Авторський тур Чарівний Краків, Закопане та Величка

9,8
із 10
оцінка організатора
18 відгуків

Польща \ Краків

Маршрут:
Польща, Краків, Маршрут: Львів – Краків – Закопане – Хохоловські терми – Величка
Виїзд з:

Опис Авторський тур Чарівний Краків, Закопане та Величка

Про тур

Краків та замок Вавель, зимові краєвиди гори Gubałówka, вечірні термальні басейни та світова спадщина ЮНЕСКО – соляна шахта Wieliczka.

Маршрут

Маршрут туру: Львів – Краків – Закопане – Хохоловські терми – Величка.

Програма

План туру:

 • 1 день: виїзд зі Львова (о 06:00) – Kraków “Краків” (екскурсія містом та замком Вавель та вільний час) – Województwo małopolskie “Малопольське воєводство” (поселення в готель).
 • 2 день: сніданок і виїзд – Zakopane “Закопане” (підйом фунікулером на гору Gubałówka, вільний час та обід) – (відвідування термальних купалень “Хохоловські терми”) – Województwo małopolskie “Малопольське воєводство” (повернення в готель).
 • 3 день: сніданок і виїзд – Wieliczka “Величка” (екскурсія соляною шахтою Величка та обід) – Львів (повернення орієнтовно о 23:00).

Краків

Ми з вами відвідаємо Краків – королівське місто та історичну столицю Польщі. Минемо Барбакан та Флоріанську браму й опинимось у Старому Місті, – геть іншому світі, найдавнішій частині Кракова, побудованій в 1490-х роках, яка змогла вціліти під час всіх воєн. Тут кожен фасад, кожен будинок має свою історію. На Головному Ринку о будь-якій порі дня і року сидять квітникарки і продавці кренделів, стукають об бруківку копитами коні, запряжені у королівські карети. Тут хмари голубів злітають до шпилів Маріїнської базиліки (1290 р.), кружляють над Сукеницями (1352 р.), де, як і віки тому, йде жвава торгівля.

Старе Місто Кракова разом із замком Вавель, єврейським Казімежом і Страдомом були внесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО та оголошені історичною пам'яткою Польщі.

Краків, як і його побратим Львів, впродовж багатовікової історії творили представники багатьох народів, серед яких й наші предки – русини-українці. Виявляється, що в сучасному Кракові ми зможемо відшукати багато слідів і предметів матеріальної культури, які дозволять нам краще зрозуміти власну історію.

Замок Вавель

Краків – це Вавель. Вавель – це Польща. На Вавель хочуть потрапити усі, хто приїжджає до Кракова. Іноземні та польські туристи, перше, що роблять у Кракові – підіймаються на пагорб нескінченним потоком різномовного гамірного люду і часто, самі того не усвідомлюючи, йдуть Королівською дорогою, якою прогуляємось і ми з вами.

Вавельський королівський замок у Кракові це цілий архітектурний комплекс, який є найголовнішим символом країни — він став символом як політичної, так і духовної влади та мав статус головної резиденції місцевих правителів.

За даними розкопок на пагорбі Вавель було знайдено поселення віслян XI століття. Зведенню першої кам’яної споруди сприяв Король Вацлав II між 1290 та 1300 рр. А вже в XIV столітті Король Казимир III сприяв перебудові в стилі готики. Фантастично, але усі катаклізми і перебудови мало змінили середньовічну, тісну забудову замку. Замковий костел, його різні частини, мають ознаки романської доби, готики, ренесансу, бароко тощо.

Закопане

На нас чекає столиця польських Татр та основний культурний центр гуралів – етнографічної групи поляків, яка має свої традиції, культуру, звичаї та фольклор. Своєрідний гуральський діалект, ситна та оригінальна гуральська кухня, а також фольклорні вистави та ходи у святкові дні – це є родзинка курорту Закопане. Центр міста – вулиця Крупувки – все крутиться навколо неї: національні ресторанчики – колиби, ятки з сувенірами, брички запряжені кіньми, які в екстравагантній формі познайомлять з дерев'яною архітектурою міста. Також, прогулюючись центральною вуличкою, ви матимете можливість відвідати історичні пам’ятки міста: костел святого Сімейства – невеликий тихий храм, з розписаним інтер'єром і вітражами, музей Карола Шимановського на віллі Атма та аж цілих п’ять різноманітних мистецьких галерей.

Губалувка "Gubałówka"

Гора Губалувка, чи "Gubałówka", вражає своєю неперевершеною природною красою, розташованою в самому серці Польщі. Розташована недалеко від Закопаного, ця панорамна гора не лише дарує захоплюючі види на Татри, але і надає унікальну можливість відчути атмосферу гірського життя.

На вершині Губалувки вас вразить не лише свіже гірськеповітря, але й різдвяний ярмарок, де аромат кулінарних шедеврів наповнюють атмосферу. Підйом фунікулером на Губалувку – це відмінний спосіб осягнути цей гірський рай та отримати незабутні враження від відпочинку в обіймах природи.

Хохоловські Термали

Chochołowskie Termy – це курорт з термальними басейнами та саунами, розташований у мальовничій долині Татр у Польщі. Тут відвідувачі можуть насолоджуватись корисними властивостями термальних вод, які добуваються з глибин землі, та прекрасними краєвидами гір. Комплекс складається з закритих та відкритих басейнів з термальною водою, які мають різні температурні режими та гідромасажні системи. Також тут є сауни з різними видами сеансів, що дозволяє відвідувачам розслабитись та відновити своє здоров'я. Крім того, Chochołowskie Termy пропонують різні види масажу та косметичних процедур. Відвідування Chochołowskie Termy – це ідеальний спосіб провести час з родиною та друзями та насолодитись чистим повітрям та гірською природою.

Величка. Соляная шахта "Wieliczka"

Соляна шахта «Величка» одна з найбільш незвичайних визначних пам'яток Польщі, яка входить до першого Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Шахта перебувала в експлуатації понад 700 років (з XIII по XX століття), загальна довжина підземних коридорів шахти в даний момент становить близько 245 км, а глибина найнижчого 9-го рівня доходить до 327 м. Туристам доступні для відвідування всього 1% від загального числа коридорів і кімнат, але і цього достатньо, щоб відвідувачі виходили звідти з захопленням і масою позитивних вражень.

Проживання

Проживання відбувається у 3* готелях єврокласу зі санвузлами у номерах.

Розміщення у 2-3-4 місних номерах. Туристи, що подорожують самостійно, можуть бути підселені до осіб їх статі у 2-3-4 місні номери.

Харчування

Харчування під час подорожі:

 • 1-й день:
  • Сніданок – можна взяти з собою закуски, щоб перекусити під час стоянки автобуса на кордоні або на одній з зупинок.
  • Обід у закладах громадського харчування міста Краків, орієнтовна вартість 42 Zl.
  • Вечеря – можна купити продуктів впродовж дня та перекусити в готелі перед сном.
 • 2-й день:
  • Сніданок у готелі (входить у вартість).
  • Обід організований у м. Закопане в колоритній гуральській колибі (журек, гірський пиріг з гуляшем, салат, хліб, вода з лимоном). Вартість – 45 Zl/особа.
  • Вечеря – можна купити продуктів впродовж дня та перекусити в готелі перед сном.
 • 3-й день:
  • Сніданок у готелі (входить у вартість).
  • Обід організований у м. Велічка (Журек, куряче філе гриль в соусі з цибулі-порею, картопляне пюре, салатний букет з вінегретним соусом). Вартість – 45 зл./особа.
  • Вечеря – можна купити продукти під час зупинки та спожити їх під час стоянки автобуса на кордоні або на одній зупинок.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 4 599 грн

У вартість туру входить:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід керівника групи;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі;
 • проживання (2 ночі);
 • 2 сніданки.

У вартість не входять і додатково оплачуються:

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування.

Вхідні квитки:

 • Хохоловські Термали: (до 3-х годин): загальний – 89Zl, дитячий – 69Zl, дорослі віком від 60р – 75Zl;
 • Фунікулер Gubałówka: загальний – 29 зл., діти від 5 до 26 років та пенсіонери від 65 років – 23 зл., діти до 5 років – безкоштовно;
 • Соляна шахта “Wieliczka”: загальний – 116 зл., діти до 18 років включно – 106 зл., діти до 4 років – безкоштовно.

Знижки:

 • дітям від 1 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 10% (від загальної вартості туру);
 • учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 10% від вартості туру.

Трансфер

Автобусний трансфер Львів – маршрут туру – Львів, входить у вартість.

Місце посадки: Львів, Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177 (800 м від Головного залізничного вокзалу).

Для проходження кордону треба мати від 300 польських злотих з особи для перебування на території Польщі до 3-х днів або 200 євро чи доларів.

Робити фото- і відеозйомку на території кордону категорично забороняється!

На проходження кордону на виїзд з України закладено 3 години, на в'їзд – 3 години. У випадку збільшення або зменшення цього часу, може бути скорочено чи продовжено програму, а також можливе більш пізнє повернення до Львова. Організатори зроблять все можливе, щоб вчасно повернутися до Львова, але якщо повернення буде із запізненням або в межах комендантської години, то туристи добиратимуться додому на таксі власним коштом, автобус може зробити проміжні зупинки до Приміського вокзалу і автобази.

Туроператор НЕ несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб. У випадках, якщо тур не відбувся через затримку на кордоні, яка унеможливлює здійснення повноцінної програми туру, а також, якщо більшість туристів прийняли рішення припинити поїздку за маршрутом через роботу митних та прикордонних служб, туроператор повертає кошти, сплачені за мандрівку, за мінусом фактично понесених витрат (транспорт, робота гіда та керівника групи, страховка).

Необхідні документи

Для подорожі необхідно мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей треба мати окремий закордонний паспорт. Якщо дитина подорожує з одним із батьків також потрібно мати дозвіл від батька/матері на вивіз дитини за кордон (під час військового часу не потрібно), щоб було зазначено Польщу та країни ЄС, а також свідоцтво про народження дитини, що підтверджує родинні зв'язки.

Просимо туристів, що мають власну страховку на термін поїздки повідомляти, щоб ми не робили подвійне страхування.

Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення міжнародного зразка.

Про організатора туру

Відвідай
Україна, м. Львів
Працюємо з 2008 року
9,8
із 10
оцінка організатора
18 відгуків

Запрошуємо відвідати прекрасні тури по Україні! За 12 років досвіду ми організували 5700 подорожей для 201 000 туристів. Пропонуємо Вам найбільший вибір регулярних турів і відпочинок на будь-який смак і гаманець.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Чарівний Краків, Закопане та Величка

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 00:41:47