Авторський тур Психологічний ретрит Занурення 2.0 в Закарпаття

9,6
із 10
оцінка організатора
4 відгука

Україна \ Карпати \ с. Річка (Закарпатська область)

Маршрут:
Україна, с. Річка (Закарпатська область),
Виїзд:
Самостійний

Опис Авторський тур Психологічний ретрит Занурення 2.0 в Закарпаття

Про тур

Ретрит «Занурення» – це захоплива подорож в глибини свого внутрішнього світу, можливість встановити контакт із самим собою та почути себе, свої бажання. Оскільки всі Ми родом з дитинства, то наша подорож буде присвячена тому багажу, який Ми звідти несемо, Ми зробимо ревізію свого минулого досвіду та наповнимося тим ресурсом, якого нам не вистачає для щасливого життя.

Як казав один мудрий психотерапевт: «Хто дивиться тільки на зовні, той спить. Хто дивиться в середину себе, той прокидається…».

Програма продумана таким чиним, щоб за 4 дні ретриту ми збалансовано отримали все: будемо насолоджуватися тишею і красивими горами навколо, глибоко занурюватися у свою підсвідомість, розслабимося, побудемо у мовчанні. А також у програмі екскурсії на озеро Синевир та у реабілітаційний центр бурого ведмедя, на гора Гимбу, та водоспад Шипіт. Буде цікаво та насичено для тіла і душі.

Програма

Психологічні практики:

 • Знайомство з використанням цікавих ігор та метафоричних карт.
 • Практика робота з внутрішньою Дитиною, «мої хочу та цікаво», імагінативна техніка «Діалог з внутрішньою дитиною», енергія радості та щастя в нашому житті, створення ляльки-мотанки, як символічного проявлення своєї маленької внутрішньої дівчинки.
 • Робота з темою «Мама» і як це впливає на моє життя, дослідження самоцінності, ставлення до самої себе, дефіцити дитинства, найважливіші слова, які хочеться почути від мами, образи, які час відпустити, техніка з емоційно-образної терапії «Те, чого мені бракувало все життя», робота з картами таро, дослідження своєї внутрішньої жінки, створення ресурсної пляшечки – підвіски, як символічного проявлення своєї внутрішньої цінності.
 • Практика мовчання – основна мета практики — досягти внутрішньої тиші і побути у стані “тут і зараз”.
 • Практика «робота з темою «Тато» і як це впливає на моє життя, дослідження стосунків з татом за допомогою метафоричних карт, дослідження стосунків з партнером за допомогою технік символдрами, жіночі сценарії стосунків, впевненість у собі, самооцінка та самореалізація, створення багаторівневої мандали за допомогою пастелі, як символічного зцілення чоловічої енергії в середині себе і розкриття своєї унікальності.
 • Сепарація від батьків, здобуття внутрішньої свободи, медитативна техніка переродження та практична вправа «Я народилася заново», проходження родового каналу, батьківські передписання, перезапуск деструктивних сценаріїв дитинства та формування ресурсного бачення себе, закріплення пройденого шляху створенням спеціального оберегу «Зірка» та отримання ключику від свого нового життя.
 • А також багато інших цікавих психологічних технік та вправ і, обовʼязково, арт-терапія.

*Всі необхідні матеріали для роботи надаються. Всі вироби, які ви зробите під час занять, залишаються у вас.

День 1. 23.05

 • 09:00-11:00 – приїжджаємо в наш готель, відпочинок, заселення, сніданок.
 • 11:00-12:00 – знайомство.
 • 12:00-14:00 – вільний час.
 • 14:00-15:00 – обід.
 • 15:00-18:00 – психологічні практики.
 • 18:00-19:00 – вечеря.
 • 19.00-21.00 – вільний час, відпочинок.

День 2. 24.05

 • 8:00-9:00 – сніданок.
 • 9:00-12:00 – психологічні практики.
 • 12:00-18:00 – екскурсія озеро Синевир + реабілітаційний центр бурого ведмедя, обід в колибі біля озера.
 • 18:00-19:00 – вечеря.
 • 19:00-21:00 – вільний час, настільні ігри.

День 3. 25.05

 • 8:30-10:00 – сніданок, відпочинок.
 • 10:00-13:00 – психологічні практики.
 • 14:00-15:00 – обід.
 • 14:00-18:00 – відпочинок, вільний час для відвідування сауни на нашій віллі.
 • 18:00-19.00 – вечеря.
 • 19:00-21.00 – практика мовчання – основна мета практики — досягти внутрішньої тиші і побути у стані “тут і зараз”.

День 4. 26.05

 • 8:00-9:00 – сніданок.
 • 9:00-12:00 – психологічні практики.
 • 12:30 – екскурсія на джипах на гору Гимба до неймовірної чайовні Сур’ї, водоспад Шипіт, обід, трансфер на залізничний вокзал.
 • 18:00 – приїжджаємо на залізничний вокзал, прощаємося, обіймаємося.

Програма може змінюватися організатором через погодні умови або інші фактори.

Як бачите, у нас ДУЖЕ насичена програма роботи, завдяки якій ви отримаєте масу нових вражень, які зарядять вас потужною енергією ще надовго!

Викладачі

Марина Римська – магістр психології, практикуючий психолог, психотаролог, енергопрактик, спеціаліст по роботі з метафоричними картами, спікер психологічних фестивалей, спеціаліст по роботі з травмою та наслідками війни.

Досвід роботи в психологічному консультуванні більше 10 років. Постійно займаюся саморозвитком та професійним вдосконаленням. Про себе можу сказати, що Я психолог – археолог, люблю докопуватися до самої суті речей. Знахідки, звичайно бувають різними, місцями не самими приємними, але вони завжди допомагають відкрити внутрішні скарби людини. В практиці використовую широкий спектр інструментів (емоційно-образна терапія, розстановки, символдрама, арт-терапія, нейромалювання, робота з метафоричними картами та цілющими метафорами, психологічне таро та багато чого іншого), які ефективно працюють з глибинними процесами і допомагають людині вийти на новий більш якісний рівень життя.

Екскурсії

Озеро Синевир + Центр реабілітації бурих ведмедів – автобусна екскурсія + піша прогулянка

Синевир – найбільше та одне з найкрасивіших гірських озер Карпат. Його ще називають “Морським Оком”, “Перлиною Карпат”. Якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь у зеленій гущі лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та ялицями. Стовбури завтовшки кілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво-блакитною. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, його зовсім немає, дихається вільно і легко. Озеро – найбільше у Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера – 10-12 метрів, максимальна – 24 метри. Озеро утворилося у післяльодовиковий період.

Реабілітаційний центр бурого ведмедя «Синевир» – це єдиний такого роду центр в Україні. Сюди привозять ведмедів, із якими погано поводилися попередні господарі. Ведмедів навчають пристосовуватись до природних умов життя. Це місце вразить будь-якого туриста та нікого не залишить байдужим.

Водоспад Шипіт+ гора Гимба

Водоспад Шипіт – один із найкрасивіших на Закарпатті. Він знаходиться на річці Пилипець за 6 км від села Пилипець Міжгірського району на Закарпатті. Вода у водоспаді спадає численними мальовничими каскадами загальною висотою 14 метрів.

Гора Гемба (Гимба) (висота 1491 м) – одна з найвищих гір масиву Полонина Боржава, з вершини гори відкриваються неймовірні краєвиди, які просто зачаровують. На гору ми підніматимемося джипами, після чого зупинимося в дуже атмосферному та смачному кафе Чайовня Сур’я звідки відкривається красивий краєвид.

Проживання

Для проживання ми обрали неймовірно затишну віллу серед гір та лісу. Вілла розташована на рівнинній місцині у підніжжя пагорбів. Біля комплексу протікає річка. Навколо нікого. Тиша і краса природи, тож це буде сприяти нашому зануренню у глибокі практики.

Затишні, світлі номери, гарна територія, неймовірні краєвиди, сауна, а також затишна зала з каміном для наших практик.

Харчування

У вартість туру входить 3-х разове харчування.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 10 780 грн

У вартості:

 • психологічні практики з психологом (МАК, групова терапія, нейропрактики, енергопрактика, медитації, створення ляльки-мотанки, плетіння мандали, арт-терапія, практика мовчання);
 • 2 екскурсії, всі вхідні квитки;
 • 3-х разове харчування;
 • проживання на затишній віллі серед гір.

Трансфер

Учасники туру самостійно дістаються до місця проведення ретриту у с. Річка, Закарпатська обл. (деталі повідомить організатор після оформлення заявки).

Про організатора туру

Натхнення Yoga Tour
Україна
Працюємо з 2013 року
9,6
із 10
оцінка організатора
4 відгука

Натхнення - це проект, який об'єднує в собі любов до йоги, подорожі, активного відпочинку, нових знайомств і здорового способу життя. Йога-тури ми організовуємо в самих різних красивих куточках нашої країни і завжди їх виділяє співвідношення ціна = якість. Ми пропонуємо клієнтам відпочинок детально спланований і продуманий, програма кожного дня туру щохвилини розписана від сходу до заходу і завжди включає: заняття йогою, екскурсії, комфортні умови проживання і харчування. Так що приєднуйтесь, повне перезавантаження і натхнення - гарантуємо!

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Психологічний ретрит Занурення 2.0 в Закарпаття

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 16:38:17