Авторський тур Я люблю Карпати - тижневий тур
Опис Авторський тур Я люблю Карпати - тижневий тур
Про тур
Цей тур поєднав у собі все найкраще в Карпатах — замки та фортеці, озера та водоспади, сири та вина Закарпаття + гори та полонини, гуцульські традиції та забави, храми та монастирі Прикарпаття… Більше того, відпочинок у турі включає як емоційну складову. захоплюючі дух краси Карпат, так і фізичну — оздоровлення від купання в термальних басейнах та пиття мінеральних вод, на які багаті ці краї. А ще в цьому турі ми купуємо собі багато друзів та однодумців, тож — уперед, у Карпати!
Тривалість туру – 8 днів.
Розрахункова година у готелі 14:00.
Програма
0 день. Виїзд
Виїзд по четвергах:
- Виїзд із Дніпра п.41 Дніпро-Трускавець о 14.20 (прибуття до Львова о 8.03).
- Виїзд із Запоріжжя п.120 Запоріжжя-Львів о 11.55 (прибуття до Львова о 12.32).
- Виїзд з Харкова п.46 (15) Харків-Львів о 12.25 (18.43) (прибуття до Львова о 8.05 (7.39)).
- Виїзд із Києва будь-яким нічним поїздом.
День 1. Львів
Прибуття до Львова. Поселення в готель (розрах. годину 14.00, за наявності вільного номера – заселення одразу, якщо ні – речі у чергового адміністратора до 14.00).
Пішохідна екскурсія "Вулицями старого Львова". Старовинні споруди, собори, парки, фортифікаційні споруди. Унікальна середньовічна частина міста, занесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок, Латинська кафедра, церква Боїмів, дзвіниця Корнякта, Домініканський собор… Цікаві історії про відомих людей, які творили історію Львова, байки, легенди, історичні курйози. Неповторні куточки стародавнього Львова – Італійський та Вірменський дворики. Майстерня шоколаду — місце, відвідати якого мріють і дорослі, і діти… Адже львівська кава та шоколад найсмачніша в Україні! Вільний час для самостійної прогулянки, покупки подарунків.
Увага! Туристам, які вже знайомі зі Львовом, пропонується екскурсія «Підмілля Львова» (вказувати при бронюванні).
День 2. Водоспад Шипіт – канатна дорога на гору Гимба
Виселення з готелю. Посадка у туристичний автобус (9:00 год), від'їзд на Закарпаття.
Переїзд до с. Пилипець до водоспаду Шипіт та канатно-крісельної дороги на гору Гимба. Тут з висоти 15 метрів, що зачаровує каскадами між андезитовими скелями, скидає води в мальовничу долину водоспад Шипіт. Водоспад бере свій початок з великого підземного джерела, т.зв. «Морського ока», в одному з найкрасивіших місць українських Карпат — полонині Боржава. Час, проведений у Шипота, допомагає чудово відпочити від цивілізації і дає нові життєві сили. А підйом на крісельній дорозі подарує нам екстрім та чудові пейзажі для фотосесій.
Поселення до готелю.
День 3. Озеро Синевир – центр бурого ведмедя – Колочава
Озеро Синевир — не потребує представлення — морське озеро в кратері вулкана на вершині гори, оточеної густим хвойним лісом… Тут також знаходиться реабілітаційний центр бурого ведмедя. Фотосесія на Синевирському перевалі — одному з наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метри і з нього відкриваються чудові панорами навколишніх гірських хребтів. Колочава — одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка” та музей “Колочавський бокораш”. Повернення в готель.
День 4. Замок Шенборнів – замок Паланок – Берегово
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найкрасивіших та найромантичніших замків країни. Немов у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, закликає через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений чудовим парком з багатьма екзотичними рослинами.
Мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.) — Ця видатна військово-архітектурна пам'ятка середньовіччя була побудована для охорони та контролю торговельних та військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що у IX-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Збудував замок російський князь Федір Корятович і перетворив його на свою резиденцію. Замкові стіни пам'ятають свою захисницю Ілону Зріні, яка виявила чудеса мужності та героїзму під час оборони замку.
Переїзд у Берегове. Колишній «Берегсас» здавна відомий своїми архітектурними пам’ятниками, але більшість туристів їдуть сюди лікуватися, отримувати задоволення та відпочивати. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс «Жайворонок», який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45°С). Гості комплексу можуть цілий рік лікуватися та відпочивати у відкритих та закритих басейнах з природною мінеральною водою, яка піднімається безпосередньо з термальних свердловин завглибшки понад 1 км. Дегустація закарпатських вин. Повернення до готелю.
День 5. Ужгород – Косино
Виїзд в Ужгород — Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Вже датується 872 роком, він зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста — Корзо, обов'язково огляньте відомий храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов'язково завітайте до культової корчми «Деца в нотаря».
Екскурсія історичною частиною міста та величним замком.
Переїзд у новий термальний басейн "Косіно" — оздоровчий комплекс, розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів та безліч фонтанів-джакузі: з "вином", "кавою", "пивом" і т.п. Родзинкою є фонтан-ілюзія "Золотий кран здоров'я" заввишки 15.5 метрів. Відпочинок тут сподобається як дорослим, так і дітям, а головне — принесе не лише задоволення, а й здоров'я. Повернення, ночівля.
День 6. Буйволина ферма – Іза – оленяча ферма – Ділове
Виселення з готелю, виїзд. Буйволина ферма — знайомство з цими цікавими тваринами та дегустація сирів. Іза — столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих прикладних до справжніх витворів мистецтва. Неподалік Ізи знаходиться оленя ферма, в якій живуть і приносять велику радість відвідувачам понад сто північних оленів. Велятино — купання в термальному басейні. Крайникове — огляд старовинного дерев’яного храму. Ділове — ласкаво просимо до ділового центру Європи. Діловий, бо тут живуть ділові люди, а центр, бо тут встановлений кам’яний знак, на якому написано: «Постійне, точне, вічне місце. Найточніше, зі спеціальним обладнанням, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей встановлено центр Європи. Рік 1887».
Поляниця — поселення в готель.
День 7. Буковель – Яремче
Буковель — гірськолижний курорт №1 в Україні, з вершиною гори Буковель (1115м), з якої відкривається чудова панорама Горган та Чорногорського хребта. Вільний час — 5-6 годин для відпочинку на курорті: підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд мальовничих панорам, гуцул-ленд, родельбан, озеро Молодості та ін.). Яремче: огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами, стежка Довбуша. Повернення в готель, вечеря.
День 8. Верховина – Яворів – Коломия
Верховина — етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах знаменитої річки Чорний Черемош, крім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вимогливих туристів. Екскурсія-концерт до музею ім. Романа Кумлика, музей «Тіні забутих предків». Яворів — карпатське село, де збереглися давні традиції виготовлення домотканого вовняного покривала (ліжника) і більшість мешканців займаються ліжникарством. Лише тут можна побачити повний цикл народження ліжника від овечої вовни і до готового продукту, та купити його собі додому за цінами виробників. Коломия — одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Тут відвідаємо унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів.
Повернення до Львова орієнтовно о 22:30.
День 9. Повернення додому
Орієнтовні варіанти:
- До Дніпра, Запоріжжя — на даний момент нічні поїзди відсутні. Можна поїхати через Київ, або ж залишитися на додаткову ніч у готелі Львова (1450/1550 грн за 2-3 місний номер) і виїхати денними поїздами до свого міста.
- До Харкова — посадка на п.45 Львів-Харків о 2.00 год. Прибуття до Харкова о 22.30 год.
- До Києва — будь-який нічний поїзд.
Проживання
Проживання:
- 1 ніч: готель у Львові;
- 2-3-4 ночі: затишні готелі-садиби сільського туризму номери «стандарт» Берегівського району;
- 5-6 ночі: проживання в готелі Поляниця або Татарова номери «стандарт».
Харчування
Харчування оплачується додатково:
- сніданки — 110 грн,
- обіди — 120-150 грн,
- вечері — 100-120 грн.
Ціни
Ціна туру: 5 950 грнДеталi
У вартість входить:
- проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом;
- проживання 3 ночі в готелях туркласу (2-3 місні номери категорії стандарт зі зручностями, при одномісному розміщенні ціни прохання уточнювати);
- екскурсійне обслуговування на туристичних об'єктах;
- супровід гіда-екскурсовода.
У вартість не входить:
- харчування;
- вхідні квитки до музеїв, заповідників, басейнів;
- дегустації вина та сиру;
- залізничний проїзд Дніпро-Львів-Дніпро (залізничні квитки купуються самостійно або у туристичній фірмі).
Вартість вхідних квитків:
- водоспад Шипіт — 30/15 грн;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба — 200/150 грн в обидві сторони;
- дегустація вин — 80 грн, екскурсія без вживання вина — 40 грн;
- відвідування веселого ресторану «Деца у нотаря» — 10 грн;
- купання в безсейні «Жайворонок» — 250/150 грн;
- замок графів Шенборнів — 30/20 грн;
- Ужгородський замок — 100/50 грн;
- Мукачівський замок — 100/80 грн;
- термальний басейн «Косино» — 500 грн, діти на зріст до 150 см — безкоштовно, оренда шафки — 50 грн;
- оленяча ферма — 60/30 грн;
- дегустація трьох сортів сиру з вином — 80 грн;
- екскурсія-концерт до музею гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика — 50/40 грн;
- музей «Тіні забутих предків» — 40/30 грн;
- музей «Хата-зграя» — 40/30 грн;
- музей «Гуцульська гражда» — 40/30 грн;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (обидві сторони) — 250/200 грн;
- гуцульська забава — 225 грн (під час війни не проводиться).
Трансфер
Залізничний трансфер з Дніпра, Запоріжжя, Харкова, Києва до Львова й назад оплачується окремо. Автобусний трансфер Львів — маршрут туру — Львів входить у вартість.