Авторський тур Словаччина: міста, гори і термали

4 950 грн
9,8
із 10
оцінка організатора
19 відгуків

Словаччина \ Попрад

Маршрут:
Словаччина, Попрад, Маршрут: Львів – Свидник – Бардіїв – Попрад – Штрбське плесо – Попрад – Левоча – Списький град – Пряшів – Львів
Виїзд з:

Опис Авторський тур Словаччина: міста, гори і термали

Про тур

Високі Татри, гірське озеро Штрбське плесо, термали “Аква сіті”, замок Списький град та історичні міста Бардіїв, Свидник, Спішська Собота та Левоча.

Програма

День 1. Львів – Свидник – Бардіїв – Попрад

Виїзд зі Львова (06:00 з приміського вокзалу) – перетин кордону на контрольно-пропускному пункті “Смільниця-Kroscienko” – Svidník “Свидник” (огляд Музею української культури, скансену і обід) – Bardejov “Бардіїв” (прогулянка історичним центром) – Poprad “Попрад” (поселення, вечеря).

День 2. Штрбське плесо – Попрад

Сніданок і виїзд (08:00) – Štrbské pleso “Штрбське плесо” (прогулянка біля озера, підняття канатною дорогою на гору Солисько, огляд панорами гір та озера, вільний час) – Poprad “Попрад” (обід, купання в термальних басейнах комплексу “Аква сіті”, вечірня прогулянка містечком Spišská Sobota “Спішська Собота”) – Poprad “Попрад” (поселення, вечеря).

День 3. Левоча – Списький град – Пряшів – Львів

Сніданок і виїзд (08:00) – Levoča “Левоча” (прогулянка містом) – Spišský hrad “Списький град” (огляд панорами замку) – Prešov “Пряшів” (обід, екскурсія містом) – перетин кордону на КПП “Kroscienko-Смільниця” – Львів (приміський вокзал, повернення до 23:30).

Екскурсії

Svidník “Свидник” – скансен

Щоб побачити красу словацьких Карпат в мініатюрі де розташовані українсько-руські села запрошуємо до етнографічної експозиції під відкритим небом (скансен) Музею української культури. Вона розташована в дуже мальовничому місці, де на площі 11 гектарів зібрані майже 50 пам’яток народного будівництва, окрасою яких є дерев’яна греко-католицька церква св. Параскеви (1766р.) лемківського типу із села Нова Полянка.

Svidník “Свидник” – музей української культури

На території сучасної північно-східної Словаччини з VI-VII ст. у 257 селах компактно проживають українці (русини) лемки і бойки. Дізнатися про їхню долю можна в одному з найкращих музеїв української культури за межами сучасної України – Музей української культури (філіал Словацького національного музею). Працівники цього закладу дуже радо зустрічають гостей з України і з великим ензузіазмом покажуть культурно-історичну експозицію, де показані одяг, ремесла, народне мистецтво українців Словаччини.

Bardejov “Бардіїв”

Казкове і компактне місто оточене Низькими Бескидами, за свою архітектуру було занесено в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Коли оглядаєш його, то здається, що час зупинився у XV столітті, на яке припав його розквіт. Історичний центр оточений міськими мурами, його центром є площа Ринок, на якій красуються базиліка святого Егідія (1464р.) та ратуша (1505р.), в якій поєднана пізньогодична форма із ранньоренесансними компонентами.

Štrbské pleso “Штрбське плесо”

Запрошуємо відвідати і побачити на власні очі Високі Татри, які є найвищим гірським масивом Карпат. Це дуже зручно зробити з найвисокогірнішого курорту у Високих Татрах – Штрбське плесо, який розкинувся навколо однойменного озера невимовної краси. Озеро є другим за величиною у словацькій частині Високих Татр, розташоване на висоті 1347 метрів над рівнем моря, має площу 20 га і глибину до 26 метрів. Запрошуємо прогулятися навколо нього, зробити чудові фото, а також піднятися канатною дорогою на вершину Солісько (1814 метрів над рівнем моря). Неперевершена краса озера Штрбське плесо, яке оточене найвищими вершинами Татранського національного парку здавна приваблює мільйони туристів з цілого світу і, безперечно, сподобається і вам.

Poprad “Попрад”

Місто, що розташоване біля підніжжя Високих Тарт, утворилося в результаті об’єднання п’яти спишських поселень, де проживали в більшості німецькі колоністи. Найвидатнішою серед них була Spišská Sobota “Спішська Собота”, в минулому самостійне місто з багатою історією, осередком цехів, торгівлі та культурного життя. Завдяки чудово збереженому історичному центру, поселення було оголошене міським заповідником. Тут можна оглянути міську забудову площі Ринок (ХVI-XVII ст.) у готичному, ренесансному та бароковому стилях, а також дзвіницю (1598р.), ратушу (ХVIІІ ст.), маріанську колону. Окрасою Спішської Соботи є пізньороманська церква святого Георгія (1273р.), яка перебудована у готичному стилі.

Термальні басейни комплексу “AquaCity”

Всім, хто хоче відпочити і душею і тілом, пропонуємо відвідати екологічний курорт “AquaCity Poprad” – це світ розваг, відпочинку та релаксації. Комплекс має 13 відкритих і критих басейнів з температурою термальної води 28-38 °C, водні гірки, сауну, велнес-центр, джакузі, загалом понад 350 водних атракціонів. Вода піднімається з глибини 1300 м і містить більше 20 мінералів, корисних для здоров'я людини. Термали допомагають при проблемах рухової та дихальної системи, кровообігу, нервової системи, мають корисну косметологічну дію. Під час відпочинку в термальному комплексі можна любуватися чудовим панорамним виглядом на вершини Татр.

Prešov “Пряшів”

Хоча Пряшів не є на українській етнографічній території, але за свою історію неодноразово ставав її адміністративним, освітнім та культурним центром. В місті окрім чудових кам’яниць на Головній вулиці, можна оглянути один із найстаріших та найгарніших храмів Словаччини – готичний костел св. Миколая (1347р.), цікавими для українців є також греко-католицький собор св. Іоана Хрестителя (ХІV ст.), православна церква св. Олександра Невського (1946р.) та театр Олександра Духновича.

Levoča “Левоча”

Невелике містечко розташоване на схилах Левоцьких гід має надзвичайно красивий та цінний середньовічний центр. Найвизначнішою пам’яткою міста є другий за розміром готичних храм Словаччини – собор святого Якуба (XIV ст.). Серцем середньовічного міста є площа майстра Павла із більш ніж 60-ма будинками (XIV-XV ст.), однією з найгарніших ратуш країни (XV ст.) та навіть кліткою ганьби (XVІ ст.). Запрошуємо оглянути Левочу, адже не дарма її історичний центр занесений в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Spišský hrad “Списький град”

На вершині гори, яка височить понад 200 метрів над околицями, збудовано найбільший замок Словаччини – Спишський град (ХІ-ХІІ ст.). Ця вершина була заселена і використовувалася як фортеця ще за кельтів, але найбільшого розквіту досягнула у під час формування Угорського королівства. Зважаючи на природню захищеність, а також на замкові стіни висотою від 20 до 40 метрів, замок був неприступним, а у 1241 році він витримав татаро-монгольську навалу. Твердиня має площу біля 4 гектари і складається з Нижнього, Середнього та Верхнього замків та домінує над великою частиною довколишньої території. Через те, що це місце було історичним центром Спишської області, а також за важливе історико-культурне значення, Спишський град був занесений в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Проживання

Для учасників туру передбачене проживання в готелі біля міста Poprad “Попрад” (Словаччина) – розміщення у 2-3-4 місних номерах. Туристи що подорожують самостійно можуть бути підселені до осіб їх статі у 2-3-4 місні номери. Проживання входить у вартість.

Харчування

Харчування під час поїздки:

 • 1-й день:
  • Сніданок – можна взяти з собою закуски, щоб перекусити під час стоянки автобуса на кордоні або на одній з зупинок.
  • Обід відбувається у закладах громадського харчування у м. Свиднику. Вартість – 7 євро.
  • Вечеря відбувається у готелі власними продуктами, які можна буде купити у супермаркеті міста Бардеїв.
 • 2-й день:
  • Сніданок відбувається в ресторані готелю. Включено в ціну туру.
  • Обід у ресторані міста Попрад, вартість – 12 євро.
  • Вечеря у готелі міста Попрад, вартість – 10 євро.
 • 3-й день:
  • Сніданок відбувається в ресторані готелю. Включено в ціну туру.
  • Обід у закладах громадського харчування міста Пряшів, вартість – 12 євро.
  • Вечеря – можна купити продуктів у супермаркетах Польщі або Словаччини, щоб перекусити під час стоянки автобуса на польсько-українському кордоні.

Ціни

Ціна туру: 4 950 грнДеталi

У вартість туру входить:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід керівника групи;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі;
 • проживання (2 ночі);
 • 2 сніданки.

У вартість не входять і додатково оплачуються:

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування (обіди і вечері).

Вхідні квитки:

 • Культурно-історична експозиція музею української культури у Свиднику: загальний – 3 євро, учні, студенти, пенсіонери – 2 євро.
 • Скансен у Свиднику: загальний – 4 євро; пенсійний, студентський, учнівський – 2 євро.
 • Підйом канатною дорогою на гору Солисько (в обидві сторони, час їзди в одну сторону 15 хв.): загальний – 20 євро, студенти і пенсіонери – 16 євро, учні – 14 євро. Якщо купляти квитки онлайн, то вартість буде 17, 12 і 10 євро відповідно.
 • Купання в термальних басейнах комплексу “Аква сіті” у Попраді (3 години): загальний – 24 євро, пенсіонери, студенти, учні – 20 євро, діти до 120 см. – безкоштовно. Якщо купляти квитки онлайн, то вартість буде 21 євро і 17 євро відповідно.
 • Замок Spišský hrad “Списький град” (Низький і Середній замок): загальний – 8 євро, студенти і пенсіонери – 6 євро, учні – 4 євро.

Знижки:

 • знижка постійного клієнта;
 • дітям від 1 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 10% (від загальної вартості туру);
 • учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 10% від вартості туру.

Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення міжнародного зразка.

Замовити!

Трансфер

Автобусний трансфер Львів – маршрут туру – Львів, входить у вартість.

Місце посадки: Львів, Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177.

Увага! На проходження кордону на виїзд з України закладено 4 години, на в`їзд – 3 години. У випадку збільшення або зменшення цього часу, може бути скорочено чи продовжено програму, а також можливе більш пізнє повернення до Львова. Організатори зроблять все можливе, щоб вчасно повернутися до Львова, але якщо повернення буде із запізненням або в межах комендантської години, то туристи добиратимуться додому на таксі власним коштом, автобус може зробити проміжні зупинки до приміського вокзалу.

Необхідні документи

Для подорожі треба мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей треба мати окремий закордонний паспорт.

Просимо туристів, що мають власну страховку на термін поїздки повідомляти, щоб ми не робили подвійне страхування.

Про організатора туру

Відвідай
Україна, м. Львів
Працюємо з 2008 року
9,8
із 10
оцінка організатора
19 відгуків

Запрошуємо відвідати прекрасні тури по Україні! За 12 років досвіду ми організували 5700 подорожей для 201 000 туристів. Пропонуємо Вам найбільший вибір регулярних турів і відпочинок на будь-який смак і гаманець.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Словаччина: міста, гори і термали

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 16:54:03