Авторський тур Я люблю Карпати - тижневий тур
Опис Авторський тур Я люблю Карпати - тижневий тур
Про тур
Цей тур поєднав у собі все найкраще в Карпатах — замки та фортеці, озера та водоспади, сири та вина Закарпаття + гори та полонини, гуцульські традиції та забави, храми та монастирі Прикарпаття… Більше того, відпочинок у турі включає як емоційну складову. захоплюючі дух краси Карпат, так і фізичну — оздоровлення від купання в термальних басейнах та пиття мінеральних вод, на які багаті ці краї. А ще в цьому турі ми купуємо собі багато друзів та однодумців, тож — уперед, у Карпати!
Тривалість туру – 8 днів.
Розрахункова година у готелі 14:00.
Якщо ви приїхали раніше – реєструєтеся в готелі, вам запропонують залишити речі у адміністратора та йдете на екскурсію. Екскурсії Львовом ми проводимо об 11:00, 13:00, 15:00.
Якщо ви приїхали пізніше - то може бути вечірня екскурсія Львовом о 18-й або 19-й годині.
За 3 дні до поїздки ми вам відправляємо інформаційний лист по туру, де всі ці моменти та план туру буде прописано.
Програма
0 день. Виїзд
Виїзд по четвергах.
Орієнтовні варіанти:
- Виїзд з Дніпра п.41 Дніпро-Трускавець о 14.30.
- Виїзд з Запоріжжя п.120 Запоріжжя-Львів об 11.55.
- Виїзд з Харкова п.46 (15) Харків-Львів о 12.25 (18.43).
День 1. Львів
Прибуття до Львова. Поселення в готель (розрах. годину 14.00, за наявності вільного номера – заселення одразу, якщо ні – речі у чергового адміністратора до 14.00).
Пішохідна екскурсія "Вулицями старого Львова". Старовинні споруди, собори, парки, фортифікаційні споруди. Унікальна середньовічна частина міста, занесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок, Латинська кафедра, церква Боїмів, дзвіниця Корнякта, Домініканський собор… Цікаві історії про відомих людей, які творили історію Львова, байки, легенди, історичні курйози. Неповторні куточки стародавнього Львова – Італійський та Вірменський дворики. Майстерня шоколаду — місце, відвідати якого мріють і дорослі, і діти… Адже львівська кава та шоколад найсмачніша в Україні! Вільний час для самостійної прогулянки, покупки подарунків.
Увага! Туристам, які вже знайомі зі Львовом, пропонується екскурсія «Підмілля Львова» (вказувати при бронюванні).
День 2. Водоспад Шипіт – канатна дорога на гору Гимба
Виселення з готелю. Посадка у туристичний автобус (9:00 год), від'їзд на Закарпаття.
Переїзд до с. Пилипець до водоспаду Шипіт та канатно-крісельної дороги на гору Гимба. Тут з висоти 15 метрів, що зачаровує каскадами між андезитовими скелями, скидає води в мальовничу долину водоспад Шипіт. Водоспад бере свій початок з великого підземного джерела, т.зв. «Морського ока», в одному з найкрасивіших місць українських Карпат — полонині Боржава. Час, проведений у Шипота, допомагає чудово відпочити від цивілізації і дає нові життєві сили. А підйом на крісельній дорозі подарує нам екстрім та чудові пейзажі для фотосесій.
Поселення до готелю. Вільний час для прогулянки околицями та вечеря, вечірня ватра.
День 3. Келечин – озеро Синевир – центр бурого ведмедя – Колочава – Сойми
Село Келечин – батьківщина Карпатської України Августина Волошина, яке славиться своєю унікальною мінеральною водою з великим вмістом заліза. Дегустуємо воду і оздоровлюємося!
Екскурсія до перлини Карпат — Синевирського озера, яке виникло внаслідок вулканічного обвалу ще в льодовиковий період. Кришталева гладь озера Синевир оточена горами, вкритими столітніми ялинками. Недаремно Синевир називають серцем Карпат! Панорами гір, що відкриваються з дороги, не йдуть у жодне порівняння з усім, що ви бачили раніше. Біля села Синевир можна зупинитись біля колиби — випити кави, подивитися на панораму гір, річку у кам'яному жолобі внизу. Неписана краса! Внизу - річка Теребовля, вгорі - синевірські гори, що густо поросли смереками. Вузька доріжка, трохи петляючи, піднімається нагору. Справа по ходу – грот, з якого, здається, тече струмок – це вихід підводного стоку Синевирського озера. Вода з нього витікає крізь скелі, і через цей грот з постійною швидкістю будь-якої пори року Синевир живлять води трьох гірських струмків. Озеро має підводний стік через природний канал у скелі.
Відвідування реабілітаційного центру бурого ведмедя, покликаного зберегти і відродити популяцію ведмедиків у їхньому природному середовищі.
Колочава — одне з найкрасивіших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам'ятників, 50 видатних історичних місць, найвідоміші з яких є музей народної архітектури та побуту «Старе село», музей залізничної справи «Колочавська вузькоколійка» та музей «Колочавський бокораш».
Всіх гостей запрошуємо до корчми «У Вольфа», де можна почастуватися та побачити сценки з життя горян.
Сойми — мальовниче карпатське село славиться своїм унікальним джерелом мінеральної води «Соймівська», яка має найбільший вміст кальцію всіх мінеральних вод України та не має аналогів у світі. Повернення до готелю.
День 4. Замок Шенборнів - замок Паланок - Берегове
Виселення з готелю, виїзд.
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найкрасивіших та найромантичніших замків країни. Немов у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, закликає через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений чудовим парком з багатьма екзотичними рослинами.
Мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.) — Ця видатна військово-архітектурна пам'ятка середньовіччя була побудована для охорони та контролю торговельних та військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що у IX-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Збудував замок російський князь Федір Корятович і перетворив його на свою резиденцію. Замкові стіни пам'ятають свою захисницю Ілону Зріні, яка виявила чудеса мужності та героїзму під час оборони замку.
Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де більшість людей не розуміє ні української, ні російської, ні англійської мови, то однозначно Вам у столицю угорської України — Берегове. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс «Жайворонок», який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 °С). Гості комплексу можуть цілий рік лікуватися та відпочивати у відкритих та закритих басейнах з природною мінеральною водою, яка піднімається безпосередньо з термальних свердловин завглибшки понад 1 км. Дегустація вин. Розміщення у садибах сільського зеленого туризму.
День 5. Ужгород – Діця у нотаря – Косине
Виїзд в Ужгород — Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Вже датується 872 роком, він зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста — Корзо, обов'язково огляньте відомий храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов'язково завітайте до культової корчми «Деца в нотаря».
Екскурсія історичною частиною міста та величним замком.
Переїзд у новий термальний басейн "Косіно" - оздоровчий комплекс, розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів та безліч фонтанів-джакузі: з "вином", "кавою", "пивом" і т.п. Родзинкою є фонтан-ілюзія "Золотий кран здоров'я" заввишки 15.5 метрів. Відпочинок тут сподобається як дорослим, так і дітям, а головне – принесе не лише задоволення, а й здоров'я. Повернення, ночівля.
День 6. Сироварня – Іза – оленяча ферма – Ділове – Кваси – Гуцульська забава
Визволення номерів, виїзд. Переїзд до Нижнього Селища. Унікальне село в Україні, є зразком місцевого господарювання. Жителі об'єдналися в «Асоціацію місцевого розвитку», завдяки якій була розвинена інфраструктура селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сиру з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир сподобається, зможуть придбати його за цінами виробника.
Іза — столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село, можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих прикладних до справжніх витворів мистецтва. Неподалік Ізи знаходиться оленя ферма, в якій живуть і приносять велику радість відвідувачам понад сто північних оленів.
Переїжджаємо на гуцульщину!
Ділове – огляд географічного центру Європи.
Село Кваси – з давніх-давен славиться своїми «квасними» (кислими) водами. Поціновувачів міцних напоїв запрошує гуцульська пивоварня, де можна подивитися процес виробництва та продегустувати освіжаюче та ексклюзивне пиво, яке варилося на воді з гірських карпатських джерел.
Поселення у готель с. Поляниця. Весела ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА — щоб повноцінно дізнатися про гуцулів, їх характер, звичаї, запрошуємо відвідати гуцульську забаву, під час якої на вас чекають:
- спів та танці від гуцульської капели "Довбушова тайстра";
- майстер-класи гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські пісні, частівки;
- страви гуцульської кухні;
- посвята у гуцули;
- танці, танці, танці під запальну гуцульську музику!
Вартість вечері та забави - 140 грн! Вартість участі в забаві без вечері - 70 грн
Примітка: Гуцульська гра відбувається, якщо є група від 35 люд.
День 7. Верховина – Яворів – Коломия.
Верховина — етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб'є, що розкинувся на берегах знаменитої річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має багато інших принад для вимогливих туристів. Екскурсія-концерт у музеї ім. Романа Кумлика, музей «Тіні забутих предків».
Яворів – мальовниче карпатське село, де збереглися давні традиції виготовлення домотканого овечого покривала (ліжника) та більшість жителів села займаються цим ремеслом. Майстер-клас з ліжникарства.
Виїзд до Коломиї – перлина Прикарпаття. Прогулянка містом - головний проспект, ратуша, дерев'яна церква 16 ст. Відвідування музею народного мистецтва Гуцульщини, єдиний у світі музей «Писанка», який занесено до книги рекордів Гіннеса, та налічує близько 12 тисяч зкспонатів з усіх регіонів України.
День 8. Буковель – Яремче – Гошівський монастир – скелі Довбуша – Львів
Визволення номерів, виїзд.
Яремче – водоспад Пробій, ресторан «Гуцульщина», ринок гуцульських сувенірів.
Буковель — Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельної дороги на вершину гори Буковель (1115м), з якої відкривається чудова панорама Горган та Чорногорського хребта. Підйом канатно-крісельної дороги на вершину гори Буковель та огляд карпатської панорами, обід у колибі, вільний час.
Гошов - відоме по всій Україні паломницьке місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіанського монастиря, заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах.
Бубнище - ботаніко-геоморфологічний заповідник "Скелі Довбуша" - пам'ятка природи державного значення, є групою високих скель площею 100 га, які на тлі лісу та гір створюють невимовну красу гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (IX-XIII ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.
Повернення до Львова орієнтовно о 22.30.
День 9. Повернення додому
Орієнтовні варіанти:
- до Дніпра - посадка на п. 70 Львів-Маріуполь 1.20 год. Прибуття в Дніпро о 19.34 год.
- до Запоріжжя – посадка на п.70 Львів-Маріуполь о 1.20 год. Прибуття до Запоріжжя о 21.40 год.
- до Харкова – посадка на п.45 Львів-Харків о 2.00 год. Прибуття до Харкова о 22.30 год.
Проживання
Проживання в готелях та садибах зеленого туризму (номери-стандарти, у Львові — готель номери-стандарти, 2-3-місні, при одномісному розміщенні ціни прохання уточнювати):
- 1 ніч: готель Львова.
- 2-3 ночі: відбувається у міні-готелях села Пилипець.
- 4-5 ночі: відбувається у затишних садибах сільського туризму Берегівського району.
- 6-7 ночі: готель Villa Morishka в с. Поляниця (на курорті Буковель).
Варіант проживання 1. Готель "Львів"
Готель «Львів» пропонує своїм гостям затишні (одно-, дво-, три-, чотири- та п'ятимісні) номери з ванною кімнатою або душовою кабіною, оснащені кондиціонером, телевізором та телефоном. У нашому готелі вас зустріне ввічливий персонал, який, протягом Вашого перебування у нас, подбає про комфорт, затишок та відпочинок.
У номерах:
- робочий стіл,
- телевізор,
- холодильник,
- засоби гігієни у ванній кімнаті,
- рушники,
- Є доступ до безкоштовного Wi-Fi.
Варіант проживання 2. Міні-готелі Пилипець
Проживання у міні-готелях с. Пилипець.
Варіант проживання 3. Садиби зеленого туризму Берегівського району
Проживання у садибах.
Варіант проживання 4. готель Villa Morishka
Вілла «Моришка» пропонує відпочинок у Карпатах у селі Поляниця. Розташований комплекс на відстані 2 км від відомого гірськолижного курорту Буковель. На вибір гостей 70 номерів, що розташовані в 2-х корпусах.
До ваших послуг:
- сауна;
- більярд;
- дитячий майданчик;
- автостоянка;
- Wi-Fi.
Харчування
Харчування оплачується додатково:
- сніданки - 75-80 грн,
- обіди - 95-105 грн,
- вечері - 90-95 грн.
Ціни
Ціна туру: 4 285 грнДеталi
У вартість входить:
- проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом,
- проживання в готелях та садибах зеленого туризму (номери-стандарти, у Львові — готель номери-стандарти, 2-3-місні, при одномісному розміщенні ціни прохання уточнювати),
- екскурсійне обслуговування у музеях,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсія Львовом, страхування.
У вартість не входить:
- харчування;
- вхідні квитки до музеїв, заповідників, басейнів;
- дегустації, майстер-класи, Гуцульська гра;
- залізничний проїзд Дніпро-Львів-Дніпро. (Залізничні квитки купуються самостійно або у туристичній фірмі).
Побажанню, можлива додаткова ніч у Львові.
Вартість вхідних квитків:
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гімба - 120 грн в обидві сторони;
- реабілітаційний центр бурого ведмедя – 25/10 грн;
- водоспад Шипіт - 10/5 грн;
- озеро «Синевір» - 25/10 грн;
- етнографічний музей-скансен «Старе село» та Музей історії залізниці «Колочавська вузькоколійка», Філія музею лісу та сплаву «Колочавський бокораш» - 70/50 грн;
- частування, забава з музикантами та сценки з життя горян у колочавській корчмі «У Вольфа» (в меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка) – 80/40 грн;
- палац Шенборнів - 20/15 грн;
- мукачівський замок - 50/40 грн;
- новий термальний басейн «Жайворонок» у Берегові — 200 грн; (Оренда шафки - 20 грн);
- дегустація вин - 60 грн, екскурсія без споживання вина - 30 грн;
- відвідування культового ресторану “Деца у нотаря” – 5 грн;
- Ужгородський замок – 50/40 грн;
- термальний басейн «Косіно» - 450 грн, оренда шафки - 50 грн;
- дегустація трьох сортів сиру з вином - 50/30 грн;
- оленяча ферма - 30/20 грн;
- екскурсія та дегустація чотирьох сортів пива в Квасах - 100 грн, просто екскурсія 20 грн;
- екскурсія-концерт у музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумліка - 25 грн;
- музей “Тіні забутих предків” – 25/20 грн;
- майстер-клас з ліжникарства – 15/10 грн;
- музей писанки – 25/15 грн;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель – 120 грн;
- Скелі Довбуша та трансфер на пазиках з обох боків – 60 грн.
Трансфер
Учасники туру дістаються самостійно у Львові, не входять у вартість. Проїзд за маршрутом комфортабельним автобусом – входить у вартість.
Залізничні квитки купуються самостійно або у туристичній фірмі.
Заявка
на прямий зв'язок з організатором туруПро організатора туру
