Авторський тур Водоспад Бурбун, курорт Сатанів та вина Поділля

Очікуємо графік і ціни
9,7
із 10
оцінка організатора
40 відгуків

Україна \ Хмельницька область \ Кам'янець-Подільський

Опис Авторський тур Водоспад Бурбун, курорт Сатанів та вина Поділля

Про тур

Курорт Сатанів, реабілітаційний центр "Парк хижаків Арден", дегустація вина, водоспад Бурбун, Маліївці, цвітіння бузку, костел в Підлісному Мукареві, Зіньків, зіньківська ковбаса.

Програма

1 день: Львів (виїзд о 08:00) – Тернопіль (10:30) - Сатанів (екскурсія містом, обід, реабілітаційний центр "Парк хижаків Арден") – Кульчіївці (дегустація вина) - Кам’янець-Подільський (вечеря, поселення в готель після 21:30).

2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд о 07:00) – Лисець (водоспад Бурбун) – Маліївці (огляд палацу родини Орловських, екскурсія парком та огляд водоспаду та цвіту бузку) – Підлісний Мукарів (огляд костелу) – Солобківці (обід) – Зіньків (огляд дерев’яної церкви, костелу та залишків замку, купівля місцевих смаколиків: чорної ковбаси та пива) - Тернопіль (20:00) – Львів (повернення о 22:30).

Екскурсійні об’єкти

Сатанів

Це місто з “оптимістичною” назвою розташоване в межах Подільських Товтр, є клондайком пам’яток старовини. Тут збереглися руїни замку (XVI-XVIII ст.), міська брама (1722), кругла вежа (1722), оборонна синагога (1514) з єврейським цвинтарем (XVІ ст.), давній оборонний монастир св. Трійці (XVІI ст.) та діючий водяний млин (XІХ ст.). Курорт Сатанів славить і природними багатствами. Запрошуємо пройтися еко-стежкою “До пущі відлюдника”, побачити червонокнижні рослини, скуштувати мінеральну воду “Збручанська нафтуся”, оглянути штучний водоспад на Збручі та багато чого цікаво. Це однією родзинкою курорту є унікальний в Україні Парк хижаків “Arden” — це реабілітаційний центр, на території якого з 5-метрової висоти, можна спостерігати за жителями лісу (вовками, козулями, лисами, ведмедями) не турбуючи лісову екосистему.

Лисець

Мальовниче та маловідоме село – райський куточок Дунаєвецького району Хмельницької обл. Саме тут крізь ущелину каньйону річки Бобрівка з п’ятиметрової висоти впадає у кришталево-чисте бірюзове озеро водоспад Бурбун.

Маліївці

Селище назване на честь шляхтичів Яна і Петра Малейовських. У 1785 р. його викупив Ян Онуфрій Орловський, який на вершині пагорба звів палац у стилі класицизму, що зберігся до нашого часу. Біля палацу розташований парк (загальною площею 17 га), який є пам’яткою садово-паркового мистецтва, водонапірна вежа та штучний 18-метровий водоспад з печерним гротом, в якому колись молились монахи.

Підлісний Мукарів

Мурований неоготичний костел Св. Йосипа Обручника (1782), побудований з ініціативи отця Базилія Шаха за кошти місцевих вірян. За всю історію костел двічі закривали. Впродовж 1959–1989 років у храмі діяв сільський музей, після чого його повернули парафіянам. Костел діючий і має збережений орган, який був реставрований чехословацькою фірмою «Рігер-Клосс» (Rieger-Kloss).

Зіньків

Мальовниче село на схилах річки Ушиці, яке в давнину було відомим осередком гончарства на середньому Поділлі. Впродовж історії Зіньків перебував у власності різних шляхетських родів – Одровонжів, Сєнявських та Чарторийських. У селі збережені залишки замку XV ст. та дві сакральні пам’ятки – дерев’яна Михайлівська церква (1769) та мурований Троїцький костел, збудований на місці дерев’яного у 1708 р. Окрім пам’яток архітектури та мальовничих пейзажів, село відоме своїми смаколиками. У ньому виробляють ковбасу, яка має чорний колір та неповторний аромат – так звана зіньківська чорна ковбаса. Її ми зможемо скуштувати та придбати по завершенні екскурсії.

Кульчіївці. Дегустація вина

Крафтова мінівиноробня сім‘ї Онищуків заснована у 2016 році та розташована в мальовничому місці Подільських Товтр. На території росте близько 200 сортів винограду, плантація полуниці, фундукові гаї, по периметру усієї садиби живий паркан з ожини. Ягоди та фрукти вирощені органічним методом.

Проживання

Готель у місті Кам’янець-Подільський або околицях (комфортні 2-х та 3-х-місні номери зі зручностями у номері).

Харчування

Харчування 1-го дня:

  • Сніданок. Сніданок відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).
  • Обід. Відбувається в кафе «Канада», м. Сатанів. Меню: борщ, молода картопля з котлетою, салат, хліб, компот. Вартість 110 грн/ос.
  • Вечеря. Меню: макарони з м’ясом по-домашньому, салат, хліб, компот. Вартість 90 грн/ос.

Харчування 2-го дня:

  • Сніданок. Відбувається в Кам’янці-Подільському в ресторані готелю. Меню: млинці з куркою та сметаною, сирники з джемом, чай, хліб. Вартість 120 грн/ос. 
  • Обід. Відбувається в кафе «Кам’яний сад», с. Солобківці. Меню: грибна юшка, картопля по-селянськи з кручеником, овочі по-корейськи, узвар. Вартість 150 грн/ос.
  • Вечеря. Вечеря відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Ціни

Ціни минулого сезону

Знижки:

  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні);
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру);
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру.

У вартість ВХОДИТЬ:

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • проживання;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.

ДОДАТКОВО оплачуються:

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування;
  • дегустації.

Вартість вхідних квитків:

  • Реабілітаційний центр "Парк хижаків Арден": дорослі - 100 грн/ос., діти 6-12 років — 50 грн/ос.
  • Дегустація вина (Кульчиївці): загальний 200 грн/ос.

Умови бронювання, оплати та анулювання туру

Бронювання. За умови підтвердження наявності вільних місць здійснюється бронювання, яке передбачає попереднє включення до списку групи.

Порядок оплати:

  • Замовлення потрібно оплатити повністю упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).
  • Оплатити замовлення можна в офісі або на банківський рахунок (банківські реквізити надсилаються на вимогу).

Порядок анулювання замовлення:

  • Анулювання замовлення туристом або турагентом передбачає відмову від замовлення туру всіх або частини учасників замовлення.
  • Про анулювання замовлення потрібно повідомляти відповідального менеджера на електронну пошту та по телефону.
  • Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
    • не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертається 85 % вартості туру;
    • від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертається 50 % вартості туру;
    • від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертається 20 % вартості туру;
    • менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці - оплата не повертається та не переноситься на іншу дату виїзду чи на інший тур.
  • У випадку, якщо замовник знайде відповідну заміну на анульовані місця, то оплачені кошти можуть бути зараховані взаємозаліком у повному обсязі

Трансфер

Автобусний трансфер з/у Львів, Тернопіль входить у вартість.

Місце виїзду / повернення автобуса: м. Львів, пр. Чорновола, 7, готель “Львів” (біля головного входу).

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 15:01:22