Авторський тур Полтавська кругосвітка: Гоголь-квест, оленяча ферма та Миргород-курорт

2 790 грн
9,7
із 10
оцінка організатора
15 відгуків

Україна \ Полтавська область \ Решетилівка

Маршрут:
Україна, Решетилівка,
Виїзд з:

Опис Авторський тур Полтавська кругосвітка: Гоголь-квест, оленяча ферма та Миргород-курорт

Про тур

В цьому 2-денному турі ми дізнаємось, що не тільки в Закарпатті є гори та чисті ріки, мінеральна вода та старі хутори, оленяча ферма і збережені традиції приготування українських страв, килимарства й гончарства. А також познайомимось з життям-буттям Миколи Гоголя та його родини, дізнаємось, чому чарівна Диканька в тренді до наших часів, побачимо 800-літні дуби, під якими юна Мотря Кочубей зустрічалась з немолодим Мазепою і зачаруємось історією їх кохання. Не залишить вас байдужими екскурсія по провінційній Полтаві та відвідування садиби Панаса Мирного.

Маршрут

Маршрут: Решетилівка – садиба та парк Гоголів – Великі Сорочинці — хутір Гоголя – оленяча ферма – Миргород – Старий хутір — Опішня – Диканька – Полтава.

Програма

День 1. Решетилівка - садиба Гоголів - Великі Сорочинці - хутір Гоголя - оленяча ферма - Миргород

06.00 – виїзд з Дніпра комфортабельним автобусом від залізничного вокзалу.

Решетилівка – центр килимарства та вишивки в Україні. Ми з вами відвідаємо відділ ткацтва та вишивки краєзнавчого музею, де почуємо розповідь про традиції вишивки білим по білому, яку внесено до списку елементів нематеріальної культурної спадщини України, дізнаємось історію розвитку народних промислів Полтавщини та ознайомимось з роботами народних умільців, які заворожують вишуканістю і майстерністю виконання вишиванок, килимів, гобеленів, картин.

Далі — виробництво ручних килимів та гобеленів великого розміру. Екскурсія по цехам майстерні з демонстрацією виробничого процесу (ручна, комп’ютерна та машинна вишивка, ручне ткання вовняних килимів та гобеленів, виставкова зала). Можливість придбати або замовити хенд-мейд вироби та сувеніри.

Переїзд до села Василівка (Гоголеве). Тут нас очікує музей-садиба сім’ї Гоголів, літній флігель, сімейний парк-сад біля ставка, могила батьків. Екскурсія та прогулянка.

Переїзд до села Великі Сорочинці Миргородського уїзду. Так, саме тут в мирні часи щороку гримить та веселиться Сорочинський ярмарок, який відомий ще за часів Миколи Гоголя та описаний в його творах. На березі річки Псьол знаходиться старовинний Спасо-Преображенський храм, де в 1809 році хрестили маленького Миколу, а поруч – хутір Гоголя, який складається із п’яти українських хат під солом’яними дахами, з мазаними стінами. Кожна хата є справжнім музеєм, де зібрані експонати побуту старої України. Територія хутора квітах та соняшниках, також тут розташований ресторан-шинок. Обід.

Переїзд на оленячу ферму, яка знаходиться в хвойно-листяному лісі. Тут, в приватному екопарку, будемо мати екскурсію, де познайомимось з цими благородними тваринами, а також з конем Пржевальського, буйволом Гаял — домашня форма дикого бика гаура (Індія), дикобразами, страусами, кабанами та іншими цікавими тваринками.

Переїзд в місто-курорт Миргород, де ми розташуємось на нічліг в готелі, а також познайомимось з курортними принадами, поп’ємо цілющої мінеральної води з бювету, а в теплий літній час – будемо мати пляжний відпочинок на річці Хорол.

День 2. Старий хутір - Опішня - Диканька - Полтава

06.00 – виїзд від готелю. Переїзд в Опішню. Старий хутір. Сьогодні ми побачимо справжню українську традиційну гостинність та незвичайний етнохутір (готель), на території якого знаходиться хатина 1914 року побудови. Це не просто хутір, це музей, в якому можна жити і відчувати традиції наших предків. Сама природа нагадує передгір’я Закарпаття, а в долині серед пагорбів — невеличке озерце. Ось в цьому місці у нас буде сніданок з автентичних полтавських страв (каша качина, верещака, салат, вареники з ягодами, трав’яний чай).

Національний український гончарний музей-заповідник. Опішня здавна славилася своїми керамічними виробами, які виготовляють ще з епохи неоліту, завдяки покладам місцевої глини, придатної для гончарства. Тож селище вважають центром української гончарної справи, який відомий і поза межами України. Кожен куточок — це інста-місце, сакральне, мистецьке, крутезне, наповнене змістом та творчою енергією. Нас очікує екскурсія, майстер-клас, прогулянки та фотосесія серед мистецьких пагорбів, гончарний ринок.

Переїзд в Диканьку. Здогадайтесь, чому вона носить таку назву? Підказка: і досі багато жителів селища носять прізвище Дикань… а може тому, що навкруги були дикі ліси?.. Як би там не було, а ми прогуляємось по дубовому лісу до 800-літніх дубів, де зустрічались юна Мотря та престарілий Мазепа і почуємо історію їх дивного кохання, побачимо Миколаївську церкву, де захоронення князів Кочубеїв та сфотографуємось біля старого вітряка. А ще нас очікує головна родзинка гоголівської Полтавщини – хутір поблизу Диканьки. Саме тут, подорожуючи додому до рідної Василівки, що на Миргородщині, зупинявся сам Микола Гоголь в заїжджому дворі козака Проня. Саме тут він надихався творчістю до написання славетного збірника «Вечори на хуторі поблизу Диканьки». Саме тут ми відчуємо гоголівський дух, прогуляємось та пообідаємо.

Переїзд в Полтаву. Екскурсія по провінційному містечку, яке свого часу дуже хотіло бути схожим на Санкт-Петербург. Іванова гора, Біла альтанка, пам’ятник галушкам, Успенський собор, подвір’я садиби Котляревського, музей-садиба Панаса Мирного – найкращі туристичні магніти Полтави. Вільний час для вечері.

18.30 – від’їзд. 21.30 – орієнтовне прибуття в м. Дніпро.

Проживання

В турі організовано проживання в Миргороді, входить у вартість.

Харчування

Харчування 1-го дня:

 • Сніданок – санітарна зупинка на АЗС, де можна перекусити та випити каву;
 • Обід – на хуторі Гоголя. Меню: борщ, хліб, картопля з м’ясом, салат, пиріжок з ягодами, узвар. Вартість – 170 грн;
 • Вечеря – самостійно в кафе або ресторані Миргорода на власний смак та вибір.

Харчування 2-го дня:

 • Сніданок – на Старому хуторі. Входить в вартість;
 • Обід – на хуторі поблизу Диканьки. Меню: юшка «Козацька», хліб, холодець, галушки, салат, вергуни, узвар; Вартість – 170 грн.
 • Вечеря – у вільний час в Полтаві самостійно в кафе або ресторані на власний смак та вибір.

Ціни

Ціна туру: 2 790 грнДеталi

Ціна для дітей до 14 років: 1 990 грн.

У вартість входить:

 • транспортне обслуговування протягом маршруту,
 • послуги гіда-екскурсовода,
 • проживання,
 • сніданок,
 • страхування.

У вартість не входить:

 • вхідні квитки в музеї та заповідники,
 • харчування,
 • особисті витрати.

Вхідні квитки, дор/дит:

 • ремесла та виробництво в Решетилівці – 100/80 грн;
 • садиба-парк Гоголів – 50/25 грн;
 • оленяча ферма – 40/30 грн;
 • національний музей-заповідник українського гончарства - 150/120 грн (вх квиток + екскурсовод);
 • садиба Котляревського – 40/30 грн;
 • садиба-музей Панаса Мирного – 30/20 грн.
Замовити!

Трансфер

В турі організований трансфер з/у м. Дніпро, входить у вартість.

Про організатора туру

Дніпро Вояж
Україна, м. Дніпро
Працюємо з 2003 року
9,7
із 10
оцінка організатора
15 відгуків

Туристична компанія «ДНІПРО ВОЯЖ» на ринку туристичних послуг з 2003 року. За цей період накопичено великий досвід організації турів по Україні і Європі, організація відпочинку дітей в кращих таборах країни і за кордоном. Ми працюємо як з індивідуальними туристами, так і з колективами. Відпочинок з туристичною компанією ДНІПРО ВОЯЖ починається не з дати туру, а з моменту Вашого дзвінка нам!

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Полтавська кругосвітка: Гоголь-квест, оленяча ферма та Миргород-курорт

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 20:41:39