Авторський тур СПА і замки - йога-тур в Закарпатті

9,6
із 10
оцінка організатора
4 відгука

Україна \ Карпати \ Кам'яниця

Маршрут:
Україна, Кам'яниця, Hotel Kamelot Resort & SPA
Виїзд з:

Опис Авторський тур СПА і замки - йога-тур в Закарпатті

Про тур

Йога-тур Натхнення в Ужгороді “Спа і замки” – це чудова нагода чудово відпочити в одному з найкращих готелів Закарпаття!

Для проживання ми вибрали чудовий спа-готель, збудований у середньовічному стилі, розташований серед гір на березі річки. Атмосфера в корпусах готелю, номерах та ресторанах – перенесе вас в епоху короля Артура та лицарів. Готель побудований біля підніжжя гори, на якій височить старовинний Невицький замок, саме тому атмосфера таємничості і містики вражає всіх без винятку гостей готелю.

Йога-програма продумана таким чином, щоб за ці 4 дні ви ефективно пропрацювали тіло, навчилися розслаблятися та отримали мотивацію для подальшої практики.

Ми милуватимемося осінніми горами, мандруватимемо замками Закарпаття, отримуватимемо нові знання на заняттях йогою, розслаблятимемося у Спа та душевно спілкуватимемося з близькими за духом людьми. Краса та енергія Закарпаття наповнять вас натхненням, бажанням творити та насолоджуватися кожною новою миттю!

Програма

День 1. Знайомимось та прогуляємось до річки Уж

10:40 – приїжджаємо до нашого готелю, відпочинок, заселення.
11:30 – 12:30 – зустрічаємось у залі для занять, знайомимося один з одним та обговорюємо програму туру.
12:30 – 13:50 – йога.
14:00 – 16:00 – обід, відпочинок.
16:00 – 18:00 – прогулянка до річки Уж.
18:00 – вечеря.
19:00 – 22:00 – відвідування Spa.

День 2. Замок Паланок та замок Шенборнів. Йога-нідра

07:00 – 08:30 – йога (практика).
08:40 – 09:30 – сніданок, відпочинок.
09:30 – 19:00 – автобусна екскурсія “Замок Паланок та замок Шенборнів“.
19:00 – 20:00 – вечеря, відпочинок.
20:30 – 21:30 – йога-нідра з співаючою чашею, практика медитації на свічку.

День 3. Відбудова асан. Невицький замок

08:00 – 09:30 – йога (практика).
09:40 – 12:00 – сніданок, відпочинок.
12:00 – 13:00 – йога-заняття з відбудови в асанах.
13:10 – 15:00 – обід, відпочинок.
15:00 – 18:00 – піша екскурсія: “Невицький замок”.
18:00 – вечеря, вільний час, відпочинок, за бажанням відвідування СПА, масажу.

День 4. Йога. Ужгород та Ужгородський замок

07:30 – 09:00 – йога (практика).
09:10 – 12:00 – сніданок, відпочинок, збираємо речі, виселяємось з готелю.
12:00 – груповий трансфер в Ужгород.
13:00 – 16:00 – екскурсія “Ужгород та Ужгородський замок”.
16:00 – 18:00 – обід, відпочинок.
18:00 – вирушаємо до жд вокзалу, прощаємося.

Заняття йогою

В програму ТУРА входить 4 заняття хатха-йогою (практика та теорія) та 1 заняття йога-релакс (йога-нідра, практики на розслаблення), 1 заняття з відбудови в асанах.

На заняттях хатха-йогою (практика+теорія) ми будемо:

 • робити м’язово-суглобову гімнастику на початку заняття;
 • виконувати техніку Сурья-Намаскар (вітання Сонцю) – один з найбільш уживаних методів для підтримки здоров’я та енергійного активного життя;
 • приділяти велику увагу правильній відбудові асан (йогівських поз);
 • розберемо особливості впливу кожної з асан на наш фізичний та психічний стан;
 • вивчимо послідовність освоєння балансових асан на руках від першого до останнього рівня складності, а також послідовність вправ для освоєння Пози Лотоса;
 • ознайомимося з різними видами пранаям (дихальних вправ) та особливостями їх виконання;
 • заняття закінчуватимуться розслабленням у позі Шавасана.

Комплекс йога-релакс включає:

 • Пранаяму (дихальні вправи);
 • Йога-нідри із співучою чашею – практики усвідомленого глибокого розслаблення.

Заняття розраховані на новачків у йозі та практикуючих із середнім рівнем підготовки.

Наш інструктор має великий досвід роботи з новачками у йозі, тому вам не варто хвилюватись, якщо раніше ви не займалися. Будьте впевнені, вам все грамотно розкажуть і покажуть і зроблять все, щоб ви комфортно почували себе і отримали максимальну користь від занять!

Викладач

Валерія Русяновська – сертифікований тренер з йоги, автор власної практики жіночої йоги, учасник та викладач на йога фестивалях та різних йога-подіях.

Викладає йогу з 2016 року та має досвід роботи з різними групами: йога для дорослих, йога для вагітних, дітей та підлітків. Практика Валерії базується на класичній хатха-йозі, яку вона поєднує із сучасними напрацюваннями у підході до розвитку тіла та духу. На заняттях Валерія робить акцент на розвитку гнучкості, витривалості та сили. Для того, щоб потім свої навички та знання з килимка ви могли перенести у своє повсякденне життя.

Валерія переконана, що йога насамперед має дарувати радість та гармонію, тому після практики йоги з Валерією дуже легко відчути ці стани.

Екскурсії

Екскурсія “Замок Паланок і замок Шенборнів”

Один із найкрасивіших і найпотужніших замків України – Замок Паланок, за легендою, був створений містичними силами разом із майже 70-метровою вулканічною горою. Мукачівський замок «Паланок» владно підноситься над містом, вражаючи такою незбагненною величчю, що просто складно повірити у причетність людей до його будівництва.

Блукаючи сходами, потайними кімнатами та експозиціями Мукачівського замку ви з подивом виявите, що кожен камінь гігантської споруди дихає історією, за кожними дверима замку – своя драма, за кожним поворотом – маса легенд.

Також у замку можна побачити «коридор смерті» та кімнату тортур, археологічні знахідки та етнографічні пам’ятки, унікальну колекцію ікон, старовинний та сучасний живопис у музейних залах. Територію замку прикрашають втілені в бронзі постаті Федора Корятовича та Ілони Зріні із сином Ференцем II Ракоці, а ще двометрова скульптура турула на величній колоні – священної для угорців міфологічної птиці.

Дотримуючись нашої екскурсійної програми ми відвідаємо витончений палац Шенборна зі стрункими готичними вежами в урочищі Берегвар, що виринає посеред смарагдового лісу, немов казковий міраж. Елегантна неоренесансна споруда, зведена поблизу селища Карпати Мукачівського району Закарпатської області, виглядає, немов шляхетна панянка, яка заблукала серед диких карпатських лісів. Палацу притаманна якась відчуженість від всього земного всупереч цілком тривіальному призначенню – вже більше 60 років в ньому розміщується центральний корпус санаторію «Карпати». Палац оточений чудовим англійським дендропарком з екзотичними рослинами, який було закладено в середині XIX століття. У парку можна любуватися тюльпановим деревом, тисом ягідним, сосною Веймутова, самшитом вічнозеленим, гліцинією китайською, а на початку травня цвітом сакури.

Оглядова екскурсія по Ужгороду, Ужгородський замок

Ужгород є одним із найдавніших міст Закарпатської області України. Тут можна побачити найдавнішу фортецю Закарпаття, найбільшу в Україні зоологічну виставку, а також прогулятися угорськими вуличками та чеськими двориками.

Ужгород підкорює тишею, спокоєм та унікальною історією. Він є одним із найдавніших слов’янських міст. Відомо, що ще до IX століття, коли “місто на річці Уж” стало захищеною ранньофеодальною фортецею, на його околицях вперше оселилося східнослов’янське плем’я білих хорватів.

А деякі історики навіть схильні вважати, що назва сусідньої Угорщини (Hungary) походить від угорської назви Ужгорода – Унгвар.

Саме завдяки своїй віддаленості від центральної частини України Ужгород зберіг милу провінційність старого європейського міста, не встиг “обрости” нав’язливою рекламою. Тут на тротуарах не стоять машини у два ряди, а деякі маршрути ще й досі не бачили туристів. Саме час відкривати для себе Ужгород!

У 2009 та 2011 рр. на протилежному від центру міста березі Ужа, на Православній та Київській набережних, була висаджена Алея сакур, яку вважають найдовшою в Європі.

Екскурсія “Невицький замок”

Історія Невицького замку починається ще у далекому XIII столітті, тоді на вершині пагорба над долиною річки Уж були зведені кам’яні мури замку. У ті часи край піддавався війнам та атакам монголо-татар, які у 1241 році зруйнували замок. Але згодом вже в другій половині XIII століття, Невицький замок знову був відновлений, а на початку XIV століття на місці головної круглої вежі (донжона) збудували триярусну вежу-донжон.
Оборонними укріпленнями замку служили два вали, серед яких знаходився рів, оборонна стіна, яка мала чотири вежі на внутрішньому валу, в’їзна вежа та вежа-донжон. На замковому дворі знаходилася криниця, діаметр якої складав 3,5 метри. Величезні вежі замку здатні були витримати обстріл із луків, і навіть з легкої вогнепальної зброї. З кожним роком замок удосконалювався дедалі більше і лише на початку XVI століття феодальний Невицький замок набув своїх остаточних обрисів.

Власники замку постійно змінювалися внаслідок міжусобних війн, наприклад на початку XVII століття замком володів рід Другетів, а в 1644 його вже захопив і зруйнував Д. Ракоці. На жаль, зруйнований замок уже не було реконструйовано, тож до нашого часу від Невицького замку залишились лише руїни. Криницю вже давно не використовують за призначенням, а верхні частини веж, які ще збереглися, обладнали шатровим перекриттям.

Прогулянка Невицьким замком – це прогулянка визначними місцями, адже це місце стало локацією для дій багатьох фільмів. Фотографії у стінах Невицького замку також виходять неймовірними.

Проживання

Для проживання ми вибрали сучасний готель Hotel Kamelot Resort & SPA.

Готельний комплекс “Камелот” збудовано у середньовічному стилі. Він знаходиться на березі річки Уж в оточенні мальовничих гір та паркового лісу.

До послуг гостей 2 ресторани, відкритий басейн та Spa зона.

Комплекс розташований біля підніжжя гори, де височіє старовинний Невицький замок.

Індивідуально оформлені номери та бунгало готелю “Камелот” оснащені телевізором та міні-баром. У деяких з них є вітальня з каміном, відкрита тераса та гідромасажна ванна.

У готельному комплексі є футбольне поле зі штучним трав’яним покриттям та облаштований дитячий майданчик.

У ресторані “Камелот”, оформленому в середньовічному стилі, та традиційному українському ресторані “Колиба” сервірують страви української та європейської кухні.

За 30 км від готелю “Камелот” простягаються гірськолижні схили Красія. Центр Ужгорода знаходиться лише за 9 км від готельного комплексу.

Харчування

У турі організовано харчування наступним чином:

 • 3 сніданки;
 • 1 обід.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 8 950 грн

Увага! Діють акції раннього бронювання:

 • при реєстрації до 30 вересня 2023 – 8 050 грн;
 • при реєстрації до 04 жовтня 2023 – 8 350 грн;
 • при реєстрації до 10 жовтня 2023 – 8 650 грн.

У вартості:

 • 6 занять йогою (хатха-йога, йога нідра із співучою чашою, практики на розслаблення, відбудова в асанах);
 • 3 екскурсії, всі вхідні квитки, трансфер до об’єктів;
 • проживання в сучасному готелі з усіма зручностями;
 • 3 надзвичайні сніданки і 1 смачний обід;
 • 1 відвідування СПА (басейн, лазня, аром-парна, релакс кімната з ергономічними лежаками, сіно-терапія, душ вражень).

Трансфер

Туристи самостійно і власним коштом дістаються місця зустрічі з організаторами.

Місце зустрічі: залізничний вокзал Ужгорода. 

Про організатора туру

Натхнення Yoga Tour
Україна
Працюємо з 2013 року
9,6
із 10
оцінка організатора
4 відгука

Натхнення - це проект, який об'єднує в собі любов до йоги, подорожі, активного відпочинку, нових знайомств і здорового способу життя. Йога-тури ми організовуємо в самих різних красивих куточках нашої країни і завжди їх виділяє співвідношення ціна = якість. Ми пропонуємо клієнтам відпочинок детально спланований і продуманий, програма кожного дня туру щохвилини розписана від сходу до заходу і завжди включає: заняття йогою, екскурсії, комфортні умови проживання і харчування. Так що приєднуйтесь, повне перезавантаження і натхнення - гарантуємо!

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур СПА і замки - йога-тур в Закарпатті

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 19:51:13