Авторський тур Львів – озеро Синевир – карпатський трамвайчик
Опис Авторський тур Львів – озеро Синевир – карпатський трамвайчик
Про тур
Бурхливі гірські річки, високі смереки, гори, що димляться – краси Карпат описані поколіннями туристів. І будь-якому новачкові, що потрапив у Прикарпаття, дуже хочеться побачити все на власні очі. Але що робити, якщо опинився у Карпатах без власного авто чи організм категорично протестує проти пішого гірського походу. У цьому турі є чудова альтернатива – екскурсія з незвичною назвою «карпатський трамвай».
Тривалість туру – 3 дні.
Дата початку туру – щотижня щоп'ятниці.
Програма
День 0. Виїзд з Вашого міста
Виїзд у четвер (самостійний з вашого регіону).
Виїзд з Дніпра п.41 Дніпро-Трускавець о 14.30 (прибуття до Львова о 8.36).
Виїзд із Запоріжжя п.120 Запоріжжя-Львів о 11.55 (прибуття до Львова о 12.32).
Виїзд з Харкова п.46 (15) Харків-Львів о 12.25 (18.43) (прибуття до Львова о 8.05 (7.39)).
Виїзд із Києва будь-яким нічним поїздом.
День 1. Львів
Прибуття до Львова.
Поселення в готель (розрах. час 14.00, за наявності вільного номера – заселення одразу, якщо ні – речі у чергового адміністратора до 14.00).
Пішохідна екскурсія "Вулицями старого Львова". Старовинні споруди, собори, парки, фортифікаційні споруди. Унікальна середньовічна частина міста, занесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок, Латинська катедра, церква Боїмів, дзвіниця Корнякта, Домініканський собор… Цікаві історії про відомих людей, які творили історію Львова, байки, легенди, історичні курзи. Неповторні куточки стародавнього Львова – Італійський та Вірменський дворики.
Майстерня шоколаду – місце, відвідати якого мріють і дорослі, і діти… Адже львівська кава та шоколад найсмачніша в Україні!
Увага! Туристам, які вже знайомі зі Львовом, пропонується екскурсія «Підмілля Львова» (вказувати при бронюванні).
Автобусна екскурсія Львовом. Огляд греко-католицького собору св. Юра. Собор збудований у стилі пишного бароко за проєктом Б. Меретіна, прикрашений монументальною скульптурою геніального скульптора Іоанна Пінзеля. Личаківський цвинтар – один з найдавніших та найцікавіших цвинтарів Європи, одночасно є музеєм просто неба. Тут поховані багато видатних осіб: Іван Франко, Маркіян Шашкевич, Ігор Білозір, Соломія Крушельницька, Віктор Чукарін, Володимир Івасюк…
Високий замок – найвища гора Львова. Піднявшись на цю гору, оглядаємо місто з висоти пташиного польоту. Звідси видно Старе місто з Ратушею у центрі, будинки відомих львів'ян, храми збудовані у різних стилях.
Вільний час для самостійної прогулянки, придбання подарунків.
День 2. Водоспад Шипіт – Реабілітаційний центр бурого ведмедя – озеро Синевир
Посадка у туристичний автобус (7:00 год), переїзд до с. Пилипець.
Тут з висоти 15 метрів багатьма каскадами, що зачаровують, між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, в одному з найкрасивіших місць українських Карпат – долині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
Синевирський перевал – один з наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метри і з нього відкриваються чудові панорами навколишніх гірських хребтів. Національний парк «Синевир» – на території Національного природного парку «Синевир» розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв'язку з діяльністю людини цей самий хижак України опинився на межі знищення і потребує особливого відношення. Центр створено з метою реабілітації особин бурого ведмедя, що зазнали жорстокого поводження в неволі й постраждалих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції в природному середовищі.
Екскурсія до перлини Карпат – Синевирського озера, яке виникло внаслідок вулканічного обвалу ще в льодовиковий період. Кришталева гладь озера Синевир оточена горами, вкритими столітніми ялинками. Недаремно Синевир називають серцем Карпат! Панорами гір, що відкриваються з дороги, не йдуть у жодне порівняння з усім, що ви бачили раніше. Біля села Синевир можна зупинитись біля колиби – випити кави, подивитися на панораму гір, річку у кам'яному жолобі внизу. Неписана краса! Внизу - річка Теребовля, вгорі – синевирські гори, що густо поросли смереками. Вузька доріжка, трохи петляючи, підіймається нагору. Справа по ходу – грот, з якого, здається, тече струмок – це вихід підводного стоку Синевирського озера. Вода з нього витікає крізь скелі, і через цей грот з постійною швидкістю будь-якої пори року Синевир живлять води трьох гірських струмків. Озеро має підводний стік через природний канал у скелі.
Повернення до Львова до 22:00.
День 3. Скелі Довбуша – карпатський трамвайчик
Виїзд зі Львова (08:00).
Скелі Довбуша – Бубнище. Ботаніко – геоморфологічний заповідник "Скелі Довбуша" – пам'ятка природи державного значення, є групою високих скель площею 100 га, які на тлі лісу та гір створюють невимовну красу гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (IX-XIII ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.
Вигода – Карпатський трамвай. Всіх романтиків і любителів гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером наприкінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це вдвічі менше за звичайну залізничну колію. Чотиригодинна подорож на т.зв. “Карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом найкрасивішими та найекологічнішими місцями Карпат. Ви зможете милуватися прекрасною природою: горами, річками Мізунька та Свічкою, Мізунськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, оздоровитися мінеральною водою “Горянка”, спробувати чай з карпатських трав. Повернувшись додому, Вам ще довго мерехтять карпатські пейзажі й буде доноситись пісня стрімких потоків з кришталевою водою.
Гошів – відоме на всю Україну паломницьке місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737 р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842 р.), Василіанського монастиря, заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах.
Повернення до Львова о 22:00.
Посадка на власний поїзд.
До Дніпра, Запоріжжя – наразі нічні потяги відсутні. Можна поїхати через Київ, або ж залишитись на додаткову ніч у готелі Львова (1 250 грн за 2-місний номер) і виїхати денними поїздами до свого міста.
Проживання
У турі передбачено проживання у готелях тур класу (2-3-місні номери категорії стандарт, при одномісному розміщенні вартість прохання уточнювати).
Харчування
У турі передбачено харчування згідно з програмою:
- В 1 день – численні кафе та кав'ярні у Львові на ваш смак та вибір.
- У 2 день:
- Сніданок відбувається на Ваш смак та вибір у кафе швидкого харчування «Окей» с. Коростив.
- Обід відбувається у ресторані «Газдівська хижа» села Пилипець. Меню: салат, грибна юшка, картопляне пюре з м'ясом по-полонінськи, хліб, чай – вартість 165 грн.
- Вечеря відбувається на Ваш смак та вибір у кафе швидкого харчування «Окей» с. Коростив.
- У 3 день – обід відбувається в кафе "Vigoda" і складається з наступного меню: грибна юшка, салат з молодої капусти, картопляне пюре з соусом, биточки, чай або компот, хліб. Вартість 150 грн.
Ціни
Ціна туру: 3 990 грнДеталi
У вартість входить:
- проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом;
- проживання у Львові – готель номера-стандарт, 2-3-місні (при одномісному розміщенні ціни прохання уточнювати);
- екскурсійне обслуговування у музеях;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсії Львовом;
- страхування.
У вартість не входить:
- харчування;
- вхідні квитки в туристичні об'єкти та дегустації;
- залізничний проїзд Дніпро-Львів-Дніпро;
- залізничні квитки купуються самостійно або у туристичній фірмі.
Вартість вхідних квитків та дегустації:
- водоспад Шипіт – 30/20 грн;
- реабілітаційний центр бурого ведмедя – 60/30 грн;
- озеро «Синевир» – 35/20 грн;
- вхід на Скелі Довбуша та трансфер на пазиках в обидві сторони – 95/55 грн;
- карпатський трамвай – 200/100 грн.
Трансфер
Туристи самостійно добираються до першої точки маршруту – м. Львів.
Орієнтовні варіанти виїзду:
- Виїзд з Дніпра п.41 Дніпро-Трускавець о 14.30 (прибуття до Львова о 8.36).
- Виїзд із Запоріжжя п.120 Запоріжжя-Львів о 11.55 (прибуття до Львова о 12.32).
- Виїзд з Харкова п.46 (15) Харків-Львів о 12.25 (18.43) (прибуття до Львова о 8.05 (7.39)).
- Виїзд із Києва будь-яким нічним поїздом.
Орієнтовні варіанти повернення:
- До Дніпра, Запоріжжя – наразі нічні потяги відсутні. Можна поїхати через Київ, або ж залишитись на додаткову ніч у готелі Львова (1 250 грн за 2-місний номер) і виїхати денними поїздами до свого міста.