Авторський тур Йога-тур на о. Синевир
Йога-тур на озері Синевир – це яскрава подорож до одного з найбільш містичних місць України, наповнена практиками, йогою, екскурсіями і шикарними видами українських Карпат.
Озеро вражає своєю пишністю, а його околиці – казковою природою. Ми будемо проживати безпосередньо на території Національного парку Синевир, в пішій доступності до озера. У нас буде унікальна можливість милуватися озером в будь-який час і практикувати на його березі.
Заняття йогою будуть проходити на дерев'яному помості з видом на озеро рано вранці. Ми будемо насолоджуватися чарівною атмосферою відокремленості і неймовірною енергетикою, яку дарує найкрасивіше озеро України.
Екскурсійна програма насичена і продумана до дрібниць. Недарма цей тур ми організовуємо щорічно в літній час і він користується особливою популярністю! Вас чекає поїздка в заповідник до бурих ведмедів, підкорення гори, шикарний водоспад і підйом на підйомнику на гору Гимба.
Така насичена подорож подарує не тільки радість від спілкування з близькими по духу людьми, але і подарує нові знання про йогу і наповнить енергією чудових Карпат!
ДЛЯ КОГО ЦЕЙ ТУР:
* програма може змінюватися організатором через погодні умови або інші фактори.
Як бачите, у нас ДУЖЕ насичена програма роботи, завдяки якій ви заберете з собою масу нових вражень, які зарядять вас потужною енергією надовго!
Ірина Димид – останні 8 років занурюється у практику йоги, і з них вже четвертий рік має честь ділитися цією мудрістю зі своїми неймовірними учнями.
Для Ірини йогічні практики є виявом любові до себе та до світу. І хоча йога не закінчується на килимку, та саме тут можна відчути переваги реальної трансформації через тіло з неповторною атмосферою.
Те, чим займається і живе:
Крім йоги, Ірина обожнює подорожувати, танцювати та навчатися новому, бачити, як з кожною практикою її учні розквітають і надихаються.
У програму туру входить 4 заняття хатха-йогою (практика і теорія) і 1 заняття йога-релакс (йога-нідра, практики на розслаблення), 1 заняття по відбудові в асанах.
На заняттях хатха-йогою (практика + теорія) ми будемо:
Заняття будуть закінчуватися розслабленням в позі Шавасана.
Вечірній комплекс йога-релакс включатиме в себе:
Заняття розраховані на новачків в йозі і практикуючих із середнім рівнем підготовки.
Наш інструктор має великий досвід роботи з новачками в йозі, тому вам не варто хвилюватися, якщо раніше ви не займалися. Будьте впевнені, вам все грамотно розкажуть, покажуть і зроблять все, щоб ви комфортно себе почували і витягли максимальну користь від занять!
Підкорення гори Озерна – піша екскурсія. Вершина Озерної гори (+1496) – найкраще місце для милування озером Синевир і фотозйомки. Лісова стежка починається в декількох метрах від єдиного прибережного дерев'яного будинку і кличе за собою вгору через зарості малини і ожини.
Привал можна влаштувати в затишній сідловині між горами Озерна і Бірок. Зрідка зустрічаються годівниці для тварин. Якщо пощастить, дорогою можна зустріти оленя чи косулю, полохливого зайчика або смішного борсука. У підніжжя Озерної зустрічаються зарості жерепу – стеляться сосни, що захищає ліс від снігових лавин, а грунт – від ерозії. Нарешті, довгоочікувана вершина. Навколо – зелене море Карпат. Який же широкий горизонт відкривається звідси! А внизу – озеро Синевир, яке з висоти дійсно здається прозорим синім оком з зіницею-островом в обрамленні густих вій-ялин.
Якщо раніше ви не піднімалися в гори – не переживайте, піднятися на цю гору не складе особливих труднощів, такий підйом гарантовано подарує вам масу незабутніх емоцій і вражень. Для людей з різним рівнем фізичної підготовки шлях на гору у нас розділений на два етапи складності – в залежності від самопочуття і бажання ви можете вибрати будь-який з них!
Озеро Синевир – піша прогулянка. Синевир – найбільше та одне з найкрасивіших гірських озер Карпат. Його ще називають "Морським Оком", "Перлиною Карпат". І дійсно, якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками. Стовбури завтовшки в декілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво-блакитною. Повітря тут як ніде свіже та легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера – 10-12 метрів, максимальна – 24 метри. Озеро утворилося в післяльодовиковий період.
Центр реабілітації бурих ведмедів + водоспад Шипот + г. Гемба - автобусна екскурсія + піша прогулянка.
Реабілітаційний центр бурого ведмедя «Синевир» – це єдиний такого роду центр в Україні. Сюди привозять ведмедів, з якими погано поводилися попередні господарі. Ведмедів вчать пристосовуватися до природних умов життя. Це місце вразить будь-якого туриста і нікого не залишить байдужим.
Водоспад Шипіт – один з найкрасивіших в Закарпатті. Він знаходиться на річці Пилипець в 6 км від села Пилипець Міжгірського району на Закарпатті. Вода у водоспаді спадає численними мальовничими каскадами загальною висотою 14 метрів.
Гора Гемба (Гимба) (висота 1491 м) – одна з найвищих гір масиву Полонина Боржава, з вершини гори відкриваються неймовірні пейзажі, які просто зачаровують. На гору ми будемо підніматися на підйомнику (20 хв), після чого зупинимося в дуже атмосферному і смачному кафе Чайовня Сурія. Далі, за бажанням, частина групи залишається відпочивати в чайовні, насолоджуючись екологічними чаями, ягодами і солодкими смаколиками, споглядаючи при цьому прекрасну панораму, а частина групи може піднятися на саму вершину гори і додати в свій список ще одну підкорену гору.
Жити ми будемо в готелі Арніка.
Готель знаходиться прямо на території заповідної зони – Національного природного парку "Синевир". Готель відокремлений і комфортний, в ньому є все необхідне для приємного проведення часу:
Для учасників туру передбачені 3 сніданки, входять у вартість.
У вартість входить:
Додатково оплачується:
Туристи самостійно добираються до залізн. вокзалу в смт. Воловець. Трансфер до готелю – входить у вартість.