Авторський тур Похід Карпатами: Горгани від гори Ігровець до хребта Станимир

Україна \ Карпати \ Івано-Франківськ

Маршрут:
Україна, Івано-Франківськ, Маршрут: Івано-Франківськ – с. Гута – пол. Середня – гора Висока – гора Ігровець – пол. Погар – Золота Бистриця – перевал Максимець – пол. Вівчина – хребет Станимир – село Зелене – Івано-Франківськ

Опис Авторський тур Похід Карпатами: Горгани від гори Ігровець до хребта Станимир

Про тур

У першій частині цього походу ми пройдемо долинами річок та по кам'янистим хребтам і плато. У другій половині підіймемося на мальовничі полонини та хребет Станимир, який здебільшого вкритий травою та іншою рослинністю, а не камінням. Наш шлях пройде по місцях, де чимало мальовничих краєвидів і зовсім небагато інших туристів.

Маршрут

Маршрут туру: Івано-Франківськ – с. Гута – пол. Середня – гора Висока – гора Ігровець – пол. Погар – Золота Бистриця – перевал Максимець – пол. Вівчина – хребет Станимир – село Зелене – Івано-Франківськ.

Кілометраж: 50 км.

Програма

День 1. Івано-Франківськ – с. Гута – пол. Середня

Місце збору групи – Івано-Франківськ. Відправляємося до села Гута, яке розташоване у верхів'ях річки Бистриці. Спочатку пройдемо долиною Бистриці, потім на нас чекає річка Великий Кузьмінець. Її нам доведеться кілька разів перетинати вбрід, тож зможемо трохи освіжитися. Нарешті дістаємося до чудового пралісу, де багато грибів. На нашому шляху будуть поступово з'являтися галявини з ялівцем, на яких наприкінці літа та на початку осені можна зустріти багато чорниці. У місці, де альпійське криволісся сходиться з лісом, розташована полонина Середня. Звідси, куди не глянь, відкриваються чудові краєвиди. Тут ми зупинимося на нічліг і ввечері зможемо помилуватися заходом сонця. 

Час у дорозі: 5-6 годин, відстань: 10 км.

День 2. Гора Висока – г. Ігровець – пол. Погар

Від полонини Середня схилами гори Високої вгору тягнеться стежка, якою ми і підемо. По дорозі зустрінемо чимало ягідних місць. На горі Висока на нас чекають чудові краєвиди Карпат і Осмолодських Горган.

Неподалік розташована вершина гори Ігровець, яка буде нашою наступною ціллю. Це дуже незвичайне місце, яке схоже на гігантський стіл, вкритий камінням. Через розміри це плато іноді називають Ігровищем, тобто місцем для гри.

Далі пологим схилом спускаємося на полонину Погар, яка служить перевалом між хребтами Ігровець та Сивуля.

Час у дорозі: 5-6 годин, відстань: 8 км.

День 3. Пол. Погар – долина річки Золота Бистриця – перевал Максимець

Від полонини Погар прямуємо мальовничою стежиною повз масив гори Ігровець, з якого відкривається мальовничий краєвид на хребет Сивуля (1836 м). На нашому шляху буде багато дерев, серед яких зустрічаються реліктові кедри. В декількох місцях наш шлях перетинатимуть кам'яні річки.

Спустимося до річки Лопушанка, вздовж якої дістанемося до річки Золота Бистриця. Далі вийдемо на перевал Вівчина, з чудовими краєвидами у підніжжя хребта Станимир. У цьому місці ми облаштуємося на нічліг.

Час у дорозі: 6-7 годин, відстань: 14 км.

День 4. Пол. Вівчина – хребет Станимир – гора 1271 м – село Зелене

Снідаємо і вирушаємо вгору на хребет Станимир по стежці, яку оточують казковий ліс, що поріс мохом. Пройдемо через гору Катерина (1559 м) і дістанемося до мальовничої полонини, звідки нам відкриються чудові краєвиди на масив Довбушанка та інші гори.

Отримавши насолоду від казкових краєвидів, вирушаємо вниз до села Зелене, в якому сідаємо на автобус і відправляємося до Івано-Франківська.

Час у дорозі: 6-7 годин, відстань: 14 км.

Проживання

Учасники походу ночують у наметах.

Харчування

Харчування під час походу входить у вартість.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 3 100 грн

У вартість входить:

  • послуги провідника;
  • харчування;
  • обладнання для вогнища;
  • аптечка.

У вартість не входить:

  • прокат особистого спорядження;
  • трансфери з/до Івано-Франківська.

Трансфер

Учасники туру самостійно дістаються до місця збору групи в м. Івано-Франківськ. Трансфери з/до Івано-Франківська оплачуються окремо.

Про організатора туру

ВсіВГори - Турклуб
Україна, м. Івано-Франківськ
Працюємо з 2011 року

Турклуб «ВсіВГори» починався як невелике коло товаришів, які проводили походи в українських Карпатах. Минуло вже десять років, і за цей час ми виросли з організації «місцевих» походів до всього світу. Зараз ми проводимо піші походи в Ісландії, Норвегії, Туреччини, Іспанії, Непалі, Патагонії і багатьох інших куточках земної кулі. Ми - команда професіоналів, закоханих в гори, і наша основна задача - показати Вам дивовижну красу нашої планети і закохати в походи так само, як їх любимо ми.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Похід Карпатами: Горгани від гори Ігровець до хребта Станимир

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 19:12:05