Авторський тур Кам’янець-Подільський драйв + Румунія, каньйон Біказ, замок Дракули
Опис Авторський тур Кам’янець-Подільський драйв + Румунія, каньйон Біказ, замок Дракули
Про тур
Дві фантастики в одному турі! Фантастичне місто Кам’янець-Подільський – адже тут потужна фортеця, мальовничий каньйон з водоспадом і озером, а заповідник Бакота має таку красу, від якої щемить душа. А каньйон Біказ в Румунії знаходиться у Східних Карпатах між Західною Молдовою і Трансільванією. Карпати тут інші, не такі, як в нас. Замість зелених пагорбів – майже вертикальні скелі. Замість традиційних серпантинів – вузька дорога з відвісними скелями та прірвами, по якій реально моторошно їхати. Це найглибший і найдовший каньйон в Румунії, протяжністю – 8 км і висотою скель до 500 метрів. Здавалося б, всього 8 км, але кожен метр дарує тони захоплення. В якийсь момент складається враження, що стіни скель зімкнуться перед очима, ніби в казковій печері…
Програма
День 0. Виїзд з вашого міста
Вівторок – самостійний виїзд на Хмельницький або на Кам’янець-Подільський з вашого міста. Залізничні квитки туристи купляють самостійно. Рекомендуємо до м.Хмельницький туристам з Дніпра та Запоріжжя п.41, 62; з Києва п.59,83,79; з Харкова п.73. З Києва до Кам’янець-Подільського п.139.
День 1. Кам’янець-Подільський
Зустріч на залізничному вокзалі м.Хмельницький о 4:30 год. Зустріч на залізничному вокзалі м. Кам’янець-Подільський о 8.30 год.
Переїзд в Кам’янець-Подільський, розміщення в готелі, сніданок, відпочинок.
Екскурсія вуличками старого міста. Історія Кам’янець-Подільського бере свій початок в далекому 1374 році, а то й раніш! Головною культовою спорудою міста є Петропавлівський кафедральний костел 14-16 століть. Коли тут звучить орган, створюється непередаване відчуття чогось неземного! Приділимо увагу руїнам Вірменського собору Св.Миколая, від виду якого просто захоплює дух. Своєю красою, міццю і величчю вражає Домініканський монастир, розташований на вершині Старого міста. За весь час існування територія пережила величезну кількість подій, входила до складу Польщі, Галицько-Волинського князівства, Литви, Туреччини та Російської імперії. І все, що відбувалося на цих землях – пройде перед нашими очима в цій екскурсії.
Кам’янець-Подільська фортеця-замок – справжня гордість Кам’янця, яка є ключовою візитівкою міста. Вона зберігає унікальну атмосферу середньовіччя, мантруючи кожного, хто ступає на її древні мури. Тут мальовнича природа поєднується з неприступністю оборонних споруд, що створює неперевершену гармонію, привабливу для подорожуючих з усього світу. Екскурсія замком, вільний час для відвідування сувенірних лавок.
Обід. Вільний час для прогулянок по старому місту, вечері, посиденьок в кав’ярнях та відвідування СПА-комплексу в готелі (басейн, сауни, фітнес центр).
Вечірня прогулянка-екскурсія по Смотрицькому каньйону, над яким височіє фортеця-замок. Під час екскурсії туристи отримають насолоду від неймовірної краси каньйону та краєвидів навколо, зануряться в атмосферу минулих століть, тисячоліть і навіть мільйонів років, побачать руїни оборонних фортець, монастирі, джерела, водоспади. Додадуть драйву переходи через річку по підвісним та дерев’яним місточкам і спостереження за маленькими жителями каньйону – тваринками і птахами. А до того ж, в глибині каньйону зберігається прохолода та вікова тиша.
День 2. Бакота – круїз по Дністру – пляжний відпочинок
7:30 – сніданок і виїзд.
Їдемо на екскурсію в національний заповідник Бакоту – дивовижне поєднання давньої історії та чудової природи, одне з 7 чудес України. Найбільший каньйон країни над річкою Дністер, мальовничі пагорби та печерний монастир часів літописних князів. Ми здійснимо прогулянку в глибину століть, торкнемось святинь минулого, насолодимось чудовими краєвидами старовинної столиці Поділля. Масштабний оглядовий майданчик заповіднику має безліч дерев’яних містків і переходів – тож тут комфортно знаходитись навіть при дощовій погоді.
Круїз по Дністру на катері – це унікальна можливість здійснити водну подорож мальовничими просторами Дністра: Національний заповідник «Подільські Товтри», казкові скелі, чудові каньйони, синя гладь дністровської води.
Годинка відпочинку біля води на річці Дністер, тож купальники з собою – обов’язково!
Переїзд в Кам’янець-Подільський, вільний час для вечері, прогулянок, СПА.
День 3. Хотин – Чернівці
6.00 – звільнення номерів, сніданок, виїзд.
Хотинська фортеця – одне з семи чудес України, чудова пам’ятка оборонного мистецтва XIII-XVIII ст. Неприступна фортеця вражає уяву своїми 40-метровими стінами, 65-метровим колодязем та приголомшливою панорамою Дністра.
Чернівці. Це місто по праву вважається одним із найкрасивіших міст України та Східної Європи, це так званий «український Париж», в якому переплелося багато народів та культур. Перлиною світового рівня та гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини та Далмації (1864-1882 рр.), занесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які гармонійно з’єднав разом геніальний архітектор Й. Главки. По ходу екскурсії по Чернівцях ми також побачимо міську ратушу, театр, «п’яну» церкву, яка не має аналогів на території України та прогуляємось по старовинній пішохідній вулиці Ольги Кобилянської.
Вільний час для обіду, поселення в готель. Відпочинок, самостійне відвідування музею-скансен та прогулянок по місту.
День 4. Каньйон Біказ – Червоне озеро – Трансильванія – Брашов
5.30 – звільнення номерів, виїзд в тур з Чернівців в Румунію.
Каньйон Біказ. Найглибший і найдовший каньйон у Румунії. Дорога до нього – вузька, в окремих місцях до двох метрів. З одного боку нас оточують скелі висотою 300-500 м, з другого – стрімке урвище. Найвужче місце траси має назву Брама пекла. Мандрівка сюди надає особливих відчуттів. Лише 8 км, але кожен крок, кожен погляд дарує море захоплення. Якоїсь миті створюється враження, що стіни скель зімкнуться перед очима, ніби в казковій печері. Це потрібно бачити на власні очі! І ми два кілометри цієї фантастичної краси пройдемо пішки, відчуваючи як від задоволення захоплює дух!
Червоне озеро – найбільше гірське озеро Румунії Лаку Рошу. Воно утворилося як наслідок сильних злив і обвалу скель, що перекрили гірську річку. Має форму літери «Г», глибину 10,5 метрів, площу – майже 11,5 тис. м². Довжина його берегової лінії – 2830 метрів. Легенда створення озера досить драматична, а головна особливість цього озера – стовбури мертвих дерев, що хаотично стирчать по всій поверхні.
Обідо-вечеря.
Переїзд через румунські Карпати в регіон Трансильванія. Вечірня прогулянка по Брашову. Від Брашова до мальовничого села Бран, де стоїть замок Дракули – рукою подати, то ж надіємось, що наша ночівля пройде благополучно. Поселення в готель.
День 5. Замок Дракули – резиденція Кароля Першого – замок Кантакузіно
7.00 – сніданок та виїзд в Бран.
Екскурсія в Замок графа Дракули. Замок на скелі звели у XIII ст. як фортецю на шляху через ущелину Рукар-Бран, що перетинає Карпати. Будівля з каменю має форму неправильної трапеції та ділиться на чотири рівні, з’єднані сходами. У внутрішньому дворі є криниця, що, за легендою, веде до підземних приміщень. Зали, кімнати й коридори споруди переплітаються у цікавий лабіринт. У другій декаді XX ст., після проголошення Великої Румунії, місцева громада подарувала замок Бран королеві Марії. Відтак він перейшов у спадок членам королівської сім’ї, а наразі нащадки королеви здають його державі в оренду як музей.
Переїзд в Сіная. У мальовничому лісі, в оточенні гір, нас зустріне один із найкрасивіших і найдивовижніших королівських замків Румунії – Пелеш, названий на честь гірської річки, що тече неподалік. Це була літня резиденція короля Кароля Першого, перший європейський замок з опаленням та електрикою, збудований у стилі неоренесансу в період 1873-1914 рр.
Замок Кантакузіно у неороманському стилі, розташований у невеликому містечку в Румунських Карпатах. Іноді його ще називають замок Zamora Castle через розташування у географічному районі Замора. Збудували замок на початку 20 століття на замовлення впливового румунського державного діяча Георге Григора Кантакузіно, який був одним із найбагатших людей свого часу в Румунії та вражає своєю красою. Саме в цьому замку проходили зйомки відомого серіалу «Венздей».
16.00 – Виїзд в Чернівці. 23.30 — орієнтовний час повернення в Чернівці. Поселення в готель.
День 6. Чернівці
Вільний час для самостійних прогулянок по Чернівцях. Факультативно, за додаткову платню: Чернівецькі гори та огляд міста з вершин (по бажанню, тривалість 2 год) – 300 грн/дорослі, 250 грн/учні. Екскурсія відбувається, якщо є бажаючі від 12 чол.
Звільнення номеру о 12:00. Переїзд на вокзал, посадка на свій потяг (До Дніпра та Запоріжжя п.116, відправлення о 13:06, до Києва та Харкова п.146, відправлення о 13:06).
Проживання
Для учасників туру передбачене проживання в готелях 2-3-місні номери «стандарт» (5 ночей). Проживання входить у вартість.
Харчування
Харчування під час поїздки:
- 1 день:
- Сніданок – в ресторані готелю. Меню: яєшня з ковбасками, овочі, тостовий хліб, чай або кава (можна англійський сніданок). Вартість – 170 грн.
- Обід – в ресторані готелю Кам’янець-Подільського. Вартість – 260 грн.
- Вечеря – в кафе готелю або в багаточисленних кафе і ресторанах міста на власний смак та вибір.
- 2 день:
- Сніданок – в ресторані готелю. Вартість – 170 грн.
- Обід – можна взяти з собою продукти або ж купити добрий перекус на базарчику біля заповідника Бакота.
- Вечеря – в кафе готелю або в багаточисленних кафе і ресторанах міста на власний смак та вибір.
- 3 день:
- Сніданок – в ресторані готелю. Вартість – 170 грн.
- Обід, вечеря – у вільний час в багаточисленних кафе і ресторанах міста Чернівці на власний смак та вибір.
- 4 день:
- Сніданок – на планових санітарних зупинках на АЗС або в кафе (продукти свої або можна купити в маркетах і кафе на стоянках).
- Обідо-вечеря – в кафе біля Червоного озера (35 лей).
- 5 день:
- Сніданок – в ресторані готелю, входить у вартість.
- Обід – в кафе по маршруту (35 лей).
- Вечеря – на планових санітарних зупинках на АЗС або в кафе (продукти свої або можна купити в маркетах і кафе на стоянках).
- 6 день:
- Самостійно на власний смак та вибір в багаточисленних кафе та ресторанах Чернівців.
Ціни
Ціна туру: 12 990 грнДеталi
Вартість для дітей до 12 років – 12 190 грн.
У вартість входить:
- проїзд комфортабельним автобусом з Хмельницького по маршруту;
- проживання в готелях 2-3-місні номери «стандарт» (5 ночей);
- екскурсійне обслуговування;
- страхування.
У вартість не входить:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти і замки;
- СПА-комплекс;
- харчування;
- особисті витрати;
- залізничні квитки ваше місто – Хмельницький – Чернівці – ваше місто.
Вхідні квитки (дорослий/дитячий):
- СПА-комплекс – 200 грн;
- Кам’янець-Подільська фортеця – 100/50 грн;
- Бакота (національний парк) – 90/40 грн;
- круїз по Дністру – 300/250 грн;
- Чернівецький університет – 100 грн/дорослий, 30 грн/учні;
- Хотинська фортеця – 150/100 грн;
- Чернівецький університет – 100 грн/дорослий, 30 грн/учні;
- Замок Пелеш – 50 лей – дорослі, 12,5 лей – діти, студенти;
- Замок Бран – 70 лей – дорослі, 40 лей – студенти, 20 лей – учні;
- Замок Кантакузіно – 55 лей – дорослі, діти до 12 років – 15 лей, 12-18 років – 20 лей, студенти – 25 лей. Оглянути зовні замок, без інтер’єрів – 15 лей.
1 лей = 9,5 грн.
Трансфер
Залізничний проїзд оплачується окремо (ваше місто – Хмельницький – Чернівці – ваше місто). Можливий виїзд з Дніпра, Запоріжжя, Києва та інших міст.
Зверніть увагу! Тур починається в місті Хмельницький о 4.30 год (брати квитки до ст.Хмельницький, або ж до Камянця-Подільського, зустріч о 8.30 год), а закінчується в місті Чернівці (брати квитки зворотньо зі ст.Чернівці). Також можна купити квитки в туроператора (при зверненні завчасно!).
Про організатора туру
