Авторський тур Подільський кайф: 5 замків, вино + SPA

9,8
із 10
оцінка організатора
18 відгуків

Україна \ Тернопільська область \ Микулинці

Маршрут:
Україна, Микулинці,
Кількість місць:
50
Виїзд з:

Опис Авторський тур Подільський кайф: 5 замків, вино + SPA

Про Тур

Микулинці, замок в Скалаті, Сидорівській замок, басейни в Оришківці, Плебанівка, Підгорянський монастир, Теребовля

Програма

1 день. Скалат - Сидорів - Оришківці

Виїзд зі Львова (08:00) / з Тернополя (10:30) – Скалат (екскурсія замком та обід) – Сидорів (огляд замку та костелу) – Оришківці (відпочинок у басейнах і саунах SPA-центру, вечеря) – Чортківський р-н. (поселення в готель до 22:00

2 день. Буданів - Підгора - Теребовля - Плебанівка - Микулинці

Сніданок і виїзд (08:00) – Буданів (екскурсія) – Підгора (піднімання на монастирську гору та милування подільськими панорамами) – Теребовля (обід, екскурсія замком та містом) – Плебанівка (віадук) – Микулинці (купівля пива, прогулянка замком, костелом та палацом) – Тернопіль (повернення 19:30) / Львів (повернення до 21:50).

Екскурсії

Екскурсії 1-го дня

Скалат

Окрасою цього міста є замок, побудований в 1630 році, прикрашений по кутах чотирма вежами. Фортеця побудована у вигляді неправильного чотирикутника, з п'ятикутними баштами.

Сидорів

На високому пагорбі, оточений припливом Збруча, нависає над місцевістю Сидорівській замок (1640 р), ніби потужний корабель. Городок був родовим маєтком Калиновських, і вони побудували цей казковий замок-красень з сімома баштами, від якого до наших днів залишилися лише руїни, проте і вони вражають своєю красою і величчю. Фортеця вважається однією з найкрасивіших на Поділлі і століттями захоплює своїм виглядом багатьох мандрівників.

Окрасою села є і костел Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (1730-1741 рр) Монастиря домініканців, архітектором якого був легендарний Ян де Вітте. Щоб возвеличити свій рід, Калиновські замовили унікальне планування храму у вигляді герба "Калинова" (роздвоєна стріла з двома зірками).

Оришківці

Гусятинщині здавна славиться своїми високомінералізованими лікувальними водами, оздоровитися ними і поліпшити своє самопочуття можна в сучасному SPA-центрі, який діє при готельно-ресторанному комплексі "Орися". Тут можна викупатися в трьох джакузі - басейнах з лікувальною ропою, погрітися в сауні з гімалайською сіллю і поплавати у великому басейні зі звичайною водою. Мінеральна вода надходить зі свердловини Новозбручанського родовища глибиною 770 метрів і має у своєму складі дуже багато корисних мікроелементів, а вміст солі в ній у два рази більше ніж у морській воді. Тільки в Прибалтиці є вода зі схожим змістом, тому запрошуємо всіх на відпочинок і оздоровлення, тим більше, що спосіб лікування високомінералізованою Гусятинською ропою, в поєднанні з полтавським бішофітом, є унікальним і запатентованим.

Екскурсії 2-го дня

Буданів

Одне з найкрасивіших подільських місць над річкою Серет, завдяки м'якому клімату і чудовій природі вабить до себе людей ще з часів трипільської культури. Тому не дивно, що на пагорбі брати Ходоровські побудували прямокутну кам'яну фортецю з чотирма округлими кутовими вежами (XVII ст.). Вона неодноразово ставала останнім притулком місцевих жителів перед ворогами. Замок згодом перетворився в монастир з костелом Святого Хреста (1765 р.), А потім і до лікарні монастиря Дочок Милосердя (1846 р.). Красива панорама села і замкова гора - це те, заради чого варто їхати в цей куточок нашої землі.

Підгора

На невисокій мальовничій горі знаходяться руїни одного з найдавніших і найголовніших монастирів Галичини і Поділля - Святопреображенського василіанського оборонного монастиря. Час не пошкодував цю обитель. До нашого часу дійшли тільки мальовничі руїни оборонних стін, сторожових веж з бійницями, монастирські ворота, а також відновлена ​​церква Іоанна Хрестителя (XVI ст.). Саме тут з'явилася чудотворна ікона Матері Божої Теребовлянської, яка зараз перебуває у Львові в соборі св. Юра. Родзинкою цього місця є гарна панорама Поділля, що відкривається з монастирської гори, яка надовго запам'ятається всім, хто хоча б раз тут побував.

Теребовля

Столиця давньоруського князівства, одне з найстаріших поселень Галичини, вперше було згадано в "Повісті минулих літ" (1097 р.) і зараз є одним з найцікавіших міст Тернопільщини. Головна туристична родзинка міста - замок (1631р.), Побудований на високій горі. Він вражає величезною вежею і товщиною своїх стін, які досягають місцями 4-5 метрів. Цікава для огляду оборонна церква Св. Миколая (XVI ст.), Колишній ренесансний костел Успіння Діви Марії (1635р.) Монастиря кармелітів (зараз церква св. Володимира), ратуша XIX століття в стилі класицизму і красиві вілли XIX-XX ст. Оригінальним є костел Св. Петра і Павла (1924р.), Побудований в рідкісному для України стилі римських базилік раннього християнства.

Плебанівка

Недалеко від цього села на залізничній гілці Тернопіль-Копичинці в 1896 році був побудований кам'яний віадук - один із наймальовничіших мостів в Україні. Це архітектурне диво має 9 арок і справно служить до сьогоднішнього дня. Всім, хто приходить до нього, він нагадує знаменитий віадук з фільмів про Гаррі Поттера.

Микулинці

Цьому одному з найстаріших міст Західної України, вперше згаданого в "Повчанні Володимира Мономаха" (1096 р.), Є чим похвалитися перед вимогливими туристами. Центральною спорудою міста є квадратний в основі замок Сенявських-Іорданов (1550 р), який зберіг три кутові вежі. До наших днів дійшов розкішний бароковий костел Святої Трійці (1779 р.), Побудований за зразком кафедрального собору в Дрездені, і вражає своєю величчю і досконалими формами. У центрі Микулинців зберігся палац Потоцьких-Конопка (1760-1815 р), який був перебудований під санаторій для лікування сірководневими водами, які давно прославили цей край.

На території селища знаходиться ВАТ "Бровар". Тут з 1698 року із якісної джерельної води і екологічно чистої сировини варять 16 сортів запашних і поживних напоїв. Більшість жителів Тернопільщини не визнають інші сорти пива крім "Микулинецького", тому пропонуємо і вам придбати кілька пляшок, щоб самим переконатися в цьому.

Проживання

Готелі Гусятинського / Теребовлянського району, номери: 2-3-4-місні з вигодами.

Харчування

1 день:

 • Сніданок - пропонуємо поснідати вдома або взяти з собою бутерброди, щоб перекусити під час стоянок автобуса. Також можна поснідати в ресторані "Слава" с. Озерна (кожен сам вибирає собі страви і розраховується).
 • Обід - в кафе міста Скалат. Вартість 125 грн / люд.
 • Вечеря - в готелі закладах громадського харчування м Гусятин. Вартість 95 грн.

2 день:

 • Сніданок у готелі. Вартість 85 грн.
 • Обід - в кафе села Буданів. Вартість 125 грн / люд.
 • Вечеря відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 1 195 - 1 295 грн

Знижки для дітей:

 • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
 • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру - 120 грн / люд.
 • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру.
 • Знижка постійного клієнта.

У вартість входить:

 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • проживання;
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об'єктах,
 • страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

 • вхідні квитки в туристичні об'єкти;
 • харчування.

Вартість вхідних квитків

 • замок в Скалаті:
  • загальний, пенсійний - 40 грн,
  • студентський, учнівський - 25 грн;
 • SPA-центр в Оришківці (до 2-х годин):
  • загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 250 грн;
 • замок в Теребовлі:
  • загальний, пенсійний - 30 грн,
  • студентський, учнівський - 20 грн.

Умови бронювання, оплати та анулювання туру

Бронювання. За умови підтвердження наявності вільних місць здійснюється бронювання, яке передбачає попереднє включення до списку групи.

Порядок оплати:

 • Замовлення потрібно оплатити повністю упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).
 • Оплатити замовлення можна в офісі або на банківський рахунок (банківські реквізити надсилаються на вимогу).

Порядок анулювання замовлення:

 • Анулювання замовлення туристом або турагентом передбачає відмову від замовлення туру всіх або частини учасників замовлення.
 • Про анулювання замовлення потрібно повідомляти відповідального менеджера на електронну пошту та по телефону.
 • Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
  • не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертається 85 % вартості туру;
  • від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертається 50 % вартості туру;
  • від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертається 20 % вартості туру;
  • менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці - оплата не повертається та не переноситься на іншу дату виїзду чи на інший тур.
 • У випадку, якщо замовник знайде відповідну заміну на анульовані місця, то оплачені кошти можуть бути зараховані взаємозаліком у повному обсязі

Трансфер

Автобусний трансфер з / у Львів чи Тернопіль.

Місце виїзду/прибуття автобуса: м. Львів, пр. Чорновола, 7, готель “Львів” (біля головного входу).

Про організатора туру

Відвідай
Україна, м. Львів
Працюємо з 2008 року
9,8
із 10
оцінка організатора
18 відгуків

Запрошуємо відвідати прекрасні тури по Україні! За 12 років досвіду ми організували 5700 подорожей для 201 000 туристів. Пропонуємо Вам найбільший вибір регулярних турів і відпочинок на будь-який смак і гаманець.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Подільський кайф: 5 замків, вино + SPA

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 19:58:45