Авторський тур Новий Рік на Волині + замки Тернопільщини
Опис Авторський тур Новий Рік на Волині + замки Тернопільщини
Про тур
Хочете незабутньо зустріти 2022 рік? Тоді запрошуємо в наш тур на Волинь! Новорічна забава, замки і вечірній Тернопіль - все це Ви зможете побачити на власні очі.
Програма
День 1. Радовичі, Луцьк
Виїзд зі Львова (08:00) - Радовичі (огляд оленячої ферми) - Луцьк (обід, екскурсія по замку, місту) - Кременець (вечеря, поселення о 21:00).
День 2. Зустріч Нового Року
Сніданок і виїзд (08:00) - Дубно (екскурсія по замку) - Тараканів (огляд форту, обід) - Клевань (огляд тунелю кохання) - Кременець (повернення до 19:00, Новорічна забава).
НОВОРІЧНА ЗАБАВА! Новорічне святкування відбувається у ресторані готелю “Панорама” (м. Кременець). Орієнтовний початок дійства 22:00. Під час забави на Вас чекають:
- новорічна програма, пісні, танці, забави;
- конкурси на кмітливість та винахідливість, караоке-шоу;
- майстер-класи з українських танців;
- найкращі страви волинської, подільської та європейської кухонь;
- подарунки переможцям конкурсів;
- і танці, танці, танці під запальну естрадну та народну музику.
День 3. Кременець, Вишнівець, Збараж та Тернопіль
Сніданок і виїзд (11:00) - Кременець (автобусна екскурсія) - Вишнівець (огляд палацу, обід) - Збараж (екскурсія по замку) - Тернопіль (екскурсія по вечірньому місту) - Львів (повернення до 23:00).
Екскурсії
Екопарк “Аміла”
У с. Радовичі Турійського району працює єдина на Волині та чи не найбільша в Україні ферма, де вирощують оленів. Зараз стадо оленів налічує понад 500 голів (два підвиди латвійських оленів, альпійський та угорський). Запрошуємо Вас відвідати екопарк “Аміла”.
Луцьк
Сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України. Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.).
В місті також можна оглянути церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610), лютеранську кірху (1907), Хрестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626) та церкву св. Трійці (1752).
А на десерт Вас чекає “луцький будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.
Дубно
Дубенський історико-культурний заповідник охоплює 29 визначних пам’яток міста. Найвизначнішою пам’яткою є нездоланий Дубенський замок (1492), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.). В місті можна оглянути колишній костел монастиря бернардинів (1627), Луцьку браму (XVI ст.), монастир кармеліток (XVIІ ст.), Спаську церкву (1643) та синагогу (ХІХ ст.).
Тараканів
У 1885-1890 в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни, але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.
Клевань
Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.
Кременець
Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397 м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах.
Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753), завдяки якому Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.).
Вишнівець
Родинне гніздо Вишневецьких, з яких походить легендарний засновник Запорізької Січі Дмитро Вишневецький (Байда). В місті зберігся, перебудований з фортеці, палац Вишневецьких (1720) в класицистичному стилі. Неподалік знаходиться замкова церква Воскресіння Хрестового (1530), збудована гетьманом Дмитром Вишневецьким, в якій відбулися заручини Лжедмитрія І з Мариною Мнішек.
Збараж
Місто, що відігравало важливу роль у визвольній війні українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Свідком тих часів був ренесансний палац Вишневецьких (1620-1631), що колись був обнесений 13-метровими валами з бастіонами і казематами. Цікавий також і величний бароковий костел святого Антонія (1627) монастиря бернардинців.
Тернопіль
Старовинне галицьке місто приваблює туристів пам’ятками сакрального будівництва: оборонною церквою Воздвиження (XVII ст.), церквою Воскресіння Хрестового (1602) та Кафедральним Собором Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (колишній Домініканський костел) (1749). До наших днів дійшов також і Тернопільський замок (XVI ст.), який можна оглянути прогулюючись на теплоході тернопільським ставом.
Проживання
Проживання в готелі "Панорама" в м. Кременець (комфортні 2-х місні номери зі зручностями).
Харчування
У турі передбачено:
- сніданки - 75-85 грн;
- обіди - 95-105 грн;
- вечері - 85-95 грн.
Ціни
Вартість туру - 3 295 грн.
Знижки для дітей:
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, з окремим місцем в автобусі, без окремого місця при проживанні, знижка від загальної вартості туру - 650 грн;
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі, з окремим місцем при проживанні, знижка від загальної вартості туру - 850 грн;
- Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 350 грн.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом;
- проживання (2 ночі);
- Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні);
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- харчування;
- вхідні квитки в туристичних об’єктах.
Вартість вхідних квитків:
- Оленяча ферма: загальний, пенсійний, студентський, учнівський, учасники АТО - 50 грн, діти до 6 р. - безкоштовно;
- Луцький замок: загальний, пенсійний – 50 грн, студентський, учнівський – 30 грн;
- Дубненський замок: загальний, пенсійний - 35 грн, студентський, учнівський - 22 грн;
- Тараканівський форт: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 25 грн;
- Кременецький замок: загальний - 15 грн, студентський - 8 грн, учнівський - 5 грн;
- Вишнівецький палац: загальний, пенсійний - 80 грн, студентський, учнівський - 30 грн;
- Замок у Збаражі: загальний, пенсійний - 80 грн, студентський, учнівський - 30 грн.
Трансфер
Автобусний трансфер зі/у Львів, входить у вартість.
Місце виїзду / повернення автобуса: м. Львів, пр. Чорновола, 7, готель “Львів” (біля головного входу).