Авторський тур Похід Карпатами: Заросляк – Гора Бребенескул (3 Дні)

Україна \ Карпати \ Івано-Франківськ

Маршрут:
Україна, Івано-Франківськ, Маршрут: Івано-Франківськ – Заросляк – Озеро Данцир – Озеро Несамовите – Гора Ребра – Гора Гутін Томнатек – Гора Бребенеску – озеро Бребенескул – Шпиці- Заросляк – Івано-Франківськ.

Опис Авторський тур Похід Карпатами: Заросляк – Гора Бребенескул (3 Дні)

Про тур

Чорногора – це найвищий хребет в Українських Карпатах. Високі гори трав’янисті простори, скелі і каміння. Цей маршрут по Чорногорі покриває центрально східну частину хребта з 3-мя озерами Несамовите, Бребенескул, Данцир. На цьому маршруті ми піднімемося на три вершини з висотою понад 2000 м, в тому числі друга по висоті вершина Бребенескул 2038 м. Також ми побачимо унікальний скальний масив Шпиці.

Маршрут

Івано-Франківськ – Заросляк – Озеро Данцир – Озеро Несамовите — Гора Ребра 2001 м – Гора Гутин Томнатек (2016 м)- Гора Бребенеску (2038 м)- озеро Бребенескул – Шпиці — Заросляк – Івано-Франківськ

Програма

День 1. Івано-Франківськ — Заросляк — Озеро Данцир

Перехід: 6 км, 3-4 години.

Зустріч групи у Івано-Франківську на жд вокзалі. Далі ми їдемо в село Гута. Рухаємося вздовж річки Золота Бистриця, а далі виходимо крутою стежкою на дужу мальовничу полонину Рущина. Ввечері або зранку сходимо на східну частину цієї полонини де знаходиться урвище яке називається Пекло, тут дуже красиві краєвиди.

День 2. Озеро Данцир — Озеро Несамовите — Гора Ребра 2001 м – Гора Гутин Томнатек (2016 м) — Гора Бребенеску (2038 м) — озеро Бребенескул

Перехід: 5-7 годин, 8 км.

Після сніданку ще раз помилувавшись Данцирським озером ми рушаємо в сторону озера Несамовите. До нього досить близько. Озеро знаходиться в улоговині недалеко від гори Туркул і дуже мальовниче Робимо світлини і рухаємося далі, наступна гора це Ребра 2001 м. Перед нами безмежні трав’яні простори хребта Чорногора. Наступна вершина це гора Гутин Томнатек 2016 м Далі ми йдемо на 2-гу по висоті вершину Чорногори – гору Бребенеску (2038 м). Ми бачимо цілий хребет з вершини, Румунію і льодовикові котли північного схилу. Далі спускаємося до чудового озера Бребенескул де і станемо на ночівлю.

День 3. Озеро Бребенескул — Шпиці — Заросляк

Перехід: 4-5 годин, 9 км.

Ранком фотографуємо це прекрасне озеро. Далі піднімаємося на перемичку під гору Гутин Томнатек. Звідти йдемо вже на Шпиці. Шпиці – це унікальні скальні утворення на північному відрогу Чорногори. Красиві вертикальні скальні формації різних форм. Фоткаємося в різних красивіших локаціях. Далі ми спускаємося на північ хребта і йдемо в долину річки Прутець, нижче турбази Заросляк. Там нас автобус, ми йдемо до Івано-Франківська.

Проживання

Проживання в наметах.

Харчування

У турі передбачено: 3-разове харчування на маршруті.

Ціни

Ціни минулого сезону

Ціна туру: 2 500 грн

Ціна:

У вартість входить:

  • Супровід інструктора-провідника;
  • Харчування;
  • Кострове обладнання;
  • Похідна аптечка.

Додатково оплачується:

  • Прокат особистого спорядження;
  • Трансфер до місця початку маршруту і назад.

Трансфер

Туристи самостійно добираються до першої точки маршруту: м. Івано-Франківськ.

Про організатора туру

ВсіВГори - Турклуб
Україна, м. Івано-Франківськ
Працюємо з 2011 року

Турклуб «ВсіВГори» починався як невелике коло товаришів, які проводили походи в українських Карпатах. Минуло вже десять років, і за цей час ми виросли з організації «місцевих» походів до всього світу. Зараз ми проводимо піші походи в Ісландії, Норвегії, Туреччини, Іспанії, Непалі, Патагонії і багатьох інших куточках земної кулі. Ми - команда професіоналів, закоханих в гори, і наша основна задача - показати Вам дивовижну красу нашої планети і закохати в походи так само, як їх любимо ми.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Похід Карпатами: Заросляк – Гора Бребенескул (3 Дні)

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 20:20:24