Авторський тур Похід по Туреччині — острова Мармурового моря і узбережжя Чорного

Туреччина \ Стамбул

Сподобався тур?
Потрібно більше інформації? Будь ласка!
Маршрут:
Туреччина, Стамбул, о. Мармара — о. Авша — Ердек — Бандірма — Бурса — Кумяка — Тріліє — Шиле — Стамбул
Виїзд з:

Опис Авторський тур Похід по Туреччині — острова Мармурового моря і узбережжя Чорного

Про тур

Пропонуємо відправитися в похід по найкрасивіших островах Мармурового моря і по турецькому узбережжю Чорного моря. Від острова до острова будемо переміщатися на поромі, насолоджуючись мальовничими пейзажами. Наш піший маршрут пройде по узбережжю Чорного моря через затишні рибальські містечка, оточені оливковими садами й величними горами. Заглянемо в колоритне містечко Шиле на березі Чорного моря, відвідаємо стару фортецю, печеру і білосніжні пляжі.

Тур відбудеться при наборі групи від 5 осіб.

Маршрут

Маршрут туру: Стамбул — о. Мармара — о. Авша — Ердек — Бандірма — Бурса — Кумяка — Тріліє — Шиле — Стамбул.

Відстань: 50 км.

Програма

День 1. Стамбул — Мармара

Місце збору групи — стамбульський аеропорт Сабіха Гекчен. Далі ми вирушаємо в портове місто Бандірма. Зробити це можна або на поромі, або доїхати на автобусі через Бурсу. З Бадірми ми відправимося в Ердек, де сядемо на паром і допливемо до острова Мармара. Орієнтовний час прибуття: 19.00. Під час прогулянки вздовж островів ми зможемо насолодитися красою місцевих краєвидів. На Мармарі ми подолаємо пішки кілька кілометрів і облаштуємо табір для ночівлі.

День 2. Гора Мармара Адасі

Снідаємо і насолоджуємося видами на острови Мармурового моря (Ашва Пашвалімані й дрібніші острови). Після сніданку вирушаємо до гори Мармара Адасі по дорозі повз мальовничі скелі, вкриті рідкісними деревами. Після підйому на гору спускатися будемо на протилежну її сторону. Неподалік від джерела влаштуємося на нічліг.

Відстань: 10 км.

День 3. Острів Авша

З ранку вирушаємо в рибальське містечко Мармара, де у нас буде можливість перекусити в кафе. Далі на поромі вирушаємо на острів Авша. Острів розташований поблизу, тому дорога багато часу не займе. На острові Ашва ми відправимося в його північну частину, де зможемо облаштувати табір поруч з морем. Неподалік від нас буде мальовничий пляж зі скельними утвореннями незвичайної форми.

Відстань: 4 км.

День 4. Похід по острову Авша

Вирушаємо в дорогу паралельно лінії моря, уздовж пляжів, оточених чудовою рослинністю. Йдемо вгору на пагорб, з якого зможемо побачити майже весь острів, після чого прямуємо до міста Yigitler. Від цього містечка ми вирушимо на іншу сторону острова через його найменш широку частину, і влаштуємося на нічліг неподалік від Авші в сосновому гаю. Можливий також варіант ночівлі в пансіонаті.

Відстань: 11 км.

День 5. Ердек — Бандірма — Бурса — Кумяка

Вирушаємо в невелике місто Ердек, насолоджуючись по дорозі красивими пейзажами. З Ердека їдемо спочатку в Бандірму, потім в Бурсу. Після Бурси вирушаємо в старовинне колоритне прибережне місто Кумяка, неподалік від якого ми зупинимося на нічліг в оточенні оливкових дерев, або ж в пансіонаті.

Відстань: 2 км.

День 6. Тріліє (Зейтібаги)

Вирушаємо в містечко Тріліє (Зейтібаги) по дорозі, багатою прекрасними видами. Познайомившись з архітектурою міста й отримавши задоволення від перебування в його приємній неспішній атмосфері, сядемо на маршрутний автобус і доїдемо до міста Муданья. Тут ми зможемо пересісти на пором і здійснити чергову морську прогулянку, на цей раз до Стамбула. На нічліг ми влаштуємося неподалік від порту Йенікапи. У цій частині міста багато місць з цікавою архітектурою і бюджетних готелів.

Відстань: 5 км.

День 7. Шиле

З ранку вирушаємо в невелике морське місто Шиле. Оглядаємо його пам'ятки (найбільший інтерес представляють місцева фортеця біля моря і маленькі острови). Залишаємо місто і влаштовуємося на нічліг поруч з великим пляжем.

Відстань: 5 км.

День 8. Узбережжя Чорного моря

Вирушаємо в похід паралельно лінії моря, в оточенні порослих яскравою зеленню пагорбів. Добираємося до великої печери, розташованої прямо біля моря. Йдемо вивчати печеру, в якій багато цікавих сталагмітів, сталактитів і кажанів. На нічліг влаштуємося на березі моря.

Відстань: 8 км.

День 9. Селище Софулар — Стамбул

Останній день нашого походу. Вирушаємо в селище Софулар, з якого виїдемо в Стамбул. Увечері на нас чекає зворотний рейс додому. У кого є бажання і час, можуть продовжити своє перебування — тут завжди є на що подивитися!

Проживання

Під час походу передбачений нічліг в наметах. При бажанні допускається розміщення в готелях або пансіонатах (оплачується окремо).

Харчування

Для учасників походу передбачене 3-разове харчування (входить у вартість). Харчування в кафе оплачується окремо.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 290 usd

Вартість участі в поході — 290 usd.

У вартість походу входить:

  • Послуги інструктора-провідника.
  • Харчування під час треків.
  • Використання котлів, сокири та іншого обладнання.
  • Аптечка.

У вартість походу не входить:

  • Можливі ночівлі в готелях і пансіонатах.
  • Харчування в кафе.
  • Трансфери на маршруті.

Додаткові витрати:

  • Переліт до Стамбулу і назад — 60-150 доларів.
  • Переїзди на автобусах і поромах — 40-50 доларів.
  • Ночівлі в готелях і пансіонатах — від 10 доларів.

Трансфер

Учасники туру самостійно і своїм коштом виконують авіа переліт в/із Стамбул.

Про організатора туру

ВсіВГори - Турклуб
Україна, м. Івано-Франківськ
Працюємо з 2011 року

Турклуб «ВсіВГори» починався як невелике коло товаришів, які проводили походи в українських Карпатах. Минуло вже десять років, і за цей час ми виросли з організації «місцевих» походів до всього світу. Зараз ми проводимо піші походи в Ісландії, Норвегії, Туреччини, Іспанії, Непалі, Патагонії і багатьох інших куточках земної кулі. Ми - команда професіоналів, закоханих в гори, і наша основна задача - показати Вам дивовижну красу нашої планети і закохати в походи так само, як їх любимо ми.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Похід по Туреччині — острова Мармурового моря і узбережжя Чорного

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 01:43:42