Авторський тур SPA і замки - йога-тур ВДОХновение в Закарпатті на День всіх закоханих
Йога-тур Натхнення в Ужгороді “Спа та Замки” – це чудова нагода чудово відпочити в одному з найкращих готелів Закарпаття на святкові дні жовтня!
Для проживання ми вибрали відокремлений спа-готель, збудований у середньовічному стилі, розташований серед гір на березі річки. Атмосфера в корпусах готелю, номерах та ресторанах - перенесуть вас в епоху короля Артура та лицарів. Готель побудований біля підніжжя гори, на якій височить старовинний Невицький замок, саме тому атмосфера таємничості та містики вражає всіх без винятку гостей готелю.
Йога-програма продумана таким чином, щоб за ці 4 дні ви ефективно пропрацювали тіло, навчилися розслаблятися та отримали мотивацію для подальшої практики.
Ми подорожуватимемо замками Закарпаття, купатимемося в Термальних водах Косино, отримуватимемо нові знання на заняттях йогою, розслаблятимемося в Спа та душевно спілкуватимемося з близькими за духом людьми. Краса та енергія Закарпаття наповнять вас натхненням, бажанням творити та насолоджуватися кожною новою миттю!
Для кого тур:
Перший день:
Другий день:
Третій день:
Четвертий день 17.10:
Екскурсії:
Один з найкрасивіших і найпотужніших замків України – Замок Паланок, за легендою, був створений містичними силами разом з майже 70-метровою вулканічною горою. Мукачівський замок «Паланок» владно височіє над містом, вражаючи такою незбагненною величчю, що просто складно повірити у причетність людей до його будівництва.
Блукаючи сходами, потайними кімнатами та експозиціями Мукачівського замку ви з подивом виявите, що кожен камінь гігантської споруди дихає історією, за кожними дверима замку – своя драма, за кожним поворотом – маса легенд.
Також у замку можна побачити «коридор смерті» та кімнату тортур, археологічні знахідки та етнографічні пам'ятки, унікальну колекцію ікон, старовинний та сучасний живопис у музейних залах. Територію замку прикрашають втілені в бронзі постаті Федора Корятовича та Ілони Зріні з сином Ференцем II Ракоці, а також двометрова скульптура турула на величній колоні – священної для угорців міфологічної птиці.
Підземні води, які мають температуру понад двадцять градусів, називаються термічними. Просочуючи через пласти різних порід, вони збагачуються, вбираючи у собі всі мінеральні і біологічні речовини.
Будь-яке термальне джерело корисне, але якщо в ньому ще й присутні активні мікроелементи, такі як йод, кальцій бром, магній, вольфрам і багато інших, то, при правильному використанні, він має найсильніші лікувальні властивості. Їх зцілююча дія була достеменно відома ще за часів Римської імперії.
Компонентний склад термальної води в Косині унікальний. Такого підбору активних складових неможливо більше знайти не лише на всій території України, а й у Європі. Схожі властивості має вода лише одного джерела – відомого санаторію Угорщини «Гайдусобосло».
За своїми характеристиками термальні води Косино зараховують до хлоридно-натрієвих джерел з середнім ступенем мінералізації.
Лікувальної води властивий жовто-коричневий відтінок, а температурний показник на виході свердловини обчислюється 38 - 40 оС. Хоча реальний показник температури на місці відбору становить 60 – 80 оС.
Термальні води в Косино представлені чотирма Аква басейнами, які представлені не тільки в традиційному варіанті, а також забезпечені та численними фонтанчиками, підводними гейзерами.
Ужгород є одним з найдавніших міст Закарпатської області України.
Тут можна побачити найдавнішу фортецю Закарпаття, найбільшу в Україні зоологічну виставку, а також прогулятися угорськими вуличками та чеськими двориками.
Ужгород підкорює тишею, спокоєм та унікальною історією. Він є одним з найдавніших слов'янських міст. Відомо, що ще до IX століття, коли "місто на річці Уж" стало захищеною ранньофеодальною фортецею, на його околицях вперше оселилося східнослов'янське плем'я білих хорватів.
А деякі історики навіть схильні вважати, що назва сусідньої Угорщини (Hungary) походить від угорської назви Ужгорода – Унгвар.
Саме завдяки своїй віддаленості від центральної частини України, Ужгород зберіг милу провінційність старого європейського міста, не встиг обрости нав'язливою рекламою. Тут на тротуарах не стоять машини у два ряди, а деякі маршрути ще й досі не бачили туристів. Саме час відкривати собі Ужгород!
У 2009 та 2011 рр. на протилежному від центру міста березі Ужа, на Православній та Київській набережних, була висаджена Алея сакур, яку вважають найдовшою в Європі.
Історія Невицького замку починається ще у далекому XIII столітті, тоді на вершині пагорба над долиною річки Уж були зведені кам'яні мури замку. У ті часи край піддавався війнам та атакам монголо-татар, які у 1241 році зруйнували замок. Але згодом вже в другій половині XIII століття, Невицький замок знову був відновлений, а на початку XIV століття на місці головної круглої вежі (донжона) збудували триярусну вежу-донжон.
Оборонними укріпленнями замку служили два вали, серед яких знаходився рів, оборонна стіна, яка мала чотири вежі на внутрішньому валу, в'їзна вежа та вежа-донжон. На замковому дворі знаходився колодязь, діаметр якого становив 3,5 метри. Величезні вежі замку здатні були витримати обстріл з луків, і навіть з легкої вогнепальної зброї. З кожним роком замок удосконалювався дедалі більше і лише на початку XVI століття феодальний Невицький замок набув своїх остаточних обрисів.
Власники замку постійно змінювалися в результаті міжусобних війн, наприклад на початку XVII століття замком володів рід Другетів, а в 1644 його вже захопив і зруйнував Д. Ракоці. На жаль, зруйнований замок уже не був реконструйований, тож до нашого часу від Невицького замку залишились лише руїни. Криницю вже давно не використовують за призначенням, а верхні частини веж, які ще збереглися, обладнали шатровим перекриттям.
Прогулянка Невицьким замком – це прогулянка визначними місцями, адже це місце стало локацією для дій багатьох фільмів. Фотографії у стінах Невицького замку також виходять неймовірними.
Кожна з екскурсій продумана до деталей та розроблена з урахуванням особливостей та побажань людей з різним рівнем фізичної підготовки. Наші екскурсії настільки захоплюючі, різноманітні та гарні, що ви закохаєтеся в Карпати та обов'язково захочете приїхати ще.
У програму ТУРА входить 4 занять хатха-йогою (практика та теорія) та 1 заняття йога-релакс (йога-нідра, практики на розслаблення), 1 заняття з відбудови в асанах.
На заняттях хатха-йогою (практика+теорія) ми будемо:
Заняття закінчуватимуться розслабленням у позі Шавасана.
Комплекс йога-релакс буде включати:
Заняття розраховані на новачків у йозі та практикуючих з середнім рівнем підготовки.
Наш інструктор має великий досвід роботи з новачками в йозі, тому вам не варто хвилюватися, якщо ви раніше не займалися. Будьте впевнені, вам все грамотно розкажуть і покажуть і зроблять все, щоб ви комфортно почували себе та отримали максимальну користь від занять!
Оксана Головко – сертифікований тренер з йоги. Навчалася у Гімалайській академії йоги, Рішикеш, Індія.
Оксана про йогу: “Усього 10 років тому я дізналася, що таке йога та останні 6 років я просто не уявляю свого життя без неї.
За час особистої практики я випробувала багато різних шкіл йоги, різні напрямки, різні методики, займалася у різних викладачів як українських, так і зарубіжних. Але все ж таки, для себе я зупинила вибір на практиці класичної хатха-йоги з застосуванням тонких деталей відбудови асан за методом найбільшого гуру Б.К.С.Айенгара. Розпочала викладацьку діяльність у 2016 році. Навчалася та сертифікувалася в Рішикеші, Індія в одних з найкращих викладачів хатха-йоги та йоги Айенгара. Постійно практикую, відвідую різні семінари, намагаюся розвиватись в улюбленому напрямку.
На своїх заняттях велику увагу приділяю техніці безпеки, біомеханіці асан та дихання. При побудові занять враховую рівень практикуючих у групі, їх індивідуальні можливості та здібності. Дотримуюся правильної роботи з хребтом, суглобами та глибинною мускулатурою?
Запрошую вас до себе на заняття для того, щоб ви змогли не лише позайматися асанами йоги, а й перейнятися практикою зсередини. Адже виконуючи асани і концентруючись на їхньому відбудові та роботі нашого тіла, ми робимо здоровим і міцним не тільки наше тіло, а й наш розум, нашу свідомість.
Для мене йога – це не лише робота на килимку, а й регулярна робота у повсякденному житті”
По-справжньому корисний та приємний відпочинок – це СПА серед карпатських гір! Під час нашого туру ви зможете відвідувати чудову спа-зону готелю, який ми вибрали для розміщення групи!
Тільки уявіть – за вікном величні гори та ялинки, а довкола тепло та затишок. Найсмачніша закарпатська кухня, атмосфера спокою та благополуччя. Чудова компанія людей, які дбають про своє тіло та усвідомлено ставляться до життя.
Ми дуже намагалися, створюючи та продумуючи для вас цей відпочинок якнайкраще. Йога, піші прогулянки, атмосферні Замки та релаксовий СПА відпочинок-зарядять вас енергією та подарують незабутні відчуття!
Spa-зона готелю
Це справжній оазис для відпочинку душі та тіла. Переступивши поріг SPA-зони Ви потрапляєте в м'яку атмосферу курорту. Дизайн інтер'єру дихає гармонією та сприяє релаксації та відпочинку. Зона SPA займає два поверхи та включає багато опцій для здорового, приємного відпочинку.
Усі процедури SPA-центру спрямовані на комплексне оздоровлення від хронічної втоми, наслідків стресу та навіть депресії. За допомогою природних компонентів Ви відновите мінеральний та вітамінний баланс, зміцните імунітет, знімете синдром хронічної втоми та нервової напруги. Ми використовуємо лише чисті органічні олії холодного віджиму, глину, мед, морську сіль, трави, натуральні аромамасла.
Запрошуємо відвідати кабінет косметології особи, де сертифіковані фахівці запропонують Вам різні приємні та ефективні процедури.
Відпочити та розслабитись можна на ергономічних лежаках з підігрівом, у соляній кімнаті або фіто-барі біля басейну.
Для повного релаксу радимо відвідати процедуру «релакс у сіні», де аромат свіжоскошеного сіна змусить Вас забути про повсякденність.
Постійно функціонує масажний кабінет та професійний тренажерний зал. Також ми маємо чудові пропозиції для шанувальників водних процедур.
До послуг гостей великий критий басейн глибиною 1,80 см і температурою води 27-30 ° С, з функціями гідромасажу та водоспадом. Для втомлених ніг можна відвідати контрастну доріжку Кнейпа.
Попаритися ми пропонуємо у королівських лазнях.
До ваших послуг:
Охолодитися після лазні можна в ополонці з крижаною водою, також у зоні королівських лазень знаходиться крижаний фонтан, відро-водоспад та душ вражень.
Наше SPA-меню:
Для проживання ми обрали готель Hotel Kamelot Resort & SPA.
Готельний комплекс "Камелот" побудований у середньовічному стилі. Він знаходиться на березі річки Уж в оточенні мальовничих гір та паркового лісу.
До послуг гостей:
Комплекс розташований біля підніжжя гори, де височіє старовинний Невицький замок.
Індивідуально оформлені номери та бунгало готелю “Камелот” оснащені телевізором та міні-баром. У деяких з них є вітальня з каміном, відкрита тераса та гідромасажна ванна.
У готельному комплексі є футбольне поле зі штучним трав'яним покриттям та облаштований дитячий ігровий майданчик. У ресторані “Камелот”, оформленому у середньовічному стилі, та традиційному українському ресторані “Колиба” сервірують страви української та європейської кухні.
За 30 км від готелю “Камелот” простягаються гірськолижні схили Красія. Центр Ужгорода знаходиться лише за 9 км від готельного комплексу.
У турі передбачено 2-разове харчування.
Вартість туру – 7 100 грн.
Увага! Чинна акція раннього бронювання! При бронюванні до 12.01.22 вартість туру – 6 800 грн.
У вартість входить:
День у СПА (басейн, лазня, аром-парна, релакс кімната з ергономічними лежаками, сіно-терапія, душ вражень).
Додатково оплачується:
Туристи самостійно добираються з/в Ужгород.
УВАГА! Програма туру "SPA і замки - йога-тур ВДОХновение в Закарпатті на День всіх закоханих" вже не проводиться і перенесена в архів!
Подивіться інші тури цього організатора: