Карпати, фортеці, замки, вина, гори – все найкраще, що може запропонувати Закарпаття!
На вас чекають:
Середа – самостійний виїзд з вашого міста.
Орієнтовні варіанти виїзду:
Прибуття до Львова. Поселення в готель (розрахунковий час – 14.00, при наявності вільного номера – заселення відразу, якщо немає – речі у чергового адміністратора до 14.00).
Пішохідна екскурсія «Вулицями старого Львова». Старовинні будівлі, собори, парки, фортифікаційні споруди. Унікальна середньовічна частина міста, занесена в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок, Латинська катедра, церква Боїмів, дзвіниця Корнякта, Домініканський собор... Захопливі історії про відомих людей, які творили історію Львова, байки, легенди, історичні курйози. Неповторні куточки древнього Львова – Італійський і Вірменський дворики. Майстерня шоколаду – місце, відвідати якого мріють і дорослі, і діти... Адже львівську каву і шоколад найсмачніший в Україні! Вільний час для самостійної прогулянки, відвідування музеїв, покупки подарунків і посиденьок в затишних львівських кав'ярнях.
Увага! Тим, хто вже був у Львові пропонується замість екскурсії по старому Львову – екскурсія «Підземелля Львова».
Посадка в туристичний автобус (8.00 год, виїзд від залізн. вокзалу), від'їзд в Закарпаття.
Серед карпатських мальовничих гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни. Немов в казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890 р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, зазиває через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.
Мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.) – цей визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в IX-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Побудував замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам'ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.
Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де більшість людей не розуміє ні української, ні російської, ні англійської мови, однозначно Вам треба в столицю угорської України – Берегово. Купання в термальному басейні, дегустація вин.
Розміщення в садибах сільського зеленого туризму зі зручностями, 2-3-місні номери.
Виїзд в Ужгород – Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, він зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста.
Прогуляйтеся по історичній вулиці міста – Корзо, обов'язково огляньте відомий храм міста Катедральний Хрестовоздвиженського собору (1841р.), Римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), Огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов'язково завітайте в культову корчму "Деца у нотаря». Екскурсія по історичній частині міста і величного замку.
Переїзд в Лумшори – біля підніжжя найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, відомий ще з XVII ст. У ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла - величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді.
Для більшої насолоди можна чергувати «варіння» в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
Повернення, нічліг.
Сніданок. Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма «Карпатський буйвол», де місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі живуть понад 30 карпатських буйволів, за якими можна спостерігати, а також скуштувати та купити різні сорти буйволиного та овечого сиру…
Озеро Синевир – не потребує представлення – морське озеро в кратері вулкана на вершині гори, оточеної густим хвойним лісом...
Тут також знаходиться реабілітаційний центр бурого ведмедя. Фотосесія на Синевирському перевалі – одному з наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метри і з нього відкриваються чудові панорами навколишніх гірських хребтів.
Переїзд до Львова, орієнтовне прибуття о 22.00 год.
Виїзд назад в понеділок:
Проживання 3 ночі в готелях туркласа (2-3 місні номери категорії стандарт зі зручностями, при одномісному розміщенні вартість просимо уточняти).
Вартість харчування (орієнтовно):
Ціна туру: 3 995 грн
У вартість входить:
У вартість не входить:
Вартість вхідних квитків:
Туристи самостійно добираються до першої точки маршруту – м Львів.
Орієнтовні варіанти виїзду:
Орієнтовні варіанти повернення: