УВАГА! Програма туру "Запорізька кругосвітка + море. Тур вихідного дня із Запоріжжя" вже не проводиться і перенесена в архів!
Подивіться інші тури цього організатора:
Авторський тур Запорізька кругосвітка + море. Тур вихідного дня із Запоріжжя
Опис Авторський тур Запорізька кругосвітка + море. Тур вихідного дня із Запоріжжя
Про тур
Чи знаєте ви свою рідну Запорізьку область? Не Кирилівку або Бердянськ, а, наприклад, те, що у нас є один з найкрасивіших каньйонів в країні, і одне з найкрасивіших озер? Про те, що у нас знаходиться дивовижне місце для кожного, хто цікавиться скіфською історією і культурою, приголомшливої краси водоспад і село, в якому кількість музеїв на душу населення найбільше в країні. А ще спадщина менонітів і болгар, а найвища точка Запорізької області? І, звичайно наше ласкаве і тепле Азовське море. Все це ви побачите в рамках однієї поїздки!!
Всі три дні ви будете насолоджуватися красою нашого краю, вдихати напоєне повітрям трав наших Таврійських степів, купатися в найкрасивіших кар'єрах і водоспадах, а також в теплому Азовському морі.
А ще незвичайна кухня нашого регіону, що ввібрала в себе спадщину народів, які жили і живуть на цій землі: українців і росіян, болгар і татар, скіфів і ногайців. А смачна морська риба і фрукти?
Програма
Отже, що ж ми побачимо?
На лівому березі степової річки Корсак розташувався геологічний пам'ятник природи державного значення Корсак-Могила. Височина займає площу близько 100 га і складається з шести виходів на поверхню порід Приазовського кристалічного масиву. Геологічний вік Корсак-Могили перевищує 1,8 млрд. років. Тюркське слово «курсак» або «корсак» позначає «лисиця». Однак, більшість лінгвістів пов'язують назву зі словом «живіт». Таким чином, Корсак-Могилу можна сміливо називати Живіт-Горою. В кінці XIX століття Корсак-Могила привернула увагу вчених-геологів. У 1876 р тут було проведено геологічні розвідки, які встановили великі поклади залізної руди.
Єлисеївський кар'єр знаходиться в селі Єлисеївка Запорізької області. Його площа становить близько 5 гектарів. Колись тут видобували натуральний камінь - пегматит. Сьогодні кар'єр має статус унікального геологічного об'єкта. Вода в озері, яка утворилася всередині затопленого кар'єру - дивного бірюзового кольору.
Парк мегалітів створюється ентузіастами історико-патріотичного товариства "Великий степ" на місці колишнього гранітного кар'єру на горі Оба-Таш (Кам'яна могила) поблизу с. Салтичія. Біля підніжжя гори було виявлено поселення часів епохи бронзи. Парк являє собою реконструкцію стародавніх культових споруд різних часів і народів.
Радуловка, Приморський район. Дивовижної краси храм. Його побудували на кошти засновників села - болгарських поселенців. Вони відмовилися прийняти іслам у турків в Болгарії і залишилися вірними православ'ю. Будівництво церкви тривало близько п'яти років. Церква була одним з найкрасивіших зразків церковного болгарського зодчества на території болгарських колоній в Приазов'ї (Таврії).
Водоспад на річці Конка в селі Кінські Роздори - найвищий і багатоводний в Запорізькій області. Водотік відновився відносно недавно. Розташований в мальовничій ущелині, поруч - великий ставок. Також в селі цікава велика старовинна церква 1890 року.
Музей техніки в Смирнове. Експозиція складається з майже двох десятків експонатів: сільськогосподарської техніки, вантажівок і легковиків, які використовували жителі села. У селі є ще цілий ряд музеїв.
Каньйон річки Берда - головна річка Північного Приазов'я. Берда в давні часи була повноводною, широкою рікою, по ній проходив шлях запорізьких козаків до Азовського моря. Загальна довжина Берди - близько 125 кілометрів, водозбірна площа -1760 квадратних кілометрів. Ширина русла в середньому коливається в межах 6-10 м, але часом в місцях розливів досягає і 25 м. Середня глибина становить 1.5 м. Однак, при досить скромних перерахованих параметрах річка Берда має сильну течію - до 6-8 км / год. Така стрімкість пояснюється великим ухилом - понад 2 м / км. Потрапивші в русло дощові або весняні талі води річка несе в Азовське море.
Уздовж річки неозорими степами Приазов'я кочівники залишили матеріальні сліди своєї культури - численні кургани-могильники, а після 1770 року по берегах почали виникати хутора, пізніше перетворилися в села - Калайтанівка, Глодове, Новосолдатське, Миколаївка. Гарний кар'єр в селі Трудове Більмацького району Мар'янівка, Більмацькій район Храм, створений менонітами в кінці 19 століття. Стрілчасті віконні прорізи, дверні ніші, які не збереглася на жаль, до нашого часу вежа - все овіяне духом неоготики. На жаль, історія не зберегла нам ім'я архітектора цієї кірхи. Однак відомо що церква була освячена в ім'я Різдва Пресвятої Діви Марії і носила таку ж назву. Незабаром після освячення храму була утворена Готландська католицька парафія Олександрівського повіту Катеринославської губернії, в яку також спочатку увійшли католицька парафія колонії Ейхвальд і лютеранська, колонії Людвігсталь. Пізніше в них також були зведені свої храми, а до готландского приходу додалася філія в сусідній колонії № 12, Кайзердорфе, освячений в ім'я Антонія Падуанського.
Це сучасне село Пробудження. З чуток, в ньому збереглося кілька старих німецьких будинків, можливо знайдуться і сліди храму, що знаходився там. Храм Святителя Чудотворця Миколая в селі Мануйлівка, Більмацького району. Сам храм збудували в 1871 році, проте тепер від церкви залишилися одні руїни. Однак, вдалося скласти приблизний загальний вигляд храму, згідно з уцілілої архітектури.
Бельмак-Могила - одна з височин серед запорізьких степів. Тутешнє населення завжди називало такі кургани могилами. З тюркського "Бельмак" може бути переведено як "головна висота". І дійсно це - найвища точка Запорізької області і Приазовської височини - 324 м над рівнем моря. Рівнинний характер Запорізької області нерідко вводить в оману навіть досвідченого туриста. Опинившись на Бельмак-Могилі, важко повірити, що знаходишся в найвищій точці області. Насправді ж її висота над рівнем моря становить небагато-немало 324 м. Слово «Бельмак» з тюркського переводиться як «головна висота» або «розділяти». І те, і інше назву повною мірою відповідає дійсності. Бельмак-Могила - головний вододіл річок, що течуть на південь в Азовське море і на північний захід - в басейн Дніпра.
Піщана Обіточна коса на березі Азовського моря в Приморському районі. Вдається до моря на 30 км між Обіточною і Бердянською затоками. Складена пісками і черепашником. Утворена наносами річки Обіточної. Обмежуакє затоку зі сходу. Ця низька коса вкрита травою. Західний берег коси порізаний, в нього врізається кілька бухт. Навпроти середньої частини західного берега коси лежить група порослих очеретом островів. Дно в основному - черепашки або пісок з черепашкою. Західний берег коси низький, облямований мілиною з глибинами менше 5 м і шириною 4 км, за винятком південної частини коси, де ширина мілини близько 500 м. Знаменита величезними пташиними базарами, якими можна милуватися прямо з берега.
Проживання
Проживання в кемпінгах / наметах. У містах ночуємо в хостелі.
Харчування
3-разове харчування на маршруті:
- сніданок - каша + м'ясо / салат;
- обід - чай + бутерброди;
- вечеря - борщ / суп.
Ціни
Вартість - 1 400 грн.
У вартість входить:
- Проїзд комфортабельним мікроавтобусом.
- Послуги інструктора і гіда.
- Похідне харчування.
- Проживання в наметах: каньйон Берди і берег Азовського моря.
- Фоторепортаж
Трансфер
Автобусний трансфер з / у Запоріжжя.
Відправлення: Запоріжжя, пл. Свободи, 7.00, Повернення: 20.00,
УВАГА! Програма туру "Запорізька кругосвітка + море. Тур вихідного дня із Запоріжжя" вже не проводиться і перенесена в архів!
Про організатора туру

УВАГА! Програма туру "Запорізька кругосвітка + море. Тур вихідного дня із Запоріжжя" вже не проводиться і перенесена в архів!
Подивіться інші тури цього організатора: