Авторський тур Карпатські новинки за 5 днів

2 995 грн
9,8
із 10
оцінка організатора
19 відгуків

Україна \ Карпати \ Берегове

Маршрут:
Україна, Берегове,
Кількість місць:
50
Виїзд з:

Опис Авторський тур Карпатські новинки за 5 днів

Про тур

В програмі туру "Карпатські новинки за 5 днів" - 5 термальних купалень, дегустації вина, екскурсії та не тільки.

Маршрут

Маршрут: Львів/Стрий - Чинадієво - Косино - Берегівське вулканічне низькогір'я - Ботар - Іза - Велятино - Мукачево - Перечин - Вишка - Лумшори - Воєводино - Перечин - Кострина - Вишка - Невицьке - Барвінок - Верхня Грабівниця - Львів.

Програма

День 1. Сент-Міклош, терми в Косино

Виїзд зі Львова (09:00) зі Стрия (10:00) - Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош, обід) - Косино (купання в термальних басейнах) - Берегівський р-н (поселення в садиби зеленого туризму о 20:30, вечеря).

День 2. Дегустації повидла, вин, ковбас та равликів, екскурсії в Ізі, терми Велятина

Сніданок і виїзд (08:00) – Ботар (дегустація повидла та ковбас) – Іза (екскурсія на Ранчо "Хайленд" з дегустацією равликів, екскурсія на оленячу ферму, обід) – Велятино (купання в термальному басейні) - Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) - Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).

День 3. Екскурсія Мукачево та дегустація сиру

Сніданок і виїзд (08:00) – Мукачево (екскурсія містом, та 5-ти годинне перебування в аквапарку "Карпатія") – Перечин (дегустація сиру) – Вишка (поселення в готель о 19:30, вечеря).

День 4. Купання в лумшорських чанах, парк Шенборна та дерев'яна церква

Сніданок і виїзд (08:00) - Лумшори (купання в чанах) – Воєводино (прогулянка парком Шенборна) – Перечин (обід-дегустація закарпатських страв) – Кострина (огляд дерев’яної церкви) – Вишка (повернення в готель о 20:30, вечеря).

День 5. Терми в Барвінку, огляди замку та бункеру

Сніданок і виїзд (08:00) – Невицьке (огляд замку) - Барвінок (купання в термальних басейнах та обід) – Верхня Грабівниця (огляд бункера) - Львів (повернення о 22:30).

За несприятливих погодніх умов (ожеледиця, сильні снігопади, погана видимість тощо) SPA-комплекс "Ужанські купелі" може бути замінений на відвідування бункера лінії Арпада в с.Верхня Грабівниця. (Загальний, пенсійний – 100 грн; студенти – 70 грн; школярі – 35 грн; учасники БД – 45 грн; діти дошкільного віку – безкоштовно.).

Екскурсійні об'єкти

Чинадієво, Косонь, Берегово

Чинадієво. Замок "Сент-Міклош"

Посеред старовинного містечка Чинадієво розташований похмурий середньовічний замок "Сент-Міклош" барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.

Косонь. Термальний басейн "Косино"

Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

Берегівське вулканічне низькогір’я. Дегустація вина

Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Вхідні квитки:

 • Замок “Сент-Міклош”: добровільна пожертва.
 • Термальний басейн “Косино”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 500 грн, діти зростом до 150 см. – безкоштовно.
 • Дегустація вин: 80 грн, екскурсія без споживання вина – 40 грн.

Ботар, Хуст, Іза, Велятино

Ботар

Це місце користується популярністю серед кулінарних гурманів, адже саме тут знаходиться дегустаційний зал, в якому можна посмакувати різними сортами леквару (повидла), ковбасами із свині монголиці та екологічними соками. На щастя можна зробити фото на фоні біля пам’ятника свині та банки з варенням.

Хуст. Екскурсія містом

Столиця Карпатської України, що знаходиться на перехресті рік Тиси і Ріки. Над містом височать живописні руїни неприступного і нездоланного колись Хустського замку (ХІ-ХVІ ст.). Тут можна прогулятися чеським кварталом та оглянути перлину закарпатського сакрального будівництва – Єлизаветську церкву, зараз протестантський храм (XIІІ ст.).

Хуст. Страусина ферма

Недалеко від центру Хуста знаходиться ферма в якій живуть найбільші сучасні птахи світу – страуси. Дорослі особини цього виду можуть досягати висоти 2,7 м. та важити до 130 кг. Замість африканських пейзажів страуси та туристи можуть насолоджуватися чудовим панорамним виглядом хустського замку.

Хуст. Фабрика капелюхів

Всі модниці завжди мріють потрапити на хустську фабрику фетрових головних уборів “Хуст-фільц”, адже тут – один із найбільших у Європі асортимент капелюшків. Головні убори цієї фабрики носять відомі політики та зірки шоу-бізнесу. Віримо, що і ви знайдете свій капелюшок, який підкреслить Ваші шарм і красу.

Іза. Равликова ферм

Запрошуємо відвідати ранчо “Хайленд”, яке відоме своєю равликовою фермою. М’ясо цих тварин не лише смачне, але й дуже корисне, бо не містить холестерину і має багато мікроелементів. Буде можливість посмакувати цими афродизіаками, які фаршировані різними соусами із вином. Також на фермі є інші тварини: шотландські корови та поні, камерунські вівці, нубійська та альпійська кози, павичі, лебеді та нутрії.

Іза. Оленяча ферма

В Ізі знаходиться оленяча ферма, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад триста плямистих оленів, які живуть на 57 гектарах пасовища, рогатих можна погодувати спеціальним кормом, придбаним на території та зробити фото з цими миролюбними тваринами.

Велятино

Тут серед мальовничих вулканічних гір здавна б’ють джерела термальних вод, на базі яких цілорічно діє сучасний та комфортний туристичний комплекс “Теплі води”. Місцева вода піднімається з глибини 1000 метрів, має температуру понад 36 градусів, у 33 рази вищу мінералізацію за морську та славиться великим вмістом йоду і брому. На вас чекають 3 термальні, 2 мінеральні та 5 прісних басейнів, де крім оздоровлення можна отримати великий заряд позитиву та задоволення.

Вхідні квитки:

 • Дегустація шести видів повидла і чотирьох видів ковбаси в Ботарі: загальний – 170 грн/особа, діти до 14 р. – 150 грн/особа.
 • Cтраусина ферма у Хусті: загальний, пенсійний, студентський – 50 грн, діти до 12 років – 30 грн.
 • Дегустація равликів з двома соусами та вином: загальний, пенсійний, студентський – дегустація та екскурсія – 210 грн, дегустація – 160 грн, екскурсія без дегустації: дорослі - 70 грн, діти, УБД - 30 грн.
 • Оленяча ферма: - загальний, пенсійний і студентський – 50 грн, школярі – 30 грн.
 • Термальний басейн у Велятино (2 години): загальний, студенти – 250 грн, пенсіонери від 60 років та особи з інвалідністю І-ІІ групи – 200 грн, діти зростом до 140 см. та учасники бойових дій на території України – 100 грн, діти до 3-х років та імениннику в день народження – безкоштовно.

Мукачево, Барвінок, Невицьке

Мукачево. Екскурсія по місту

Старовинне місто на березі норовливої Латориці, оточене відрогами Карпатських гір, вважається найкрасивішим в регіоні. Тут надзвичайно сприятливий клімат та чисте, солодке повітря. Прогулянка містом обіцяє вам чимало приємних вражень та цікавих відкриттів.

Барвінок. Термальний басейн "Золота гора"

Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.

Невицьке. Замок (ХІV ст.)

Посеред лісу над долиною річки височіють руїни славного колись на все Закарпаття Невицького замку (ХІV ст.), який служив колись укриттям для жінок і дівчат, він ще й досі вражає своєю величчю і розмірами.

Вхідні квитки:

 • Термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний, пенсійний, студентський – 300 грн, діти зростом до 150 см – 150 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно.

Перечин, Лумшори, Кострино

Перечин. Сироварня "Перечинська мануфактура"

У цьому карпатському містечку діє сироварня “Перечинська мануфактура”, яка виготовляє якісний натуральний сир із коров’ячого молока. Місцеві сировари багато експериментують, тому мають надзвичайно великий вибір сирів, які можуть задовольнити смаки найвибагливіших гурманів.

Лумшори. Купання в чанах

В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати варіння в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.

Перечин. Обід-дегустація закарпатських страв

Щоб пізнати Закарпаття на смак, то запрошуємо у культову корчму “Підкова” м. Перечин, де проведемо обід-дегустацію, під час якої Ви посмакуєте найцікавішими закарпатськими стравами, та послухаєте гру та спів місцевих гудаків (музикантів).

Кострино

Окрасою села є дерев’яна церква св. Покрови (1645 р.), яку збудували у с. Сянки, що на Львівщині і в 1703 р. привезли на теперішнє місце.

Вхідні квитки:

 • Екскурсія та дегустація сирів у “Перечинській мануфактурі”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 100 грн.
 • Купання в чанах з мінеральною водою с. Лумшори: 160 грн/особа, діти до 12 років – 100 грн/особа.
 • Парк "Воєводино": загальний, пенсійний, студентський – 150 грн, діти до 12 років – безкоштовно; будні дні – безкоштовно.

Проживання

В турі організовано проживання в затишних садибах, номери 2-місні та 3-місні (з вигодами у коридорі) та в міні-готелі с. Вишка, номери 2-4-місні з вигодами на поверсі.

Харчування

Харчування в 1-й день

Сніданок. Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід. Меню: бограч, вареники з картоплею запечені з грибним соусом, салат з капусти, хліб, компот. Вартість 150 грн.

Вечеря. У садибах після повернення і складається зі страв угорської національної кухні: бульйон курячий з чігою, мадярські голубці, угорські солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 150 грн/особа.

Харчування на 2-й день

Сніданок. Пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 100 грн/особа.

Обід. Відбувається у кафе ранчо “Хайленд”. Меню: борщ, банош з салатом та бринзою, салат літній, хліб, лимонад власного виробництва. Вартість 150 грн

Вечеря. Відбувається у садибах. Меню: ташкотлевеш, торгоня з підливою, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 150 грн/особа.

Харчування на 3-й день

Сніданок. В садибах, звичайний європейський. Вартість 100 грн/особа.

Обід. Обід відбувається у ресторані “Смерекова хата”. Меню: солянка карпатська, картопляне пюре з свинним гуляшем, салат з буряка, хліб, карпатський чай. Вартість 150 грн.

Вечеря. Відбувається у кафе Вашого готелю у вигляді свята “Бойківська забава”.

Щиро запрошуємо всіх гостей відвідати це свято, де Ви зможете краще пізнати звичаї та культуру Закарпаття та зокрема - бойків. Розважатиме гостей святковою програмою, народними та естрадними піснями, танцями, забавами фольклорний ансамбль “Гойні Бойки”.

Вартість програми з вечерею: 230 грн/особа., вартість програми без вечері 120 грн.

Примітка: Бойківська забава відбувається, якщо є група від 30 осіб, що бажають прийняти в ній участь.

Меню на вечерю: борщ український, деруни з білими грибами та сметаною, салат з моркви по-корейськи, солодкий почастунок, хліб, чай.

Харчування на 4-й день

Сніданок. Відбувається у міні-готелях в с. Вишка, звичайний європейський. Вартість – 90 грн.

Обід. Відбувається в корчмі “Підкова” м. Перечин у вигляді обіду-дегустації, під час яких Ви посмакуєте найцікавішими закарпатськими стравами. Пропоноване меню:

 • шовдарь (копчений свинячий окіст),
 • попрігашка (три види сала), керезет (сирна намазанка),
 • пікниця (домашня ковбаса),
 • квашенина (парадички-помідори, вогурки, гливи, капуста),
 • заправлена пасоля (зупа із фасолі, підбивана сметаною),
 • банош, страпачки із грибнов омачков (картопляні галушки із підливкою),
 • печені на вогньові кромплі (картопля печена),
 • колочена пасоля (фасоля із засмажкою),
 • свіжина по-домашньому, гурка (ковбаса із начинкою),
 • палачінта з лекваром (млинець із повидлом),
 • сливовиця (весела закарпатська водичка), хліб, узвар.

Вартість – 250 грн/особа.

Вечеря. Відбувається у міні-готелях в с. Вишка після поселення. Вартість – 140 грн.

Харчування на 5-й день

Сніданок. Відбувається у міні-готелях в с. Вишка, звичайний європейський. Вартість – 90 грн.

Обід. Відбувається у кафе “OK” в с. Коростів. Туристи самостійно вибирають їжу (щось на зразок «Пузата хата»). Смачно, швидко, доступні ціни.

Ціни

Ціна туру: 2 995 грнДеталi

Знижки:

 • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
 • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 250 грн/особа (від загальної вартості туру)
 • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

У вартість туру входить:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі;
 • проживання.

У вартість не входять і додатково оплачуються:

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування;
 • дегустації.

Вхідні квитки:

 • Замок “Сент-Міклош”: добровільна пожертва.
 • Термальний басейн “Косино”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 300 грн, діти зростом до 150 см. – безкоштовно.
 • Дегустація шести видів повидла і чотирьох видів ковбаси в Ботарі: загальний – 170 грн/особа, діти до 14 р. – 150 грн/особа.
 • Дегустація вин: 80 грн, екскурсія без споживання вина – 40 грн.
 • Cтраусина ферма у Хусті: загальний, пенсійний, студентський – 50 грн, діти до 12 років – 30 грн.
 • Термальний басейн у Велятино (2 години): загальний, студенти – 250 грн, пенсіонери від 60 років та особи з інвалідністю І-ІІ групи – 200 грн, діти зростом до 140 см. та учасники бойових дій на території України – 100 грн, діти до 3-х років та імениннику в день народження – безкоштовно.
 • Дегустація равликів з двома соусами та вином: загальний, пенсійний, студентський – дегустація та екскурсія – 210 грн, дегустація – 160 грн, екскурсія без дегустації: дорослі - 70 грн, діти - 30 грн.
 • Оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський – 50 грн, школярі – 30 грн.
 • Термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний, пенсійний, студентський – 400 грн, діти зростом до 150 см – 200 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно.
 • Купання в чанах з мінеральною водою с. Лумшори: 160 грн/особа, діти до 12 років – 100 грн/особа.
 • Екскурсія та дегустація сирів у “Перечинській мануфактурі”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 100 грн.
 • Парк "Воєводино": загальний, пенсійний, студентський – 150 грн, діти до 12 років – безкоштовно; будні дні – безкоштовно.
 • Аквапарк "Карпатія" (5 годин): дорослий, пенсійний, студентський – 500 грн, УБД та особи з інвалідністю – 400 грн, діти до 13 років – 300 грн, імениннику в день народження – безкоштовно.
 • Бункер лінії Арпада: загальний – 100 грн; пенсіонери, студенти, підлітки – 75 грн; школярі до 8-го класу, учасники УБД – 50 грн.

Умови бронювання, оплати та анулювання туру:

Бронювання. За умови підтвердження наявності вільних місць здійснюється бронювання, яке передбачає попереднє включення до списку групи.

Порядок оплати:

 • Замовлення потрібно оплатити повністю упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).
 • Оплатити замовлення можна в офісі або на банківський рахунок (банківські реквізити надсилаються на вимогу).

Порядок анулювання замовлення:

 • Анулювання замовлення туристом або турагентом передбачає відмову від замовлення туру всіх або частини учасників замовлення.
 • Про анулювання замовлення потрібно повідомляти відповідального менеджера на електронну пошту та по телефону.
 • Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
  • не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру – повертається 85 % вартості туру;
  • від 6 до 4 робочих днів до початку туру – повертається 50 % вартості туру;
  • від 3 до 2 робочих днів до початку туру – повертається 20 % вартості туру;
  • менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці – оплата не повертається та не переноситься на іншу дату виїзду чи на інший тур.
 • У випадку, якщо замовник знайде відповідну заміну на анульовані місця, то оплачені кошти можуть бути зараховані взаємозаліком у повному обсязі.
Замовити!

Трансфер

В турі організований трансфер зі/у Львів/Стрий, входить у вартість.

Про організатора туру

Відвідай
Україна, м. Львів
Працюємо з 2008 року
9,8
із 10
оцінка організатора
19 відгуків

Запрошуємо відвідати прекрасні тури по Україні! За 12 років досвіду ми організували 5700 подорожей для 201 000 туристів. Пропонуємо Вам найбільший вибір регулярних турів і відпочинок на будь-який смак і гаманець.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Карпатські новинки за 5 днів

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 02:05:49