Опис Авторський тур Карпати-New
Про тур
Нові туристичні родзинки — 6 винних та гастрономічних дегустацій, 4 термальні купання в закарпатських басейнах, 3 старовинні замки, канатна дорога на гору Красія, водоспади, наскальна фортеця Тустань, мальовничі гори, стародавні храми чекають на вас у цьому турі!
Тривалість туру – 5 днів.
Програма
День 0. Виїзд
Вівторок:
- Виїзд з Дніпра п.41 Дніпро-Трускавець о 14.25;
- Виїзд з Києва будь-яким нічним поїздом.
День 1. Замок Сент-Міклош - Косіно
Прибуття до Львова о 8.36 год.
Посадка на туристичний автобус, переїзд у Закарпаття. У старовинному селі Сент-Міклош (Чиннадієво) розмістився похмурий середньовічний замок барона Перені (14 ст) з цікавим інтер'єром, стіни якого були свідками кохання графині Ілони Зріні.
Переїзд в термальний басейн "Косіно" - оздоровчий комплекс, розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів та безліч фонтанів-джакузі: з "вином", "кавою", "пивом" і т.п. Родзинкою є фонтан-ілюзія "Золотий кран здоров'я" заввишки 15.5 метрів. Відпочинок тут сподобається як дорослим, так і дітям, а головне принесе не тільки задоволення, а й здоров'я.
Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де більшість людей не розуміє ні української, ні російської, ні англійської мови, то однозначно Вам у столицю угорської України — Берегове. Розміщення у садибах сільського туризму зі зручностями, 2-3-ох місні номери.
День 2. Велятин - Хуст - Берегове
Велятин – тут, серед мальовничих гір давно б'ють джерела термальних вод. Місцева вода має мінералізацію в 33 рази більше, ніж морська, також славиться великим вмістом йоду та брому, лікує багато хвороб. Усі, хто купаються в термальних басейнах, окрім лікування отримують великий заряд позитиву та задоволення.
Хуст — столиця Карпатської України, місто, яке знаходиться на перехресті річок Тиси та Річки. Над містом височіють мальовничі руїни неприступного і непокореного колись Хустського замку (ХІ-ХVІ ст.). У місті можна прогулятися чеським кварталом та оглянути перлину закарпатського сакрального будівництва – Єлизаветинську церкву, а зараз це протестантський храм (XIII ст.).
Неподалік центру Хуста знаходиться страусина ферма, в якій живуть ці найбільші птахи світу. Дорослі особини цього виду можуть сягати висоти 2,7 м і важити до 130 кг. Усі модниці мріють потрапити на Хустську фабрику фетрових головних уборів «Хуст-фільц», бо тут виготовляють найбільший у Європі асортимент капелюшків.
Берегівське вулканічне низькогір'я - дегустація вин, вирощених на вулканічних низькогір'ях краю.
День 3. Мукачево – Барвінок – Невицький замок – дегустація у Перечині
Мукачево – на вибір: відвідування середньовічного замку Паланок або пішохідна екскурсія історичною частиною міста – каплиця св. Мартіна (XIV ст.), палац Ракоці (1663) і зелена ратуша (1903).
Переїзд в Барвінок - на вас чекають 4 сучасні термальні басейни з температурами води 29 і 39 градусів у приміщенні та на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисною і за своїм складом схожа на термальні води кращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.
Село Невицьке — серед лісу, над мальовничою долиною річки Уж, височіють руїни славного колись на все Закарпаття Невицького замку (XIV ст.), який, за легендою, колись служив укриттям для жінок і дівчат. Замок досі вражає своєю величчю та розмірами.
Перечин – (вечеря-дегустація 15 автентичних закарпатських страв з веселими Гудаками (музиками). Тут ми продегустуємо:
- шовдар (копчений свинячий окіст);
- попригашка (три види сала), керезет (сирна намазка);
- пікниця (домашня ковбаса);
- квашеніну (парадички-помідори, вогурки, гливи, капуста);
- заправлена пасоля (суп з квасолі, заправлений сметаною);
- банош, страпачки з грибів омачків (картопляні галушки з підливою);
- смажені на вогні крумплі (печена картопля);
- колочена пасоля (квасоля з піджаркою);
- свіжина по-домашньому, гурка (ковбаса з начинкою);
- палачинка з лекваром (млинець з повидлом);
- сливовиця (весела закарпатська водичка), хліб, узвар.
День 4. Канатно-крісельна дорога на Красію - чани в Лумшорах - парк Воєводине - сироварня
Серед мальовничих полонинських Карпат знаходиться курорт «Красія». Щоб побачити чарівні краєвиди гірських хребтів та вершин, незайману карпатську природу піднімемося на канатно-крісельній дорозі на гору Красія (1036 м).
Лумшори - бальнеологічний курорт, який відомий ще з XVII ст. У ньому тісно переплелися райської краси природа та елементи протилежності раю – величезні металеві чани, у яких Вас варитимуть на повільному вогні у мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати «варіння» у чані та купання у холодній воді. Такий відпочинок, крім незабутніх вражень, призводить до оздоровлення опорно-рухового апарату та омолоджує організм.
Пейзажний парк Воєводіно – гостей парку зачаровують гладь озера на тлі гір, міст чотирьох євангелістів та кельтський сад з календарем друїдів.
Сироварня «Перечинська мануфактура», яка виготовляє якісний натуральний сир з коров'ячого молока. Місцеві сиророби багато експериментують, тому пропонують дуже великий вибір сирів, які задовольнять смаки найвибагливіших гурманів.
День 5. Ужок - Матков - водоспад Кам'янка - Урич
Ужок - відомий у минулому бальнеологічний курорт, розташований на кордоні трьох країн біля мальовничого карпатського перевалу, зараз відомий на весь світ шедевром сакральної бойківської архітектури - церквою св. Михайла (1745р), яка є одним з найвидатніших дерев'яних храмів України та занесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Матків — у цьому карпатському селі знаходиться один з найкращих дерев'яних храмів світу, шедевр бойківської сакральної архітектури – церква Собору Пресвятої Богородиці (1838 р.), яка занесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Кам'янецький водоспад - це диво природи, каскад водоспадів заввишки 7 метрів, що знаходиться в Національному природному парку «Сколівські Бескиди», прогулянка біля озера Журавлине, покупка сувенірів та гарячий глінтвейн від місцевих виноробів.
Урич-Тустань — державний історико-культурний заповідник «Тустань» – одне з найкрасивіших та наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каміння-пісковиків у вигляді скель серед Карпат, які утворилися 25 млн років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм та утворень. Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила до єдиної системи Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а згодом Російського королівства. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця та місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари. Переїзд до Львова. Прибуття на залізничний вокзал орієнтовно о 23.00 год.
День 6. Приїзд додому
Понеділок:
- До Дніпра, Запоріжжя — на цей час нічні поїзди відсутні. Можна поїхати через Київ, або ж залишитись на додаткову ніч у готелі Львова (1 100 грн за 2-місний номер) та виїхати денними поїздами до свого міста.
- До Києва - посадка на будь-який нічний поїзд після опівночі.
Проживання
У турі передбачено проживання:
- 1-2 ночі: відбувається у затишних садибах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-3-4-місні;
- 3-4 ніч: відбувається у міні-готелях села Вишка (Великоберезнянського району), номери: 2-3-4-місні.
Харчування
У турі передбачено харчування згідно з програмою (орієнтовні ціни):
- сніданки - 95 грн;
- обіди - 125 грн;
- вечері - 100 грн.
Ціни
Ціна туру: 3 950 грнДеталi
У вартість входить:
- проїзд автобусом;
- проживання номера стандарт - зі зручностями, 2-3 місні (при одномісному розміщенні вартість прохання уточнювати);
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування у туристичних об'єктах;
- страхування під час подорожі.
У вартість не входить:
- вхідні квитки в туристичні об'єкти та термальні басейни;
- харчування;
- дегустації;
- залізничний проїзд Дніпро-Львів-Дніпро;
- залізничні квитки купуються самостійно або у туристичній фірмі.
Ціна на вхідні квитки:
- замок "Сент-Міклош" - добровільне пожертвування;
- термальний басейн "Косіно" - 450 грн, оренда шафки - 50 грн;
- термальний басейн у Велятині (2 години) – 200/160 грн;
- страусова ферма в Хусті - 30 грн;
- дегустація вин - 60 грн, екскурсія без вживання вина - 30 грн;
- Мукачівський замок - 100/80 грн;
- термальний басейн "Золота гора" (2 години) - 250/125 грн;
- дегустація 15 автентичних закарпатських страв - 150 грн;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Красія – 200/140 грн;
- купання у чанах з мінеральною водою с. Лумшори - 160/100 грн;
- екскурсія та дегустація сирів у «Перечинській мануфактурі» – 65 грн;
- оздоровчі процедури в «Ужанських купелях» - 120/80 грн;
- водоспад Кам'янка Національного парку «Сколівські Бескиди» - 10/5 грн;
- вхід на територію наскальної фортеці «Тустань» - 80/40 грн.
Трансфер
Туристи самостійно добираються до першої точки маршруту – м. Львів.
Орієнтовні варіанти виїзду:
- Виїзд з Дніпра п.41 Дніпро-Трускавець о 14.25;
- Виїзд з Києва будь-яким нічним поїздом.
Орієнтовні варіанти повернення:
- До Дніпра, Запоріжжя — на цей час нічні поїзди відсутні. Можна поїхати через Київ, або ж залишитись на додаткову ніч у готелі Львова (1 100 грн за 2-місний номер) та виїхати денними поїздами до свого міста.
- До Києва – посадка на будь-який нічний поїзд після опівночі.
Заявка
на прямий зв'язок з організатором туруПро організатора туру
