Авторський тур Великий королівський шлях: Поділля – Український Єрусалим – Буковина – Румунія

18 990 грн
2 110 грн/день
9,7
із 10
оцінка організатора
16 відгуків

Україна \ Тернопільська область \ Тернопіль

Маршрут:
Україна, Тернопіль, Маршрут: Тернопіль – Збараж – Вишневець – Кременець – Рукомиш – Український Єрусалим – Чортків — Джуринський водосп. – Кришталева печера — Кам’янець-Подільський – Бакота – Чернівці – Біказ...

Опис Авторський тур Великий королівський шлях: Поділля – Український Єрусалим – Буковина – Румунія

Про тур

Тур-відпустка на 9 днів об’єднує королівські шляхи від Поділля до Румунії. Коли ми побачимо цю незайману природу, ці величні замки-фортеці та могутні ріки, то зрозуміємо, чому в ці місця так тягнуло королів. Гори на Поділлі відрізняються від карпатських, але мають свій особливий шарм. По нашому маршруту проживання в комфортних готелях, а сама подорож закриває запити від туристів, що не люблять економ-турів та хочуть відпочити комфортно і не банально. Нас чекають замки Срібної підкови та фантастичний Кам’янець-Подільський, печери-водоспади, неймовірної краси каньйон Біказ і замок Дракули, гірські замки Трансильванії, відпочинок в басейні на скелі та СПА-комплексах, пляж на Дністрі та круїз в Бакотській затоці. Ваша відпустка точно буде вдалою!

Програма

День 0. Виїзд з вашого міста

Субота – самостійний виїзд в Тернопіль зі свого регіону. Рекомендуємо туристам з Дніпра п.41, 62; з Києва п.021,142; з Харкова п.021, з Запоріжжя п.128.

Прибуття в Тернопіль. 9.00 та в 10.00 – зустріч туристів на залізничному вокзалі, переїзд в готель в центрі міста. Розташування, відпочинок. Екскурсія по найкращому місті в Україні – адже краще Львова може бути тільки Тернопіль. Давнє, дивне, парадоксальне, зелене, затишне місто. Воно з’явилося на світ 1540 року, коли належало до складу Польщі. В архітектурному плані сформувалося за бабці Австрії. Це місто фонтанів і саме тут розташована найбільша у Європі штучна водойма, місцеве «море», яке називають тернопільський став або озеро. Дізнаємось неймовірну історію старого Тарнополя: про кохання, з якого народжувалися королі; зраду, котра каралася голововідсіченням. Побачимо замки-фортеці та костел, котрий був збудований за смертельним заповітом. Прогуляємось по найкращій в Україні набережній, здійснимо круїз по озеру, загадаємо бажання на Острові Кохання. Спустимось в підземелля та зустрінемось з привидами. А ще у вільний час можна буде поплавати та позагорати на одному з «морських» пляжів або скуштувати місцеву каву в кав’ярнях старого міста.

7.30 – сніданок і виїзд.

Кременець. Більшість з нас навіть на соту частину не уявляють, наскільки красиво в дивовижному гірському містечку на березі річки Ірва. А скільки таємниць, загадок і легенд складено про королеву Бону, що проживала тут колись… Ми відвідаємо фортецю на вершині Замкової гори, або ж на горі Бони, і з якої відкривається приголомшливий краєвид. Також завітаємо до окраси містечка – Ботанічного саду, який є одним з найбільших та найстаріших ботанічних садів України. Звідси відкриваються мальовничі краєвиди міста Кременця, Кременецьких гір і Малого Полісся. Колекційний фонд тут нараховує понад 2000 видів, підвидів та сортів рослин з природної флори. А влітку Ботанічний сад перетворюється на квіткову яскраву казку!

Обід.

Вишневецький замок. Родинне гніздо Вишневецьких, з яких походить легендарний засновник Запорізької Січі Дмитро Вишневецький (Байда). В місті зберігся, перебудований з фортеці, палац Вишневецьких (17ст) в класицистичному стилі. Неподалік знаходиться замкова церква Воскресіння Хрестового (1530р), збудована гетьманом Дмитром Вишневецьким, в якій відбулися заручини Лжедмитрія І з Мариною Мнішек. Український Версаль – так називають цей палац, щоб підкреслити його красу.

Збаразький замок. Місто Збараж відігравало важливу роль у визвольній війні українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Свідком тих часів був ренесансний збаразький палац Вишневецьких (1620-1631р.), обнесений 13-метровими валами з бастіонами і казематами. В цьому замку збережено багато цікавих експонатів та потаємних ходів, які так полюбляють туристи.

18.00 – повернення в Тернопіль. Вільний час для відпочинку та самостійних прогулянок.

6.30 – звільнення номерів, виїзд.

Теребовля – одне з найстаріших міст на західноукраїнських землях. Гордяться теребовлянці і славним своїм містом, і церквою дерев’яною, і ратушою, що торкається хмар, а найбільш – величним кам’яним замком – охоронцем їх краю.

Рукомиш – в цьому невеликому селі на нас чекає печерний храм, висічений у травертиновій скелі давніми монахами, церква св. Онуфрія (1768р), в якій є скульптура св. Онуфрія, автор якої сам Іоан Пінзель. Все це на високому березі річки Серет та серед гірських водоспадів, краєвиди яких вражають.

Бучач – одне з найгарніших міст України, окрасою і перлиною якого є барокова ратуша (17 ст). Також на замковій горі оглянемо руїни замку Бучацьких (14ст), Миколаївську церкву (17 ст), споруди Василіанського монастиря (17 ст), костел Собору Успіння Богородиці (18 ст).

Обід.

Зарваниця – одне з найбільш шанованих відпустових місць Української греко-католицької церкви, Марійський духовний центр, до якого щороку приїжджають сотні тисяч прочан. Тут можна оглянути найвеличнішу споруду комплексу – церкву Собору Пресвятої Богородиці, дерев’яну церкву Різдва Пресвятої Богородиці, храм копії хатини Матері Божої, помолитися на Хресній дорозі та набрати цілющої води у джерелі св. Анни. Справжньою окрасою є унікальний комплекс культових споруд “Український Єрусалим”. Він вміщає в собі копії найважливіших християнських святинь Святої землі, а саме: копію Гробу Господнього, гора Голгофа, Оливний сад, Сходи Покаяння, купіль Ветезда, Левові ворота, Вежа Давида, а все місце оточене мурами, які відображають оборонні мури Єрусалиму.

Чортків – друге за величиною місто тернопільщини, оповите невеличкими мальовничими горами та лежить над річкою Серет. Екскурсія по Чорткову – тут багато пам’яток, яких так шукають туристи: руїни п’ятикутного замку Гольських (16 ст) з чотирма вежами, дві дерев’яні церкви, що є зразками подільської народної архітектурної школи, храм Поділля Успенська церква (15 ст), церква Вознесіння Господнього (18 ст), церква св. Покрови (19 ст) із джерелами цілющої води, купальнею та фонтаном.

Поселення в готель.

А ось і СПА-релакс. П’ять хвилин їзди – і ми в стильному та сучасному відпочинковому комплексі, який знаходиться на горі, що височіє над Чортковом. Панорамний вид на місцевість в поєднанні з неймовірним дизайном інтер’єру комплексу робить його особливим й неабияк привабливим місцем відпочинку. Оздоровчі чани та СПА очікують нас – уявіть: ви в чані або в басейні, а перед вами обривається скеля і відкривається прекрасний пейзаж! В ресторані можна смачно та недорого повечеряти.

7.00 – сніданок, звільнення номерів, виїзд.

Джуринський водоспад. Поділля ховає у своїх надрах справжню архітектурно-природню перлину – каньйон річки Джурин. Тут, серед величних скель, відвідувачів зачаровує 16-метровий водоспад. Потужні потоки води несуться прямо на туристів, які милуються цим дивом на підвісних мостиках. Здається, вода зараз знесе і мостики і людей… Ви не стримаєтесь, щоб в літні дні не примоститись на підводні камені для природного водного масажу: задоволення неймовірне! Крім цього, можна помилуватися руїнами палацу XVIII століття та старовинним костелом Вознесіння Діви Марії. Всі ці пам’ятки об’єднує мальовнича червона дорога, яка пролягає через цю унікальну територію.

Печера Кришталева. Тут стіни нескінченних лабіринтів вкриті різнокольоровими кристалами гіпсу, які заворожують своїм блиском. В печері побачимо: голову буйвола, змію, барабан, ліжко печерної людини, а також пройдемо місцями, де жив володар печери та красуня Наталка. Кришталева – найбільш вивчена печера Тернопільщини, довжина екскурсійного маршруту до 2 км, а загальна довжина її лабіринтів становить 22 км. Вони були вимиті в товщі гіпсу 14 млн. років тому, в печері завжди однакова температура 12 градусів.

Переїзд в Кам’янець-Подільський, розміщення в готелі, обід, відпочинок.

Екскурсія вуличками старого міста. Історія Кам’янець-Подільського бере свій початок в далекому 1374 році, а то й раніш! Головною культовою спорудою міста є Петропавлівський кафедральний костел 14-16 століть. Коли тут звучить орган, створюється непередаване відчуття чогось неземного! Приділимо увагу руїнам Вірменського собору Св.Миколая, від виду якого просто захоплює дух. Своєю красою, міццю і величчю вражає Домініканський монастир, розташований на вершині Старого міста. За весь час існування територія пережила величезну кількість подій, входила до складу Польщі, Галицько-Волинського князівства, Литви, Туреччини та Російської імперії. І все, що відбувалося на цих землях – пройде перед нашими очима в цій екскурсії.

Кам’янець-Подільська фортеця-замок – справжня гордість Кам’янця, яка є ключовою візитівкою міста. Вона зберігає унікальну атмосферу середньовіччя, мантруючи кожного, хто ступає на її древні мури. Тут мальовнича природа поєднується з неприступністю оборонних споруд, що створює неперевершену гармонію, привабливу для подорожуючих з усього світу. Екскурсія замком, вільний час для відвідування сувенірних лавок та відпочинку.

Вільний час для прогулянок по старому місту, вечері, посиденьок в кав’ярнях та відвідування СПА-комплексу в готелі (басейн, сауни, фітнес-центр).

7:30 – сніданок і виїзд.

Їдемо в Бакоту – дивовижне поєднання давньої історії та чудової природи, одне з 7 чудес України. Найбільший каньйон країни над річкою Дністер, мальовничі пагорби та печерний монастир часів літописних князів. Ми здійснимо прогулянку в глибину століть, торкнемось святинь минулого, насолодимось чудовими краєвидами старовинної столиці Поділля. Масштабний оглядовий майданчик заповіднику має безліч дерев’яних містків і переходів – тож тут комфортно знаходитись навіть при дощовій погоді.

Круїз по Дністру на катері – це унікальна можливість здійснити водну подорож мальовничими просторами Дністра: Національний заповідник «Подільські Товтри», казкові скелі, чудові каньйони, синя гладь дністровської води.

Годинка відпочинку біля води на річці Дністер, тож купальники з собою бажаючим – обов’язково! Переїзд в Кам’янець-Подільський, вільний час для вечері, прогулянок, СПА.

6.00 – звільнення номерів, ранній виїзд. Сніданок по маршруту.

Чернівці. Це місто по праву вважається одним із найкрасивіших міст України та Східної Європи, це так званий «український Париж», в якому переплелося багато народів та культур. Перлиною світового рівня та гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини та Далмації (1864-1882 рр.), занесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які гармонійно з’єднав разом геніальний архітектор Й. Главки. По ходу екскурсії ми також побачимо міську ратушу, театр, «п’яну» церкву, яка не має аналогів на території України та прогуляємось по старовинній пішохідній вулиці Ольги Кобилянської. Вільний час для обіду, поселення в готель. Відпочинок, самостійне відвідування музею-скансен та прогулянок по місту.

5.30 – звільнення номерів, виїзд з Чернівців в Румунію.

Каньйон Біказ. Найглибший і найдовший каньйон у Румунії. Дорога до нього – вузька, в окремих місцях до двох метрів. З одного боку нас оточують скелі висотою 300-500 м, з другого – стрімке урвище. Найвужче місце траси має назву Брама пекла. Мандрівка сюди надає особливих відчуттів. Лише 8 км, але кожен крок, кожен погляд дарує море захоплення. Якоїсь миті створюється враження, що стіни скель зімкнуться перед очима, ніби в казковій печері. Це потрібно бачити на власні очі! І ми два кілометри цієї фантастичної краси пройдемо пішки, відчуваючи як від задоволення захоплює дух!

Червоне озеро – найбільше гірське озеро Румунії Лаку Рошу. Воно утворилося як наслідок сильних злив і обвалу скель, що перекрили гірську річку. Має форму літери «Г», глибину 10,5 метрів, площу – майже 11,5 тис. м². Довжина його берегової лінії – 2830 метрів. Легенда створення озера досить драматична, а головна особливість цього озера – стовбури мертвих дерев, що хаотично стирчать по всій поверхні.

Обідо-вечеря.

Переїзд через румунські Карпати в регіон Трансильванія. Вечірня прогулянка по Брашову. Від Брашова до мальовничого села Бран, де стоїть замок Дракули – рукою подати, то ж надіємось, що наша ночівля пройде благополучно. Поселення в готель.

7.00 – сніданок та виїзд в Бран.

Замок графа Дракули. Замок на скелі звели у XIII ст. як фортецю на шляху через ущелину Рукар-Бран, що перетинає Карпати. Будівля з каменю має форму неправильної трапеції та ділиться на чотири рівні, з’єднані сходами. У внутрішньому дворі є криниця, що, за легендою, веде до підземних приміщень. Зали, кімнати й коридори споруди переплітаються у цікавий лабіринт. У другій декаді XX ст., після проголошення Великої Румунії, місцева громада подарувала замок Бран королеві Марії. Відтак він перейшов у спадок членам королівської сім’ї, а наразі нащадки королеви здають його державі в оренду як музей.

Переїзд в Сіная. У мальовничому лісі, в оточенні гір, нас зустріне один із найкрасивіших і найдивовижніших королівських замків Румунії – Пелеш, названий на честь гірської річки, що тече неподалік. Це була літня резиденція короля Кароля Першого, перший європейський замок з опаленням та електрикою, збудований у стилі неоренесансу в період 1873-1914 рр.

Замок Кантакузіно у неороманському стилі, розташований у невеликому містечку в Румунських Карпатах. Іноді його ще називають замок Zamora Castle через розташування у географічному районі Замора. Збудували замок на початку 20 століття на замовлення впливового румунського державного діяча Георге Григора Кантакузіно, який був одним із найбагатших людей свого часу в Румунії та вражає своєю красою. Саме в цьому замку проходили зйомки відомого серіалу «Венздей».

16.00 – Виїзд в Чернівці. 23.30 – орієнтовний час повернення в Чернівці. Поселення в готель.

Вільний час для самостійних прогулянок по Чернівцях. Факультативно, за додаткову платню: Чернівецькі гори та огляд міста з вершин (по бажанню, тривалість 2 год) – 300 грн дорослі, 250 грн учні. Екскурсія відбувається, якщо є бажаючі від 12 чол.

Звільнення номерів о 12:00. Переїзд на вокзал, посадка на свій потяг. (До Дніпра та Запоріжжя п.116, відправлення о 13:06, до Києва та Харкова п.146, відправлення о 13:06)

Проживання

Проживання в готелях 2-3-місні номери «стандарт» (5 ночей), входить у вартість.

Харчування

  • 1 день:
    • Обід, вечеря – в ресторані готелю або в багаточисленних кафе і ресторанах міста на власний смак та вибір.
  • 2 день:
    • Сніданок – в ресторані готелю “шведська” лінія. Вартість – 260 грн.
    • Обід – в кафе «Козацький курінь» (Кременець). Меню: борщ з вишнею, хліб, картопля по-селянськи з відбивною курячою, салат капуста з огірками, млинці з маком, компот. Вартість – 290 грн.
    • Вечеря – в ресторані готелю або в багаточисленних кафе і ресторанах міста на власний смак та вибір.
  • 3 день:
    • Сніданок – на санітарній зупинці на АЗС ОККО. Продукти свої або ж можна купити в маркеті на АЗС.
    • Обід – в кафе «Стрипа» (Бучач). Меню: юшка грибна, салат овочевий, картопля пюре, відбивна свиняча, компот, хліб. Вартість – 270 грн.
    • Вечеря – в ресторані відпочинкового комплексу або в піцерії готелю на власний смак та вибір.
  • 4 день:
    • Сніданок – в кафе готелю. Меню: яєшня з ковбасками, овочі, тостовий хліб, чай або кава. Вартість – 170 грн.
    • Обід – в ресторані готелю Кам’янець-Подільського. Вартість – 260 грн.
    • Вечеря – в кафе готелю або в багаточисленних кафе і ресторанах міста на власний смак та вибір.
  • 5 день:
    • Сніданок – в ресторані готелю. Вартість – 170 грн.
    • Обід – можна взяти з собою продукти або ж купити добрий перекус на базарчику біля заповідника Бакота.
    • Вечеря – в кафе готелю або в багаточисленних кафе і ресторанах міста на власний смак та вибір.
  • 6 день:
    • Сніданок – в ресторані готелю. Вартість – 170 грн. Або на плановій зупинці на АЗС на власний смак та вибір (для екскурсантів на Буковину).
    • Обід – у вільний час в багаточисленних кафе і ресторанах міста на власний смак та вибір.
    • Вечеря – самостійно на власний смак та вибір в Тернополі або ж можна купити продукти у вільний час та повечеряти в поїзді.
  • 7 день:
    • Сніданок – на планових санітарних зупинках на АЗС або в кафе (продукти свої або можна купити в маркетах і кафе на стоянках).
    • Обідо-вечеря – в кафе біля Червоного озера (35 лей).
  • 8 день:
    • Сніданок – в ресторані готелю, входить у вартість.
    • Обід – в кафе по маршруту (35 лей).
    • Вечеря – на планових санітарних зупинках на АЗС або в кафе (продукти свої або можна купити в маркетах і кафе на стоянках).
  • 9 день:
    • Самостійно на власний смак та вибір в багаточисленних кафе та ресторанах Чернівців.

Ціни

Ціна туру: 18 990 грнДеталi

Вартість для дітей до 12 років – 17 990 грн.

У вартість входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом з Тернополя по маршруту;
  • проживання в готелях 2-3-місні номери «стандарт» (5 ночей);
  • екскурсійне обслуговування;
  • страхування.

У вартість не входить:

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти і замки;
  • СПА-комплекс;
  • харчування;
  • особисті витрати;
  • залізничні квитки ваше місто – Тернопіль – Чернівці – ваше місто.

Вхідні квитки (дорослий/дитячий):

  • круїз по Тернопольському ставу – 100 грн;
  • палац Вишневецьких – 100/50 грн;
  • Збаразький замок – 100/50 грн;
  • Замкова гора Кременець – 50 грн;
  • ботанічний сад в Кременці – 100/50 грн;
  • Теребовлянський замок – 50/40 грн;
  • Джуринський водоспад – 50 грн;
  • СПА-комплекс – 200 грн;
  • чани на скелі – 300 грн;
  • Кам’янець-Подільська фортеця – 100/50 грн;
  • Бакота (національний парк) – 90/40 грн;
  • круїз по Дністру – 300/250 грн;
  • Чернівецький університет – 100 грн/дорослий, 30 грн/учні;
  • Замок Пелеш – 50 лей – дорослі, 25 лей – пенсіонери, 12,5 лей – діти, студенти;
  • Замок Бран – 70 лей – дорослі, 50 лей – пенсіонери (65 років і старші), 40 лей – студенти, 20 лей – учні;
  • Замок Кантакузіно – 55 лей – дорослі, 25 лей – пенсіонери, діти до 12 років – 15 лей, 12-18 років – 20 лей, студенти – 25 лей. Оглянути ззовні замок, без інтер’єрів – 15 лей.

1 лей = 9,5 грн.

Замовити!

Трансфер

Залізничні квитки оплачуються окремо.

Зверніть увагу! Тур починається в місті Тернопіль (брати квитки до ст. Тернопіль), а закінчується в місті Чернівці (брати квитки назад зі ст. Чернівці).

Про організатора туру

Дніпро Вояж
Україна, м. Дніпро
Працюємо з 2003 року
9,7
із 10
оцінка організатора
16 відгуків

Туристична компанія «ДНІПРО ВОЯЖ» на ринку туристичних послуг з 2003 року. За цей період накопичено великий досвід організації турів по Україні і Європі, організація відпочинку дітей в кращих таборах країни і за кордоном. Ми працюємо як з індивідуальними туристами, так і з колективами. Відпочинок з туристичною компанією ДНІПРО ВОЯЖ починається не з дати туру, а з моменту Вашого дзвінка нам!

Хочеш в авторський тур? Замовляй путівку!
Прямі замовлення турів без націнок!

Відгуки Авторський тур Великий королівський шлях: Поділля – Український Єрусалим – Буковина – Румунія

Разом з цим туром шукають

Інші тури організатора

Сторінка сформована 13:32:07