Дуби Хмельницького, поліхромія Сосенко, стародавні храми, музеї, чудотворні ікони, пейзажі Малого Полісся та Гологорів.
Маршрут: Львів – Підгірне – Підберізці – Верхня Білка – Чорнушовичі – Журавники – Вижняни – Глиняни – Унів – Львів.
Виїзд зі Львова (08:00) – Підгірне (дуби Хмельницького) – Підберізці (огляд поліхромії храму) – Верхня Білка (костел-церква) – Чорнушовичі (костел) – Журавники (палац) – Вижняни (костел) – Глиняни (екскурсія містечком, храмами, музеєм і обід) – Унів (огляд монастиря) – Львів (повернення о 20:00).
Підгірне
Колишня німецька колонія "Unterbergen", запрошує оглянути пам'ятник природи – три старі дуби, біля яких, за легендою, неодноразово зупинявся Богдан Хмельницький, коли тримав Львів в облозі. Простір між дубами є дуже хорошим енергетичним місцем і вважається що той, хто постоїть між трьома дубами 3 хвилини буде здоровим цілий рік.
Підберізці
Місцева церква Архистратига Михаїла (1891-1910 р.) побудована в невізантійському стилі за проектом Івана Левинського. Храм славний на всю країну своєю цінною поліхромією, яку виконав у стилі українського модерну, один з найбільших українських художників минулого століття Модест Сосенко. На розпису в національному стилі, привозив зі Львова своїх почесних гостей митрополит Андрей Шептицький, запрошуємо і Вас до одного з зразкових українських храмів.
Верхня Білка
Колишня "Білка Шляхетська", запрошує оглянути чудовий костел св. Войцеха (1546 р), а зараз церква Покрова Пресвятої Богородиці.
Чорнушовичі
Тут доживає останні дні костел Матері Божої Ягідній (XVIII в), який в 1922 р перебудував знаменитий архітектор Броніслав Віктор.
Вижняни
У селі знаходиться костел святого Миколая (1400 р, 1651 р), який в 1920-х роках перебудував знаменитий архітектор Броніслав Віктор. У храмі збереглися чудові фрески за проектом Станіслава Тейсейре.
Журавники
В цьому типовому галицькому селі знаходиться палац Бартманскіх (XIX ст), в якому планують створити музей "Барська садиба XIX століття".
Глиняни
Знамените у минулому місто, на перетині торгових шляхів, що славилося своїми ткачами, зберегло до наших днів три пам'ятники сакральної архітектури: дерев'яну церкву Успіння Пресвятої Богородиці (1749 р), костел Святого Духа (1791 р) і церква святого Миколая (1894 р). В церквы Миколи знаходиться чудотворний образ Розп'яття Ісуса Христа (XV в), який самовідновився і самопозолотився, також дуже цікавим і пізнавальним є музей килимарства і ткацтва.
Унів
Одне з найдавніших паломницьких місць в Україні завдяки оборонному монастирю-фортеці Унівської Лаври (XV-XIX ст.). Лавра знаходиться в мальовничій частині Гологорського хребта, біля джерела, на місці чудодійного зцілення князя Лагодовського. У монастирі жило і працювало багато видатних діячів української історії та культури, в тому числі Іван Вишенський, який написав там "Послання до стариці Домнікії".
Харчування: відбувається в кафе м. Глиняни. Вартість: 100 грн.
Знижки:
У вартість входить:
У вартість не входять і додатково оплачуються:
Вартість вхідних квитків:
Умови бронювання, оплати та анулювання туру:
Бронювання. За умови підтвердження наявності вільних місць здійснюється бронювання, яке передбачає попереднє включення до списку групи.
Порядок оплати:
Порядок анулювання замовлення:
Організований автобусний трансфер з/в м. Львів.