Авторський тур Закарпатське Божоле - свято молодого вина
Опис Авторський тур Закарпатське Божоле - свято молодого вина
Про тур
Ніжний смак молодого вина, термальні води, неприступні фортеці, карпатські краєвиди та унікальні пам’ятки.
УВАГА! Тур проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ щодо обмежень через коронавірус (COVID-19):
- транспортні засоби проходять вологе прибирання мийними та дезінфекційними засобами перед кожним рейсом;
- при посадці в транспортний засіб вимірюється температура тіла;
- особам з підвищеною температурою та з ознаками ГРВІ буде відмовлено у посадці;
- просимо всіх подорожніх мати з собою засоби індивідуального захисту (маску та антисептик);
- під час огляду туристичних об'єктів рекомендуємо дотримуватися безпечної дистанції щодо інших людей.
Програма
День 1. Ужгород
Виїзд зі Львова (08:00) – Ужгород (обід, екскурсія містом, участь у фестивалі) – Берегівський р-н (ночівля в угорських садибах сільського туризму).
День 2. Берегове, Мукачево та Чинадійово
Сніданок і виїзд (08:00) – Берегове (купання в термальному басейні, екскурсія) – Мукачево (екскурсії замком, містом та обід) – Чинадійово (екскурсія палацом Шенборна і замком Сент-Міклош) – Львів (повернення о 22:30).
Проживання
Проживання відбувається в затишних садибах сільського туризму (Берегівський район), номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на поверсі.
Екскурсії
Ужгород
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841 р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775 р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), пам’ятку садово-паркового мистецтва державного значення - ботанічний сад УжНУ, Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.
Свято молодого вина “Закарпатське Божоле”
Щиро запрошуємо всіх винолюбів відвідати це свято, яке проводиться в центрі Ужгорода, і є аналогом свят, які щорічно святкуються у Франції, Італії та Іспанії. Вас чекає продукція найкращих виноробів Закарпаття, вони запевняють, що молоде вино виготовлене з цьогорічного урожаю зберігає ще аромат сонця, запашного літнього дня. Вино в цей час унікальне, по особливому ніжне, м’яке та має насичений неповторний аромат. На особливо азартних винолюбів чекає “винна лотерея”.
Берегове
Берегове. Колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природною мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.
Мукачево
Звідки б Ви не наближалися до Мукачева, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок “Паланок” (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку. Крім потужного замку в Мукачево є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663 р.) та прекрасна зелена ратуша (1903 р.).
Чинадійово
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни, наче у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890 р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами. Неподалік від замка-красеня знаходиться оборонний замок барона Перені (XIV ст.), на жаль, він не такий доглянутий як його колега, але зважаючи на свій вік також заслуговує на увагу туристів.
Харчування
Харчування у 1-й день:
- Сніданок - можна поснідати вдома або взяти канапки з собою, щоб перекусити під час стоянок;
- Обід – відбувається в Ужгороді на Фестивалі вина на власний розсуд туристів;
- Вечеря - відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів. Пропоноване меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компот. Вартість 100 грн/особа;
Харчування у 2-й день:
- Сніданок - відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (подібне до оладків), масло, хліб, кава/чай. Вартість 60 грн/особа;
- Обід – відбувається у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп "Левеш", на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 95 грн/особа.
Ціни
Вартість туру - 895 грн.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
- проживання, супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в музеях,
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в музеях,
- харчування.
Вартість вхідних квитків:
- Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) - 75 грн, студенти - 50 грн, учні - 30 грн;
- вхід у підвали на фестивалі "Закарпатське Божоле" - 40 грн;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: загальний, студенти – 220 грн, діти від 120 до 150 см – 110 грн, діти до 120 см – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн;
- Мукачівський замок: дорослі – 100 грн, студенти, пенсіонери – 70 грн, діти до 14 років – 50 грн;
- палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 20 грн, школярі - 15 грн;
- екскурсія в замку “Сент-Міклош”: добровільна пожертва.
Трансфер
Автобусний трансфер зі/у Львів, входить у вартість.