Авторський тур Похід Карпатами: Горгани, Грофа (3 дні)

3 000 грн

Україна \ Карпати \ Івано-Франківськ

Маршрут:
Україна, Івано-Франківськ, Маршрут: Івано-Франківськ – с.Осмолода – річка Котелець – полонина Плісце – гора Грофа – перевал під Конем – гора Кінь Грофський – село Осмолода – Івано-Франківськ

Опис Авторський тур Похід Карпатами: Горгани, Грофа (3 дні)

Про тур

Цей маршрут пролягає через Західні Горгани, найбільш дику частину Українських Карпат. Тут нас очікують переходи через дикі смерекові та букові ліси, а вершини хребтів вкриті кам'яними розсипами. Ці розсипи створюють кам'яні потоки, які спускаються далеко вниз по схилах гірських хребтів. Серед цього каміння здіймаються вгору чарівні гірські сосни, а часом можна зустріти й дуже красиве дерево – карпатський кедр, який є реліктом з часів льодовикового періоду. В ході цього маршруту ми матимемо змогу насолодитися безліччю чудових краєвидів, стрімких гірських вершин та прозорих гірських річок з льодяною водою.

Маршрут

Маршрут туру: Івано-Франківськ – с.Осмолода – річка Котелець – полонина Плісце – гора Грофа – перевал під Конем – гора Кінь Грофський – село Осмолода – Івано-Франківськ.

Програма

День 1. Івано-Франківськ – Осмолода – річка Котелець

Група зустрічається у місті Івано-Франківськ, після чого ми вирушаємо в село Осмолода. Після цього ми прокладаємо маршрут вздовж річки Молода, звертаємо на річку Котелець і продовжуємо вище. Діставшись чарівної поляни, ми зупиняємося там на нічліг.

Тривалість переходу: 2 години, відстань: 4 км.

День 2. Річка Котелець – Плісце – Грофа – перевал під г. Кінь

Поснідавши, ми продовжуємо наш маршрут. Прямуємо вздовж річки Котелець, де стежка стає все крутішою. Потім ми виходимо в дуже мальовничий ліс і починаємо підйом на полонину Плісце. Тут розташований відомий туристичний притулок в Карпатах, який має популярність серед відвідувачів, хоча, звісно, не настільки, як Говерла чи Піп Іван. Після притулку ми продовжуємо вище на гребінь гори. Ліс рідшає, і ми виходимо на чагарникові зарості та кам'яні розсипи. Навколо нас розкриваються чудові пейзажі з високими вершинами Західних Горган. Незабаром ми досягаємо вершини гори Грофа. Спускаємося крутій стежці, яка приведе нас до перевалу у підніжжя гори Кінь.

Тривалість переходу: 5-7 годин, відстань: 8 км.

День 3. Гора Кінь Грофський – Осмолода

Зранку ми складаємо намети й вирушаємо на вершину Кінь. Підйом туди можна здійснити радіально, якщо у когось буде бажання залишитися на перевалі з речами. На самому перевалі розташований будиночок, де можна зупинитися у разі поганої погоди. Після підйому на вершину ми вирушаємо вниз до Осмолоди. Пейзажі на нашому шляху будуть змінюватися від кам'яних пустель до густого лісу. Осмолода буде кінцевим пунктом нашого цікавого походу Горганами.

Тривалість переходу: 3-5 годин, відстань: 9 км.

Проживання

Учасники походу ночують у наметах.

Харчування

Харчування під час походу входить у вартість. Їжа готується на багатті.

Ціни

Ціна туру: 3 000 грнДеталi

У вартість включено:

  • Послуги провідника;
  • Харчування;
  • Обладнання для вогнища;
  • Аптечка.

У вартість не входить:

  • Прокат особистого спорядження;
  • Трансфери з/до Івано-Франківська.
Замовити!

Трансфер

Трансфер до Івано-Франківська й назад оплачується окремо.

Про організатора туру

ВсіВГори - Турклуб
Україна, м. Івано-Франківськ
Працюємо з 2011 року

Турклуб «ВсіВГори» починався як невелике коло товаришів, які проводили походи в українських Карпатах. Минуло вже десять років, і за цей час ми виросли з організації «місцевих» походів до всього світу. Зараз ми проводимо піші походи в Ісландії, Норвегії, Туреччини, Іспанії, Непалі, Патагонії і багатьох інших куточках земної кулі. Ми - команда професіоналів, закоханих в гори, і наша основна задача - показати Вам дивовижну красу нашої планети і закохати в походи так само, як їх любимо ми.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Похід Карпатами: Горгани, Грофа (3 дні)

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 01:42:59