УВАГА! Програма туру "Новорічні Волинь, Поділля і Буковина за 6 днів" вже не проводиться і перенесена в архів!
Подивіться інші тури цього організатора:
Авторський тур Новорічні Волинь, Поділля і Буковина за 6 днів
Опис Авторський тур Новорічні Волинь, Поділля і Буковина за 6 днів
Про тур
Давні храми, нездоланні фортеці, каньйони річок, відпочинок у СПА та багато іншого, чекають на Вас у турі!
УВАГА! Тур проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ щодо обмежень через коронавірус (COVID-19):
- транспортні засоби проходять вологе прибирання мийними та дезінфекційними засобами перед кожним рейсом;
- при посадці в транспортний засіб вимірюється температура тіла;
- особам з підвищеною температурою та з ознаками ГРВІ буде відмовлено у посадці;
- просимо всіх подорожніх мати з собою засоби індивідуального захисту (маску та антисептик);
- під час огляду туристичних об'єктів рекомендуємо дотримуватися безпечної дистанції щодо інших людей.
Програма
Увага! Відвідування Бакоти та Заліщики можливе лише за сприятливих погодних умов.
День 1. Клевань та Луцьк
Виїзд зі Львова (09:00) – Клевань (огляд тунелю кохання) — Луцьк (екскурсія по замку, обід, екскурсія по місту) – Кременець (вечеря, поселення о 20:30).
День 2. Дубно та Тараканів
Сніданок і виїзд (08:00) – Дубно (екскурсія по замку) — Тараканів (огляд форту, обід) – Кременець (екскурсія по замку та місту, повернення в готель).
День 3. Вишнівець, Збараж, Тернопіль та Оришківці
Сніданок і виїзд (08:00) – Вишнівець (огляд палацу) – Збараж (екскурсія по замку) — Тернопіль (обід) – Оришківці (відпочинок в СПА) — Кам’янець-Подільський (вечеря, поселення в готель о 20:30).
День 4. Кам'янець-Подольский, Бакота та зустріч Нового Року
Кам’янець-Подільський (сніданок, екскурсія по старому місту та фортеці, обід) – Бакота (огляд скельного монастиря) – Кам’янець-Подільський (повернення у готель, зустріч Нового Року о 21:00).
Пропоновані варіанти Зустрічі Нового 2022 року:
- У ресторанах та кафе м. Кам’янець-Подільський. Вартість та програми будуть подані згодом (Орієнтовна вартість 1000-1500 грн).
День 5. Хотин та Маланка
Сніданок і виїзд (12:00) – Хотин (екскурсія по фортеці) – Горбова (участь в Маланці) – Бояни (поселення в готель о 19:30, вечеря).
День 6. Чернівці, Заліщики та Микулинці
Сніданок і виїзд (08:30) — Чернівці (екскурсія університетом та містом, обід) — Заліщики (огляд панорами Дністра) — Микулинці (купівля пива) — Львів (повернення о 22:30).
Екскурсії
Клевань
Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.
Луцьк
Сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України. Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.). В місті також можна оглянути церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610), лютеранську кірху (1907), Хрестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626) та церкву св. Трійці (1752) А на десерт Вас чекає “луцький будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.
Дубно
Дубенський історико-культурний заповідник включає в себе 29 визначних пам’яток міста. Найвизначнішою пам’яткою є нездоланий Дубенський замок (1492), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.). В місті можна оглянути колишній костел монастиря бернардинів (1627), Луцьку браму (XVI ст.), монастир кармеліток (XVIІ ст.), Спаську церкву (1643) та синагогу (ХІХ ст.).
Тараканів
У 1885-1890 в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни, але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.
Кременець
Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397 м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах. Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753), завдяки якому Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.).
Вишнівець
Родинне гніздо Вишневецьких, з яких походить легендарний засновник Запорізької Січі Дмитро Вишневецький (Байда). В місті зберігся, перебудований з фортеці, палац Вишневецьких (1720) в класицистичному стилі. Неподалік знаходиться замкова церква Воскресіння Хрестового (1530), збудована гетьманом Дмитром Вишневецьким, в якій відбулися заручини Лжедмитрія І з Мариною Мнішек.
Збараж
Місто, що відігравало важливу роль у визвольній війні українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Свідком тих часів був ренесансний палац Вишневецьких (1620-1631), що колись був обнесений 13-метровими валами з бастіонами і казематами. Цікавий також і величний бароковий костел святого Антонія (1627) монастиря бернардинців.
Оришківці
Гусятинщина здавна славилася своїми високомінералізованими лікувальними водами, які в народі називають “рапа”. Оздоровитися ними та покращити самопочуття можна у сучасному SPA-центрі, який діє при готельно-ресторанному комплексі “Орися”. Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, погрітися у сауні із гімалайською сіллю та поплавати у великому басейні зі звичайною водою. Мінеральна вода видобувається із свердловини глибиною 770 метрів Новозбручанського родовища і має в своєму складі величезну кількість корисних мікроелементів, а вміст солі більший вдвічі ніж у морській воді. Лише у Прибалтиці є вода зі схожим вмістом, тому запрошуємо всіх на відпочинок та оздоровлення, тим паче, що спосіб лікування високомінералізованою гусятинською ропою у поєднанні із бішофітом полтавським є унікальним та запатентованим.
Кам’янець-Подільський
Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.
Бакота
Надзвичайно гарне місце на березі річки Дністер, що знаходиться на місці села Бакота, колишньої столиці Пониззя, котре затопили в 1981 під час побудови Новодністровської ГЕС. Зараз тут знаходиться Михайлівський монастир та можна оглянути чудову панораму Подільських товтр. Тутешній клімат, за свідченнями науковців, аналогічний ялтинському.
Хотин
Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.
Чернівці
По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур. Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882), який занесений в світову спадщину Юнеско. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й. Главка. Викликають захоплення міська ратуша (1848), театр (1905), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п’яна” церква (1939), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.). Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!
Заліщики
Неймовірної краси містечко Поділля, яке славиться мальовничими краєвидами. Воно лежить у глибокому яру Дністра, а могутні скелі, що височіють поруч, простягаються майже на два кілометри. Місто унікальне не лише своїм кліматом та фантастичними краєвидами, а й архітектурою вузьких колоритних вуличок.
Микулинці
Одне із найстаріших міст Західної України, вперше згадане у “Повчанні Володимира Мономаха” (1096), має чим похвалитися перед найвибагливішими туристами. На території селища знаходиться ВАТ “Бровар”, він варить 16 сортів запашного і поживного напою, яке вариться тут з 1698 із доброї джерельної води та екологічно чистої сировини. Більшість мешканців Тернопільщини не визнають інші пива крім “Микулинецького”, тому пропонуємо придбати декілька пляшок, щоб самостійно переконатися у цій істині.
Проживання
Варіант проживання 1. 1-2 ніч - “Панорама”
Варіант проживання 2. 3-4 ніч - “7 днів”
Варіант проживання 3. 5 ніч - "Буковинська зірка"
Готель "Буковинська зірка" в с. Бояни, біля Чернівців, 2-х, 3-х і 4-х місні номери з вигодами в номері.
Харчування
Харчування в турі організовано таким чином:
- Сніданки - на базі готелів;
- Обіди –100-110 грн;
- Вечері – 90-110 грн (орієнтовні ціни).
Ціни
Вартість туру - 5 295 грн.
Які умови ануляції турів під час карантину?
У випадку якщо турист за станом здоров'я не може поїхати у заплановану подорож ми пропонуємо:
- перенести бронювання на іншу дату зі збереженням оплачених коштів у повному обсязі;
- повернути кошти у розмірі 80% від сплаченої суми, з вирахуванням фактично понесених витрат (за умови пред'явлення медичної довідки від лікаря або позитивного тесту на Covid).
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд автобусом;
- проживання в готелях (5 ночей);
- сніданки (5 разів);
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- Новорічна забава;
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування (обіди та вечері).
Знижки для дітей:
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 500 грн.
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:
- Тунель кохання: загальний, пенсійний — 25 грн/особа, діти до 12 років - безкоштовно;
- Луцький замок: загальний, пенсійний – 50 грн/особа, студентський, учнівський – 30 грн/особа;
- Дубненський замок: загальний, пенсійний - 20 грн, студентський, учнівський - 12 грн;
- Тараканівський форт: загальний, пенсійний, учнівський — 25 грн/особа;
- Вишнівецький палац: загальний, пенсіонери - 80 грн, студенти, учні - 30 грн;
- Замок у Збаражі: загальний, пенсіонери - 80 грн, студенти, учні - 30 грн;
- SPA-центр у Оришківцях (до 2-х годин): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 150-200 грн;
- Кам’янецька фортеця: загальний, пенсійний – 60 грн/особа, студенти і учні – 40 грн/особа;
- Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 70 грн/особа, студенти і учні – 35 грн/особа;
- Чернівецький університет: загальний, пенсійний – 60 грн/особа; студенти, учні – 20 грн/особа.
Трансфер
Автобусний трансфер зі/у Львів, входить у вартість.
УВАГА! Програма туру "Новорічні Волинь, Поділля і Буковина за 6 днів" вже не проводиться і перенесена в архів!
Про організатора туру

УВАГА! Програма туру "Новорічні Волинь, Поділля і Буковина за 6 днів" вже не проводиться і перенесена в архів!
Подивіться інші тури цього організатора: