Авторський тур Похід Туреччиною на 10 днів: Вся Лікійська стежка

Туреччина \ Анталія

Маршрут:
Туреччина, Анталія, Анталія, каньйон Гойнюк, Каньйон Улупінар, Химера, пляж Чіралі, бухта Бейчик-Буку, Демре, Сімена, Каш, Патара, Фетхіє, Олюденіз, Кірме, Фаралія, Долина метеликів, Сарсала, Даламан, Черепаший пляж.
Виїзд з:

Опис Авторський тур Похід Туреччиною на 10 днів: Вся Лікійська стежка

Про тур

Туреччина – це дуже мальовнича країна, її омиває 4 моря та через неї проходять численні гірські хребти. Багато хто чув про Лікійську стежку, це 500км найкрасивіших краєвидів. Умовно вона поділяється на Східну, Західну та Центральну частину. Ми багаторазово проходили усі ці частини. На цьому маршруті ми зібрали найкращі ділянки з усієї Лікійської стежки, пам’ятки, природні та рукотворні. Переїзди будуть на автобусах та таксі, у разі великої групи найматимемо великі мікроавтобуси. Ночівлі у більшості в наметах, але рюкзаки легкі, тому що ми докуповуємося продуктами кожні 2 дні. Є можливість зробити опцію, де всі ночівлі будуть у пансіонатах.
Головні моменти маршруту Вся Лікійка:

 • Смачна турецька кухня;
 • Відвідаємо міста Дальян, Каш, Сімена, Демре, Кемер;
 • Побачимо пляжі Чиралі, Клеопатри, Сарсала, Черепаший, Даламан пляж;
 • Річкова прогулянка на катері з Дальян на Черепаший пляж;
 • Стародавні руїни Кавн, Олімпус Миру, Патару;
 • Пустеля Патару;
 • Найкращий пляж Туреччини-Чіралі
 • Неймовірно красива стежка Чиралі – Текерова;
 • Прекрасна стежка Олюденіз-Фаралія;
 • Долина Метеликів;
 • Мальовнича стежка вздовж моря та озера Сарсала-Даламан;
 • Вогні Хімери;
 • Каньйон Гойнюк.

Маршрут

Маршрут: Анталія – каньйон Гойнюк – Каньйон Улупінар – Химера – пляж Чіралі – бухта Бейчик-Буку – Демре – Сімена – Каш – Патара – Фетхіє – Олюденіз – Кірме – Фаралія – Долина метеликів – Сарсала – Даламан – Черепаший пляж.

Програма

День 1. Зустріч в Анталії на автовокзалі - переїзд в Гойнюк каньйон - Каньойн - Улупинар

Група збирається в аеропорту Анталія або одразу ж на автовокзалі У кого вечірній або обідній рейс повинен прилетіти на день раніше. В Анталії багато недорогих затишних хостелів та апартаментів. Зібравшись на автовокзалі, ми переїжджаємо до Гойнюка — початкового пункту нашої подорожі. Далі наймаємо таксі та їдемо до каньйону Гойнюк. У каньйоні нас здивують своєю красою гострі скелі та бірюзові озера. Оглянувши каньйон ми повернемося назад до його початку і дорогу на Анталію. Тут ми сядемо на автобус на Улупинар. Приїхавши до Улупинара ми можемо повечеряти в одному з його чудових ресторанів, де готують форель з місцевих рибогосподарств. Після вечері ми рушимо через чудовий сосновий ліс і незабаром станемо на нічліг у дуже гарному місці біля джерела та річки. Вночі ми можемо сходити до вогнів Химери, щоб побачити, як сині язички газового полум’я б’ють із землі.

Відстань: 10 км.

День 2. Улупинар - Хімера (вічні вогні) - пляжі Чіралі

Після сніданку ми піднімаємось на гору Хімера (Янарташ), на ній знаходяться вічні вогні. За легендою, Химера — це страшне чудовисько, давньогрецький герой Беллерофонт вразив його, а крилатий кінь Пегас утоптав Хімеру в землю. Джерело вогнів – це газове родовище. У районі Хімери знаходяться руїни стародавніх храмів. У селищі Чиралі ми зупинимося на одному з кемпінгів. Пляж Чиралі вважається одним з найкрасивіших в цілій Туреччині Ми пройдемося по пляжу до відомого комплексу античних руїн Олімпус.

Відстань: 5-10 км.

День 3. Найкрасивіший перехід вздовж моря Чиралі - Бухта Бейчик - Буку

Сьогодні ми йдемо у бік Текірови. Місцева стежка вважається однією з найкрасивіших на морському узбережжі. Сосни, пляжі бухти неможливо відвести око. Надвечір ми зупинимося у бухті Клеопатра або раніше на симпатичному пляжі біля джерела з водою.

Відстань: 11 км.

День 4. Перехід у Текерову та переїзд у Демрі – перехід до пляжу Адріакі

Після сніданку продовжуємо перехід уздовж моря мальовничою стежкою і приходимо на відомий курорт Текірова. Далі ми сідаємо на автобус і їдемо до міста Демре (Міра). Тут ми оглянемо храм Миколи Угодника, амфітеатр і рушимо до пляжу Адріакі. Заночуємо в гарному лісі в гирлі солонуватої річки, що впадає в море.

Відстань: 10 км.

День 5. Пляж Адріакі – місто Сімена (Калекой)

Вранці ми починаємо рух прекрасною стежкою. Ми проходимо біля білих пляжів, які не поступаються красою Мальдівам. Дорогою трапляються різні цікаві руїни, такі як стародавні Лікійські Саркофаги та інші споруди. Далі стежка йде звивистих заток фіордів та острівців у море. Ось і Сімена – унікальне місто! Просто над морем ставимо наш табір. За бажання в Сімен можна сходити в ресторан і оглянути підводні руїни.

Відстань: 12 км.

День 6. Учагіз – Каш – Патара (Калекой)

Вранці ми перейдемо до містечка Учагіз, де сядемо на автобус або таксі і переїдемо до міста Каш (25 км). Оглянемо це ошатне і яскраве містечко, і переїдемо на автобусі в містечко Гелеміш (Патара). Тут ми зупинимося в одному з пансіонатів і підемо оглядати найдавніший парламент світу та інші пам’ятки знаменитої Патари. Але найкрасивіше – це величезні піщані дюни біля моря, ми піднімемося на них і зустрінемо там захід сонця.

Відстань: 9-14 км.

День 7. Патара-Фетхіє - Олюденіз - Західна Лікійка - Кірме (10 км)

Сьогодні ми залишаємо Патару і переїжджаємо автобусом до міста Фетхіє. Звідси – на таксі в Олюденіз до початку Західної Лікійки. Ми йдемо прекрасною стежкою з карколомними видами на море, схилами Баба Даг. Заночуємо на галявині біля лісу біля джерела, біля підніжжя гори Баба Даг.

Відстань: 10 км.

День 8. Кірме - Фаралія - Долина метеликів

Сьогодні ми пройдемо через мальовниче селище Кірмі і спустимося в Фаралію, яка знаходиться прямо на долині метеликів, – дуже красиве селище. Ми обійдемо долину метеликів з різних боків зробимо чудове фото та повернемося до Фаралії. Далі таксі і в Фетхіє. У Фетхіє ми переночуємо в недорогому готельчику або прямо в наметах над містом. Оглянемо це чудове місто погуляємо по його набережній.

Відстань: 8 км.

День 9. Фетхіе - аеропорт Даламан - бухта Сарсала - пляж Даламан

Сьогодні ми виїдемо автобусом в Даламан, або аеропорт або місто, далі сядемо на таксі і переїдемо в чудову бухту Сарсала. Звідси ми піднімемося на гірку, пройдемо біля напрочуд гарного озера Косагюль і по дуже красивій стежці, над дикими бухточками моря, вийдемо на пляж Даламан. Звідси відкривається чудовий краєвид на захід Сонця. Ми переїдемо в містечко Дальян на таксі, де заночуємо в чудовому готельчику Мінта.

Відстань: 13 км.

День 10. Даламан - Кавн - Черепаший пляж

Вранці на веселому човні ми переправимося на протилежний бік річки Дальян і пройдемося до античного комплексу Кавн. Тут є амфітеатр, руїни та гора, з якої чудово видно дельту річки Дальян. Ми повернемося в місто, і наймемо баркас на Черепаший пляж. Цей чудовий пляж є дуже красивий. Ввечері чи завтра вранці можна відлітати. Похід Кращими місцями лікійської стежки вдався! Радимо пройти ділянки цієї великої стежки, що сподобалися, детально і не поспішаючи!

Відстань: 7 км.

Проживання

У турі передбачене проживання у наметах або пансіонатах за додаткову плату (сумарно 50-70 євро).

Харчування

У турі пропонується 3-разове харчування під час трекінгу (у вартості) та самостійно харчування в містах (сумарно 30-40 євро).

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 330 usd

У вартість включено:

 • Послуги інструктора-провідника;
 • 3-разове харчування на маршруті (крім міст);
 • Використання громадського спорядження;
 • Групова аптечка;
 • Консультація менеджера з купівлі квитка та вибору спорядження;
 • Газове та вогнищеве обладнання.

У вартість не включено:

 • Прокат особистого спорядження;
 • Ночівля в пансіонатах, за бажанням;
 • Трансфери до початку маршруту та до місця повернення;
 • Вхід на архітектурні локації (за бажанням);
 • Харчування в кафе.

Додаткові витрати:

 • ночівля в пансіонатах та кемпінгах приблизно 50-70 Євро;
 • трансфери – 60-80 Євро;
 • катер у Дальяні приблизно 10 Євро;
 • харчування в кафе – 30-40 Євро;
 • вхідні квитки на місця давнини 5-10 Євро.

Всього 150 – 220 євро.

Трансфер

Туристи самостійно і власним коштом дістаються місця зустрічі - м. Анталія.

Про організатора туру

ВсіВГори - Турклуб
Україна, м. Івано-Франківськ
Працюємо з 2011 року

Турклуб «ВсіВГори» починався як невелике коло товаришів, які проводили походи в українських Карпатах. Минуло вже десять років, і за цей час ми виросли з організації «місцевих» походів до всього світу. Зараз ми проводимо піші походи в Ісландії, Норвегії, Туреччини, Іспанії, Непалі, Патагонії і багатьох інших куточках земної кулі. Ми - команда професіоналів, закоханих в гори, і наша основна задача - показати Вам дивовижну красу нашої планети і закохати в походи так само, як їх любимо ми.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Похід Туреччиною на 10 днів: Вся Лікійська стежка

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 03:01:36