Авторський тур Карпати і Закарпаття: від Яремче до Синевиру
Пропонуємо Вашій увазі захоплюючу триденну подорож прекрасними місцями Карпат та Закарпаття.
У програмі: унікальні туристичні місця від Ворохти до Верховини, від Буковеля до Яремче.
Краса високих гір, різноманітні водоспади, гуцульський етнос.
Звичайно ж, улюблене місце туристів – Морське око Закарпаття – озеро Синевир та багато іншого, що захоплює красою та величністю.
Маршрут туру: Київ – Яремче – Микуличин – Буковель – Ворохта – Верховина – Закарпаття – озеро Синевир – Івано-Франківськ – Київ.
Збір групи, метро на проспекті Перемоги.
Інформаційний лист буде подано за два дні до виїзду з деталями! Пізній збір груп, що зручно для тих, хто працює. Точно встигаємо зібратися до подорожі!
Виїзд із Києва.
07:30 Раннє прибуття групи до місць поселення (с. Микуличин Яремчанського району). Раннє розміщення у номерах.
08:00 Сніданок.
09:30 Зустріч з екскурсоводом, виїзд на екскурсію "Верховина – край народних майстрів". (Доплата в турі)
10.00-17.00 Час екскурсії.
17:00-17:30 Орієнтовне прибуття до місць проживання.
19.00 Вечеря. Вільний час.
Вільний день чи факультативна екскурсія (доплата в турі).
Факультативна екскурсія дня: "Озеро Синевир – Морське Око Закарпаття" (доплата у турі).
Тривалість екскурсії 07:00-22:00.
Пізня вечеря, сон.
08:30 Сніданок.
09:30 Зустріч із екскурсоводом.
10:00 Вирушаємо на екскурсію за маршрутом дня: Микуличин – Буковель – Яремче – Микуличин (доплата в турі).
18.00 Вечеря та звільнення номерів.
19:00 Відправлення групи до Києва.
Раннє прибуття до Києва на метро Житомирська (кінотеатр Екран, час 06:30).
Маршрут дня: Микуличин – Ворохта – Верховина – Криворівня – Микуличин.
У Ворохті знайомимося з комплексом лижних трамплінів на території спортивної бази «Авангард», потім милуємось відомими унікальними Ворохтянськими віадуками. Один із них невеликий, через дорогу, якою ми рухаємось, а інший – через річку Прут, був побудований за часів Австро-Угорської імперії наприкінці 19 століття. Це один із найстаріших і найдовших кам'яних аркових мостів. Ще його унікальність у тому, що це єдиний міст у світі, на якому потяг повертає. Неподалік від віадука на вершині пагорба височіє сакральна перлина – церква Різдва Пресвятої Богородиці. Це дерев'яний храм, що зберігся у первозданному вигляді, що налічує понад чотириста років і перекочував сюди із села Яблуниця у 1780 році.
Дорогою до Верховини знайомимося з історією, геологією та структурою Карпат, її природними багатствами, милуємось краєвидами, Чорногорським та Говерлянським гірськими масивами, долаємо Кривопільський перевал (1013 м) та відкриваємо для себе багатогранний культурно-духовний світ Гуцульщини.
У Верховині відвідуємо музей гуцульської магії, музей народних музичних інструментів, побуту та етнографії. Продовжуємо знайомитися з народною архітектурою, звичаями та побутом гуцулів у музеї "Хата-гражда" та традиціями народного лікування у музеї "Дідова аптека" у с. Кривий Ріг.
07:00 Виїзд на екскурсію. Маршрут дня: Микуличин – Яблунецький перевал (931 м), водоспад Труфанець, с. Кваси, Рахів, село Ділове – географічний центр Європи, колиба-музей. Хуст. Село Іза – центр лозоплетіння. Оленяча ферма. Межигірський перевал. Реабілітаційний центр бурих ведмедів. Прогулянка навколо озера Синевир. Національний парк "Синевир" – Микуличин.
Запрошуємо до подорожі Закарпатською Гуцульщиною та долини річки Тиси, помилуватися краєвидами з висоти Карпатських перевалів, послухати дзвінкі співи водоспадів, спробувати цілющої води з мінеральних джерел, помандрувати берегами річки Тиса до географічного центру Європи, познайомитися з побутом закарпатських гуцулів, які багато років зберігають звичаї, народне мистецтво та культуру, багатогранний фольклорний скарб горян. Зупинимося біля с. Ясіня, подивимося водоспад Труфанець (36 м). У с. Кваси пробуємо воду із мінерального джерела. Поблизу Рахова біля с. Ділове, поряд із румунським кордоном у географічному центрі Європи відвідуємо колибу-музей. Дорогою до Хуста побачимо архітектурно-історичні пам'ятки різних часів та епох 13-19 століть. Відвідаємо відому столицю лозоплетіння у с. Іза, де можна придбати різні вироби.
Між селами Липча та Іза заїдемо помилуватися на фермі плямистими благородними оленями.
Красені Реабілітаційного центру бурого ведмедя. І на завершення на нас чекає магічно гарне місце. Озеро Синевир та його історія.
10:00 Вирушаємо на екскурсію.
Маршрут дня: Микуличин – Буковель – Яремче – Микуличин (факультативно, оплата у турі).
Екскурсія знайомить з історією та розвитком гірськолижного курорту Буковель. Підіймаємось на канатно-крісельних витягах на оглядовий майданчик, з якого дивимося краєвиди гори Близниця, вершини місцевості Горган – Хом'як, Синяк та Довбушанка. Відвідуємо музей Перевернутий будинок у с. Паляниця. Другу половину дня проведемо у курорті Яремче. Найкраще фото біля водоспаду Пробій та сувеніри на згадку.
Повертаємось до місць проживання на вечерю.
Запрошуємо поринути у світ карпатських широт з Яструб-тур!
Карпати обіцяють різноманітний відпочинок – це можливість попаритися у лазні чи чані з мінеральною водою, попити свіжого молока чи цілющу мінеральну воду, благо, що мінеральних джерел у Карпатах не порахувати, згадати смак натуральних продуктів. Вареники та банош, суп з білих грибів або бограч, деруни з м'ясною начинкою – за будь-яку з цих страв можна віддати півцарства, – казали за старих часів. І це дійсно так. Карпатська кухня вишукана та різноманітна.
А ще з розваг – катання на конях, квадроциклах та джипах, особливо користується популярністю серед туристів, сплави бурхливими гірськими річками, велопрогулянки або просто піші прогулянки горами. Воістину відпочинок тут душевний, правильний та корисний.
Учасники туру проживають у приватному пансіонаті (міні-готель), садибах, котеджі (2-х, 3-х та 4-місне розміщення зі зручностями у номері).
Харчування для учасників туру: 3 сніданки та 3 вечері.
Вартість участі в турі:
Доплата за одномісне розміщення: 600 грн за тур.
У вартість входить:
У вартість не входить:
Трансфер із супроводом організатора туру.
Автобусний трансфер: Київ – Микуличин – Київ, входить у вартість.