що маєш гарний смак. До того ж, серед цих захоплююче-красивих місць творчі люди завше шукали розради та натхнення. Місце виглядає як кадр із фільму фентезі, не дарма саме тут знімали фільм “Хроніки Нарнії”. Жодні фотографії не передадуть тамтешньої краси. Адршпах варто побачити на власні очі.

Замок Князь (Książ)

В околицях міста Валбжих, серед мальовничої природи, височіє величний Замок Князь. В 1288 році на місці руїн старої фортеці князь Болеслав І Суровий вирішує побудувати пишну резиденцію, яка вже руками його нащадків з роками була перебудована в пишний замок. Назва Князь вказує на те, що у давні часи тут була резиденція княжої родини Пястів (ХІІІ-ХІV ст.). З XVІ століття і до Другої світової війни твердиня належала німецькому аристократичному роду фон Гохбергів і носила назву замок Фюрстенштайн. Архітектурний ансамбль замку зводився в різні часи та епохи, тому тут можна знайти елементи романського стилю, готики, ренесансу, бароко та неоготики. З Великої Вежі відкривається красивий вид на довколишні території. На сьогоднішній день територія і сама будівля є добре відбудованою і відреставрованою. Ансамбль складає – сам замок, конюшні, паркова зона і входи в тунелі. Запрошуємо оглянути красивий і величний Książ, третій за величиною замок Польщі!

Bochnia "Бохня"

Соляна шахта в Бохні вважається однією з найдавніших та найцікавіших соляних шахт в Європі. Тут з 1248 року і аж до 1990 року видобували сіль… рожеву! Польські королі знали, секрет збагачення. Не просто так їх резиденція знаходилася у Кракові, а тут поруч, під боком, була сховані під землею справжні скарби. Туристам пропонується прокататись на вузькоколійній залізниці, пройтись тунелями і коридорами довжиною 2,5 км, які знаходяться на глибині 290 м. Відвідуючи соляну шахту можна дізнатися про унікальний процес видобутку солі, оглянути складну систему підземних коридорів, кімнат та лабіринтів із соляними дивовижними скульптурами. Один з найбільших об'єктів шахті Бохня – Каплиця Св. Кінги, вона складена шахтарями із соляних брил, прикрашена соляними рельєфами та скульптурами. Отож запрошуємо у справжнє підземне місто, яке за свою унікальність та цінність було у 2013 році включене до списку світової спадщини ЮНЕСКО!

Проживання

Проживання відбувається у 3* готелях єврокласу зі санвузлами у номерах.

Розміщення у 2-3-4 місних номерах. Туристи, що подорожують самостійно, можуть бути підселені до осіб їх статі у 2-3-4 місні номери.

Харчування

Харчування під час подорожі:

 • 2-й день:
  • Сніданок – можна перекусити під час стоянки автобуса на автозаправній станції на трасі.
  • Обід у закладах громадського харчування міста Вроцлав, орієнтовна вартість 42 Zl.
  • Вечеря – можна купити продуктів у супермаркетах Польщі, щоб перекусити у готелі.
 • 3-й день:
  • Сніданок у готелі, входить у вартість туру.
  • Обід у закладах громадського харчування міста Валбжих, орієнтовна вартість 42 Zl.
  • Вечеря – можна купити продуктів у супермаркетах Польщі, щоб перекусити у готелі.
 • 4-й день:
  • Сніданок у готелі, входить у вартість туру.
  • Обід у закладах громадського харчування міста Бохня, орієнтовна вартість 35 Zl.
  • Вечеря – можна купити продуктів у супермаркетах Польщі, щоб перекусити під час стоянки автобуса на польсько-українському кордоні.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 5 990 грн

У вартість туру входить:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід керівника групи;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі;
 • проживання (2 ночі);
 • 2 сніданки.

У вартість не входять і додатково оплачуються:

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування.

Вхідні квитки:

 • скельне місто Адршпах "Adršpach": загальний – 130 Kč (крон), діти від 3р. до 15р. та пенсіонери від 65р. – 100 Kč (крон); діти до 3р. – безкоштовно;
 • замок Książ: загальний – 55 Zl, пільговий – 45 Zl (пенсіонери від 65р) та учні, діти до 4р – безкоштовно;
 • соляна шахта Бохня: звичайний – 70 Zl, учні та пенсіонери – 60 Zl, діти до 3р – безкоштовно.

Знижки:

 • дітям від 1 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 10% (від загальної вартості туру);
 • учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 10% від вартості туру.

Трансфер

Автобусний трансфер Львів – маршрут туру – Львів, входить у вартість.

Місце посадки: Львів, Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177 (800 м від Головного залізничного вокзалу).

Для проходження кордону треба мати від 300 польських злотих з особи для перебування на території Польщі до 3-х днів або 200 євро чи доларів.

Робити фото- і відеозйомку на території кордону категорично забороняється!

Необхідні документи

Для подорожі необхідно мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей треба мати окремий закордонний паспорт. Якщо дитина подорожує з одним із батьків також потрібно мати дозвіл від батька/матері на вивіз дитини за кордон (під час військового часу не потрібно), щоб було зазначено Польщу, Чехію та країни ЄС, а також свідоцтво про народження дитини, що підтверджує родинні зв'язки.

Просимо туристів, що мають власну страховку на термін поїздки повідомляти, щоб ми не робили подвійне страхування.

Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення міжнародного зразка.

Про організатора туру

Відвідай
Україна, м. Львів
Працюємо з 2008 року
9,8
із 10
оцінка організатора
18 відгуків

Запрошуємо відвідати прекрасні тури по Україні! За 12 років досвіду ми організували 5700 подорожей для 201 000 туристів. Пропонуємо Вам найбільший вибір регулярних турів і відпочинок на будь-який смак і гаманець.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Вроцлав, чеські скелі Адршпах, замок Князь та шахта Бохня

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 22:22:56