Авторський тур 6 днів в Зимових Карпатах - тур-відпустка

9,8
із 10
оцінка організатора
19 відгуків

Україна \ Карпати \ Пилипець

Маршрут:
Україна, Пилипець, Пилипець - Берегівське вулканічне низкогір'я - Ужгород - Мукачево - Косино - Іза - Ділове - Верховина - Криворівня - Буковель - Яремче
Кількість місць:
50
Виїзд з:

Опис Авторський тур 6 днів в Зимових Карпатах - тур-відпустка

Про тур

Полонина Боржава, термальні басейни, гуцульська забава, дегустація вина, замки і не лише.

В програмі туру:

 • Пилипець (водоспад Шипіт, канатно-крісельна дорога на гору Гимба);
 • Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вина);
 • Ужгород, санаторій Карпати (палац Шенборона);
 • Мукачево (замок Паланок);
 • Косино (термальний басейн);
 • Іза (оленяча ферма, виставка-продаж виробів з лози, дегустація сиру);
 • Ділове (центр Європи);
 • Верховина, (музеї ім. Романа Кумлика, “Тіні забутих предків”, хата-стаї);
 • Криворівня;
 • Гуцульська Забава;
 • Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою);
 • Яремче.

Маршрут

Пилипець – Ужгород – Берегове – Санаторій Карпати – Мукачево – Косино – Берегівське вулканічне низкогір’я – Виноградів – Іза – Крайниково – Ділове – Верховина – Криворівня – Верхній Ясенів – Буковель – Яремче

Програма

1 день. Пилипець

Виїзд зі Львова (09:00) – Пилипець (обід, огляд водоспаду Шипіт) - Міжгір'я (підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця) — Берегівський р-н (вечеря та ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30, вечеря).

2 день. Ужгород – Берегове

Сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) — Берегове (купання в термальному басейні) — Берегівський р-н. (повернення в садиби).

3 день. Санаторій Карпати – Мукачево – Косино – Берегівське вулканічне низкогір’я

Сніданко-обід і виїзд (08:00) — санаторій Карпати (огляд палацу Шенборона) - Мукачево (екскурсія замком Паланок та обід) — Косино (купання в термальному басейні) — Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вина) — Берегівський р-н. (повернення в садиби).

4 день. Виноградів – Іза – Крайниково – Ділове – Верховина

Сніданок і виїзд (08:00) – Виноградів (фото з буйволами на фермі та дегустація сирів) - Іза (оленяча ферма та виставка-продаж виробів з лози) – Крайниково (огляд храму та обід) — Ділове (огляд центру Європи) – Верховина (поселення в гуцульські садиби зеленого туризму о 19:30, вечеря).

5 день. Верховина – Криворівня – Верхній Ясенів

Сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”, гуцульські майстер-класи в хаті-стаї) – Криворівня (огляд гуцульської церкви та хати-ґражди) – Верхній Ясенів (обід) – Верховина (вільний час та вечеря, можна замовити купання в чанах).

Гуцульська забава

Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:

 • співи та танці від гуцульської капели “Довбушова Тайстра”;
 • майстер-класи з гуцульських танців: коломийка, гуцулка, голубка;
 • гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
 • посвята в гуцули;
 • і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

Меню: юшка з білих грибів, картопля запечена в мундирі з м’ясом, салат з бурячка, квашенина, сало, весела карпатська водичка, узвар. Вартість 85 грн/особа.

Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 225 грн/особа. Вартість участі в забаві без вечері – 105 грн/особа.

Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.

6 день. Буковель - Яремче

Сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, вільний час) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами) – Львів (повернення до 22:00).

Екскурсії

Екскурсії 1-го дня

Пилипець

Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Міжгір'я

Мальовниче карпатське містечко, неподалік від якого знаходиться гора Маковиця (750м.), піднятися на неї можна на канатно-крісельному підйомнику. З вершини гори відкриваються чудові панорами карпатських хребтів Боржава та Ґорґан, а також меандри ріки Ріки.

Екскурсії 2-го дня

Ужгород

Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.

Берегово

Колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.

Екскурсії 3-го дня

Мукачево

Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні – замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).

Косино

Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

Берегівське вулканічне низькогір’я

Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Екскурсії 4-го дня

Виноградів

Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвол”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.

Іза

Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва.

В Ізі знаходиться оленяча ферма, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад триста плямистих оленів, які живуть на 57 гектарах пасовища, рогатих можна погодувати спеціальним кормом, придбаним на території та зробити фото з цими миролюбними тваринами.

Крайниково

Оточена крислатими старими дубами однолітками церква св. Михайла (1666-1668р.) найстаріша з усіх дерев’яних храмів Хустщини і є є чудовим зразком марамороської готики.

Ділове

Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.

Екскурсії 5-го дня

Верховина

Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”.А пивоманам особливо смакуватиме живе пиво “Верховина”, що зварене із якісного баварського солоду та хмелю на кришталевій карпатській воді.

Криворівня

Легендарне село, “Українські Афіни”, зберегло для нас класичну гуцульську церкву Пресвятої Богородиці (1719р.) та хату-музей “Гуцульська ґражда”. Мальовнича Криворівня сподобалася І.Франку, М.Грушевському, Г.Хоткевичу, М.Коцюбинському, І.Трушу і десяткам інших видатних діячів і очевидно сподобається і Вам.

Екскурсії 6-го дня

Буковель

Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

Яремче

Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Щороку тисячі людей заворожують водоспад “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яний ресторан “Гуцульщина”.

Проживання

Варіант проживання 1. 1-3 ночі

Затишні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2-3-місні з одними вигодами на 2-3 кімнати.

Варіант проживання 2. 4-5 ночі

Проживання відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-3-місні з одними вигодами на 2-3 кімнати.

Харчування

Харчування у 1-й день

 • Сніданок - можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
 • Обід - відбувається у кафе “Газдівська хижа” у с. Пилипець. Меню: салат, грибна юшка картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, чай. Вартість 150 грн/ос.
 • Вечеря - відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів. Пропоноване меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компот. Вартість 140 грн/особа.

Харчування у 2-й день

 • Сніданок - відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (подібне на оладі), масло, хліб, кава/чай. Вартість 90 грн/особа.
 • Обід - відбувається в ресторані спорт-готелю “Занадін”. Меню: борщ український зі сметаною, рис з овочами, курка в сметанному соусі, салат «морква по корейськи», сік березовий, хліб. Вартість 150 грн/особа.
 • Вечеря - відбувається у садибах. Меню: ташкотлефеш, торгоня з підливою, солодощі, вино/палина, компот. Вартість 140 грн/особа.

Харчування у 3-й день

 • Сніданок - відбувається у садибах. Меню: омлет, налисники з джемом, канапки з сиром, чай/кава. Вартість 70 грн/особа.
 • Обід - у місті Мукачево в кафе “Вікенд” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні, меню: салат, “суп-левеш”, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 150 грн/особа.
 • Вечеря - відбувається в садибах сільського туризму. Пропоноване меню: курячий бульйон з чігою, хосулей крумплі (картопля з м’ясом), угорські солодощі та вино. Вартість 140 грн/особа.

Харчування у 4-й день

 • Сніданок - відбувається в садибах сільського туризму, звичайний європейський. Вартість 90 грн/особа.
 • Обід – відбувається в Хусті в ресторані “Під замком”. Меню: салат овочевий, на перше: солянка, відварна картопля з м’ясом по-венгерськи, хліб, чай. Вартість 150 грн/особа.
 • Вечеря – відбудеться в гуцульських оселях. Меню: кулеша з грибами, деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав. Вартість 140 грн/особа.

Харчування у 5-й день

 • Сніданок – омлет, налисники, канапки з сиром, чай/кава. Вартість 80 грн/особа.
 • Обід - в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля), гуцульський борщ, гуцульська кулеша з м’ясом, хліб, чай з трав. Вартість 150 грн/особа.
 • Вечеря - відбувається у Верховині у ресторані-колибі “Магурка” вигляді свята "Гуцульська заава".

Харчування у 6-й день

 • Сніданок - відбувається в гуцульських оселях. Меню: налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, яйця, чай/кава, хліб. Вартість 90 грн/особа.
 • Обід - відбудеться в колибі “Гражда” в м. Яремча. Пропоноване меню: салат, грибна юшка, картопляне пюре із курячою відбивною, хліб, чай з карпатських трав. Вартість 140 грн/особа.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 3 695 грн

Знижки:

 • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні);
 • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 300 грн/особа (від загальної вартості туру);
 • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру;
 • Знижка постійного клієнта.

У вартість ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • проживання (5 ночей),
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
 • страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти,
 • дегустації,
 • харчування.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустацій сиру та вина

 • Водоспад Шипіт: загальний – 20 грн, діти 7-16 р. – 10 грн; діти до 7 р. - безкоштовно.
 • Підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця: (в обидві сторони): загальний, пенсійний, студентський - 150 грн, діти до 12 років - 150 грн
 • Відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн, діти до 120 см. – безкоштовно
 • Термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний – 250 грн, пенсіонери – 200 грн, особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см. – 125 грн, діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн, (діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);
 • Палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 40 грн, школярі - 20 грн;
 • Ужгородський замок: загальний (дорослі) - 100 грн, пенсіонери - 75., студенти - 70 грн, учні - 40 грн
 • Мукачівський замок: дорослі – 100 грн, студенти, пенсіонери – 70 грн, діти до 14 років – 50 грн;
 • Термальний басейн “Косино”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 500 грн, діти зростом до 150 см. – безкоштовно.
 • Музей “Штопора” та дегустація вина: загальний, студентський, пенсійний — 75 грн
 • Дегустація вина: загальний – 100 грн/особа, екскурсія без споживання вина – 30 грн/особа
 • Оленяча ферма: - загальний, пенсійний і студентський – 50 грн, школярі – 30 грн;
 • Дегустація буйволячих та овечих сортів сиру з вином - "Карпатський Буйвіл": загальний, студентський, учнівський – 100 грн
 • Музей гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика, Верховина: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 50 грн;
 • Музей “Тіні забутих предків”, Верховина: загальний, пенсійний і студентський - 50 грн, учнівський - 40 грн;
 • Музей “Дідова аптека”, Криворівня: загальний, пенсіонери і студенти – 60 грн (дегустують настоянки і чай), учні – 50 грн (дегустують сиропи і чай)
 • Купання в чанах Верховина (1,5 год): загальний, студентський, пенсійний, учнівський – 250 грн/особа;
 • Канатно-крісельна дорога на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 250 грн, пенсіонери і діти до 12 років – 190 грн

Умови бронювання, оплати та анулювання туру

Бронювання. За умови підтвердження наявності вільних місць здійснюється бронювання, яке передбачає попереднє включення до списку групи.

Порядок оплати:

 • Замовлення потрібно оплатити повністю упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).
 • Оплатити замовлення можна в офісі або на банківський рахунок (банківські реквізити надсилаються на вимогу).

Порядок анулювання замовлення:

 • Анулювання замовлення туристом або турагентом передбачає відмову від замовлення туру всіх або частини учасників замовлення.
 • Про анулювання замовлення потрібно повідомляти відповідального менеджера на електронну пошту та по телефону.
 • Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
  • не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертається 85 % вартості туру;
  • від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертається 50 % вартості туру;
  • від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертається 20 % вартості туру;
  • менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці - оплата не повертається та не переноситься на іншу дату виїзду чи на інший тур.
 • У випадку, якщо замовник знайде відповідну заміну на анульовані місця, то оплачені кошти можуть бути зараховані взаємозаліком у повному обсязі

Які умови ануляції турів під час карантину?

У випадку якщо турист за станом здоров'я не може поїхати у заплановану подорож ми пропонуємо:

 • перенести бронювання на іншу дату зі збереженням оплачених коштів у повному обсязі;
 • повернути кошти у розмірі 80% від сплаченої суми, з вирахуванням фактично понесених витрат (за умови пред'явлення медичної довідки від лікаря або позитивного тесту на Covid).

У випадку посилення ситуації з Covid (обмеження роботи туристичної галузі або скасування виїзду з нашої сторони) ми повертаємо кошти у повному обсязі.

Трансфер

Автобусний трансфер з/у Львів, входить у вартість.

Про організатора туру

Відвідай
Україна, м. Львів
Працюємо з 2008 року
9,8
із 10
оцінка організатора
19 відгуків

Запрошуємо відвідати прекрасні тури по Україні! За 12 років досвіду ми організували 5700 подорожей для 201 000 туристів. Пропонуємо Вам найбільший вибір регулярних турів і відпочинок на будь-який смак і гаманець.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур 6 днів в Зимових Карпатах - тур-відпустка

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 02:54:00