Авторський тур Італійський релакс. Тоскана та Умбрія (автобусний тур)

849 eur
(≈37 356 грн)
10
із 10
оцінка організатора
1 відгук

Італія \ Тоскана

Маршрут:
Італія, Тоскана, Львів – Краків – Клагенфурт – Венеція – Ріміні – Перуджа – Ассізі – Сан Марино – Ареццо – Сієна – Флоренція – озеро Блед – Львів
Виїзд з:

Опис Авторський тур Італійський релакс. Тоскана та Умбрія (автобусний тур)

Про тур

Вдихни запахи та настрій Італії, дізнайся що саме магнітить в Тоскану та Умбрію впливових та талановитих особистостей! Пізнай її, смачну, амбіційну та емоційну країну, а не просто постав рисочку, що був там!

Маршрут

Маршрут туру: Львів – Краків – Клагенфурт – Венеція – Ріміні – Перуджа – Ассізі – Сан Марино – Ареццо – Сієна – Флоренція – озеро Блед – Львів.

Програма

День 1. Збір групи у Львові. Переїзд по території Польщі та Чехії

Виїзд із Львова зранку. Проходження кордону із Польщею. Переїзд у Краків. Екскурсія по Кракову. Щоб краще зрозуміти Польщу, потрібно почати знайомство з нею саме із Кракова, бо тут була резиденція королів і місто так і залищилось вишуканим та королівським. Покажемо вам Вавель – королівський замок, площу Ринок та кафедральний собор, все що є у Кракові перлинами архітектури.

Переїзд на ночівлю на територію Чехії. Ночівля в готелі. 

День 2. Знайомство з Австрією

Сніданок у готелі. Переїзд у Австрію в мальовничий регіон озер – Каринтію. Каринтія – це федеральна земля в Австрії, розташована у південносхідній частині країни. Вона славиться своєю величезною кількістю озер, гірськими ландшафтами і курортами, які приваблюють туристів з усього світу. Зупинимось у місті Клагенфурт. Воно розташоване біля кордону з Італією та Словенією. Славиться своїми прекрасними природними ландшафтами, такими як озера Вертерзе та Вортерзе, що надають можливості для різноманітних видів водних розваг та активного відпочинку. Крім того, місто має багату культурну спадщину, включаючи історичні пам'ятки, такі як Замок Клагенфурт і собор Святого Михаїла.

Тож сьогодні пропонуємо релакс по-австрійськи! Відпочинок на озері із чистою водою! Тут же можна буде пообідати.

Переїзд на ночівлю на території Італії.

День 3. Неперевершена Венеція

Сніданок в готелі. Виїзд на екскурсію до ВЕНЕЦІЇ.

Прочитайте книгу Геррі Дженінгсона “Мандрівник” і ви будете рахувати дні до зустрічі із Венецією. Запрошуємо на екскурсію до Венеції перлини Адріатики. Навіть якщо ви вже були у Венеції, її варто відвідати ще раз, адже ніхто не знає як довго вона ще буде прикрашати Італію своїм шармом. Сьогодні це лише місто на воді, але колись це була ціла республіка, яка диктувала правила торгівлі між Європою та Азією та вирішувала багато питань на континенті.

У вільний час можна покататись на гондолах.

У вільний час пропонуємо факультативну екскурсію на острови Мурано і Бурано. Ми відправимось на човнику у “скляне королівство” – місце, де із краплі помаранчевої маси народжуються шедеври – тверді, але витончені скляні форми. Ми побуваємо на справжній фабриці із цехами, дізнаємось чим відрізняється муранське скло від підробки і чому воно так дорого коштує!

А далі відправимось на о. Бурано – найяскравіший острів Венеціанської лагуни із кольоровими будиночками. З 16 ст за мереживом цього острова полювали усі модниці Європи. (Вартість екскурсії 39 євро).

Переїзд на курорт Ріміні. Поселення в готель. Ночівля

День 4. Вільний день на морі

Сніданок в готелі. Сьогодні видихаємо втому від дороги, відпочиваємо і насолоджуємось морем і сонцем.

День 5. Вільний день на морі. Факультативна екскурсія до регіону Умбрія

Факультативна екскурсія до регіону Умбрія (Вартість 68 євро).

Сніданок в готелі. Виїзд у Перуджу.

Почнемо наше знайомство із Перуджою. Місто старе та молоде одночасно, воно було побудоване багато сторічь потому, але сьогодні серед населення домінують студенти. Особливість етруського старовинного поселення у тому, що воно розташоване на плато, куди завжди із усіх сторін проникають промені сонця, тому воно завжди тепле і сонячне. Італійська Спарта – сурова та войовнича, такою була Перуджа багато сторіч та це не могло не відобразитись у її образі. Вузькі вулиці та нависаючі над ними кам’яні стіни будинків, нескінченні арки та круті спуски змінюються відкритим простором та панорамою гірських схилів та красою палаців і храмів.

Переїзд у Ассізі. Місто розташоване на схилі гори Монте Субазіо. Найстаріше латинське місто. Італійці говорять про нього із трепетом, вважають що це місто під охороною вищих сил. Справа в тому, що тут народився Святий Франциск, покровитель Італії та один із головних святих у католицькій церкві. Він заснував найбільший почесний орден у католицизмі, примирив Папу Римського із імператором.

Сучасний Ассізі по сьогодні зберіг дух та архітектуру середньовіччя, тому тут дійсно відчуваєш себе наче повернувшись на кілька століть назад. Архітектурною домінантою міста є Базиліка Святого Франциска у монастирі Сакро Конвенто. Цьому храму більше 8 сторічч і він є головною святинею для ордена францисканців, тут знаходяться мощі самого Франциска.

Повернення в Ріміні. Відпочинок. 

День 6. Вільний день на морі

Пропонуємо факультативну екскурсію у карликову державу Сан Маріно.

Найменша та найстаровинніша республіка у світі. До неї входять однойменна столиця та 8 поселень навколо. Фортеця на горі Монте-Тітано – це та точка, звідки ви побачите мальовничий зелений регіон навколо. Дегустуємо кілька сортів вина. Купуємо з собою вино неймовірного смаку. Час на обід. Вартість екскурсії 35 євро.

Після обіду повернення в Ріміні. Час для купання і відпочинку. 

День 7. Вільний день на морі. Факультативна екскурсія до Тоскани

Переїзд у Тоскану. Із наступним винним регіоном ми почнемо знайомство із міста Ареццо. Старовинне місто стоїть на Арентийських схилах поблизу ріки Арно. Найбільший у Європі та один із найбільших у світі центрів виробництва виробів із срібла та золота.

Саме тут винайшли сальфеджіо, зробив це монах бенедектинець Гвідо д’Ареццо, який для зручності запису музики придумав 4 нотні лінійки та 7 нот-кружечків. А через 3 сторіччя у Італії народився головний поет країни – Франческо Петрарка. Місто із дивовижною аурою та архітектурою не залишить вас байдужими.

Переїзд у Сієну. Екскурсія по Сієні. Будемо знайомитись із конкурентами в різні дні сьогодні Сієна, завтра – Флоренція. Саме їх суперництво призвело до неймовірних художніх досягнень у обох містах. Сієна оточена оливковими гаями та виноградниками. Стоїть на 3-х схилах, що з’єднанні лабіринтом заплутаних вуличок та крутих провулків. Тут знаходиться один із найстаріших університетів Європи, тому життя вирує у старовинному місті із жвавою атмосферою. Ми побачимо Пьяцца-дельКампо, Палаццо Публіко, Лоджіа-делла-Мерканци, собор Санта-Марія-Ассунта, будинок св. Катерини, Форт Санта-Барбара та багато чого іншого.

Назбиравши повну скарбничку вражень, відправляємось на ночівлю на території Тоскани у мальовничих пейзажах (за умови якщо вся група їде в Тоскану. Якщо хтось лишається на морі, тоді ночівля буде в Ріміні).

Скуштуємо італійську вечерю та вип’ємо італійського вина. Настав час відчути себе справжнім італійцем!

Ночівля в готелі.

День 8. Знайомство із Флоренцією

Виселення із готелю. Сніданок в готелі. Переїзд у Флоренцію.

Одне із найкрасивіших міст світу, що розкинулось у долині річки Арно. Місто оточено горами та зеленими схилами, що підкреслюють красу флорентійських церков та розкішних палаців. Сюди линуть натовпи туристів адже ніде більше у світі немає такої кількості шедеврів архітектури, живопису, скульптури епохи Відродження на квадратний км. Ці шедеври зливаються у ансамблі із вкрапленням романських та готичних нот. Тут писали свої твори Данте, Боккаччо і Макіавеллі, відточували майстерність Рафаель, Леонардо да Вінчі і Боттічеллі, вдихали життя у мрамор Мікеланджело, Челліні, Донателло, Брунеллескі. Духовний світ кожного, хто побуває в цьому місті, бе зперечно зміниться і збагатиться, тому Флоренція і сьогодні, наче магніт, притягує до себе митців та шанувальників мистецтва.

Ми побачимо Собор, котрий називають Мармуровою квіткою Флоренції - кафедральний собор Санта-Марія-дель-Фьоре. Далі Віа Кальцайолі приведе вас на площу Сіньорії – центр світського життя Флоренції. Майже на 100 метрів над нею здіймається вежа грандіозного Палаццо Веккьо, символу влади флорентійскої республіки. Цей палац, побудований на початку XIV ст, слугував офіційною резиденцією міської влади. Тут і сьогодні знаходиться ратуша.

Далі наш шлях лежатиме до Понте Веккьо, що був закладений ще римлянами. Міст відомий своїми ювелірами, що з’явились тут у 16 ст на зміну м’ясникам та дубильщикам шкіри, від яких смерділо все місто. Цікаво, що ювеліри тут залишились на століття і по сьогодні.

Вільний час для обіду, фото та ринків із шкіряними виробами. Переїзд на ночівлю в районі Венеції. Ночівля в готелі.

День 9. Переїзд у Чехію

Сніданок в готелі. Переїзд у Чехію по території Словенії та Австрії. По дорозі пропонуємо факультативну екскурсію на озеро Блед. (Вартість екскурсії 30 євро).

Озеро Блед – це прекрасне природне диво, яке розташоване в Словенії, у регіоні Южна Каринтія. Це найвідоміше озеро у країні, відоме своєю кришталевою водою та чарівним пейзажем. У самому серці озера знаходиться мальовничий Бледський замок, що додає атмосфері ще більше містичності. Озеро також відоме своїми традиційними човнами "плетники ", які використовуються для пересування водами озера. Блед також приваблює багатьох туристів своїми розкішними готелями та ресторанами, де можна насолодитися кулінарними шедеврами та зачаровуючими видами на озеро.

Також можна покататись на санях Тоббоганах і отримати порцію драйву і адреналіну перед дорогою додому.

Дорога в готель на території Чехії. Ночівля в готелі.

День 10. Повернення в Україну

Сніданок в готелі. Переїзд в Україну у Львів.

Прощаємося один із одним! До нових зустрічей! 

Проживання

В турі організовані ночівлі в готелях на базі сніданків.

Харчування

В турі організовано харчування наступним чином:

 • сніданки в готелях – у вартості;
 • обіди та вечері – оплачуються самостійно.

Ціни

Ціна туру: 849 eurДеталi

У вартість туру входить:

 • Транспортне обслуговування по маршруту;
 • 9 ночівель у готелях 3*-4* на базі сніданків;
 • Медичне туристичне страхування;
 • Супровід керівником групи;
 • Екскурсія по Кракову; 
 • Екскурсія по Венеції;
 • Екскурсія по Флоренції;
 • Поїздка в Каринтію на відпочинок на озері;
 • Квитки на громадський транспорт (трамвай, потяг).

У вартість туру не входить:

 • Екскурсія в Сан Маріно – 35 євро;
 • Екскурсія денна по Умбрії (Перуджа, Ассізі та Спелло) – 60 євро;
 • Екскурсія до Тоскани – 69 євро;
 • Екскурсія на озеро Блед – 30 євро;
 • Особисті витрати на харчування, сувеніри;
 • Навушники для екскурсій – 2 євро на день;
 • Туристичний збір в готелі – 2 євро за добу.
Замовити!

Трансфер

В турі організований трансфер Львів  маршрут туру – Львів, входить у вартість

Необхідні документи

Для подорожей за кордон вам потрібен діючий закордонний паспорт. Подовжені паспорти не підходять.

Дітям від народження до 18 років потрібен власний закордонний паспорт і оригінал свідоцтва про народження, для перетину українського кордону. Якщо дитина подорожує з одним із батьків, дозвіл від другого не потрібен. Якщо дитина подорожує з іншими дорослими, потрібен нотаріальний дозвіл від одного з батьків.

Відповіді на часті питання

Чи потрібне страхування під час подорожі?

Так. У вартість кожного нашого туру входить медичне туристичне страхування. Якщо інше не передбачено договором.

Чи є можливість скасувати або перенести тур і повернути гроші? 

В залежності від тура, є можливість повернути до 100% оплати, або перенести дати подорожі, або перебронювати свій тур на інший напрямок і дати.

Я забронювала тур для себе і подружки, у подружки не виходить їхати, що робити?

Всі наші авторські тури передбачають заміну туриста без доплат і штрафів. Більш детальна інформація надається під час укладання договору і бронювання тура.

Про організатора туру

Project X Travel
Україна, м. Київ
10
із 10
оцінка організатора
1 відгук

Ексклюзивні подорожі для індивідуальних і корпоративних клієнтів. Ми раді надати широкий спектр туристичних та транспортних послуг як індивідуальним гостям, так і компаніям, що мають на меті бізнес поїздки в Україну. Ваш спокій в подорожі знайде упевненість в нашому знанні своєї справи. Ми старанно працюємо, щоб ви комфортно відпочивали.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Італійський релакс. Тоскана та Умбрія (автобусний тур)

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 15:49:28