Авторський тур 6 днів в новорічних Карпатах

8 395 грн
9,7
із 10
оцінка організатора
31 відгук

Україна \ Карпати \ Верховина

Маршрут:
Україна, Верховина, Маршрут: Львів – Рогатин – Коломия – Верховина – Буковель – Яремче – Верховина – Ділове – Виноградів – Берегово – Санаторій Карпати – Мукачево – Косино – Ужгород – Барвінок – Львів
Кількість місць:
50
Виїзд з:

Опис Авторський тур 6 днів в новорічних Карпатах

Про тур

В програмі туру: новий термальний басейн і дегустація вина в Берегово, термальні басейни Косино, центр та замок в Ужгороді, палац Шенборнів, Мукачівський замок, термальний басейн у Велятино, дегустація сиру, музей "Парк історії Землі", центр Європи, музеї “Тіней забутих предків”, хата-стая та Романа Кумлика у Верховині, хата-ґражда, водоспад “Пробій” в Яремчі, гірськолижний Буковель, "ГуцулЛенд" та неймовірна Новорічна забава.

Програма

День 1. Підгір'я, Яремче, Верховина

Виїзд зі Львова (08:00) – Підгір“я (відвідування парку “UNDERHILL”) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Верховина (дегустація сиру в "Сирній лавці", музей "Штопора" з дегустацією, поселення в гуцульські садиби зеленого туризму о 20:00, вечеря).

День 2. Буковель

Сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, вільний час для зимових розваг, відвідування ГуцулЛенду, колесо огляду) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, повернення в садиби о 19:30 і вечеря).

День 3. Верховина, Ділове та Виноградів. Новорічна Забава

Сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та гуцульські майстер-класи в хаті-стаї) – Ділове (огляд центру Європи та обід) – Виноградів (дегустація сиру) – Берегівський р-н (поселення в садиби сільського туризму о 19:30, Новорічна забава).

Святкування Нового року 2025 в сучасних реаліях матиме оновлений вигляд. Бо кожній людині хоч на мить потрібно перезавантажити мозок від новин і поспілкуватися в ненавʼязливій атмосфері. Тому пишних розваг не обіцяємо, але зможемо дати можливість на декілька годин поринути у святкове середовище, де на Вас чекає:

  • знайомство із звичаями та культурою Закарпаття;
  • танцювальне шоу від балету Jazz Band;
  • майстер-клас традиційного закарпатського танцю “Чардаш”;
  • феєричний виступ троїстих музик (народний інструментальний ансамбль “Файний чардаш”);
  • колективне співання українських народних пісень, а особливо голосно звучатиме “Ой у лузі червона калина”;
  • трохи танців, але жодної російської попси, а натомість танці під сучасні україномовні треки від нашого діджея;
  • новорічна лотерея з благодійними внесками на ЗСУ;
  • конкурси на кмітливість та винахідливість з елементами Quiz.

Новорічне святкування відбувається в ресторані “Andy” села Вилок(Виноградівський р-н). Орієнтовний початок Новорічної програми 22:00. Меню святкової вечері:

  • холодні закуски: рулети, шинки, ковбаси, мариновані огірки, помідори, квашенина, заливний язик, риба короп, бутерброди, сирне асорті із закарпатських сирів, м'ясне асорті;
  • салати: французький, шуба, овочевий;
  • гарячі страви: бограч, картопляне п’юре з лоці, кнедлики з підливкою з білих грибів і сегединський гуляш;
  • фрукти та солодощі;
  • мінеральна вода, солодка вода.
  • вино, горілка, коньяк та шампанське (розрахунок 1 пляшка на 6 осіб).

Алкоголь на забаву можна брати свій.

День 4. Терми та дегустація вин

Пізній сніданок та виїзд (11:00) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).

День 5. Санаторій Карпати, Мукачево та Берегове

Сніданок і виїзд (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 19:30, вечеря).

День 6. Ужгород та Барвінок

Сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Львів (повернення о 22:00).

Екскурсії

Підгір’я

"Парк історії Землі" відкриває свої двері, перед усіма бажаючими, пізнати епоху кайнозою, котра почалась 66 млн років тому та триває сьогодні. Розважальний та освітній парк простягнувся на 8 га. Музей розповість про історію створення та походження життя на Землі. Вас зустрічатимуть, величезні статуї сім’ї мамонтів, шаблезубий тигр Сід та не лише.

Буковель

Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115 м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

Етно-парк “Гуцул ленд” переносить нас у захопливу історію про життя та побут горян українських Карпат – гуцулів, бойків та лемків. Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваг на території Буковелю, одразу за озером “Молодості”. Однією із основних площадок є скансен (етнографічний комплекс просто неба).

На території скансену розміщені унікальних пам’ятки народної дерев’яної архітектури ХІХ – поч. ХХ століття, які розібрані та перевезені із найвіддаленіших гірських куточків українських Карпат. Столітні дерев’яні хати скрупульозно відтворені разом із інтер’єрами, побутовими речами та творами народного мистецтва створюють неповторну атмосферу того часу, передають дух та збережені гірські традиції. Основна мета етно-парку зберегти ці згасаючі традиції та народну культуру українських Карпат, ознайомити гостей із унікальною спадщиною нашого краю.

Яремче

Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Щороку тисячі людей заворожують водоспад “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яний ресторан “Гуцульщина”.

Верховина

Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”.

А пивоманам особливо смакуватиме живе пиво “Верховина”, що зварене із якісного баварського солоду та хмелю на кришталевій карпатській воді.

Ділове

Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.

Виноградів

Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвол”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.

Косино

Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

Берегівське вулканічне низькогір’я

Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Ужгород

Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста – Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841 р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775 р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.

Берегове

Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Містечко має також декілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370 р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629 р.), величний будинок імперського суду (1908 р.) та казино “Золота пава”.

Мукачево

Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні – замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663 р.) та прекрасну зелену ратушу (1903 р.).

Санаторій Карпати

Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890 р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

Барвінок

Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.

Проживання

Проживання:

  • У садибах зеленого туризму у смт. Верховина, комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями на поверсі (1 СВ на 2-3 кімнати).
  • Садиби сільського туризму Берегівського району. Номери: 2-місні та 3-місні (з вигодами у коридорі).

Харчування

Харчування 1-го дня

  • Сніданок. Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
  • Обід. Відбудеться в ресторані “Турист” міста Яремче і складається з страв: чанахи з м’ясом, вареники зі сметаною, солодкий почастунок, хліб, узвар. Вартість обіду 150 грн/особа.
  • Вечеря. Відбудеться в гуцульських оселях. Меню: кулеша з гуцульською смажкою (свіжиною), деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав.

Харчування 2-го дня

  • Сніданок. Відбувається в садибах. Пропоноване меню: омлет, налисники з афенами (чорницями), канапки з сиром, чай/кава. Включено у вартість туру.
  • Обід. Відбувається на Ваш смак і вибір у ресторанах та кафе на Буковелі.
  • Вечеря. Відбудеться в гуцульських оселях. Пропоноване меню: салат з капусти, картопля з м’ясом (жарке), квашений огірок, хліб, узвар. Вартість включено в ціну.

Харчування 3-го дня

  • Сніданок. Відбудеться в гуцульських оселях. Меню: налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, яйця, чай/кава, хліб. Включено у вартість туру.
  • Обід. Меню: салат з капусти, борщ, кортопляне пюре з відбивною, компот, хліб. Вартість 130 грн/особа.
  • Вечеря. Меню святкової вечері:
    • холодні закуски: рулети, шинки, ковбаси, мариновані огірки, помідори, квашенина, заливний язик, риба короп, бутерброди, сирне асорті із закарпатських сирів, м'ясне асорті;
    • салати: французький, шуба, овочевий;
    • гарячі страви: бограч, картопляне п’юре з лоці, кнедлики з підливкою з білих грибів і сегединський гуляш;
    • фрукти та солодощі;
    • мінеральна вода, солодка вода.

Харчування 4-го дня

  • Сніданок. В садибах сільського туризму. Меню: коргельлевш (домашня ковбаса, квашена капуста з м’ясом, підбивана з сметаною і червоним перцем), гурка та домашня ковбаса, чоломад (спеціальний новорічний овочевий салат). Включено в ціну.
  • Обід. Не буде організований централізовано, адже буде смачний та ситний пізній “Щасливий сніданок” та дегустація вина.
  • Вечеря. Відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів. Пропоноване меню: бульйон з чігою, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компот. Включено у вартість туру.

Харчування 5-го дня

  • Сніданок. Відбувається у садибах зеленого туризму. Меню: ковбаса, сир, бундашкеньє (схожі на грінки), джем, масло, хліб, кава/чай.
  • Обід. Меню: салат з капусти, борщ український, рис по-закарпатськи, чірке попригаш, хліб, компот. Вартість 180 грн/особа.
  • Вечеря. Відбувається в садибах сільського туризму. Пропоноване меню: бограч-гуляш, торгоня з підливою, солодощі, вино/палинка, компот. Включено у вартість туру.

Харчування 6-го дня

  • Сніданок. Відбувається в садибах сільського туризму, звичайний європейський. Включено у ціну туру.
  • Обід. Відбувається у ресторані “Вікенд”. Меню: боб-левеш, лоці печене з картопляним пюре, мариноване асорті, компот. Вартість 150 грн/особа.

Ціни

Ціна туру: 8 395 грнДеталi

Знижки:

  • Дітям до 3 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні).
  • Дітям від 3 до 12 років (включно): 750 грн/особа (від загальної вартості туру).

У вартість входить:

  • Проїзд комфортабельним автобусом;
  • Проживання (5 ночей);
  • Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні);
  • Вечері (5 разів);
  • Сніданки (5 разів);
  • Супровід гіда-екскурсовода;
  • Екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах;
  • Страхування на час подорожі.

У вартість не входять і додатково оплачуються:

  • Вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • Обіди (орієнтовна вартість обідів – 130-180 грн) та дегустації.

Вартість вхідних квитків

  • Парк історії Землі Underhill: загальний, пенсіонери і студенти – 290 грн, діти (6-12 років) – 200 грн;
  • Дегустація сиру в «Сирній лавці»: дорослі, пенсіонери, студенти та діти до 6 років – 65 грн;
  • Музей “Штопора” та дегустація вина: загальний, студентський, пенсійний – 100 грн, діти до 6 р та УБД – безкоштовно;
  • Музей гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика, Верховина: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 50 грн;
  • Канатно-крісельна дорога на гору Буковель (в обидві сторони): загальний – 300 грн, пенсіонери і діти до 12 років – 210 грн;
  • Етнопарк «ГуцулЛенд»: загальний – 350 грн, діти до 12 років, пенсіонери, учасники АТО – 300 грн, діти до 6 років – безкоштовно.
  • Музей “Тіні забутих предків”, Верховина: загальний, пенсійний і студентський – 50 грн, учнівський – 40 грн;
  • Дегустація буйволячих та овечих сортів сиру з вином - "Карпатський Буйвіл": загальний, студентський, учнівський – 100 грн;
  • Термальний басейн “Косино”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 700 грн, учасники бойових дій – 400 грн, діти зростом до 150 см. – безкоштовно;
  • Дегустація вин: 95 грн, екскурсія без споживання вина – 45 грн;
  • Відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн, діти до 120 см. – безкоштовно;
  • Термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний – 250 грн, пенсіонери – 200 грн, особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см. – 125 грн, діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн, (діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);
  • Мукачівський замок: дорослі – 100 грн, студенти, пенсіонери – 70 грн, діти до 14 років – 50 грн;
  • Палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський – 40 грн, школярі – 30 грн;
  • Ужгородський замок: загальний (дорослі) – 130 грн, пенсіонери – 100 грн, студенти – 100 грн, учні – 60 грн;
  • Термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний, пенсійний, студентський – 400 грн, діти зростом до 150 см – 200 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно; тариф «Сімейний» (батьки +1 дитина до 150 см) – 900 грн, «Сімейний» (батьки +2 дитина до 150 см) – 1 000 грн.

Умови бронювання, оплати та анулювання туру

Бронювання. За умови підтвердження наявності вільних місць здійснюється бронювання, яке передбачає попереднє включення до списку групи.

Порядок оплати:

  • Замовлення потрібно оплатити повністю упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).
  • Оплатити замовлення можна в офісі або на банківський рахунок (банківські реквізити надсилаються на вимогу).

Порядок анулювання замовлення:

  • Анулювання замовлення туристом або турагентом передбачає відмову від замовлення туру всіх або частини учасників замовлення.
  • Про анулювання замовлення потрібно повідомляти відповідального менеджера на електронну пошту та по телефону.
  • Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
    • не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру – повертається 85 % вартості туру;
    • від 6 до 4 робочих днів до початку туру – повертається 50 % вартості туру;
    • від 3 до 2 робочих днів до початку туру – повертається 20 % вартості туру;
    • менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці – оплата не повертається та не переноситься на іншу дату виїзду чи на інший тур.
  • У випадку, якщо замовник знайде відповідну заміну на анульовані місця, то оплачені кошти можуть бути зараховані взаємозаліком у повному обсязі
Замовити!

Трансфер

Автобусний трансфер зі/у Львів, входить у вартість.

Про організатора туру

Відвідай
Україна, м. Львів
Працюємо з 2008 року
9,7
із 10
оцінка організатора
31 відгук

Запрошуємо відвідати прекрасні тури по Україні! За 12 років досвіду ми організували 5700 подорожей для 201 000 туристів. Пропонуємо Вам найбільший вибір регулярних турів і відпочинок на будь-який смак і гаманець.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур 6 днів в новорічних Карпатах

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 11:40:55