Авторський тур Пробудження - психологічний ретрит в Карпати

11 365 грн
9,6
із 10
оцінка організатора
4 відгука

Україна \ Карпати \ Стаїще (Івано-Франківська область)

Маршрут:
Україна, Стаїще (Івано-Франківська область), готель "Одеса"

Опис Авторський тур Пробудження - психологічний ретрит в Карпати

Про тур

Ретрит «Пробудження» – це тонка робота зі своєю душею, очищення внутрішнього простору від усього, що не дає вільно дихати, це налагодження контакту із собою, зі своїм власним джерелом енергії та можливість запустити бажані зміни у своєму житті.

«Проводь час у роздумах не про те, що Ти бачиш, а про те, чому і навіщо Ти це бачиш… І тоді найважливіші знання відкриються Тобі самі!»

Поєднання авторських психологічних практик із практиками йоги, та навколишньою автентичністю карпатського краю дозволять розширити власне сприйняття та наповнитися новими ідеями та відчуттями.

Програма

День 1. Знайомство

 • 08:00 – 09:00 – приїжджаємо в наш готель, сніданок, заселення;
 • 11:00 – 13:00 – зустрічаємось у залі для занять, знайомимося один з одним та обговорюємо програму ретриту;
 • 14:00 – 15:00 – обід, відпочинок;
 • 15:00 – 18:00 – психологічні практики;
 • 19:00 – 20:00 – вечеря, вільний час, відпочинок..

День 2. Терношорська Лада

 • 09:00 – 10:00 – сніданок;
 • 10:00 – 13:00 – психологічні практики;
 • 13:00 – 14:00 – обід, відпочинок;
 • 14:00 – 18:30 – екскурсія до місця сили – Терношорська Лада;
 • 19:00 – 20:00 – вечеря;
 • 20:00 – 21:00 – йога-нідра, практика глибокого розслаблення.

День 3. Практика стояння на цвяхах

 • 07:30 – 09:00 – практика йоги;
 • 09:00 – 10:00 – сніданок;
 • 10:00 – 13:00 – психологічні практики;
 • 14:00 – 18:00 – обід, відпочинок, вільний час;
 • 18:00 – 19:00 – практика стояння на цвяхах;
 • 19:00 – 20:00 – вечеря, відпочинок;
 • 20:00 – 22:00 – iгротерапія та приємне спілкування.

День 4. Екскурсія

 • 09:00 – 10:00 – сніданок, відпочинок;
 • 10:00 – 13:00 – психологічні практики;
 • 13:00 – 14:00 – обід;
 • 14:00 – 18:00 – екскурсія;
 • 18:00 – 19:00 – трансфер на жд вокзал.

Програма може змінюватися організатором через погодні умови або інші фактори.

Як бачите, у нас ДУЖЕ насичена програма роботи, завдяки якій ви отримаєте масу нових вражень, які зарядять вас потужною енергією ще надовго!

Заняття

ПСИХОЛОГІЧНІ ПРАКТИКИ:

 • Знайомство з використанням цікавих ігор та метафоричних карт.
 • Арт-терапевтичній техніка «Мозаїка» – створимо неймовірно потужний новий образ Себе.Ми будемо ближче знайомитися із самими собою, досліджувати свій внутрішній простір за допомогою образів та символів, будемо вчитися відрізняти свій внутрішній голос від інших голосів та краще розуміти свої емоції та почуття. Результати роботи та здобутки зафіксуємо за допомогою творчості.
 • Генеральне прибирання у внутрішньому просторі, Ми будемо працювати на трьох рівнях – розум, серце та тіло, вчитися проживати різні емоції, звільнятися з їхнього полону, відпускати та трансформувати їх в корисний для Себе енергетичний потенціал. На завершення виготовимо «Ловець снів», як символ внутрішнього оновлення та душевної чистоти.
 • Генеральне прибирання у внутрішньому просторі – день другий, поговоримо про те, у що Ми віримо і про те, як це впливає на наше життя, подосліджуємо свої негативні, обмежувальні установки та навчимося послаблювати їх дію на Нас, попрацюємо із внутрішнім Критиком. В творчій частині створимо Собі спеціальний інструмент для очищення свого простору ззовні та для направлення своєї енергії в потрібному напрямку – магічну «Мітлу».
 • Ми будемо працювати з внутрішніми і зовнішніми ресурсами, познайомимося зі своїм родом та Ключовим Пращуром як із джерелом сили та підтримки, подосліджуємо родові історії, а також створимо унікальну «Мандалу Роду» за допомогою нейроліній поля.

ПРАКТИКИ ЙОГИ:

 • хатха-йога, фізична практика асан, яка включає медитацію і пранаями (дихальні практики);
 • практика йога-нідри з тибетськими чашами та цвяхостояння.

*Всі необхідні матеріали для роботи надаються. Всі вироби, які ви зробите під час занять, залишаються у вас.

Викладачі

Марина Римська – магістр психології, практикуючий психолог, психотаролог, енергопрактик, спеціаліст по роботі з метафоричними картами, спікер психологічних фестивалей, спеціаліст по роботі з травмою та наслідками війни.

Досвід роботи в психологічному консультуванні більше 10 років. Постійно займаюся саморозвитком та професійним вдосконаленням. Про себе можу сказати, що Я психолог – археолог, люблю докопуватися до самої суті речей. Знахідки, звичайно бувають різними, місцями не самими приємними, але вони завжди допомагають відкрити внутрішні скарби людини. В практиці використовую широкий спектр інструментів (емоційно-образна терапія, розстановки, символдрама, арт-терапія, нейромалювання, робота з метафоричними картами та цілющими метафорами, психологічне таро та багато чого іншого), які ефективно працюють з глибинними процесами і допомагають людині вийти на новий більш якісний рівень життя.

Валерія Русяновська – сертифікований тренер з йоги, автор власної практики жіночої йоги, учасник та викладач на йога фестивалях та різних йога-подіях.

Викладає йогу з 2016 року та має досвід роботи з різними групами: йога для дорослих, йога для вагітних, дітей та підлітків. Практика Валерії базується на класичній хатха-йозі, яку вона поєднує із сучасними напрацюваннями у підході до розвитку тіла та духу. На заняттях Валерія робить акцент на розвитку гнучкості, витривалості та сили. Для того, щоб потім свої навички та знання з килимка ви могли перенести у своє повсякденне життя.

Валерія переконана, що йога насамперед має дарувати радість та гармонію, тому після практики йоги з Валерією дуже легко відчути ці стани.

Екскурсії

ТЕРНОШОРСЬКА ЛАДА

Якщо зануритися в подорожі Карпатами, то вони покажуть Вам багато цікавих місцин та залишать після себе незабутні враження. Зараз набирають популярності так звані «Місця Сили». Так називають зони з потужними енергетичними полями. Подейкують, що люди, які розуміються на духовних практиках, черпають тут енергію та силу. Одним з таких місць є Терношорська Лада.

Сама назва «Терношорська Лада» походить від імені Лада – язичницької богині родючості. Під час своїх досліджень науковці помітили на верхівці скелі кам’яну фігуру, яка схожа на вагітну жінку з чітко окресленими грудьми, животом і правою рукою. Вважають, що її витесали у період культури фракійського гальштату, тобто десь у XII−VI століттях до народження Христа. Вона символізує матінку-природу, яка дає життя усьому живому, тому її зобразили з великим животом та наповненими молоком грудьми.

На думку вчених, колись тут було потужне святилище, де давні предки теперішніх гуцулів поклонялися своїм богам. Також Когутяк виявив кілька петрогліфів, зокрема, знак у вигляді літери «Т» на лівому передпліччі Лади. Якщо добре придивитися, на скелі можна побачити трикутники, лінії та хрести.

МУЗЕЙ ГУЦУЛЬСЬКОЇ МАГІЇ

Серед усіх етнографічних регіонів України, саме на Гуцульщині найбільше збереглося архаїчних народних засобів оздоровчого впливу на душу і тіло людини. Протягом багатьох століть гуцули виробили багато архаїчних народних засобів, які позитивно впливали на психофізіологічний стан людини. Ми живемо в ХХІ столітті, тому більшість людей лікують свою душу і тіло в сучасних лікарнях, основою роботи яких є сучасна офіційна медицина. Але з точки зору історії розвитку народної медицини гуцулів, Музей Гуцульської магії записує розповіді старожилів про відомих народних цілителів Гуцульщини та зібрав цілий ряд цінних експонатів, які повертають нас у далеке минуле і показують, як важко було виживати без офіційної медицини, користуючись тільки народною медициною.

Більшість архаїчних народних медичних засобів, які збереглися на Гуцульщині, мають велику культурну цінність і заслуговують на те, щоб про них знали сучасні покоління людей. Але практичне використання гуцульської магії для лікування душі і тіла у час успішної діяльності християнських церков та закладів охорони здоров’я було б великою помилкою. Тому Музей Гуцульської магії не закликає відвідувачів лікуватись за допомогою архаїчних народних методів, а розповідає про один із аспектів історії культури рідного краю.

МУЗЕЙ САДИБА ГАЛИНКИ-ВЕРХОВИНКИ (МУЗЕЙ ВИШИВКИ)

Надзвичайно душевний музей, який заснувала поетеса Галина Яцентюк. Під час інтерактивної екскурсії вона розповідає про гуцульські традиції, особливо обряд весілля, орнаменталістику гуцульської вишивки, переодягає туристів у гуцульські строї. Особливо розчулюють гостей вірші, які від щирої душі декламує господиня із чудовим творчим псевдонімом Галинка Верховинка.

Експонати для музею господиня збирала протягом п’яти років. І зараз його колекція налічує понад 500 предметів. Основа експозиції складається з вишитих виробів, автентичних речей, інструментів і предметів побуту з усієї Гуцульщини. Серед музейних артефактів є ткацькі верстати, ткані гуцульські ковдри, килими, багато рушників, понад 40 вишиванок, головні убори, пояси, взуття, різноманітне домашнє начиння і багато іншого. Особливий інтерес у відвідувачів викликають унікальні старовинні речі. Наприклад, бартка (топірець), якому не менше 140 років, перемітка (жіночий головний убір), вік якої 120 років, чашка, якій понад 200 років, й інші предмети. Гостей пані Галинка привітно зустрічає старими гуцульськими піснями і сама розповідає про свої експонати, обряди і традиції людей гірського краю. Вона також проводить майстер-класи з прядіння, ткацтва, вишивання, в’язання хусток і переміток.

В музей Вишиванка ви познайомтесь з автентичними гуцульськими речами та предметами побуту, послухаєте гуцульську говірку та цікаву історичну розповідь про гуцульську вишивку, яку розповідає привітна і щира, закохана в свою справу, господиня музею.

В музеї також Вам нададуть гуцульські вишиванки, перевдягнувшись в які, Ви відчуєте себе справжніми гуцулками та гуцулами. І не забудьте сфотографуватись на згадку!

У музеї Галинки Верховинки “Вишиванка” з натхненням та любов’ю підібрані вишукані, оригінальні, старовинні речі, які наче діляться теплом, таємницями життя людей цього гірського краю. Вони продовжують жити, вчити, розповідати та відтворювати, бо справжнє життя безкінечне.

Проживання

Для проживання ми обрали затишну віллу “Одеса” серед гір та лісу в селищі Стаїще, поблизу Верховини. Навколо тиша, шум річки та неймовірні краєвиди для прогулянок.

Абсолютно все навколо буде сприяти практикам та концентрації на внутрішніх процесах.

Комфортні номери в світлих тонах з усіма зручностями, а також чан та сауна для гостей по бажанню.

Харчування

Туристам пропонується 3-разове харчування.

Ціни

Ціна туру: 11 365 грнДеталi

Ціни туру:

 • при реєстрації до 5 березня 2024 – 10 365 грн;
 • при реєстрації до 5 квітня 2024 – 10 865 грн;
 • при реєстрації після 5 квітня (в разі наявності вільних місць) – 11 365 грн.

У вартості:

 • психологічні практики з психологом (арт-терепія, МАК, енергопрактики, медитації);
 • практики йоги (хатха-йога, йога-нідра, цвяхостояння);
 • проживання;
 • 3-х разове смачне харчування;
 • екскурсії, всі вхідні квитки.
Замовити!

Трансфер

Туристи самостійно і власним коштом дістаються місця проведення туру - с. Стаїще.

Про організатора туру

Натхнення Yoga Tour
Україна
Працюємо з 2013 року
9,6
із 10
оцінка організатора
4 відгука

Натхнення - це проект, який об'єднує в собі любов до йоги, подорожі, активного відпочинку, нових знайомств і здорового способу життя. Йога-тури ми організовуємо в самих різних красивих куточках нашої країни і завжди їх виділяє співвідношення ціна = якість. Ми пропонуємо клієнтам відпочинок детально спланований і продуманий, програма кожного дня туру щохвилини розписана від сходу до заходу і завжди включає: заняття йогою, екскурсії, комфортні умови проживання і харчування. Так що приєднуйтесь, повне перезавантаження і натхнення - гарантуємо!

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Пробудження - психологічний ретрит в Карпати

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 19:01:41