Авторський тур Благодатні місця: Грушів, Самбір, Лаврів

495 грн
9,8
із 10
оцінка організатора
18 відгуків

Україна \ Карпати \ Самбір (Львівська область)

Маршрут:
Україна, Самбір (Львівська область), Маршрут туру: Львів – Грушів – Самбір – Лаврів – Львів
Виїзд з:

Опис Авторський тур Благодатні місця: Грушів, Самбір, Лаврів

Про тур

Грушівська ікона, Самбірська Богородиця, мощі святого Валентина, Лаврівський монастир, Карпатські панорами чекають на Вас під час одноденної паломницької мандрівки.

Програма

План туру: виїзд зі Львова (09:00) – Грушів (молебень до чудотворної ікони, набирання цілющої води у церкві та огляд хресної дороги) – Самбір (молитва до Самбірської Богородиці та мощів св. Валентина у церкві і костелі та обід) – Лаврів (свята літургія, огляд монастиря, прогулянка та набирання води) – повернення до Львова (19:50).

Екскурсії

Грушів

Давнє відпустове місце, відоме ще з ХІХ ст, яке виникло з вшанування Грушівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці (1806р.) на вербі, у дуплі якої чудесним чином з’явилося джерело з цілющою водою. Після років заборон і гонінь чудотворна ікона Грушівської Матері Божої знаходиться у церкві Пресвятої Трійці (1878р.), в центрі якої є криниця з цілющою водою.

Але найбільшої слави це місце зазнало 26 квітня 1987 року, бо саме тоді 12-ти річній дівчині об’явилася Діва Марія на балконі церкви Пресвятої Трійці. Про цю подію стало відомо на весь Радянський союз, через це до місця, яке Богородиця вибрала для особливого почитання, незважаючи на перешкоди влади, почали з’їжджатися сотні тисяч паломників. Вони бачили Матір Божу в блакитному або в чорному одязі.

Запрошуємо помолитися до чудотворної ікони, набрати цілющої води із криниці, яка знаходиться в церкві, та пройтися величною хресною дорогою, щоб отримати зцілення та принести в свою родину мир і радість.

Самбір

Старовинне галицьке місто, де в бароковій церкві Різдва Богородиці (1728р.) знаходяться чудотворна ікона Самбірської Богородиці, а також мощі легендарного покровителя всіх закоханих Святого Валентина. Вважається, що Самбірську ікону Божої Матері або Матір Руського краю за легендою написав сам євангеліст Лука, а її зцілення відомі по всій Галичині ще з ХVII ст., через це у 1928 році з благословіння Папи Римського Пія ХІ вона була коронована. А той хто помолиться біля мощей святого Валентина, протягом року знайде справжнє і чисте кохання. Цікавим є також найстаріший храм міста – величний готично-ренесансний костел Івана Хрестителя (1530р.) із чудотворною іконою.

Лаврів

Лаврівський Василіянський монастир є одним з найстаріших і найшанованіших в Україні (1270р.) в ньому найбільш ймовірно похований князь Лев, в честь якого назване місто Львів. Обитель розташована в мальовничій місцевості серед посеред Карпат, з незвичайною цілющою аурою, а в монастирській церкві зберігаються мощі святого Онуфрія.

Харчування

Обід відбувається у закладах громадського харчування міста Самбір. Орієнтована вартість 120 грн/особа.

Ціни

Ціна туру: 495 грнДеталi

У вартість туру входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.

У вартість не входять і додатково оплачуються:

  • харчування.

Знижки:

  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру).
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру.
Замовити!

Трансфер

Автобусний трансфер Львів – маршрут туру – Львів, входить у вартість.

Місце посадки: 09:00, Львів, Приміський вокзал, вул. Городецька, 177 (800 м від Головного залізничного вокзалу).

Про організатора туру

Відвідай
Україна, м. Львів
Працюємо з 2008 року
9,8
із 10
оцінка організатора
18 відгуків

Запрошуємо відвідати прекрасні тури по Україні! За 12 років досвіду ми організували 5700 подорожей для 201 000 туристів. Пропонуємо Вам найбільший вибір регулярних турів і відпочинок на будь-який смак і гаманець.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Благодатні місця: Грушів, Самбір, Лаврів

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 00:10:31