Авторський тур Похід по Карпатам: Горгани з радіальними виходами

Очікуємо графік і ціни

Україна \ Карпати \ с. Гута (Івано-Франківська область)

Опис Авторський тур Похід по Карпатам: Горгани з радіальними виходами

Про тур

Тур відмінно підійде тим, хто не бажає носити важкі рюкзаки під час походу, але готовий до тривалих переходів без нічого. В основі туру лежать підйоми на полонини та вершини зі стартом з наметового табору. Локація походу – унікальна частина масиву Горган з найвищими його вершинами.

Тур відбудеться при наборі групи від 5 осіб.

Особливості походу:

  • ночуємо в наметах;
  • в радіальні виходи йдемо без нічого, всі речі залишаємо в таборі;
  • їжу готуємо на вогнищі;
  • всі учасники чергують під час походу (готують їжу, збирають дрова, допомагають розводити багаття, миють посуд);
  • інструктор має право змінити маршрут в залежності від погодних умов або стану учасників походу.

Маршрут

Маршрут: с. Гута – полонина Рущина – г. Сивуля – полонина Боревка – г. Ігровець – полонина Середня – Гута – ущелина Женець – полонина Хом'яків – г. Хом'як.

Програма

День 1. Село Гута – Поляна Бистриця Золота – річка Лопушна (5 км)

Сьогодні ми зустрічаємося в Івано-Франківську. Далі переїжджаємо в мальовниче село Гута, яке знаходиться в верхів'ях річки Бистриця-Солотвинська. Тут нам відкриваються види на прекрасні вершини Горганського масиву Карпат, Сивуля 1836 м, Ігровець 1805 м. Нам належить піднятися на ці вершини в найближчі кілька днів.

День 2. Радіальний вихід на полонину Рущина 18 км (можливість виходу на Сивулю 1836 м плюс 7 км)

Після сніданку бадьоренько без рюкзаків виходимо в сторону гори Сивуля. Шлях йде уздовж річки Золота Бистриця. Тут на схилах гори Короткан і Негрова нам відкриваються цікаві явища природи, а саме галявини, утворені ударною хвилею декількох потужних лавини, яка зійшла більше 10 років тому.

По дорозі попадається малина і чорниця. Незабаром ми виходимо на красиву полонину Рущина. Тут починається Бистриця з десятка джерел і пасуться напівдикі коні. Якщо у групи є сили ми піднімемося ще 400 метрів по вертикалі і вийдемо на найвищу вершину Горган гору Сивуля 1836 м. Види з Сивулі просто надзвичайні. Розсипи каменів – на місцевому діалекті горгани, вражають своєю мальовничістю. Повертаємося тією самою дорогою.

День 3. Радіальний вихід на полонину Боревка 1350 м, 16 км (можливий вихід на гору Ігровець плюс 8 км)

Сьогодні ми прямуємо в верхів'я річки Лопушна. Пройшовши по мальовничій долині річки, ми піднімаємося на масивний схил хребта Ігровище і рухаємося приблизно на одному рівні, це одна з найкрасивіших стежок в Карпатах. Реліктові кедри, види на могутній Сивульскій хребет не залишать нікого байдужим. Вийшовши на перевал Боревка ми пофотографуємо і підемо далі на могутній Ігровець або повернемося назад. Ігровець це платоподібна гора, яких небагато в Карпатах. Покрита дрібними каменями і виглядає сюрреалістично.

День 4. Радіальний вихід на полонину Середня 1450 м, 18 км (можливий вихід на гору Середня 1639 м плюс 4 км)

Після сніданку ми йдемо вниз по долині Бистриці і провертаємо наліво в приплив Бистриці. Пройшовши по вузькій мальовничій долині, ми починаємо підйом по мальовничих лісах. Нагорі починаються зарості ялівцю і незабаром ми опиняємося на дуже мальовничій полонині. Далі якщо будуть сили піднімемося на гостроверху вершину Середня, або підемо вниз.

День 5. Повернення в Гуту, переїзд на найнятому бусику в ущелину Женець (близько 100 км), відвідування водоспаду Гук

Сьогодні ми повертаємося в Гуту і далі через Яремчу їдемо в долину річки Женець. Тут ми зупинимося на мальовничій галявині і відвідаємо популярний і прекрасний водоспад Гук.

День 6. Радіальний вихід на полонину хом'як 1350 м 10 км (можливий вихід на гору Хом'як плюс 4 км), повернення в табір і від'їзд в Івано-Франківськ або Закарпаття

Сьогодні останній день туру. У кого ще є сили з раннього ранку виходимо на полонину Бараняча по дуже мальовничим змішаним лісам. З полонини відкриваються чудові види на Карпати і долину Пруту. Повертаємося і їдемо в Івано-Франківськ або продовжуємо відпочинок в Карпатах в Яремче, Буковелі або їдемо в Закарпаття.

Проживання

Проживання в наметах.

Харчування

У турі передбачено: 3-х разове харчування на маршруті.

Повноцінне й різноманітне харчування в поході - найважливіша запорука гарного самопочуття і бадьорості, так необхідних для взяття нових вершин. Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб ви завжди були ситі і повні сил.

Всі продукти закуповує інструктор і розподіляє між учасниками походу при зустрічі. Додаткових продуктів брати не потрібно.

На сніданок і вечерю будемо готувати гаряче, на обід - перекус.

  • Сніданок: вівсяна каша з сухофруктами і горіхами, ячна каша, рис або гречка з рибними консервами, тушонкою, ковбасою чи овочами, чай з лимоном або кава, мед, шоколад, халва, сушки, пряники.
  • Обід: хліб, сало, сир, ковбаса, паштети, соуси, сухофрукти і шоколад.
  • Вечеря: ячна каша, рис або гречка з рибними консервами, тушонкою або овочами, макарони з сиром, чай з лимоном, мед, шоколад, халва, сушки, пряники.

Якщо Ви вегетаріанець, веган, дотримуєтеся пост або не вживати будь-які продукти з інших причин, напишіть нам про це, і ми підберемо для Вас індивідуальне меню.

Ціни

Ціни минулого сезону

Оплата туру здійснюється при зустрічі з інструктором.

У вартість походу входить:

  • Послуги інструктора-провідника;
  • 3-х разове харчування на маршруті;
  • Використання котлів, сокири та іншого вогнищевого обладнання;
  • Аптечка.

У вартість походу не входить:

  • Прокат особистого спорядження;
  • Трансфери до початку маршруту і до місця повернення.

Додаткові витрати:

  • Переїзди до початку маршруту і повернення в Івано-Франківськ.
  • Переїзд з с. Гута в ущелину Женець.

Трансфер

Туристи самостійно добираються до першої точки маршруту: м. Івано-Франківськ.

Додаткова інформація

Погода в Карпатах:

  • У гори весна приходить в середині березня на початку квітня. У цей період починається інтенсивне танення снігу, дзюрчать струмки, з'являються перші весняні квіти. Десь з середини травня випадають перші по-весняному теплі дощі.
  • Найбільш теплий місяць – липень. Найбільш стабільна погода в серпні – вересні. У жовтні термометри показують ще плюсову температуру, але вночі і на великих висотах температура може опускатися до 0 і навіть нижче.

Яка фізична форма необхідна для проходження маршруту?

  • Похід по Горганам з радіальними виходами – це похід середньої складності. Підійде для новачків і досвідчених учасників походів. Зверніть увагу, що важкі рюкзаки носити з собою не потрібно, це набагато полегшує завдання.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Потрібно більше інформації? Будь ласка!

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 01:35:11