Авторський тур Похід по Карпатам. У пошуках полян квітучих крокусів

Очікуємо графік і ціни

Україна \ Карпати \ Ворохта

Маршрут:
Україна, Ворохта,
Кількість місць:
15
Виїзд з:

Опис Авторський тур Похід по Карпатам. У пошуках полян квітучих крокусів

Про тур

В Карпатські гори весна приходить на початку квітня. У цей період починається інтенсивне танення снігу, дзюрчать струмки, з'являються перші весняні квіти.

Крім найчистішого повітря, чарівних пейзажів і кристальних гірських річок, зараз в Карпатах можна побачити справжнє диво - гірські квіти крокусу.

Крокуси - це чарівні і ніжні квіточки, які дуже ефектно виглядають на тлі могутніх гір. Сьогодні, крокус - зникаючий вид багаторічних рослин, занесений до Червоної Книги. Схили наших Карпат - одне з тих нечисленних місць в світі, де цю квітку ще можна зустріти.

Середньодобова температура в квітні зростає майже до + 11 ° Цельсія. Вона могла б бути набагато вище, якби не квітневі нічні заморозки

Похід триватиме в районі найвищих гір українських Карпат. Саме тут знаходиться найвища точка України - вершина Говерла, а неподалік - красиве озеро Несамовите. Схили хребта вкриті густими віковими лісами, які, ближче до вершин, змінюються просторими квітучими полонинами. Тут також багато слідів, залишених величезним льодовиком, у вигляді озер різної форми і величини. Піший похід по Чорногірському хребту - це дивовижна подорож по високих горах в оточенні фантастичних пейзажів.

Маршрут

Ворохта - пол. Кукуль - р. Прут - г Кострича - р. Бистрець - пол. Ґаджина - г Шпіці - оз. Несамовите - г Бребенеску - оз. Бребенескул - річка Говерла - сел. Луги

Програма

1 день. Ворохта - пол. Кукуль

Зустріч учасників подорожі пройде вранці на залізничному вокзалі у Ворохті (прибуття поїзда 357). Піша подорож почнеться з підйому на гору Кичера.

Незабаром група підніметься на квітучу первоцвітами полонини Озерну і Кукуль. Гірських пасовищ з ідентичними назвами в Карпатських горах кілька. Але саме з цього місця відкриваються кращі панорамні краєвиди на Чорногірський хребет. Тут учасники походу переймуться атмосферою гір, насолоджуючись горизонтами казкових, синіючих далеко вершин.

В одній з колиб або в наметах і буде організований нічліг.

Рухаючись далі по хребту в напрямку річки Прут, група незабаром спуститься до іншої полонині під назвою Закукул. Далі має бути спуск до верхів'їв однієї з найбільших карпатських річок - Пруту, яка бере початок на схилах Говерли. Древній ліс, який оточує річку, має свою містику і надзвичайну енергію.

Після обіду підйом Смерековим лісом на полонину Рогальова. На цьому затишному високогірному лузі і буде організований нічліг.

Опис більшості карпатських гір супроводжує фраза "звідси відкривається вид". І це справедливо, тому що де б ви не пішли, скрізь можна знайти джерело натхнення і зробити кілька дивно вдалих знімків. Однак випадок гори Кострича і однойменного хребта винятковий. Для бувалого туриста, якого не проймеш типовим видом пагорбів, які хвилями котяться за горизонт, затуляючи один одного, тут - райське місце. На Кострич варто йти, щоб на повну оцінити велич Чорногори, що стоїть зовсім поруч - на відстані одного глибокого спуску і одного крутого підйому. Щоб зрозуміти, що насправді означає висота в дві тисячі метрів, приходьте сюди. Перед тобою гора і над нею висить хмара. А коли вітер її прижене до тебе вже здається, що вона десь поза простором, хоча точно тільки що бачив, як вона чіпляла схил сусіднього хребта.

Кострич - хребет, паралельний Чорногорі. Якщо йти по ньому всім, то спочатку поруч з вами буде сама королева Українських Карпат гора Говерла. Але навіть більше неї вас може вразити вид на гору Ребра і Спиці. Такого стрімкого набору висоти, як у Ребрами, в Карпатах піди пошукай, і рельєф в цій гори дійсно неповторний.

Рано вранці учасники походу почнуть спуск до ущелини Ґаджина. На вході в ущелину, неподалік від однойменної полонини, знаходиться легендарний стіл Довбуша. Це великий прямокутний камінь, під яким, згідно з сказаннями, надійно заховані багатства ватажка карпатських опришків. Легенда також говорить, що десь тут знаходиться і могила Олекси, але достовірно місце його поховання невідоме.

Саме ущелину Ґаджина можна сміливо назвати найкрасивішою у всіх Карпатах. Схили тут є величні прямовисні скелі. Місцевість поросла чорничними, малиновими і брусничними кущами, а серед гірських сосен ховаються невеликі мальовничі озера і витончені гірські струмки. Над верхньою частиною ущелини нависають гострі, як ніж, кам'яні насипи Шпиці, які нагадують вежі середньовічного замку. З вершини Гаджинскої ущелини можна помилуватися красивими видами на величну Говерлу і на кизил.

Табір для ночівлі буде розбитий поруч зі скелями або ж поблизу мальовничого озера Несамовитого.

Озеро Несамовите не тільки дуже гарне, але також неймовірно таємниче. Це високогірне озеро знаходиться на висоті 1750 м. В кристально чистій воді відбиваються пухнасті хмари, а берега вкриті килимом різнотрав'я. Згідно з гуцульськими легендами, в цьому озері знаходять свій притулок душі грішників. Тому, тривожити води Несамовите не варто. Якщо пощастить - на березі озера можна поспостерігати за дикими кіньми.

Покинувши це загадкове озеро, група попрямує у бік озера Бребенескул. Подальший шлях буде пролягати по мальовничих гірських стежках, що біжить серед лісових хащів і лугових трав уздовж Чорногірського хребта. Мандрівники відправляться підкорювати гору Бребенескул (2038м) по досить легкому маршруту. Підйом дуже видовищний, при чому, вражаюча краса відкривається як біля підніжжя гори, так і на висоті. Для ночівлі спустимося з Чорногірського хребта до озера Бребенескул.

Озеро Бребенескул - справжнє українське диво. Унікальність озера в тому, що воно є самим високогірним в Україні, знаходиться на висоті 1801 м над рівнем моря. Його Особливість - найтепліша водойма на Чорногорському хребті. Але "тепла" - голосно сказано, адже навіть влітку температура води нагрівається максимум до 15 градусів. Помилувавшись красою озера Бребенескул, починаємо спуск в долину річки Бребенескул. Рухаючись вниз за течією, доходимо до злиття з річкою Говерлою. До вечора виходимо в селище Луги, звідки виїжджаємо в Рахів.

Проживання

Проживання в кемпінгах / наметах. У містах ночуємо в хостелі.

Харчування

3-разове харчування на маршруті:

  • сніданок - каша + м'ясо / салат;
  • обід - чай + бутерброди;
  • вечерю - борщ / суп.

Ціни

Ціни минулого сезону

Вартість участі в поході - 2 000 грн.

Знижка 10% надається групам від 3 осіб і туристам, які брали участь з нами в походах раніше.

У вартість походу включено:

  • послуги інструктора-провідника;
  • 3-разове харчування на маршруті;
  • використання громадського спорядження, газових пальників, Медаптечка;
  • фотоальбом пройденого походу в електронному вигляді.

Додатково оплачуються:

  • переїзд до місця старту і після закінчення походу,
  • прокат спорядження при необхідності (килимок, спальник, рюкзак, намет),
  • медична страховка за бажанням,
  • відвідування платних пам'яток.

Трансфер

Туристи самостійно добираються до точки збору.

Точка збору: залізн. вокзал Ворохта.

Про організатора туру

Пішки по Україні - Клуб туризму і активного відпочинку
Україна, г. Запорожье
Працюємо з 2002 року

Клуб туризму і активного відпочинку "Пішки по Україні" створений для тих, хто віддав перевагу намету відпочинку на пляжі, готелю або дивану, вечірні посиденьки біля тихо потріскуючого багаття - вечері на кухні або в ресторані, крутий схил і бездоріжжя - нескінченному асфальтному полону. Для всіх тих, хто вирушає в похід у пошуках живописних пейзажів, квітів, струмків що журчать і водоспадів. Будь Ви завзятий турист, фотограф, музикант, та що там говорити, людина, що займається будь-яким родом діяльності, зі спеціальною підготовкою або без неї, ми завжди будемо раді бачити Вас в наших рядах.

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Похід по Карпатам. У пошуках полян квітучих крокусів

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 13:32:01